Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) doooo


doooo
veterán

"A statisztikák őket igazolják és egy gyors kereséssel az X7b-t is megtalálni magyar szolgáltatónál listázva zöld és fekete színben is, ott éppen 73 ezres listaáron, amin előfizetéstől függően lehet reszelni, illetve opció lehet a részletfizetés is, ami kényelmesebbé teszi a vásárlást."

Nagyon érdekesen hangzik ez a mondat, pláne a második fele.

Az is érdekes, hogy a főkamera nappali képeihez való odajutáshoz át kell tekerni a többi kamera és még a főkamera esti képein is...

(#2) Bog válasza doooo (#1) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem értem a problémád.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#3) jUUh válasza Bog (#2) üzenetére


jUUh
addikt

"A statisztikák őket igazolják (ide vessző sztem) és egy gyors kereséssel" + hosszú a mondat, de amúgy értjük mire gondolt a költő.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#4) viragdani01 válasza jUUh (#3) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Kicsit csiszoltam rajta, hogy egyértelműbb legyen és kapott egy plusz vesszőt a mondat. :R

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#5) Fecogame


Fecogame
veterán

"A válasz az operátorokban rejlik, a Honor arra irányuló stratégiája ugyanis töretlen, hogy a szolgáltatókon keresztül szerezzenek vásárlókat Európában, ahol a legtöbb ember szolgáltatóhoz megy telefont venni. A statisztikák őket igazolják..."

A linken nincs szó arról, hogy a telefonok mekkora része kerül értékesítésre operátorokon keresztül, és mennyi "függetlenül". Vagy legalábbis a cikket elolvasva én nem láttam.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6) Bog válasza Fecogame (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Sajnos ilyen statisztikát sosem fogsz kikaparni a gyártó-szolgáltatói szereplőkből :(
Nekem sokan, sokszor, sokféle adatot mondtak, az általános konszenzus szerint kb. 75%-os a hazai piacon az operátori értékesítés (vagyis 4-ből 3 mobilt szolgáltatóknál adnak el). Mivel a Honor a független piacon elég markánsan áraz, ezért az operátori csatornák húzták fel az eladásokat. Nem véletlen, hogy minden gyártó arra törekszik, hogy listázzák őket a szolgáltatók, az az ünnep, amikor egy termék bekerül, emlékszem mekkora örömtánc volt, amikor a Xiaomi először felbukkant a Telenornál sok-sok évvel ezelőtt.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Hát. Ebben az árkategóriában Motorola vagy Xiaomi. De inkább Xiaomi.
Samsung is akad normális, az A23 pl igen korrekt már minden tekintetben. (De szerintem az A22 4G és A22 5G is az volt már. Az A32 4G-ről és A32 5G-ről nem is beszélve. Bár ez a 4 talán már nem kapható.)

Ebben a Honorban a kijelző az, amire azt mondom ok. A hardver elmegy, a kamera kritikán aluli.

(#8) janeszgol válasza doooo (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Az árra értették, hogy lehet reszelni, nem a pöcskösre. Annyira nem jó ez a teló. :DDD

(#9) Bogdán Máté


Bogdán Máté
csendes tag

Nem értem az Honort. Egy ilyen belépőszintű (tudásban, nem árban) fostalicskába beleteszik a sztereo hangzást, a H50-70-90-be meg évek óta nem, pedig az a kategróriájuk 2.5x annyiba kerül, mint ez. Ezeket a döntéseket melyik okos hozza náluk? 🤣

[ Szerkesztve ]

(#10) CapriBoy válasza Bogdán Máté (#9) üzenetére

Jó kérdés :)

(#11) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ezt az 5 mp-es uw szenzort honnan kukázta a Honor? A 8 mp-es is ciki, de ez már űber gáz. Nem előre megyünk, hanem hátra. És ez nem az első teló tőlük, amiben látom.

(#12) janeszgol válasza Bogdán Máté (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

A minosege attol meg lehet gyenge. Az also-kozep kategoriaban jol szolnak a Xiaomik, a Moto G54 pl.

(#13) Pisti 1969 válasza janeszgol (#7) üzenetére


Pisti 1969
csendes tag

Egy Xiaomi a hulladék szoftverével egyáltalán milyen telefonnak lehetne vetélytársa?

(#14) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Szerintem a Moto G32 8/256 jobb ajánlat ennél.

[ Szerkesztve ]

(#15) Graphics válasza Pisti 1969 (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Köszönjük a hasznos, szubjektív bofogest...

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#16) Sirus86 válasza pauliboy23 (#14) üzenetére


Sirus86
tag
LOGOUT blog

Az igen, Nemetben pl megvan 149 Euroert a Motorlola Moto G32 8/256. Az szep ennyiert!

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

(#17) vence válasza pauliboy23 (#14) üzenetére


vence
junior tag

Ide elég lenne a 6-128 GB-os verzió is, ~54 ezer Ft-tól (eMAG)
több helyen is elérhető mostanában!

Egyébként pedig igazad van,
a 8-256 GB memória bőven megéri a kb.
6 eFt felárat. (ALZA)
Nem sufni boltokban.

És a moto telókban nem virtuális közelség érzékelő van!
Eddig még ők nem szoktak rá,
de ha ez így folytatódik ... :(

@ Sirus86
Most itthon is!

Ott pedig az elmúlt napokban a G54 5G (8-256GB) volt annyi,
az ÁFA-mentes akcióban!
Szóval ettől ezerszer jobb ajánlatok vannak!

És egy moto G24 Power / G34 tesztnek
sokkal jobban örültem volna.
De tudom ....

[ Szerkesztve ]

(#18) Sirus86 válasza vence (#17) üzenetére


Sirus86
tag
LOGOUT blog

Igen, tok lenne, ha lenne tobb Motorola teszt. A csaladban es ismeroseim korul is sokaknak elege van a reklamokbol. Jack, opcionalisan FM radio. 8(6)/256 konfig, kozepszeru kamera az igeny.

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

(#19) drpityi


drpityi
csendes tag

Kb egy hónapja hoztunk ki ilyen telefont a Yettel-től 0ft os opcióban.
Lényegében magasabb tarifa vállalás mellett kaptuk ingyen magát a készüléket.
Minden tekintetben maximálisan elégedettek vagyunk vele.
Teljesen általános alap felhasználásra kellett és igazából a nyugdíjas keresztanyum használja és szereti is. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.