Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10201) Wlac


Wlac
Ármester

Le lehet valahogyan menteni a Maps térképeit, hogy offline is használhassam? Olyan helyre megyek túrázni, ahol előreláthatólag gyér lesz a lefedettség, így jó lenne, ha akkor is tudnám használni, amikor nincs térerőm.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#10202) nord_ válasza Wlac (#10201) üzenetére


nord_
veterán

Ha túrázni akarsz, akkor GPS Kit, offline, a turistautak térképeivel.

(#10203) Wlac válasza nord_ (#10202) üzenetére


Wlac
Ármester

Konkrétan Skócia térképre lenne szükségem, de úgy, hogy minden benne legyen, szóval ne csak túrista útvonalak, hanem minden, szóval mintha a Maps-et, vagy a Google Maps-et használnám offline.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#10204) vadászcsiga válasza Wlac (#10203) üzenetére


vadászcsiga
félisten

G maps-ben nincs turista utvonal, még a gyalogos tervezessel is gondjai vannak

(#10205) nord_ válasza Wlac (#10203) üzenetére


nord_
veterán

Attól tartok, Skóciát illetően kevesen fognak tudni segíteni. :(
Kell venni egy jó offline navit autózáshoz (Nyugat-EU-ban a Navigont és a TomTomot szeretik). Túra: a már említett GPS Kitben offline állapotban is használhatod az Open Street, Mapquest Opean Aerial, Open Cycling/Topo és a Google Terrain térképek adatbázisát. Ezek, nem tudom, hogy egy skót túrázáshoz mennyire elegendők. Szerintem próbálj körülnézni skót oldalakon, hogy milyen térképet, alkalmazást ajánlanak ilyen célra.

(#10206) vadászcsiga válasza Wlac (#10203) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ilyen hellyel mint skocia szerintem jobban jarsz egy papir alapu terkeppel mert csak bosszankodas lenne a vege.

(#10207) lupus_l válasza Wlac (#10203) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Én azt javaslom, hogy vásárolj egy O2 topup SIM-kártyát, majd aktiválj egy netcsomagot. Kb 15 fontból megúszod és a Google Maps-t használhatod.

Ha tényleg offline térképet szeretnél, de városokkal, akkor a CityMaps2Go nevű appot javaslom. A városra rákereshetsz és letöltheted.

(#10208) Wlac


Wlac
Ármester

Skóciában lakom, szóval nincs gond a csomagommal (korlátlan), azonban a Felföldön nem tudom, hogy mennyire gyakran fog elszállni a térerő. Mindenesetre a NavFree-t töltöm éppen, elég sokan dicsérik, de ha minden kötél szakad, lesz nálam papíralapú térkép is. Kösz a tippeket!

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#10209) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Hát bakker 1 hete 2999-en áll az FMA kreditem és nem jön egy árva spronsor app sem. Tűkön ülök, nem akarom elveszíteni az iOS 7 miatt, remelem nem az áll a háttérben.

(#10210) dzsonesz válasza vadászcsiga (#10209) üzenetére


dzsonesz
tag

iOS 7 óta nekem kb. napi egy szponzor app jön. Persze a szokásos hibákkal, napokban is volt, hogy nem kaptam meg a pontokat az egyik alkalmazás után. Mondjuk az valóban fura, hogy egy hete nem jön semmi neked. :F

(#10211) icecave válasza dzsonesz (#10210) üzenetére


icecave
nagyúr

iOS 7 óta én egyik után sem kapom meg, hagytam is a fenébe az egészet.

(#10212) vadászcsiga válasza icecave (#10211) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én addig hajtom amíg azt az 1 db kreditet meg nem adja aztán hagyom en is.

[ Szerkesztve ]

(#10213) buci30 válasza vadászcsiga (#10209) üzenetére


buci30
addikt

Ez mi ez? Milyen pontok es mire jo ha... :Y

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#10214) Wlac


Wlac
Ármester

Újabb kérdés: azt be lehet valahogyan állítani, hogy kép/videó rögzítése után csak a képeket töltse fel a Dropbox-ba, és a videó felvételt ne? Félek, hogy nem, mivel a Dropbox-ban csak azt tudom beállítani, hogy a képeket szinkronizálja, azonban a videó is a képek között van.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#10215) icecave válasza buci30 (#10213) üzenetére


icecave
nagyúr

Itt írtam róla egy cikket: Freemyapps

(#10216) vadászcsiga válasza icecave (#10215) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ejj de gyors vagy :DDD

(#10217) dzsonesz válasza buci30 (#10213) üzenetére


dzsonesz
tag

FMA-ról volt szó, vagy free my apps, ha így jobban dereng. :)
Lényeg, hogy pontokat lehet benne gyűjteni, amit később beválthatsz iTunes gift cardra, vagy amazon gift card-rs stb.

Vagyis ja, lassú voltam :)

[ Szerkesztve ]

(#10218) icecave válasza vadászcsiga (#10216) üzenetére


icecave
nagyúr

Ugye? :D

Ellenben épp most próbálgatom a stereomood-t, tetszik ez a hangulatnak megfelelő zenehallgatás.

[ Szerkesztve ]

(#10219) Xero válasza vadászcsiga (#10209) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem összejött a 3000 kb egy hete. :P

(#10220) vadászcsiga válasza Xero (#10219) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem már többször is összejött, telefonon es ipaden is :P

(#10221) Xero válasza vadászcsiga (#10220) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem ez volt a 9. 10$-os gift card és előtte volt még 19$ értékű app is. Szóval dobálgatott az idők folyamán, de az utolsó kicsit nehézkesen ment.

(#10222) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

Ti mit csinàltok,hogy az fma megadja a pontokat,mert nekem az ios7 óta nem adja meg hiába futtatom a szponzor appokat

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#10223) bobooo válasza Kicsirics77 (#10222) üzenetére


bobooo
addikt

Nekem se add. De márfeladtam ezt az egészet :U

(#10224) Xero válasza Kicsirics77 (#10222) üzenetére


Xero
nagyúr

Nincs fent éles telefonon iOS 7. So simple.
5S-ig és iPad-ig nem is lesz iOS 7 a háznál. :P

(#10225) bull84ghia válasza Kicsirics77 (#10222) üzenetére


bull84ghia
őstag

Azt vettem észre hogy nálam akkor adja meg ha az appstore-ból indítom el az alkalmazást.
IOS 7 van az Ipadon egy hét alatt 2200 kredit jött össze.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#10226) erdoke válasza Xero (#10224) üzenetére


erdoke
titán

Én még nem döntöttem, hogy a 7.0.3 vagy a 7.1.1 kerül fel először az 5-re. :N

A legjobb aláírás a héten

(#10227) Kicsirics77 válasza Xero (#10224) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Igy màr értem sorry,akkor ez baszhatjuk mint a nyúl a blöffben

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#10228) dzsonesz válasza bull84ghia (#10225) üzenetére


dzsonesz
tag

Az szép, ennyit nem sikerült produkálnom egy hét alatt. Főleg, hogy néha meg sem adja a pontokat.

(#10229) Kicsirics77 válasza bull84ghia (#10225) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Onnan inditva sem adja meg :(

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#10230) J00hnny válasza Kicsirics77 (#10222) üzenetére


J00hnny
aktív tag

Nekem szerencsére adja :K

"There are 10 types of people in this world. Those that understand binary and those that don't."

(#10231) Kicsirics77 válasza J00hnny (#10230) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Ios7 alatt?
Akkor szerencsés vagy.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#10232) bull84ghia válasza Kicsirics77 (#10229) üzenetére


bull84ghia
őstag

Akkor passz, most valami pokeres baromság után nekem sem adja meg :(

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#10233) legiaap


legiaap
nagyúr

Ezt olvastátok?
Szomorú vagyok, hogy ez a jövő.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#10234) dzsonesz válasza legiaap (#10233) üzenetére


dzsonesz
tag

Még tegnap olvastam és igen én is szomorúnak tartom, ugyanis nem igazán rajongok az IAP-rendszerű alkalmazásokért. Mondjuk amíg úgy van, hogy kipróbálsz egy demót és azon belül aktiválhatod a teljes verziót addig nincs is baj. A baj majd akkor lesz, ha egy-egy alkalmazás számos funkcióját meg kell majd vásárolni külön-külön.

[ Szerkesztve ]

(#10235) Totheground válasza legiaap (#10233) üzenetére


Totheground
addikt

Nem tetszik az irány, de néha hasznos, ha pl egy appot ingyen le tudsz szedni és kipróbálni, úgy, hogy ha valami nem olyan, mint elképzelted, nem kell a report a problem gombra kattintgatva refundot kérni.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#10236) legiaap válasza Totheground (#10235) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én mondjuk azt járhatóbb útnak tartanám, ha nem lennének lite alkalmazások így nem lenne "minden" appból kettő, hanem a fizetősöknek lenne X napos triálja, ami teljes értékű és ez alatt el tudná dönteni a júzer, hogy kell-e neki vagy sem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#10237) dzsonesz válasza legiaap (#10236) üzenetére


dzsonesz
tag

Megelőztél, pont ezt akartam én is írni. A jelenlegi lite verziók többségében pont azok a funkciók nem próbálhatóak ki, amitől eldönthetnéd, hogy kell-e avagy sem. Tehát ezt a triál lehetőséget tudnám támogatni. :)

[ Szerkesztve ]

(#10238) legiaap


legiaap
nagyúr

Valaki tudna ajánlani valami olyan appot, amivel zenéket lehetne letölteni?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#10239) Xero válasza legiaap (#10238) üzenetére


Xero
nagyúr

iTunes :K

(#10240) legiaap válasza Xero (#10239) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azon kívül?
Mondjuk valami ingyenes?
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#10241) buci30


buci30
addikt

Videókat , h lehet a telefonra tenni ugyan úgy iTunes?

Sound Hound es a Shazam kivételével van olyan amivel igy zenét lehet felismertetni??
Mert ezek ha Fb-re osztok meg és valaki meg akarja nézni telefonon akkor feldobja neki ,ha hoz töltse le a programot pff

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#10242) erdoke válasza buci30 (#10241) üzenetére


erdoke
titán

Miért kell ahhoz egy zene videót a telefonra tenni, hogy meg tudd osztani FB-on? YouTube/Vimeo link?
Mániátok az ide-oda másolgatás, pedig sokkal egyszerűbb, ha valami megvan a felhőben, aztán csak linkelni kell.

A legjobb aláírás a héten

(#10243) J00hnny válasza Kicsirics77 (#10231) üzenetére


J00hnny
aktív tag

Igen iOS7 alatt (tegnap össze is jött +575 kredit)

"There are 10 types of people in this world. Those that understand binary and those that don't."

(#10244) vadászcsiga válasza J00hnny (#10243) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor van remeny

(#10245) buci30 válasza erdoke (#10242) üzenetére


buci30
addikt

A két kérdés külön van :)

A második: szól egy szám felismertetni és megosztani :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#10246) erdoke válasza buci30 (#10245) üzenetére


erdoke
titán

Én a SoundHound fizetős verzióját használom, egyik karácsonykor ingyen adta az Apple. Eddig semmi gondom nem volt a megosztással.

A legjobb aláírás a héten

(#10247) dzsonesz


dzsonesz
tag

Sziasztok!

Egy ehhez hasonló alkalmazást keresnék, olyat ami megfelelő minőségben digitalizálja a képeket.
Nem volna rossz az imént linkelt sem, de sajna a kártyaképek minősége kritikán aluli lesz. :(
Ha valaki használ hasonlót és használhatóbbat, szívesen vennék egy ajánlást.

Köszönet!

(#10248) erdoke válasza dzsonesz (#10247) üzenetére


erdoke
titán

A kép a lényeg, vagy úgy általában egy jó wallet/tárca appot keresel, ami a bankkártyás hoz, igazolványokhoz, stb. tud képet is illeszteni?
Én az eWallet nevű progit használom már vagy 5 éve. Sajnos újabban már fizetős a PC-s segédprogija, de régebbi verziójü telepítővel talán még felpakolható ingyenesként.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#10249) dzsonesz válasza erdoke (#10248) üzenetére


dzsonesz
tag

Kevésbé fejtettem ki a lényeget, amire használnám. Tehát olyat kerestem ami sima mezei névjegykártyákat tárol el, lehetőleg használható képi minőségben. Amit linkeltél az egy merőben komplexebb alkalmazás, erre én a msecure-t használom. Viszont közbe találtam egy számomra megfelelőt.
Minden esetre köszönöm az ajánlást! :)

(#10250) erdoke válasza dzsonesz (#10249) üzenetére


erdoke
titán

Értem. Régen a MobiReader Pro-t használtam, de leállt fejlesztése. Az ABBYY Business Card Reader is jó.

A legjobb aláírás a héten

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.