Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10951) -dexter-


-dexter-
csendes tag

Kérnék egy piros pontot p2go kollégának!
elvitt termék
Pontos megbízható üzletfél!

(#10952) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Kérnék egy nagy piros pontot Pepe78-nak ezért a kártyáért.Minden a megbeszéltek szerint történt.Korrekt partner.Remélem üzletelhetek még vele :R

(#10953) dr.hard


dr.hard
csendes tag

Egy nagy piros pontot kérnék a.t.t.i kollégánk,
ezért az üzletért. Egy ZTE Blade alaplapot vettem tőle. Minden rendben zajlott és működik rendesen az alkatrész. Köszönet a korrekt üzletért. :R

(#10954) bigpapa


bigpapa
csendes tag

shift+ő kolleganak egy nagy piros pont ezert

nagyon kedves turelmes vevo

There are no obsticles only challenges

(#10955) a.t.t.i.


a.t.t.i.
senior tag

Piros pontot szeretnék kérni dr.hard részére,ezért az [üzletért] .
Vásárolt tőlem és minden rendben ment.köszönöm!

(#10956) pinkcc


pinkcc
tag

Mere1980 tagnak kérnék egy piros pontot, megvette microsoft xb360 wireless receiver windows. Remek partner, csak ajánlani tudom!
:)

(#10957) marsu


marsu
addikt

Sziasztok!

Egy piros pontot szeretnék adni geprombolo-nak, akivel egy DELL D420 notebook billentyűzetet bizniszeltünk el. Privátban keresett meg, ezért nem tudom linkelni, de ettől függetlenül a gyors és korrekt üzlet miatt mindenképpen megérdemli!

Köszi

Press any key to continue ...

(#10958) bennuit


bennuit
csendes tag

Megy egy kerek piros olbaidhun
fórumozónak a sikeres
üzletért.

(#10959) ggg666


ggg666
őstag

Egy nagy pirosat kérnék villles fórumtársnak aki winyót vásárolt tőlem.

Korrekt, megbízható, mindenkinek csak ajánlani tudom.

(#10960) BlackPriest


BlackPriest
őstag

Imerator999-nek jár a piros egy prociért

és macko20-nak a kuckóért, amit el is hozott :R

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#10961) Dafi72


Dafi72
tag

Kérnék pirosat pisti-nek az üzletért .

(#10962) Plutor


Plutor
aktív tag

Piros jár drtimot-nak a következőért:Vasember

(#10963) Szabo Mark01


Szabo Mark01
csendes tag

pakoo-nak pirospont az xbox miatt :)

[ Szerkesztve ]

(#10964) lujó55


lujó55
őstag

Kérek egy pirosat cut üzlettársnak akitől a faja E6700-ast vettem. Köszönet a türelméért :R A proci kitűnő, ajánlom a kollégát másnak is :C

(#10965) lujó55


lujó55
őstag

Kérem a soron következő pirosat cirmoskutya üzlettársnak a tökéletes Giga deszkáért. Tényleg szép és újszerű, tökéletesen működik. Az üzlet a megbeszélteknek megfelelően alakult :C

(#10966) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Egy pirosat kérnék f27 fórumozónak a sikeres üzletért.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#10967) gyurczy


gyurczy
őstag

Piros pont jár losi73-nak ezért az üzletért.

(#10968) xcel2000


xcel2000
aktív tag

Szeretnék kérni egy szép nagy PIROSAT (kicsit megkésve:DDD ) Rómeó kollégának egy szép kis alaplapért :R

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#10969) biroj


biroj
csendes tag

Helló!

Kérek egy piros pontot olbaidhun-nak ezért az üzletért, ahol egy 750-es 2,5" WD winyót vettem tőle. Korrekt partner!

(#10970) #58984960


#58984960
törölt tag

Sziasztok!

Takagi1 kollégának kérnék bevésetni egy hatalmas pirospontot. Korrekt, rugalmas, megbízható üzletfél. Igazán öröm volt üzletelni vele! Ezt és ezt vásárolta.

Köszi!

(#10971) dudi


dudi
senior tag

Piros pontot kérek castiel-nek, asus xonar u3-at vettem tőle. :R

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#10972) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Piros pont jár chstratus kollégának egy hibás Corsair kit eladásáért.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#10973) Dingó válasza 04ahgy (#10972) üzenetére


Dingó
csendes tag

twinx kolágának kérnék egy piros pontot ezért gyors korrekt üzletfél!!

(#10974) stm_


stm_
tag

Pirosat kérnék torcsrent-nek ezért!

(#10975) tapsi17


tapsi17
csendes tag

rick92 kollegának szeretnék egy pirosat,a motyókért.

(#10976) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Nagy piros pont a korrekt üzletkötésért – és türelméért – NRG fórumtársamnak. Egy Chieftec GPS-450AA-101 A tápot vett tőlem, de én elég balga módon elszerencsétlenkedtem a talit, egész pontosan elfelejtettem. Hívott, hogy megérkezett, és jujj, merre fussak, hova kapjak effektus lett úrrá rajtam. De azért nyélbe ütöttük a bizniszt némi időbeli csúszással.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#10977) Ghost84


Ghost84
aktív tag

Kérnék egy pirosat slimshady kollégának a 32 GB Micro SDHC C10 kártyáért megbízható és korrekt ajánlani tudom mindenkinek. (A vásárlás előre utalással lett bonyolítva)

(#10978) torcsrent


torcsrent
csendes tag

Kérnék egy pirosat SSSSsheef kollégának ezért.

(#10979) adamka16


adamka16
őstag

Piros pontot kérnék DasH_001-nak ezért a ram kit-ért. Nagyon ajánlott!! :)

[ Szerkesztve ]

(#10980) NRG válasza 04ahgy (#10976) üzenetére


NRG
tag

Piros pontot 04ahgy-nak
[GPS 450AA] Tápot vettem tőle, messzemenőkig korrekt volt, külön köszönet a gyors problémamegoldásért amiért Pest másik végéből tekert le a helyszínre 15perc alatt, mai napig nem tudom, hogy vitte ezt véghez :R

(#10981) c41r0^


c41r0^
őstag

Az alábbi embereknek szeretnék piros pontot kérni:

Inhuman01-nek ezért a bizniszért - postán elment a cucc, utánvéttel egyenlített, mindent gyorsan és korrekten meg tudtunk beszélni

GAI-nak ezért a bizniszért - előre utalt, korrekten és gyorsan meg tudtunk mindent beszélni

béke-nek ezért a bizniszért - gyorsan meg tudtunk beszélni mindent és pontosan eljött a találka helyszínére

(#10982) Syrocco


Syrocco
újonc

ati012-től vettem ezt a processzor hűtőt, minden rendben volt, nagyon segítőkész volt! Pirospontot neki!

(#10983) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Tiszteletem!

Nagy pirosat szeretnék kérni Rics22 fórumtársnak, ezért az üzletünkért.
Korrekt, gyors üzletpartner volt, mint mindig.

(#10984) mad1


mad1
veterán

kisuti erdemel egy pirosat ezt vette tollem

Ne szemetelj ! = Steam

(#10985) bogarfx


bogarfx
aktív tag

colt kollégának kérek egy piros pontot ezért az üzletért

(#10986) DasH_001 válasza adamka16 (#10979) üzenetére


DasH_001
tag

Piros pont jár adamka16-nak a gyorsan és gördülékenyen lebonyolított üzletért.

(#10987) siebener


siebener
aktív tag

Jár egy piros pont ps.clint kollégának a gyors, korrekt üzletért.

(#10988) L.a.c.a


L.a.c.a
csendes tag

Szeretnék kérni 1 nagy piros pontot kymera fórum társnak ezért az üzletért . Csak ismételten ajánlani tudom minden fórumtársnak. Hihehetettlen korrekt eladó és mindig minőségi terméket kapok tőle :R Bátran vásároljatok tőle nem fogtok csalodni benne!

(#10989) adi mester


adi mester
tag

Kérnék egy piros pontot darius93 kollégának és az ismerősének, ezért az üzletért: alaplapok.

A személyes találkozót sikerült egyik ismerősén keresztül megoldani, az eladóban pedig egy korrekt személyt sikerült megismernem, akit mindenkinek csak ajánlani tudok. :R

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#10990) CrawLinG


CrawLinG
tag

szeretnék kérni egy piros pontot pityke88 nagyon korrekt eladó gyors és megbizható :)! :R

(#10991) NetRolller3D válasza Dr34dLord (#10824) üzenetére


NetRolller3D
csendes tag

Ehhez annyit hozzátennék, hogy jelenleg Berlinben tartózkodok, tehát valószínűleg egy darabig nem fogok további hirdetéseket feltenni.

Villanyszerelő gyászbeszéde: "Jó vezető voltál, mindig nagy volt körülötted a feszültség; de most, hogy kiverted a biztosítékot - földelünk!"

(#10992) szökeciklon


szökeciklon
csendes tag

bkorga -nak piros pont jár ezért.

(#10993) SteveK


SteveK
csendes tag

Egy nagy piros pötty zjanika kollégának ezért az üzletért [link]

[ Szerkesztve ]

(#10994) Zozoka73


Zozoka73
tag

Egy piros pontot kérek alfa156 kollégának, akitől egy hibátlan R400-at vásároltam! :R

Z.

(#10995) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Kicsit megkésve, Bojkaaa211 -nek jár a piros ezért az üzletért. A lap fullos és hibátlan. :R

(#10996) fry74 válasza -dexter- (#10951) üzenetére


fry74
csendes tag

Kérnék egy nagy pirosat adomisz kollégának ezért az üzletért! A kijelző tökéletes,köszi!!!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=fry74

(#10997) Compc


Compc
csendes tag

Nagy piros pontot kérnék oz82 kolégának, EZÉRT az üzletért.. Köszönöm
compc

Ha érdekel valami... kérdezz!!!

(#10998) LaptopSystem

Szeretnék egy piros pontot kérni zozoka73 Fórum társnak Korrekt megbízható csak ajánlani tudom ezt a laptopot vette tőlem!

Köszönet érte!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#10999) xcel2000 válasza xcel2000 (#10968) üzenetére


xcel2000
aktív tag

JAVÍTÁS:
Ő volt az üzletünk tárgya :R

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#11000) fry74


fry74
csendes tag

Kérnék egy pirosat adomisz kollégának ezért a kijelzőért. Tökéletes állapotú és működésű!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=fry74

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.