Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48701) Kocska89


Kocska89
tag

hernor02nak is jár egy piros pont. Ezért az üzletér. Tegnap kifizettem még aznap postára adta :R

[ Szerkesztve ]

(#48702) beers


beers
addikt

maxxenergie részére kérnék pirosat, korrekt üzletfél, csak ajánlani tudom!
Ezekért az üzletekért:
1.
2.
:R

[ Szerkesztve ]

M&N

(#48703) hybrid26


hybrid26
tag

Kérnék egy Senator.hu kollégának [ezért] az üzletért. Megbízható vásárló, személyesen jött el a termékért. Remélem még összefutunk néhány üzlet során. Csakis ajánlani tudom mindenkinek! :R

(#48704) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Piros danih kollégának DLC2 kódokért. Mint mindig most is a gyorsaság korrektség jellemezte, csak ajánlani tudom, nagyon segítőkész. :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#48705) laceeeboy


laceeeboy
tag

RI/OS kollégának kérnék egy pirosat, egy FX-8120-at vettem tőle + M5A99X EVO lapot, minden rendben ment.

(#48706) vargapapa


vargapapa
csendes tag

pirosat kérnék salanet kollégának ezért az üzletért, gyors, korrekt és rugalmas eladó! bátran ajánlom :)

(#48707) DaveJr válasza Lacza_26 (#48242) üzenetére


DaveJr
őstag

Lacza_26 kollégának jár a piros pont. Gyorsan és probléma mentesen zajlott az üzlet.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#48708) ozsvar


ozsvar
tag

xcel2000 kolléga is megérdemel egy pirosat, ezért a bizniszért, a megbeszéltek szerint, gyorsan, pontosan zajlott minden!

Köszönöm a vásárlást!

"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on."

(#48709) WindyJoe


WindyJoe
aktív tag

Kérnék egy piros pontot szroland fórumtársnak a hibátlan RAM-ért.

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#48710) TiX


TiX
csendes tag

apevia-tól vettem egy 4870-es Sapphire videókártyát, ami kifogástalanul működik. Pirospontot érdemel.

Üdv: Gergő

(#48711) Jencim


Jencim
csendes tag

Ezért az üzletért piros pont jár a következő felhasználónak!! :) sfeco79 Sikeres cserét hajtottunk végre! :)

(#48712) MobilosFeca


MobilosFeca
tag

themebuilder ismét tökéletesen kezelt egy xears-es fülhallgató eladást :)

(#48713) LaptopSystem

Szeretnék egy piros pontot kérni buca84 Fórum társnak korrekt megbízható csere üzletem volt vele bátran ajánlom!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#48714) KraRe


KraRe
aktív tag

Piros xAsterX fórumtársnak ezért az üzletért!

KraRe

[ Szerkesztve ]

(#48715) DroiDMester válasza pityuco (#48601) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Kérnék egy NAGY piros pontot Geri8 kollégának! Korrekt megbízható vásárló az üzlet tárgya Sapphire 6870. VGA volt!

(#48716) hernor02


hernor02
tag

Kocska89 társunknak szeretnék egy pirosat, ezt vette tegnap meg tőlem. korrekt fél, egyből utalt, nem kínlódott! :R

Nem jegelek olyannak, akivel még nem üzleteltem, mostanában elég sűrűn "elolvadt" a jég...

(#48717) emiki6


emiki6
veterán

KTU-nak és Shkiz0-nak egy-egy pirosat legyetek szívesek!

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#48718) 1337DARVEX


1337DARVEX
csendes tag

Ezért ( [link] ) az üzletért szeretnék kérni egy pirosat meliton ( [link] ) kollégának.

(#48719) #81556480


#81556480
törölt tag

üdv!

toyone számára kérnék egy pirosat ezért az alaplap üzletért

(#48720) Cobb


Cobb
tag

Nagy pirospont blacksmoke kollégának ezért az üzletért!! :R

performance, cool and quiet

(#48721) MBazsee


MBazsee
tag

Piros pontot kérnék blackvinyl fórumtársnak ezért az üzletért: [link]

Korrekt, megbízható partner, bátran ajánlom!

(#48722) teglasz


teglasz
tag

Kérnék egy piros pontot Csabi8507 kollégának ezért az üzletért!
Korrekt megbízható kolléga! Köszönöm neki! :R

teglasz felhasználónak 238 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése a fórumon! ------ Eladó termékeim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/teglasz/index.html

(#48723) qamu74


qamu74
őstag

Kérnék egy hatalmas piros pontot vikingsanyinak ezért az üzletért !Megbízható, korrekt,becsületes üzletfélnek bizonyult, csak ajánlani tudom!

(#48724) duc


duc
aktív tag

Kérek egy pirosat Savaria_01-nek a gyors ügymenetért egérbizniszben.

üdvöske, redmondi óriás, tetszetős, rendre, légkavaró, akár, megoldás, kicsike, ipar.

(#48725) Savaria_01


Savaria_01
tag

Kérnék egy pirosat duc kollégának az üzletért. Korrekt , gyors és segítőkész partner. Ajánlom mindenkinek !

(#48726) blacksmoke


blacksmoke
csendes tag

Kérek egy piros pontot Cobb fórumtársnak,innen vásárolt tőlem,mindenkinek ajánlom!
Köszönöm!

(#48727) izohipsza


izohipsza
csendes tag

Egy hatalmas pirosat kérek szépen lista_x kollégának ezért az MSI GTX570-es vga eladásáért. Nagyon korrekt és megbízható eladó. Ajánlom mindenkinek. :)

TK

(#48728) haxxika


haxxika
senior tag

Kérnék Eddie141 kollégának egy óriási piros pöttyöt, amiért sikeresen leüzleteltünk egy Logitech G5 Refresh egeret. Ajánlom bárkinek, nyugodtan üzleteljetek vele!

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#48729) kriso666


kriso666
csendes tag

hatalmas piros ezért a elixir memóriáért,s a rugalmas hozzáállása miatt atharas4244:R rumtársnak.nyugodt lelki ismerettel ajánlom mindenkinek

nem vagyok soviniszta,de előre ritkán utalok

(#48730) Eddie141 válasza haxxika (#48728) üzenetére


Eddie141
senior tag

Én is kérnék egy hatalmas piros pontot haxxika kollégának, aki egy Logitech G5 refresh egeret vásárolt tőlem. Előre utalt, én postáztam. Csak ajánlani tudom! Gyors, pontos és megbízható vevő. Köszönöm szépen. Remélem még lesz alkalmunk üzletelni :R

(#48731) pierpont


pierpont
csendes tag

piros pontot kérek 5teve-nek mint vevőnek ezért a prociért

és pirosat racis-nak ezért az alaplapért mint eladónak

(#48732) izohipsza


izohipsza
csendes tag

Egy hatalmas pirosat kérek szépen zsanreno73 kollégának ezért a Sapphire HD4870 Vapor-X vga vásárlásért. :)

TK

(#48733) Tirexi


Tirexi
addikt

Duni84 kollégának szeretnék egy pirosat kérni ezért az üzletért.
Gyors, pontos, megbízható.

Szintén piros jár Dvico-nak ezért az üzletért.
100%-ig megbízható üzletfél.

Tomeee1989-nak is kérnék egy pirosat ezért az üzletért.

Csibak is megérdemli a pirosat ezért az üzletért.

(#48734) Creep


Creep
tag

Kérnék egy pirosat BalageS83 ezért az üzletért

[ Szerkesztve ]

Privátra válaszólj.

(#48735) atharas4244


atharas4244
csendes tag

szép nagy piros pontot kérek kriso666 -nak, a gyors és korrekt vásárlásért.

hétvégén általában nem vagyok elérhető

(#48736) izohipsza


izohipsza
csendes tag

Egy hatalmas pirosat kérek szépen Shkiz0 kollégának ezért a Battlefield 3 Premium Pack üzletért. Korrekt és megbízható eladó. :)

TK

(#48737) Alex1981


Alex1981
csendes tag

Hatalmas pirosat [link] kollégának ezért az üzletért [link] Minden a megbeszélt szerint ment. Köszönöm a vásárlást...

[ Szerkesztve ]

(#48738) Shkiz0 válasza izohipsza (#48736) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

izohipsza-nak is jár a piros, minden a megbeszéltek szerint zajlott, nem volt semmi fennakadás az üzlet során. :R

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#48739) izohipsza


izohipsza
csendes tag

Két hatalmas pirosat kérek szépen fortune kollégának ezért a 16GB-os pendrive és 32GB-os pendrive eladásáért. Korrekt és megbízható eladó. :)

TK

(#48740) Tirexi


Tirexi
addikt

Piros pont jár KonzolKartel kollégának ezért az üzletért.

(#48741) sz.istván


sz.istván
tag

Nagy-nagy pirosat kérek: fórumtársnak, ezért az üzletért: [link] :)) :K

[ Szerkesztve ]

(#48742) sz.istván


sz.istván
tag

Na még egyszer!!! Tehát, nagy-nagy pirosat kérek:[link] fórumtársnak, ezért [link] az üzletért!! :R :R

(#48743) gabasz


gabasz
csendes tag

Jár a pirospont [link] kollégának ezért az üzletért [link] pontos ,korrekt üzletember ajánlom mindenkinek.

Telefonszámom: 308207196 Hívj bátran! /Kisújszállás / Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm

(#48744) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Kérnék egy pirosat P.e.t.y.a. kollégának ezért. Minden rendben ment, korrekt, gyors és kommunikatív eladó. :)

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#48745) irong85


irong85
csendes tag

PIROSPONT Rómeónak ezért .

Nagyon korrekt, megbízható!!!

Az előbb lemaradt a terméklink, elnézést érte!!!

(#48746) Geri8


Geri8
tag

Sziasztok!

DroiDMester számára kérnék +1 piros pontot!
Tőle vásároltam egy Sapphire HD6870 - at.
Korrekt, megbízható eladó. Az árucsere gyorsan és zökkenőmentesen zajlott le! :)

(#48747) Ironsides


Ironsides
tag

Kérnék egy szép :o pirosat vidaila kollégának EZÉRT a hdd-ért. Nagy segítségemre volt egy ugyanilyenről (halott) tudtam adatot menteni vele. Köszönöm!

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#48748) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Egy piros pontot kérnék v!ct0y kollégának EZÉRT az üzletért. Gamepadot vettem tőle, állta a postát, sőt még az elsőbbségi felárat is! Hálás köszönet a kiváló termékért, és a gyors üzletért!

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#48749) RI/OS válasza laceeeboy (#48705) üzenetére


RI/OS
őstag

Vissza is egy nagy piros a bizniszért :)

(#48750) GNKING


GNKING
tag

Pirosat kérnék DaveJr-nak innen vásároltam egyedi kábeleket.

Normális vagyok a hangok is megmondták!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.