Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48427) benjaminn válasza adolfka00 (#48421) üzenetére


benjaminn
csendes tag

Jóindulatú kolléga történetét annyival egészíteném ki , hogy este beszéltük meg hogy másnap késődélután találkozunk , egy olyan időpontban ami nekem nem lett volna valami jó, ezt jeleztem neki , változtatni nem tudott rajta.
Majd mikor felébredtem írtam neki , hogy mégsem jó , ráadásul kaptam egy kedvezőbb ajánlatot (a hd2met akartam volna az omnia7 re elcserélni , tudjuk hogy nem egy árszegmensbe tartoznak , de ő még a fülhallgatón is problémázott....)

Felteszem a kérdést. ha ugyanazt a telefont rendezett garanciával meg kapom 10k val olcsóbban , akkor miért akarnám erre elcserélni?

(ráadásul az omniának olyan garancia papírja van amit 2008 ban állítottak ki , és állítólag 3 év gari van rá...engem se nézzen senki hülyének...)

Az ész tényleg igazságosan van elosztva. Még nem találkoztam senkivel, aki arról panaszkodott volna, hogy neki kevés jutott.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.