Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Left 4 Dead 2

Hozzászólások

(#1) CptMisi


CptMisi
őstag

PH! Left 4 Dead 2 (PH! L4D2) Steam csoport - Minden L4D2 kedvelő PH! tagot szeretettel várunk.

Üdv: A zombik.;]

Egy állítólag megbízható informátor szerint az EA és a Valve jövő héten bejelenti a nagy sikerű Left 4 Dead folytatását.
A Left 4 Dead vitathatatlanul egy nagyon jó játék lett, elsősorban kiváló hangulatának és még jobb játékmenetének köszönhetően, viszont az meglepő, hogy alig több mint fél évvel a megjelenése után már a folytatásról beszélnek!

A jól értesült informátorunk szerint a Left 4 Dead 2-ben ismét négy túlélő küzdene a zombik hordája ellen, ám ezúttal új szereplőket kapnánk, akik az előző részben megismert pályák más szakaszaiban küzdenének. A játékban, ha minden igaz, új fegyvereket (baseballütők, balták, láncfűrészek, stb.) találnánk, valamint legalább egy új élőhalottal viaskodhatnánk, aki akkora, mint egy Tank és olyan gyors, mint egy Hunter.

Természetesen sem a Valve, sem az EA nem kommentálta a pletykát, így kénytelenek vagyunk megvárni a hétfőt, hogy kiderüljön, mi igaz mindebből, de az információk alapján én inkább egy kiegészítőre gondolok, mintsem egy teljes értékű folytatásra.
*forrás: PCGuru

[ Módosította: Ndruu ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#2) keIdor válasza CptMisi (#1) üzenetére


keIdor
titán

Erre vevő leszek, ha tényleg jön!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) CptMisi válasza keIdor (#2) üzenetére


CptMisi
őstag

reméljük :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4) CptMisi


CptMisi
őstag

az az új zombi veszélyes lesz, tank sem gyenge, de ha még gyors is... :Y

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#5) fpeter07


fpeter07
veterán

Ha megjelenik legalább lejjebb megy az 1 ára :D amugy nemhiszem hogy olyan lenne az uj élőhalott

(#6) CptMisi válasza fpeter07 (#5) üzenetére


CptMisi
őstag

igen, én is az árcsökkenésre várok
-------------------------------------------
nagyon megnehezítenék a dolgunk, ha ilyen zombit raknának bele, a tankot is nehéz kilőni úgy, hogy ne érjen útól, hát még ha mondjuk 3szor olyan gyors lesz, és ha még ugrana is :Y

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#7) Bence717


Bence717
tag

Nemtudja vki h az ara 12K lesz??? :F inkabb kieg. legyen mint teljesen uj game... :U

(#8) Bence717 válasza Bence717 (#7) üzenetére


Bence717
tag

nah utana neztem es most latom h ez egy teljesen uj game... :Y uj mapok,uj szereplok, meg egy uj zombi... ez johetett volna egy DLC-ben :U legallabb normalis ara legyen mer nem sok ujdonsagot kapunk... :(

(#10) Bence717 válasza P00By (#9) üzenetére


Bence717
tag

En amikor megneztem egybol a grafika jutott eszembe h milyen bena... persze ez csak egy trailer de akkor is... Am a eleg fura h a zombit 2-szer meglovi shotgun-nal a 2. fejre megy es nem repul el a feje... ez a kedvencem az egybe h lerepul a fejuk... :U

[ Szerkesztve ]

(#11) CptMisi


CptMisi
őstag

ipon cikk, E3 trailerrel tudom, hogy linkeltétek már az e3 videót, de itt van valami írás is hozzá :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#12) CptMisi


CptMisi
őstag

Ingame videók

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#13) steam320


steam320
csendes tag

Sztem jó lesz!!!

Ha megjelenik (elméletileg nov 17.) én rögtön megveszem :)

az left 4 dead 1-be azt hiányoltam hogy nincs közelharci.. és naa :D l4d 2-be lesz ilyen!!!

Sztem 12k nem drága egy ilyen játékért mely 10 év mulva is játszhatsz vele

Kiegészitőtt minek írjanak ? Olyan valves játék nincs mely az eredeti játék + kiegészitője van!! Erre ne is várj :)

Ha írnának is kiegészitőtt nem érné meg nekik mivel akik írják a játékot ki kell fizetni..

[ Szerkesztve ]

STEAM ahol minden egyszerűbb :)

(#14) CptMisi válasza steam320 (#13) üzenetére


CptMisi
őstag

kicsit nem függenek össze a mondataid
hogy érted, hogy közelharc? láncfűrészre gondolsz? mert ütni lehet, az meg igencsak közelharc :F

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#15) Bence717 válasza steam320 (#13) üzenetére


Bence717
tag

10 ev mulva ez a graf. mar nagyon bena lesz... nem hinnem h 10 ev mulva jatszani fog vele valaki... :U

(#16) Bence717 válasza steam320 (#13) üzenetére


Bence717
tag

nem kene h kieg. legyen hanem pl. egy DLC-be johetne par map... na meg van olyan a steam-en h DLC 5 euro... annyi nem lenne sok erte... :U de nekunk (vagyis aki jatszani akar vele) ki kell fizetni 50euro-t egy olyan jatekert amibe alig van par ujjitas...

[ Szerkesztve ]

(#17) CptMisi válasza Bence717 (#16) üzenetére


CptMisi
őstag

ez így igaz, ez a játék egyelőre inkább patch, mint új rész, új pályák, új emberek, egy új fertőzött, ez semmikép sem külön rész :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#18) fpeter07


fpeter07
veterán

Nekem vhogy az egész nem tetszik a fegyverek, emberek ruhái, zombik :F az 1 viszont nejön

(#19) steam320


steam320
csendes tag

Játszottál az l4d 2-vel ? :) NEM!!!

A left 4 deadel 1-el játszottál ? IGEN :)

AKKOR PERSZE ,HOGY A LEFT 4 DEAD 1-el NYOMOD!!

de ha pl megfog jelenni :) akkor lehet megfogod venni :) később meg itt fogod eladni!!

STEAM ahol minden egyszerűbb :)

(#20) fpeter07 válasza steam320 (#19) üzenetére


fpeter07
veterán

Ami nem tetszik azzak nem játszok, 2009-es játékkal egyedül a mirrors edgevel játszottam, de azzal sokat ;]

(#21) CptMisi válasza steam320 (#19) üzenetére


CptMisi
őstag

:K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#22) Bence717 válasza steam320 (#19) üzenetére


Bence717
tag

Annak jo sztem a 2 aki lemaradt vagy csak nem akarta megvenni az 1-et. :K

(#23) CptMisi


CptMisi
őstag

még egy cikk

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#24) munky


munky
őstag

Ez nagyon lehúzás szagú húzás a Valve részéről.

Legalább az első rész árát lenyomja majd.

[ Szerkesztve ]

(#25) CptMisi válasza munky (#24) üzenetére


CptMisi
őstag

egyelőre nagyon annak néz ki :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#26) steam320


steam320
csendes tag

Steamen lenyomta :) Soszor is volt :) volt amikor csak 4500 volt...

csak figyelned kell!!

STEAM ahol minden egyszerűbb :)

(#27) Jakesz


Jakesz
őstag

Aki nem szeretné a játék megjelenését (köztük én), az kattintson ide! Itt lehet petíciót gyűjteni, hogy ne legyen L4D 2. Ez nem feltétlenül reménytelen dolog, mivel egyszer régebben is indítottak a rajongók petíciógyűjtést egy Team Fortress 2 frissítés ügyében. És, ha hiszitek, ha nem, a Valve-ra hatással volt.

[ Szerkesztve ]

(#28) keIdor válasza Jakesz (#27) üzenetére


keIdor
titán

Írtam is, nevetségesnek tartom ezt így, ennyiért kiadni... vagy legyen 6-7k, vagy jöjjön ki 2010 végén sokkal jobb formában. Ez így mehet a levesbe a 12k-s árat meg felhelyezhetik...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) Jakesz válasza keIdor (#28) üzenetére


Jakesz
őstag

Én még a 2010-et is korainak tartanám. Most gondolj bele: A Half-Life 1 és a 2 között mennyi idő telt el. Majdnem 10 év. Na meg a Team Fortress 1 és 2 között is kb ennyi idő. És ezek egytől egyig sikeresek lettek. Akkor nehogy már 2009-re úgy továbbfejlődjön a Valve, hogy évente tudjon játékot kiadni :(((

(#30) CptMisi válasza Jakesz (#27) üzenetére


CptMisi
őstag

az ár úgy lenne elfogadható, ha az első és második részt is tartalmazná, ez egy patch, vagy egy DLC

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#31) CptMisi


CptMisi
őstag

nem hiszem h aggódni kéne: gamestar, pcguru, ipon, gameinformer cikket ír a tiltakozásról ;] :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#32) Bence717 válasza CptMisi (#31) üzenetére


Bence717
tag

lattam oket :DD

(#33) Bence717


Bence717
tag

megkerek mindenkit h lepjen be a Left 4 Dead 2 Boycott groupba a steam-en!!! :)

[ Szerkesztve ]

(#34) Bence717 válasza keIdor (#28) üzenetére


Bence717
tag

a 6-7K is sok erte ez egy DLC nem pedig egy uj jatek

(#35) Bence717


Bence717
tag

ha igy halad a valve nyitok egy Left 4 Dead 3 topikot :U

(#36) CptMisi válasza Bence717 (#35) üzenetére


CptMisi
őstag

ezután észheztérnek szerintem, de nem is értem, L4D-ből hogy lehetne új részt csinálni :Y a történet alap, a szereplők, a helyszínek és a fertőzöttek változnak, de mi van még?

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#37) BalaNce87 válasza CptMisi (#36) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát igazad van, igazából ebből a játékból hülyeség is két részt csinálni, lett egy fasza első rész, ok volt már sok zombis játék, de így multiba tolni vagy haverokkal elég nagy flash, szóval összeségében elég jó lett, azon lepődtem meg hogy az EA is benne volt ebben, tökre abba tudatba voltam hogy Valve only, mert ugyebár az EA játékok nem mindig a legjobbak elsősorban az utóbbi 3 év nfs-i, lehetséges hogy az EA akarta ezt a 2. részt nagyon, bár tanulhatnának belőle hogy az évente kijövés az nfs-nél se jött be, ugyanez vonatkozik a codokra is, ellentétben azzal hogy sokaknak bejön az évente megjelenő ugyanaz a monoton játékmenet, pláne hogy maga játék semmit nem változik.

[ Szerkesztve ]

(#38) Bence717 válasza BalaNce87 (#37) üzenetére


Bence717
tag

CoD-okon sztem van mit vaoltoztatni... Meg abba tudnak ujdonsagot berakni nem mint ebbe :(

(#39) Bence717 válasza Bence717 (#38) üzenetére


Bence717
tag

ott vannak kuldetesek meg sok palya...

(#40) CptMisi válasza BalaNce87 (#37) üzenetére


CptMisi
őstag

cod: cod1+uo+2+5 ebben változatosságot hozott a cod4, és annak a sikerére építve lehúznak arról is egy bőrt, míg közben készül egy 2.vh-s cod is....ahelyett, hogy javítanák.... :Y
az EA minden évben kiadott sport játékai közül az egyetlen, ami számomra nyújt vmit, az az NHL....a fifa nem hogy javulna, még romlik szerintem, mert a grafikai fejlesztéseken kívül semmiben nem javul, tiszta bug....fifa 98 volt az utolsó fifa, amiben volt teremfoci pl., szerintem baromira nem kellett volna kivenni, NFS Undercover no comment, pályabetöltési bugok...GTA4 optimalizálása... Stalker Clear Sky bugtenger volt mikor megjelent, Company of Heroes Tales of Valor 8ezer forint, 3 kampány, mindben 3 pálya, néhány új egység, multiplayer modok....
'|
V

ezek mind-mind jó példák erre az elkapkodott/elrontott játékokra
szerintem valamit elő kéne húznia a valve-nek, hogy a l4d 2 valóban 2 legyen

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#41) csana


csana
senior tag

Én nem lepődnék meg rajta, ha mondjuk kidobnának vmi gagyi dlc-t a sima L4D-hez, és egyből utána kiadnák a L4D 2-t. Iszonyat mohó lett a valve mostanában, és nem hinném hogy pár ezres tömeg nyafogása arra kényszerítené őket, hogy lemondjanak az új játék kiadásával járó bevételekről. Én akkor estem pofára mikor kitalálták hogy az Euró ugyanannyit érjen mint a Dollár (steamen), és így nem kicsit lehúzták az európai vásárlókat. Akkor is mi volt: kurtanagy felháborodás, százezres ellentábor. Eredmény: megígérték hogy megoldják, de azóta is: 1 Eur = 1 USD-vel. Emiatt is érzem úgy, hogy bár látszólag törődnek a "rajongókkal", mégis a saját elképzeléseiket fogják megvalósítani.

(#42) BalaNce87 válasza Bence717 (#39) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát mind1 én személy szerint már kissé unom a codokat inkább 2-től kezdve, igaz a 4 nem II. VH-s de akkor is csontra ugyanolyan mint a 2.

Cptmisi: Az a baj hogy rengeteg hibája van a codnak, nem mondom más játéknak is van, csak a mással ellentétben a codosok leszarják ezeket és hagyják úgy ahogy van az egészet, szerintem iszonyat uncsi tud lenni egy cod már, kiadják mindig ugyanazt de a kreatívitás és változatosság rohadtul nem jellemzi a játékot, ezért nem értem ránézésre simán lehetne egy DLC a cod6, mert látom hogy fikarcnyit se változtattak az amúgy is monoton játékmeneten meg hogy jönnek folyamatosan az ellenfelek addig amíg TE le nem lövöd az összeset. Szóval én úgy vok vele hogy singleje egy lófaxt nem ér már, 2X még ellehet játszani nah de 6X, azt akarom mondani ha nem lenne multija eláshatná magát az egész, bár a multija is elég silány az egyhez képest az ezerszer nehezebb volt mint a 2 vagy a 4, itt már ugrásból, szögdelve, futva mindenhogyan eltálod az ellenfelet, rohadtul lehetnének olyan kedvesek hogy némi reálistáshoz szagoljon a játék, az 1 ebbe még jobb, de én csak azt látom hogy a codok egyre egyszerűbbek és lessülyednek a 8 évesek szintjére, még a 10 éves CS1-6 is reálisabb.

[ Szerkesztve ]

(#43) CptMisi válasza BalaNce87 (#42) üzenetére


CptMisi
őstag

ez így igaz, WaW-ban megörültem a dzsungelnek, mindjárt mondtam, nah itt jó lesz, megkerülöm őket, és így lett volna legalább valami taktikázás, de nem... van egyetlen út...a tábornak 2 bejárata volt...hát nem egyértelmű, hogy mindannyiunknak a főbejáraton kell bemenni, miután valami kocsival betörtük a kaput? hihető, valószínűleg így volt...nem beosont valaki felrakta a bombát pár leszúrt ellenfél után, és csöndben távozik... ez csak a történet, a bugok meg...pl reichstag lángszórós...megmentenéd a spanokat, de nem, te nem tudod lelőni?! milyen hülyeség ez?! :Y :W
nem azt mondom, a Brothers in Arms-ban is vannak bugok, sőt az taktikai fps, de könyörgöm százszor jobb, változatosabb, élvezhetőbb, nehezebben megunható...

Csana így van, sose a vevő dönti el, mit vehet meg, de ha nem veszi meg, a kiadó bukik, a fejlesztőket ki kell fizetni, viszont nem fedezi az az összeg, ami befolyik a játékért...ha ennek ellenére ezt teszi a Valve, főleg ha több játékával, akkor hamar bajban lesz :U persze csak szerintem

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#44) BalaNce87 válasza CptMisi (#43) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ezzel az a gond ha ezt beírom egy cod fórumra itt, akkor megy az oltás hogy jó kussolj, nem érted stb, pedig akárhogy is nézzük kurvára igazam van hogy full ratyi az egész, meg azzal jönnek hogy de hát a WaW az nem IW, hát erre azt hogy kurvára mind1, mert lényegében csont cod4 az egész csak II VH-s kb a singleje is egy szinten van, egy két kivétellel a 4-be volt egy két normálisabb rész de lényegében az is full monoton. Nemtudom mit nem vesznek ezen észre, úgy látszik bejön nekik ez a addig lövöldözök amíg szét nem robban a fejem a fegyverropogtatástól...

[ Szerkesztve ]

(#45) CptMisi válasza BalaNce87 (#44) üzenetére


CptMisi
őstag

én is kipróbálgatom az új codokat, de azt megállípthatom, hogy akik a legjobban nyomják, azok cod1/uo-val játszanak, az azoknál újabbakban már a multi is színvonaltalan, folyamatos szitkozódás az egész, nagy kár...ezért is, meg azért is, mert igazad van, amit írtál pontosan így van :O a single történet (2+5) botrányosan rossz, az AI nagyon gagyi, nehezebb szinten meg csal :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#46) Bence717 válasza BalaNce87 (#42) üzenetére


Bence717
tag

nekem meg 1 sincs meg... :(

(#48) CptMisi válasza BalaNce87 (#47) üzenetére


CptMisi
őstag

cod4-ben van viszonylag sok jó dolog, maga a történet se rossz, a multi rang, a fegyver fejlesztés, az utóbbi 2t átvitték waw-ba, fejlődött a grafika....ha SP alapján kéne döntenem 1/uo(repülőgép miatt) viszont uo multiban vannak járművek...

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#49) Bence717 válasza BalaNce87 (#47) üzenetére


Bence717
tag

az 5ot lehet megveszem :D ugyanaz mint a 4 csak 2.vilaghaborus...

(#50) CptMisi válasza Bence717 (#49) üzenetére


CptMisi
őstag

az 5öt érdemes megvenni, mert tudsz neten zombizni :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Left 4 Dead 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.