Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12075) Berci77


Berci77
tag

Megvolt az első gurulásom a Xiaomi Pro 2-vel. Először az 1S pumpával felfújtam 5 bar nyomásra a kerekeket (csudajó ez a kis szerkezet is), majd lefóliáztam a kijelzőt telefonokhoz való hidrogél fóliával (elég rugalmas, a gomb simán nyomogatható továbbra is. Ha valaki szeretne ilyen fóliát írjon rám!). Baromira bejött elsőre ez a fajta gurulás. A gyerekek jöttek a kismotorral, saját rollerrel, én meg mellettük. A gyaloglós sebességfokozat sajnos rohadt gyenge a 90+ kilómhoz, ezen szívesen húznék kicsit. A D fokozat viszont pont jó, nem egy vadállat, de pint kényelmes. Kipróbáltam az S fokozatot is, az majd akkor lesz jó, ha egyedül megyek valahova.
Azt már most látom, hogy bár a gumik csillapítása lényegesen jobb, mint vártam, a mindennapos bejárásra - számomra (!) - elég kényelmetlen lenne ezzel közlekedni. Bő egy órás rollerezés során eléggé elfáradt a lában az ácsorgástól. Sajnos masszív lúdtalpam van és nem bírom az ácsorgást. Szóval szuper “kis” eszköz, amire vettem egyelőre nagyon bejött, de jól döntöttem, hogy bejárásra pedelecet vettem. A 115.000-es árát nagyon megérte.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.