Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27668) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Szeretnék egy pirosat adni the dealer kollegának. Megbizható eladó és az áru olyan mintha a boltból hoztam volna. :K
[link] itt követtük el.

Amd - Radeon - Ryzen

(#27932) Dudu67


Dudu67
tag

Sziasztok !
the dealer kollégának is jár egy pozitív értékelés ezért az üzletért.

Üdv dudu

[ Szerkesztve ]

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#28066) Andrew84


Andrew84
tag

Ajánlanék egy pirosat the dealer komának ezért a biznicért. Korrekt és rugalmas eladó. :R

András

(#28084) norbi19884


norbi19884
tag

egy piros pont [the dealer] kollégának a gyors és korrekt üzletért.

(#28178) akkerfeld


akkerfeld
csendes tag

the dealer kollégának szeretnék kérni egy piros pontot ezért az üzletért.

(#28205) piadex2 válasza the dealer (#28156) üzenetére


piadex2
senior tag

"the dealer" fórumozóval egy sikeres üzletet bonyolítottam, ennek alapján ajánlom mindenki figyelmébe

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#28210) sixon válasza the dealer (#28159) üzenetére


sixon
csendes tag

piros pontot adnék the dealer kollégának [link] , [link] a linkek alatt látható üzletekért!

Pontos, korrekt ember!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=sixon

(#28560) walterrobi válasza the dealer (#28519) üzenetére


walterrobi
csendes tag

pozitiv vélemeny a the dealer röl 100 százalékosan korrekt.

(#28596) RiddleR


RiddleR
aktív tag

the dealer kolléga részére kérek pirosat.
Korrekt vevő. Az üzlet ez volt.

(#28666) Molnárka007


Molnárka007
tag

THE DEALER

Pirospont jár the dealer kolegának,mert szívességből vett haverjának egy ddr3-as ramot,mégpedig az enyémet, majd útközben bejelentette a haverja h mégsemkell,de ennek ellenére dealer kolega ugyanúgy bement a postára és átvette a ramom h ne én szívjak a haverja végett és ezáltal engem kihúzott a káléből,de végsőnek sajnos a haverja miatt ő maradt benen,mert rajtamaradt a ram...
Tehát köszönet jár neki, segítőkészségéért és korrektságarévén!!! :K :R
Mindenkinek ajánlanám,velem rendesvolt,korrekt,megbízható,szavahihető és nemhiszem h másokkal sem igy tenne... :U

[ Szerkesztve ]

Keresek megvételre Asus Strike 2 Extreme 790i Utra alapot és ThermalTake BigWater 780, 4x2gb 2Ghz cl8 OCZ3FXE20004GK-FLEX EX, 2db Asus GTX 260/275 55NM 216/240SP és 850-1000W-os minőségi tápot azonnali megvételre!!

(#28824) Attila_26


Attila_26
aktív tag

the dealer haveromnak hadd szóljon szintén egy piros pötty ebben a nyári kánikulában ezért [link]

(#29493) law007 válasza the dealer (#29462) üzenetére


law007
aktív tag

Köszönöm a pirospontot, és megragadván az alkalmat, ezúton viszonzásképpen szintúgy igényt tartok egy óriási pirospontra the dealer részére, mivel nem csak jó, de olcsó és kitűnő állapotú hardvereket adott el a részemre.

Köszönöm: law

kérlek privátot is küldj!

(#29524) cundeyy


cundeyy
tag

Akkor ugyan csak kérnék egy pirospontot the_dealer számára, aki ezt vette tőlem.
Gyors, korrekt, pontos ember.

Sok ilyen vásárlót a ph-nak!

A nőknek állitólag 70 házimunkához kell érteni. A főzés, és a 69! :D

(#29624) malibu1337


malibu1337
csendes tag

pirospont the dealer -nek a korrekt és gyors üzletért!

(#29930) Anal


Anal
tag

Szeretnék kérni 1 piros pontot the dealer ifjú kollégának a gyors pontos precíz üzlet lebonyolításáért valamint a helyszín megválasztásáért.

Üzletünk becses tárgyai: - ASUS alaplap: ITT TALÁLHATÓ

- 8800 GT GLACIATOR: ITT TALÁLHATÓ

Korrekt üzlet volt!

:C :C :C

:R :R :R

Ha gyüssz löszöl, ha hozol öszöl // 24/72 forever! Szól a Bumeráng!!!!!!!!!!!!!!!

(#30050) keke69


keke69
őstag

Szeretnék kérni egy nagy piros pontot the_dealer
kollégának ezért az üzletért!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#30205) R1X


R1X
csendes tag

Pirosat ]]] the dealer [[[ kollégának ezért az üzletért, a korrek árért és a korrekt lebonyolításért.

(#30427) MmDorian válasza the dealer (#30423) üzenetére


MmDorian
őstag

The dealer-nek pirospont. Korrekt, megbízható, és rugalmas vevő, csak ajánlani tudom.

(#30457) Gaboo007


Gaboo007
aktív tag

Kérnék egy pirospontot ezért az üzletért the dealer fórumtársnak a gyors és korrekt ügyintézésért. Korrekt, megbízható vevő!

(#30508) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Piros pontot az üzletért the dealer kollégának. :R

[ Szerkesztve ]

(#30854) nádasi


nádasi
tag

Gyorsan-küldő fiatalember the dealer. Szépen is csomagol, előtte takarít. Ezt itt. Jár a pozitív értékelés.

(#30934) Anal


Anal
tag

Ismételten szeretnék pirospontot adni az ifjú-titán the dealer nevű kollégának, a proci csere-bere-biznyákunkért:

AZ ÉN 8400-esemet adtam az ő 8500-eséért cserébe!

Ismét maximálisan korrekt, minden úgy zajlott ahogy eddig.

:C :C :C

[ Szerkesztve ]

Ha gyüssz löszöl, ha hozol öszöl // 24/72 forever! Szól a Bumeráng!!!!!!!!!!!!!!!

(#31103) TMaX


TMaX
csendes tag

Piros pöttyöt kérnék az alábbi kollégáknak:
the dealer ezért a jó cuccért amit vettem tőle [link]
KNEO-nak pedig ezért mert vitt belőle egy párat [link]

[ Szerkesztve ]

(#31112) kazoli


kazoli
csendes tag

[Ezért ] jár [The Dealer] kollégának rgy dupla szorzós BIG RED POINT !!!
Köszi mégegyszer ! Kazoli

A szép emberi test olyan mint a BANKok kamatai : egyre csak nő kerekedik!!! Ezek szerint én szép testű ember vagyok!!!

(#31293) Imperator999


Imperator999
aktív tag

the_dealer kollégának jár egy piros pont a crucial ramokért :R

(#31336) Picco


Picco
addikt

hi

szeretnek kerni the dealer-nek egy pirosat, mult heten vettem tole 2 procit, korrekt elado volt. :)
kicsit fura a hangja, meg kb azt sem tudta h hol van, de idoben jott a talalkara es elhozta az arut :DDD

Zé_Mester-nek is szeretnek kerni egyet, tole ezt vettem, tokeletesen muzsikal es atombiztosra csomagolta :))

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#31340) Ultram3jor válasza the dealer (#31320) üzenetére


Ultram3jor
senior tag

the dealer-nek az említett üzletért. rugalmas, korrekt, nagy piros! :D

Üdv, Dávid

(#31350) ÉM


ÉM
tag

the dealer-nek kérnék egy pirosat, ezért az üzletért. Minden a megbeszéltek szerint, zökkenőmentesen zaljlott.

(#31393) VIBO válasza the dealer (#31319) üzenetére


VIBO
őstag

the dealer kollégának is mehet a piros petty
mindeen ugy ment ahogy meg van irva abban a bizonyos könyvben
ajánalom mindenkinek

ezt bizniszeltük link

:R

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#32344) hito


hito
nagyúr

Jár a pirospont the dealer kollegának is, szinte házhoz jött az alaplapért, amit ezúton is köszönök neki :C :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#32376) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...egy pirospontal jutalmaznám the_dealer forumtárst ezért az üzletért...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#33328) daru


daru
tag

NAGYpirosat szeretnékthe dealer
kolegának.eztvettem tőle.megbízható,és rugalmas,csak ajánlani tudom mindenkinek

[ Szerkesztve ]

06 30/366-57 90

(#35447) Anal


Anal
tag

Piros pontot adományoznék ismét the dealer ifjú titánnak, aki ismét hozta a korrektségét, és hétvégén behozta nekem a kedvenc játékomat a Company of Heroes-t. :C

Linket sajnos nem tudok adni, mert még fel sem adta mikor már megvettem. :B

:DD :C :R

Ha gyüssz löszöl, ha hozol öszöl // 24/72 forever! Szól a Bumeráng!!!!!!!!!!!!!!!

(#35577) PapG.


PapG.
tag

the dealer fórumtársnak adok egy nagy pirospontot a korrektségéért és a segítőkészségéért. :R [ ramokat vettem tőle ]

(#36048) CyberJedi


CyberJedi
tag

Pirospont jár the dealer kollegának, aki 2 fullos gépet vett tőlem nemrég, a hirdetés tartalma változott, mivel 3 gép volt összesen, ezért azt nem linkelném be most, mert már nem azt mutatja, ami az elején volt. The Dealer-el minden a megbeszéltek szerint zajlott, hozzáértő, korrekt pH-s és komputeres. További jó üzletelést kívánok neki!

(Vajon mi ez?) ''Gaff had been there... and let her live. '4 years' - he figured. He was wrong. Tyrell had told me Rachael was special. No termination date. I didn't know how long we'd have together. Who does?...''

(#36480) os!


os!
tag

Nagy vörös pötty the dealer számára! :)

hál'istennek pogány vagyok

(#36672) pIIrash


pIIrash
tag

the dealernek adnék egy pirosat a gyors és zökkenőmentes üzletért. (Pontos!)
Üzlet: [link]

(#36840) patvaros87


patvaros87
csendes tag

Én is csatlakoznék a piros pontok közé! Gyors,korrekt,segitő kész és árban és jó! Maximálisan elégedett vagyok vele the dealer

[ Szerkesztve ]

(#37231) users


users
tag

Egy pirosat adnék the_dealer forum társnak a gyors utalásért és megbizható vevőnek ezért [link]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=users

(#37458) janos80


janos80
senior tag

pirospontot kérnék the dealer-nek ezért az uzletért. elore utaltam, ő is bizalmat szavazott és még meg sem kapta a penzt,de már fel is adta a csomagot.
megbizhato,gyors ... csak ajanlani tudom :K

[ Szerkesztve ]

(#37580) MaciG


MaciG
addikt

Egy pirosat kérnék the dealer -nek, egy HD 4850-es karit vetem tőle ,postai utánvételle, és a kari már másnap itt volt! Csak ajánlani tudom! (A hirdetést nem tudom linkelni, mert valszeg már le lett véve :B )

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#39042) zolo96


zolo96
tag

Piros pont jár the dealer kollégának ezért a házért plusz egy gigabyte p35-ös lapért, prociért és hűtőért. Korrekt embernek tűnik és elviselte a kukacoskodásomat is.

(#39355) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Nagy PIROSAT adok the dealer-nek, a remek alaplapért és a rugalmasságért.

[ Szerkesztve ]

(#39823) DonMedve


DonMedve
addikt

the dealer kollágával volt egy alaplap üzletem.Előreutalással vásároltam tőle egy Gigabyte EP35-DS4 típusú alaplapot.Az alaplap meg is érkezett,de nekem gondom volt az alkatrésszel. Írtam is the dealer kollágának,hogy problémám van, teljesen segítőkész volt, mondta küldjem vissza neki az alaplapot és visszautalja a vételárat. Ez meg is történt. Minden zökkenőmentesen zajlott, korrekt eladó,mindenkinek csak ajánlani tudom!

[ Módosította: mukibuci ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#45809) csuki00


csuki00
tag

Sziasztok!

[the dealer] -nek egy nagy piros pont.
Gyors volt korrekt és pontos. Mindenkinek ajánlom.

(#46817) GCR


GCR
csendes tag

the dealer : pirospont a ramokért

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.