Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Sziasztok, HP B109N-em van, gyári patron nagyon hamar kifogyott vélemény szerint, hát gondoltam kipróbálom az utángyártottat, chip átpakolás az utángyártott patronra, úgy ahogy kell, sajna kicsit megfolyt a patron, belefolyhatott a nyomtatóba a kék szín, azóta színes képet nem, vagy csak a kék bűn ronda árnyalataival nyomtat, feketével nincs semmi gond........... Vagy akár az is lehet hogy beleszáradt a fejbe a patron, fene se tudja.......
Kérdés, hogyan orvosoljam a problémát? Valakinek ötlet?????

Oneplus 8T 8/256

(#52) QwErTy42 válasza ruszi_tomi (#51) üzenetére


QwErTy42
addikt

Szia!

Vállaltak garanciát a patron forgalmazói az esetleges károkért?

Ha igen, akkor menj vissza hozzájuk...!

Ki lehet szedni a nyomtatófejét könnyen a mellette lévő kallantyú felemelésével. Így talán tudsz vele valamit barkácsolni.

Márkaboltban lehet, hogy tartanak hozzá fejet. 10 pénz körül...:S Viszont így már lehet hogy jobban járnál egy új nyomtatóval, ha nem tudnak mások és te magad sem megoldást találni.

Sajnos a színenként cserélhető rendszereknél, ahol a nyomtatófej elkülönül a patrontól fenn áll ennek a veszélye.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#53) ruszi_tomi válasza QwErTy42 (#52) üzenetére


ruszi_tomi
aktív tag

Esetleg valamivel ki tudom "mosni a patronfejet"?? Pl. Alkoholra gondoltam, utánna elvileg jónak kellene lennie, sztem................

Oneplus 8T 8/256

(#54) zka67 válasza ruszi_tomi (#53) üzenetére


zka67
őstag

Alkohollal semmiképp. Desztillált vízzel.

(#55) jeni


jeni
félisten

Szia
Miképpen lehet frissíteni a C4780-t? Több frissítő progi van fent,de próbáltam wifi-n és USB kábelen frissíteni és nem lehet. Azt írja ki,hogy nincs csatlakoztatva az eszköz. Pedig maga nyomtató aktív,látja a gépem. Mint wifi-n mint USB-n.
Esetleg memória kártyán lehetséges arra kiírva és a nyomtatóba bedugva azon keresztül?

Itt van fent 1 firmware és 3 frissítés megadva

(#56) delphinium válasza jeni (#55) üzenetére


delphinium
tag

Szia!
Ha megfelelően működik a nyomtató, felesleges frissíteni a firmware-t.Üdv!

(#57) totek1985


totek1985
csendes tag

sziasztok.

nekem van egy hp c4780 nyomtatóm eddig xp volt tökéletesen müködöt most windows 7 64 bit raktam fel letöltötem hozzá az új drivert ami windows 7 64 bit való de nem akar müködni ezt irja ki (a nyomtatás a nyomtatorendszer hibaja miat nem sikerült) szeretném asegitségetek kérni.

elöre is köszönom.

(#58) lac14548


lac14548
aktív tag

Segítene valaki a beállításban?

Nem látja a wifi-t a nyomtató és sehogy se tudom müködésre bírni...

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#59) lac14548


lac14548
aktív tag

Nyomtatómat nem találja a Windows. A kábel csere, driverek újratelepítése se segített.
Arra jöttem rá, hogy a hiba összefüggésben van a Windows 7 (vagy Office) frissítésekkel.
Azt vettem észre, hogy az augusztus 8-12 között települt frissítések egyike okozza a problémát. Legalábbis erre tudok gondolni. A nyomtató más oprendszerrel müködik rendesen.
Megnyugtat viszont az a tudat, hogy másnak is ugyanez a problémája. Amerikában is, valamely spanyol nyelvterületen. A HP problémamegoldó fórumán már nem egy ilyen bejegyzés van.

http://h30434.www3.hp.com/t5/Printer-All-in-One-Install-and/HP-Photosmart-C4780-Driver-not-found/m-p/839325

Persze ilyen fórum magyar nyelven nincsen... Sőt semmiféle módon nem lehet hozzájutni HP-s email címekhez, hogy kapcsolatba lépjen a felhasználó a céggel. Ahhoz, hogy emailt írjak meg kell adni a termék sorozatszámát és egyéb adatokat. Az ellenörzés során kiderül, hogy a termék már nem garanciális, tehát már nem jár a terméktámogatás. Köszi...

Nem tud valaki HP-s magyar support email címet?

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#60) jeni


jeni
félisten

Üdv.
A PC-s boltban utántöltőtettem a színes 300-s patront.
Hogy tudom elérni,hogy most ne jelezzen a kevés tinta jelzés?

(#61) themebuilder válasza jeni (#60) üzenetére


themebuilder
senior tag

Ha reset-eled a patron chipet.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#62) jeni válasza themebuilder (#61) üzenetére


jeni
félisten

köszi már eladtam a nyomtatót és vettem egy újat olcsóbban :R

(#63) marcoid


marcoid
csendes tag

Üdv! Úgy látom sajnos teljesen kifogyott ez a nyomtató a boltokból. Mit tudtok helyette ajánlani nagyon hasonlót? Köszi!

(#64) jeni válasza marcoid (#63) üzenetére


jeni
félisten

a Hp 3050-s ami ugyanaz de LCD nélkül
de előfordulhat még valahol a C4780

(#65) Rabidsnail válasza themebuilder (#61) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Hogyan kell resetelni? Köszi.

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#66) themebuilder válasza Rabidsnail (#65) üzenetére


themebuilder
senior tag

Veszel egy resettert. Egy készülék ami alaphelyzetbe állítja a tintapatron chipjét, elhiteti, hogy tele van. Természetesen előtte fel kell tölteni, vagy a chipet utángyártott újra átrakni.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#67) szucs.gabor


szucs.gabor
csendes tag

Egy olyan gondom lenne, hogy telepítés után nyomtat egy teszt oldalt, amivel a fejet állítja be. Ezt utána be kell olvastatni vele a skennerrel. Már a lapnyomtatásnál láttam, hogy aszínek el vannak csúszva, de nem állított rajta a nyomtató.
Mit tudok vele csinálni? Hogy tudom újra beállítani a fejet?

(#68) themebuilder válasza szucs.gabor (#67) üzenetére


themebuilder
senior tag

Amit kinyomtat azt szkenneld be! Utána állítja be magát.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#69) szucs.gabor válasza themebuilder (#68) üzenetére


szucs.gabor
csendes tag

Egyszer már beolvasta, mikor feltelepítettem a drivert, de nem találom, hogy hogyan lehet ezután nyomtatni egy teszt oldalt, amit megint beolvsatathatok.

(#70) jeni


jeni
félisten

üdv
erre tudnátok valamit?
használtan is jó lenne vennék is.
vagy a ilyent?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.