Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65595) sb válasza ZsZso (#65591) üzenetére


sb
veterán

Jól el lehet kapni ezeket az akciókat... vagy nem.
Nem szoktam az oldalukon járni, de tegnap ma éjjel 1-kor épp műszaki cuccot kerestem, ránéztem a Legokra is ha már ott járok, semmi akció nem volt.
Ma ránéztem reggel amikor írtad, pl. Ford GT-t nem láttam (már/még).
Erre most 11 órakor megjön az árukereső figyelmeztető levél, hogy 36k-ért volt Ford.
:)

@kbalage2
Ezt ők maguk sem tudják házon belül, látszik az egészen. És akkor mire számítson a vevő? Ill. hogy tervezzen?
Az app support talán 2 év (ez rémlik, hogy láttam valahol)? Az egyedüli ami készült pótlásként az egy ilyen minimál vészmegoldásnak tűnik erre a problémakörre kb.

Még felmerült bennem pár Spike-os eszköz beszerzése is, ill. egy esetleges Mindstorms beszerzésnél is ez lenne az elképzelt menekülőút, mivel ugyanaz a HUB, de itt is kérdéses, hogy mi mit támogat és mit tud kezelni.
Ez még egy réteget rátesz: Oké, hogy arról ami megszűnik semmit nem tudunk mi marad belőle támogatásban. (meg arról se, hogy mi lesz utána/helyette). De ami még marad, van, létezik fizikailag, igazából arról sem tudni semmit, hogy mit lehet vele kezdeni. Most, illetve majd egyszer....

Megyek veszek egy lottót! Ma olvastam, hogy nagy a nyeremény. Nem szoktam de jobban tudok ezzel is tervezni. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.