Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) yodee_ válasza jézusom (#600) üzenetére


yodee_
őstag

És mennyit nyomkodtad? 4G vagy 5G?

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#602) nessh válasza jézusom (#600) üzenetére


nessh
tag

Javaslom a factory reset-et és újbóli belakást.

(#603) spect80 válasza jézusom (#598) üzenetére


spect80
senior tag

Nekem is csinálta az elején. Amikor a wifi be volt kapcsolva akkor merült iszonyatosan. Aztán megjavult, de nem emlékszem hogy a 127es végű patchtől, vagy használati szokás tanulásától

(#604) jegenye77 válasza jézusom (#598) üzenetére


jegenye77
addikt

Az elején páran panaszkodtak az akksi gyors merülésére de nagyon sokat fog változni.
Nem is akartam elhinni, hogy az első pár nap tapasztalata után ennyivel jobban bírja.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#605) jézusom válasza jegenye77 (#604) üzenetére


jézusom
addikt

De tényleg factory reset kell? Most 8.0.0.2 a firm.

[ Szerkesztve ]

(#606) jegenye77 válasza jézusom (#605) üzenetére


jegenye77
addikt

Ez jó kérdés, hogy attól lett e jó. Én is csináltam, igaz én a lejátszás akadozás miatt.
Ha még nem laktad be nagyon akkor csinálj egyet.
Amúgy mennyi képernyő idő párosul ehhez a gyors merüléshez? Játék is van benne?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#607) jézusom válasza jegenye77 (#606) üzenetére


jézusom
addikt

Nem játszottam. Az alkalmazásokat néztem, a böngésző volt 25% meg aliexpress 7% meg még valami 10% az összes többi kevesebb. Szóval nem alkalmazás a hibás.

(#608) yodee_ válasza jézusom (#607) üzenetére


yodee_
őstag

Azt továbbra sem tudjuk hogy 4 vagy 5G. Jelentős különbség van én úgy vettem észre

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#609) jézusom válasza yodee_ (#608) üzenetére


jézusom
addikt

A telefon 5g. Ki kéne kapcsolnom? Fogalmam sincs hol milyen hálózat van, nem egy irodában dolgozom egy helyben.

(#610) yodee_ válasza jézusom (#609) üzenetére


yodee_
őstag

Próbáld ki. Nekem itt ahol lakom és dolgozom gyenge is egyenlőre az 5G és úgy vettem észre húzza az akkut.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#611) nortol


nortol
senior tag

A Honor Suite programmal elérhető és telepíthető a 8.0.0.148-as szoftver verzió a telefonra.

Jellemzők:
Dear user, this recommended update brings newly upgraded Global Favorites and HONOR Docs, supports the adjustment of Home screen icons size, optimizes the shooting effect in some scenarios, and incorporates a security patch.
Global Favorites
This update brings newly upgraded Global Favorites. Swipe down with three fingers to save materials, such as images, web pages and files, to Favorites Space. Tap to expand Favorites Space, press and hold the selected one or multiple items to drag them to other apps, and you can also sync them to other MagicRing devices to share collected content across devices.
HONOR Docs
This update provides brand-new HONOR Docs and interactive interface, adds custom labels, recycle bin and other functions, improves document stability and compatibility, and provides a better user experience.
Home screen icons
The size of Home screen icons can be adjusted to meet the users' different needs. You can experience it by going to: Settings -> Home screen and style -> Home screen settings -> Icon size.
Camera
This update optimizes the shooting effect in some scenarios.
Security
Android security patch (Apr 2024) has been incorporated for system security. For more information about HONOR Security updates, please visit our website https://www.honor.com/global/support/bulletin/2024/4
Notes:
1. Installing this update will not erase your personal data, but a backup beforehand is still recommended.
2. If you encounter any problems during the update, please call the HONOR service hotline or go to the HONOR customer service center for support.

(#612) nortol válasza nortol (#611) üzenetére


nortol
senior tag

Screenshot

[ Szerkesztve ]

(#613) spect80 válasza jézusom (#605) üzenetére


spect80
senior tag

8.0.0.2? Nálam a 8.0.0.120-as romal jött, amivel merült wifit használva. Azóta .127 és .148 is felment már. Mindenképpen frissíts, mert ez valami nagyon kezdetleges verziónak tűnik

(#614) jézusom válasza nortol (#612) üzenetére


jézusom
addikt

Nekem is 148 van de tegnap előtt jött magától.

(#615) nortol válasza jézusom (#614) üzenetére


nortol
senior tag

Nekem tegnap dél körül hozta meg a futár, és egészen addig nem akartam belakni, míg nem frissül a legújabbra...
Mivel türelmetlen ember vagyok bizonyos szempontból, így elegem volt a várakozásból és a rengeteg eredménytelen frissítés csekkolásból, magamhoz vettem a kezdeményezést és frissítettem :-)
Este 11-kor letettem bekapcsolva, állandó wifin hagyva a telefont, ma reggel a kijelző továbbra is 100%-ot mutatott fél 7-kor...
A gyors merülést a tegnapi délután folyamán én is észrevettem, nos ez úgy néz ki, hogy totálisan megszünt a frissítés után.

(#616) voncci


voncci
aktív tag

Sziasztok!
Gondolom egy ilyen készülék vásárlásán csak nem tudom, hogy még mindig fent áll-e, hogy ha lefelé húzod az ujjad a kijelzőn még keresést nyithat meg és nem az értesítési panelt. Van már opció, hogy ez ne így legyen? Egy ekkor méretű telefonnál ez egy eléggé kényelmetlen dolog

(#617) jézusom válasza voncci (#616) üzenetére


jézusom
addikt

Nem találkoztam ilyen hibával. Teljesen meg vagyok elégedve :) igaz p30pro után nem akkora csoda, de azért fullos teló. A hangja sokkal jobb, meg a makrózás így hirtelen. A töltés is 2* akkora lesz megjön a 100w töltőm, bár szerintem a 40w is jobb volt mint a konkurencia :DDD

(#618) koboldozat válasza voncci (#616) üzenetére


koboldozat
senior tag

Úgy vélem nincsen az a funkció.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#619) nortol válasza voncci (#616) üzenetére


nortol
senior tag

Ez a p30pro-n engem is zavart, nem is kicsit, de itt más funkciók vannak a lefelé húzásnál...

(#620) spect80 válasza voncci (#616) üzenetére


spect80
senior tag

itt olyan van hogy ketté van osztva az értesítési sáv. ha bal oldalt húzod le a az ujjad akkor az jön be, ha jobb oldalt, akkor a kezelő ikonok. Ez nem kikapcsolható iphone-os idiótaság, engem eléggé zavar

(#621) nortol


nortol
senior tag

Minden esetre most azt mondom, hogy nem volt hiábavaló várnom 5 évet a p30pro-val...

(#622) voncci válasza spect80 (#620) üzenetére


voncci
aktív tag

De teljesen fentről kell akkor húzni? Köszönöm a többieknek is a segítséget :R

(#623) koboldozat válasza voncci (#622) üzenetére


koboldozat
senior tag

A megszokott módon mint mindegyiknél.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#624) Xelo válasza voncci (#622) üzenetére


Xelo
addikt

van ra beallitas hogy barhonnan (nyilvan bongeszoben pl nem) lefele huzol akkor nyitja a fenti menuket. mar nem emlekszem merre talaltam de en is ugy hasznalom.

[ Szerkesztve ]

(#625) voncci válasza Xelo (#624) üzenetére


voncci
aktív tag

Tökéletes, köszönöm szépen neked is! :R

(#626) VanAzAPénz


VanAzAPénz
junior tag

Ez a teló tud olyat hogy mondjuk 80 vagy 85%-ig töltse csak az akksit, én nem láttam ilyen funkciót benne?

(#627) yodee_ válasza VanAzAPénz (#626) üzenetére


yodee_
őstag

Van ilyen funkció a beállítások -> Akkumulátor -> további beállítások alatt ha jól modnom

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#628) yodee_


yodee_
őstag

Használ valaki vezetéknélkülii töltőt? A kocsimban van egy 15W-os. Mennyire melegedhet tőle? Nem próbáltam még.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#629) nessh válasza yodee_ (#628) üzenetére


nessh
tag

Nekem a házban van egy 15w-os. Nem mondanám hogy melegszik... De manapság töltésnek se nevezném ezt a tempót ;] :D

(#630) yodee_ válasza nessh (#629) üzenetére


yodee_
őstag

Nekem bőven megfelelne, úgyis csak hosszabb távon szoktam tölteni a telefont. Amúgy ma megjött a motorola MA1 :) Csütörtökön indul a tartós teszt, beüzemleni egyszerű volt :)) Amúgy ha gyorsan kell tölteni van egy 40W-os szivar is tartalékban, csak a káblet akarom mellőzni ha nem sietek

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#631) spect80 válasza yodee_ (#630) üzenetére


spect80
senior tag

ha úgy lehet feltenni, hogy a klíma pont rá fújja a hideget, akkor nagyjából mindegy.

(#632) yodee_ válasza spect80 (#631) üzenetére


yodee_
őstag

Az nem kivitelezhető. A töltő-pad a váltó előtt van egy külön kis rekeszben. Mindegy, kipróbálom, aztán ha melegszik kikapcsolom és marad sima telefon tartó :D

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#633) nessh válasza yodee_ (#630) üzenetére


nessh
tag

Na, az szuper. Majd erősítsd meg hogy frankón megy az aa. :)
Közben meg kiadtak frissítést az AAWireless-hez is, mostmár azzal is megy ahogy olvasom. Tesztelni még nem tudtam.

(#634) yodee_ válasza nessh (#633) üzenetére


yodee_
őstag

Menni nekem ment az aliexpress-essel is, csak egy két sikeres alkalom után nem akart többet csatlakozni. Többnyire amikor nem volt kocsi indítás csak beugrottam valamiért és ugye olyankor már áram alá helyi az USB csatit és félbe marad a csatlakozás. Ezzel nagyon remélem nem lesz ilyen. Valamiért nem csatlakozott vissza a wifire sosem. Ilyenkor törlöm a párosított autó , majd újra párosítom és megint jó egy darabig. Ezzel még nem tapasztaltam ilyet.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#635) Szeri63 válasza yodee_ (#628) üzenetére


Szeri63
csendes tag

Ez 15 W-os vezetéknélküli autós töltővel töltve.

(#636) Szeri63


Szeri63
csendes tag

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
HUF6,228.91 | 50W Wireless Charger Car Air Vent Stand Phone Holder Fast Charging Station For Samsung S22 S21 S20 S10 iPhone 12 13 14 Pro Max
https://a.aliexpress.com/_Ey0ZGIx
Ezt néztem ki egy 120W-os szivartöltővel.
A 15W-os is kielégítően tölt, akkor ezzel teljesen jó lesz nekem.
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
HUF6,273.14 | Baseus 120W Car Charger QC 3.0 PD 3.0 USB Phone Car Charger For iPhone 15 14 13 12 Pro Max Samsung Xiaomi Mobile Phone Charger
https://a.aliexpress.com/_Ezod8YP

(#637) VanAzAPénz válasza Xelo (#480) üzenetére


VanAzAPénz
junior tag

Nem akarlak elkeseríteni, nemhiába kérdeztem korábban ezt a problémát, úgy néz ki hogy ez a jelenség mindíg is meglesz link

(#638) Peace


Peace
nagyúr

Használja bárki bármiféle fólia nélkül? Én 3,5 fél éve használom a P30 Pro-t így és egyetlen mikrokarc sincs a kijelzőn. Ez hasonlóan korrekt anyagból készült?

(#639) jézusom válasza Peace (#638) üzenetére


jézusom
addikt

Gyárilag van rajta, ki venné le?

(#640) Peace válasza jézusom (#639) üzenetére


Peace
nagyúr

Valaki, aki vállalkozó kedvű. :D

(#641) dlaj válasza jézusom (#639) üzenetére


dlaj
őstag

Én minden telefonomról leveszem egyből és semmit sem rakok rá. Lehet egyedül vagyok?

(#642) jézusom


jézusom
addikt

Van egy Honor magicwatch2 órám, amit másik telohoz is használtam tökéletesen működött. Most a reggeli ébresztések nem jönnek át az órára, csak a telefon csörög. Hogy lehetne hogy az órára hogy jöjjön az ébresztés és az órával ki tudjam lőni? :R

(#643) koboldozat válasza dlaj (#641) üzenetére


koboldozat
senior tag

Pfú :Y

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#644) Peace válasza dlaj (#641) üzenetére


Peace
nagyúr

És Magic6 Pro-d van? Hogy bírja? A P30 Pro valami kegyetlen jól sikerült, mert tényleg semmi karc nincs rajta. Természetesen nem teszem össze semmivel a zsebemben soha.

(#645) spect80 válasza Peace (#644) üzenetére


spect80
senior tag

azért sok függ a látástól is. elővéve a régi telókat már nem mindig látok meg olyan mikrokarcokat mint régen :)

(#646) Peace válasza spect80 (#645) üzenetére


Peace
nagyúr

Ezt többen nézegették már fiatal kollégáim lámpával megvilágítva, mert nem hitték el. :DDD

(#647) Xelo


Xelo
addikt

a thai global verziom ma kapott frissitest (elozo verzio .135 volt, ugy tunik mindig az eu verzio elott jar kicsivel).

(#648) Xelo


Xelo
addikt

ha valaki vállalkozó kedvű: Android 15 beta tölthető

(#649) jegenye77 válasza Xelo (#648) üzenetére


jegenye77
addikt

Az biztos nem én leszek.
Örülök, hogy végre nem akad a zenelejátszás az utolsó frissítés óta :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#650) a.t.t.i.


a.t.t.i.
senior tag

Hali, en is szeretnek tulaj lenni hamarosan. Az lenne a kerdesem hogy ugye allwasy on display van a teloban ugye? Es idozitheto?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.