Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) morcosharcos


morcosharcos
tag

Uff, az a fullréz hűtő de szép :)

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#2) makszutov.hu


makszutov.hu
aktív tag

Ez a ház nagyon kellene, ha nem ilyen okádék színe lenne! :( Legközelebb mi lesz? Rózsaszín? :(((

[ Szerkesztve ]

"Magyar az, aki Magyarországon született, itt dolgozik és itt adózik!"

(#3) ttamas válasza makszutov.hu (#2) üzenetére


ttamas
tag

Van feketében és fehérben is.

Video

(#4) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ez az ifi vótmá. :)

(#5) makszutov.hu válasza ttamas (#3) üzenetére


makszutov.hu
aktív tag

Köszönöm! :) (Csak azt nem értem, akkor miért pont ezt a rondaságot forgalmazza nálunk a TT? :( ) Még jó, hogy máshol jóval kevesebbért kapható a fehér és a fekete verzió is! :DD
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

"Magyar az, aki Magyarországon született, itt dolgozik és itt adózik!"

(#6) Attila0 válasza makszutov.hu (#2) üzenetére


Attila0
őstag

Én azért kíváncsi lennék, hogy ez a gépház azáltal mennyire maradt stabil, hogy majdnem a fele gyakorlatilag csak egy hajlított üveglap?
:Y

[ Szerkesztve ]

(#7) makszutov.hu válasza Attila0 (#6) üzenetére


makszutov.hu
aktív tag

Gondolom egy 4mm-es edzett üveglap van annyira merev, mint a ~1 mm-es fémlemez. :)

[ Szerkesztve ]

"Magyar az, aki Magyarországon született, itt dolgozik és itt adózik!"

(#8) Attila0 válasza makszutov.hu (#7) üzenetére


Attila0
őstag

Meglehet hogy így van. őszintén szólva nekem 12 éve notebookom van. De 2004-ben is csak egy vacak Codegen házra futotta, viszont cserébe mind a 4 oldala fémlemezből volt :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#9) Trailblazer válasza makszutov.hu (#5) üzenetére


Trailblazer
addikt

Faja ez a ház, főleg feketében. Persze ennyiért már lehet is.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#10) makszutov.hu válasza Attila0 (#8) üzenetére


makszutov.hu
aktív tag

Nekem egy ősrégi Fujitsu E780-asom van - melóra még ma is tökéletes - de játékra muszáj volt (és lesz is) valami normálisabb asztali gépet venni. (A múltkor láttam valami jó 3 milliós "gamer" laptopot - hát a 3DMark pontszámai sehol nem voltak egy asztali géphez képest, amit akár a harmadából is ki lehet hozni. :N )

"Magyar az, aki Magyarországon született, itt dolgozik és itt adózik!"

(#11) makszutov.hu válasza Trailblazer (#9) üzenetére


makszutov.hu
aktív tag

Egyetértek! :)

"Magyar az, aki Magyarországon született, itt dolgozik és itt adózik!"

(#12) Attila0 válasza makszutov.hu (#10) üzenetére


Attila0
őstag

"(A múltkor láttam valami jó 3 milliós "gamer" laptopot - hát a 3DMark pontszámai sehol nem voltak egy asztali géphez képest, amit akár a harmadából is ki lehet hozni. :N )"

engem nem zavar, mivel abszolút nem játszom

[ Szerkesztve ]

(#13) NKing válasza morcosharcos (#1) üzenetére


NKing
tag

Végre egy értelmezhető TDP-vel rendelkező low profile hűtő. Fractal Terra buildhez tökéletes lenne :DDD

(#14) Sinesol válasza makszutov.hu (#10) üzenetére


Sinesol
veterán

Kb. almát körtével hasonliotasz össze...

(#15) herion válasza makszutov.hu (#7) üzenetére


herion
tag

Jó lesz az max 0,55mm-es horganyzott acéllemeznek is.

Who Let The Dogs Out?

(#16) pusszycat válasza makszutov.hu (#10) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kell 8K-ban játszani, oszt jó lesz az is. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#17) makszutov.hu válasza pusszycat (#16) üzenetére


makszutov.hu
aktív tag

Na ja! Még a passziánsz is szuperül fut rajta! :D

"Magyar az, aki Magyarországon született, itt dolgozik és itt adózik!"

(#18) makszutov.hu válasza Sinesol (#14) üzenetére


makszutov.hu
aktív tag

Miért is? Mindkét számítógép kategória megfelel munkára és játékra is, ugyanaz az architektúrájuk! (Csak éppen az asztali gépek ugyanolyan teljesítmény mellett olcsóbbak (vagy megfordítva: ugyanazon árért többet tudnak), jobban bővíthetőek, variálhatóak, stb... ) De nem akarok ebből vitát: mindenki használja azt, amit akar és úgy ahogyan akarja. :N

[ Szerkesztve ]

"Magyar az, aki Magyarországon született, itt dolgozik és itt adózik!"

(#19) Killer01


Killer01
őstag

Mikor lesznek már -emberi áron- 32-34 col-os oled monitorok? Évről-évre ugyanaz a tn/ips/va felhozatal van, tv-ből meg kitudja hányadik oled generáció fut...

(#20) Sinesol válasza makszutov.hu (#18) üzenetére


Sinesol
veterán

Miért is? Mégis hogy használsz egy asztalit a repülön, vagy kint a kávézóban? Fotelben pihengetve öledbe tudod venni az asztalit? Megvan miről szól egy laptop?

[ Szerkesztve ]

(#21) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

A rézhűtőhöz: "Aki egy gyárinál erősebb, alacsony profilú léghűtést szeretne vásárolni központi egységére, annak felkeltheti érdeklődését a teljesen rézből készült, 26 990 forintba kerülő Thermalright AXP90-X53 Full. A 94,5 mm széles, 95 mm mély és 53 mm magas megoldás 540 grammos bordázatát négy – 6 mm átmérőjű – hővezető cső köti a nikkelezett talphoz, a rajta ülő TL-9015R ventilátor percenkénti fordulatszáma pedig 2700-ig növelhető."

1 hónapja vettem német amazonról a kistesót (47, nem 53 mm magas): szállítással, áfa többlettel együtt is sokkal olcsóbb volt. Akkor már inkább ez, ha ilyen nagy az árrdiffi.

[ Szerkesztve ]

(#22) Sinesol válasza HUN_Sector (#21) üzenetére


Sinesol
veterán

Itthon is csak 15-16k, az kevesebb, mint 44euro, egyszerűbb lett volna itthonrol.
Azert kösz a tippet, jó cuccnak tűnik ez is.

[ Szerkesztve ]

(#23) HUN_Sector válasza Sinesol (#22) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Akkor épp nem volt itthon belőle, csak az emagnál 92000 ft-ért (román eladótól).
Szóval akkor még jobb vétel volt :D

A venti az én fülemnek kicsit hangos, de a hűtési teljesítménye jó. 7 literes házban i7 11700f maximum hőmérsékelte nem emgy 75 fok fölé.
Állítólag a 92mm-es kategóriában ez a legjobb venti. A tesztek alapján a noctua kicsit hangosabb is lenne, meg picit rosszabb hűtésű.

[ Szerkesztve ]

(#24) Trailblazer válasza HUN_Sector (#23) üzenetére


Trailblazer
addikt

Vannak szédült árak. Mondjuk akkor, amikor nekem kellett volna valami, és szétnéztem az Amazonon, a küldés költsége rettentett vissza, ami rosszul arányult a termék árához. Azóta se rendeltem onnét semmit. (Persze tudom, hogy az is csak egyfajta "piac", mint az eMag is, nem feltétlenül maga a cég árulja a holmit.)

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#25) morcosharcos válasza HUN_Sector (#21) üzenetére


morcosharcos
tag

Az akkori árfolyamon egy ilyen 18 ropi körül volt, nemde?

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#26) morcosharcos válasza Sinesol (#22) üzenetére


morcosharcos
tag

Erre tudsz valami webshopot adni esetleg? Sajna csak az alu verziót látom 16 körül.

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#27) morcosharcos válasza Killer01 (#19) üzenetére


morcosharcos
tag

Sztem mert nem túl sokan játszanak 32 collon, versenyszerű játékban pl. lassan egy évtizede a ~25" méret az aranysztenderd.
szerk: példa

[ Szerkesztve ]

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#28) HUN_Sector válasza morcosharcos (#25) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

382 volt az árfolyam a rendeléskor

(#29) morcosharcos válasza HUN_Sector (#28) üzenetére


morcosharcos
tag

16907 ft, az nem is rossz

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#30) heavygrip


heavygrip
aktív tag

Jól néz ki a házikó, de nem vágom, hogy mér jó hogy nincs hely venti számára, ami elölről be fújná a friss levegőt. Értem én hogy emiatt jól néz ki,de ez a CPU ra nézve nem megfelelő ha léggel van hűtve, vagy ez kimondottan vizes felhasználóknak ajánlott ház?

Nyilván alulról ugye 3 kintről szív be, de az nem éri el a CPU t, főleg ha egy batár videó kártya van benne, a fentiek meg kifelé szívnak. A hátsó felsőt lehet kintről be szívónak tenni és akkor kapna a torony hűtő friss levegőt végülis.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#31) Trailblazer válasza heavygrip (#30) üzenetére


Trailblazer
addikt

Oldalról fúj be, amennyiben oda nem 360-as vízhűtés radiátort tesz az ember push mode-ban. Az oldalról az új elölről. :B

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#32) heavygrip válasza Trailblazer (#31) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Az értem. De nem közvetlen kapja a levegőt a CPU és a RAM. Kapnak belőle, de nem olyan hatásosan mint előről.
Egyébként ott az oldallap ott azon a részen ki van vágva?

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#33) Trailblazer válasza heavygrip (#32) üzenetére


Trailblazer
addikt

Perforálva van.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.