Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2486) beloadjoker válasza M.T. (#2485) üzenetére


beloadjoker
őstag

Nekem a nagy teljesítmény fontos, de nem gamelés miatt, tehát mondjuk elmegyek egy netcaféba ott netezgetek ilyesmi, nekem a teljesítmény akkor kell ha virtualboxban futtatok valamilyen win*ost vagy más linuxot mint ami lesz rajta, de ezeken kívül pl hash fejtésre vagy john the ripperre amiknek kell a nyers erő.
Ha ilyeneket nem csinálok akkor én csak torrentezek, netezek, zenét hallgatok, stb stb..
Tehát nekem a használat úgy történne hogyha csúcsra járatnám a gépet akkor mindig hálózaton lenne, csak ha akksiról megy úgy is ki kéne bírnia egy pár órát :/ Ezért lenne nekem ideális az optimus, viszont az sli meg ugye bitang erős, :/
Olyanról gondolom ne is álmodjak mostanában hogy esetleg sli + optimus ? Vagy ha kiveszem a 2. vga-t akkor sem lehet valahogy életre kelteni ?
És bocsi ha kicsit off volt :B

*Egyébként akksik terén vannak áttörések csak ezeket nem hozzák nyilvánosságra a s*emetek /fejesek/ :(( valamiért nem éri meg nekik hogy a népnek ne kelljen minden este töltőre dugnia a laptopját vagy telefonját :((

[ Szerkesztve ]

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.