Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:06

LOGOUT.hu

Amit a Haswell-ről tudni érdemes!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5813) NFree válasza h1mpi (#5808) üzenetére


NFree
addikt

4.7 nél mennyi fesz kellett neked?
Nekem 4.8 hoz olyan 1.37-1.38v ig.
4.9 hez 1.4v.
5ghz hez ment már egyszer 1.415v -al de akkor nagyon hideg volt legutoljára 1.43kellett neki , de szinte épp egy mérést bír ki utánna le is hal. és nem bírom lefuttatni még1x , létezik hogy valami elmelegedne? de általába az 5ghz már nagyon instabil ha nincs lehűtve, bent aszobába el sem indul csak kékhalál, de 1.44v nál nem fogok addig többet adni neki amíg le nem hűtöm legalább -1 alá.
csak furcsa , hogy még aidá-t is ráengedhetem 4.8-on és utánna 4.8 felett meg megál s nagyon instabil, nehéz kifacsarni belőlle , még egy mérésre való pár percet is s nem tudom mi legyen. általába ilyenkor még nem ment 70fok fölé soha a kis drága. De már elég sok ez is .
Most várom a hideget hátha még lessz , ha nem akkor nem kínozom idén többet, majd csak a télen.

(#5810) katt777
;) Én úgy vagyok vele mivel valami gond van ha végig fut a teszt akkor rendben linx 4gb , linx 6gb , szoktam tesztelni , általában mindennel, mert ha stabilitásra megyek akkor , megteszem a a megfelelő lépéseket.

Nem is értem, miért harabdáljátok egymást, habár velem is előfordul, hogy félrenézek valamit, meg szar napom is van , s rögtön nem a megfelelő hangsúlyal kezdek :B

vga

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.