Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Idegölő játékok

Hozzászólások

(#1) anonameuser


anonameuser
csendes tag

Gondoltam nyitok egy új témát, hátha még ilyen nem volt.

Nektek melyik volt a legdurvább játék, amitől szabályosan paráztatok?
A Doom 3 jött be nekem ebből a szempontból, a vége felé levettem a fülhallgatót, mert folyton megijedtem, megviselte a szívemet.
Azonban a pálmát a suffering vitte.Itt is a játék 3/4-énél, már kirázott a hideg, libabőrös lettem és folyt a könnyem néha amikor játszottam.
Várom az élményeket.

(#2) ollie válasza anonameuser (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Undying.

Ott pisilt be az ember legelőszőr, mikor bement egy folyosóra, mely kitört ablakain befúvó szél lengette a függönyöket. Majd hirtelen kialudt a villanyt, és jöttek a sikolyok meg hörgések mindenfelől...

***

(#3) HaaS


HaaS
addikt

:R Clive Barker's Undying, csatlakozom.

Arra a folyosóra nagyon jól emlékszem... bal oldalt voltak az ablakok, jobbra meg ajtók... kábé 5 percbe telt, mire állandóan jobbra-balra nézegetve elmásztam a folyosó végén lévő ajtóhoz ;).
Hogy röhögtem már... talán a legeseménytelenebb része volt a játéknak, de akkor fostam a legjobban... aztán mikor a folyosó végén megpróbáltam kinyitni az ajtót, ott már tényleg szakadtam a röhögéstől...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#4) D4v3


D4v3
őstag

Bioshockban volt két rész is (bár a másodiknál már számítottam rá), amikor először egy rendelő szerűségben fel lehetett venni egy upgradet egy asztalról. Amikor felvetted, akkor a falon szembe megjelent egy árnyék és mögéd került egy mutáns. A másik amikor egy félig vízzel tele pincében össze-vissza voltak a földön bábuk illetve középen egy székre ültetve is volt egy. A szoba végében pedig ott állt egy weapon upgrade gép. Aztán ahogy az várható is volt, miután hozzáértél, mögötted a székből feléledt a bábu és neked is esett egyből :)

(#5) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

AVP1! A Marine volt a legdurvább!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#6) Fáraó


Fáraó
őstag

Számomra a legiesztőbb az volt, amikor a F.E.A.R.-ben nyugisan mentem a folyosón, kitört az ablak, a szalagfüggöny lengedezett és az a láthatatlan izé elpucolt.
Legtartósabb streszt viszont az AvP2 Marine szerepében eltöltött idő adta.
Legidegesítőbb a PoP T2T kamerakezelése volt pl. az ikerek ellen, de a mostani PoP (2008) kamerakezelése és irányítása csata alatt sem semmi: mikor hirtelen pirosat meg zöldet kell nyomni 0,4525436 mp alatt -> vasaljon estig aki átültette ezt PC-re.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#7) fekeandras


fekeandras
őstag

Dark Messiah of Might and Magic pókos pályáitól rendesen kirázott a hideg mert undorodom a pókoktól.

[link]

A horror játékokat végig szoktam röhögni... :D

(#8) Janoska26


Janoska26
addikt

Resident Evil 1-2-3, Silent hill 1-2-3 még a 4 is picit bár az már nem annyira vészes. Ezekt este sütétben, rendes hangerővel kell játszani, úgy teljes a para hatás :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Idegölő játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.