Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Hay Day

Hozzászólások

(#851) hgabor1 válasza Atlantis (#841) üzenetére


hgabor1
csendes tag

Szia Atlantis! Kerestek még csapatot?

Gábor

(#852) Atlantis válasza hgabor1 (#851) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem, én abba is hagytam a játékot. Unalmas, az utolsó patch sem hozott semmi értelmeset.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#853) hgabor1 válasza Atlantis (#852) üzenetére


hgabor1
csendes tag

Hát, van igazságod... minket ez a derby frusztrál egy kicsit, nagy hűhó, nulla ajándék...
Meg versenyezzél már arabokkal, akik gyémántért szórják ki a taszkokat és csak 320-asokat vesznek le... esélytelen...
És így már nem is annyira érdekes...

[ Szerkesztve ]

Gábor

(#854) Mela Kehes válasza hgabor1 (#853) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Én is jegelem most a játékot. Sajnos nincs semmi ami cél lenne. 100-as szint felett vagyok, minden megvan, van egy rakat pénzem, semmi sem motivál.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#855) prannk


prannk
őstag

Sziasztok! Lenne egy hatalmas nagy kérésem. Van ez a csapat. Régen bent voltam csak kitettek mert azüneteltem fél évet. Visszaszeretnék kerülni. Tuti emlékeznek rám.
Gerg farm. A töröttlábú télen. Ha valaki belép és leírná ezt annak halas lwnnek nagyon. Ja meg az hogy 50+ a koveteles. Sajnos 44 es vagyok. Hogy az ági vegye le a szintet 44 re

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#856) #51177472


#51177472
törölt tag

Szomszédságot keresek, ahol 300+ a derby, mindenki elvégzi a feladatokat aki a derbiben részt vesz, aktív tagokkal, stb. :)

(#857) prannk válasza prannk (#855) üzenetére


prannk
őstag

Hogyan tudnák bármelyikkel kapcsoaltba lépni? Vagy fészen keresztül? van valami mód rá?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#858) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Akik megunták,van felesleges fejlesztő stb nektek?
Asszony a 29.szinten van,jól jönne neki.

Vagy ha bárki csereberélne stb,jelezzen privátba és ismerősnek jelöli facen.

Köszi

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#859) air76


air76
tag

Sziasztok!
Vettem egy új tabletet,és szeretném a meglévő játékomat az új tabon folytatni.Leírnátok hogy csináljam!Köszönettel AIR! :(

(#860) lnk válasza air76 (#859) üzenetére


lnk
aktív tag

Szia
A google felhőbe és az fb felhőbe ment a játék. A játékon belül bal felső sarokban lévő fogaskeréknél tudsz bejelentkezni. Ha ugyanazzal a felhasználóval jelentkezel be amivel a másik eszközön is bevoltál akkor betölti azt ahol jártál.

(#861) air76 válasza lnk (#860) üzenetére


air76
tag

Ok köszi sikerült! :R

(#862) lnk válasza air76 (#861) üzenetére


lnk
aktív tag

Nincs mit

(#863) CandySR


CandySR
tag

Sziasztok! Mi lehet az oka, hogy nem tudok belépni újabban? Ez a kép marad örökre. Onda V989

Előre is köszönöm a tippeket! :R :R :R

Don't push me 'cuz I'm close to the edge, I'm trying not to lose my head

(#864) CandySR válasza CandySR (#863) üzenetére


CandySR
tag

Ujra kellett telepiteni a FB-ot.

Don't push me 'cuz I'm close to the edge, I'm trying not to lose my head

(#865) mark! válasza CandySR (#864) üzenetére


mark!
őstag

Na hogy a Face lett volna a probléma, nem is gondoltam volna ilyenre. Support segített?

>

(#866) SmikOne


SmikOne
tag

Üdv! Aki szeretne egy aktív derbys csapathoz csatlakozni az nyugodtan jöjjön hozzánk: Öveges Crew

Jelentkezéskor annyit azért írjatok, hogy prohardver :D

18-as szinttol lehet csatlakozi, aktiv legyen a reszvetel a derbyn es tudjunk segiteni egymasnak :)

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#867) mark! válasza SmikOne (#866) üzenetére


mark!
őstag

Szia! Rám számíthattok, átmegyek majd, de most egy másikban vagyok segíteni.

Tegnap este meglett a 40. szint, juhúú :DDD

>

(#868) mark!


mark!
őstag

Hát, ha mindig lesz benne valami, talán még idén meglesz :D És még csak 1kemence van meg!!

>

(#869) SmikOne válasza mark! (#867) üzenetére


SmikOne
tag

Na tegnap elfogadtam a keresedet :) Most pont kiserettsegis idoszak van szoval par napig hanyagolom de aztan nyomni kell a derbyt :)

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#870) mark! válasza SmikOne (#869) üzenetére


mark!
őstag

Oké, semmi baj :D De én tudom tolni.

>

(#871) mark!


mark!
őstag

Idegbajt kapok. :(( Drága Supercell nem tud válaszolni, mert túl elfoglaltak. Ma 7x kellett újraraknom a játékot, mert egyszerűen nem akar belépni. Fb-t is újraraktam, akkor se volt jó.

>

(#872) SmikOne válasza mark! (#871) üzenetére


SmikOne
tag

Még mindig nem működik? :(

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#873) mark! válasza SmikOne (#872) üzenetére


mark!
őstag

Működik, csak retek. Belépek mondjuk reggel, és amikor du. hazaérek, nem tudok belépni. Aztán újrarakom, és működik.

>

(#874) SmikOne válasza mark! (#873) üzenetére


SmikOne
tag

Ahh... Havernak is ez a nyűgje, csak ő már play store-ban sem találja azóta...

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#875) Ilidzser


Ilidzser
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a derbyt miképp lehet szüneteltetni, egyáltalán van-e ilyen opció? Van egy kis csoportunk, ahol jól állunk, de van amikor bejönnek olyan külföldi utak, amikor valaki nem tud részt venni benne és passz, hogy ezt hogy lehet kezelni...
Mi a megoldás?

(#876) darvinya válasza Ilidzser (#875) üzenetére


darvinya
titán

Beállításokban van kapcsoló erre.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#877) bazsiking781


bazsiking781
újonc

sziasztok lenne 1 kérdésem megvan a hay day játék és 1 facebook-fiokkal regisztráltam rá viszont most szeretném azt törölni és 1 újjal belépni hogy smint kezdjek hozzá mit kell csinálnom elöre is köszönöm a válaszokat :DD

(#878) Esztuss


Esztuss
újonc

Sziasztok :) mar egy joideje van ez a Layout2 a HayDay-be. Ertem en, hogy ez arra jo, hogy szabadon rendezgetni tudjam a farmomat ami meg is tortent, de egyszeruen nemtudom megcsinalni, hogy az uj berendezett farmom legyen az aktiv/allando farm. Probaltam ramasolni a regi temara, probaltam aktivalni, de sehogy se megy. Valaki esetleg tudna segiteni? :R

(#879) Saccii


Saccii
újonc

sziasztok nem tudom.hogy tudnátok e segíteni de nem.tudom hogyan lépjek be más csoportba valaki tudna nekem segíteni

(#880) Atlantis válasza Saccii (#879) üzenetére


Atlantis
veterán

Logikus pedig. Lépj ki a régi szomszédságból és keresd meg az újat, majd csatlakozz, ha lehet (értem ezalatt, hogy nem csak meghívásos).

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#881) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Nem lesz valami újítás a szerencse kerék részén? Jó lenne, ha valami nehezen megvehető, vagy esetleg gyémántot lehetne nyerni.

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#882) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv

Én játszottam vele.
Aranyos kis játék.
Pont arra való ami: ha ket munka között van egy kis időd akkor tökéletes!

(#883) Nóra11 válasza Anulu79 (#3) üzenetére


Nóra11
újonc

Confirm

"Ha éhes vagyok, eszem. Ha szomjas vagyok, iszom. Ha pedig mondani akarok valamit, beszélek." Madonna

(#884) orange26


orange26
csendes tag

Sziasztok!
Véletlenül kihúztam egy Flower wagon-t, ami rögtön elvette nehezen összegyűjtött 35 gyémántomat.
Semmi rákérdezés nem volt. Hogy lehetne ezt visszacsinálni? Egyáltalán, jó ez valamire, ha már ilyen drága?

(#885) kecsawi válasza orange26 (#884) üzenetére


kecsawi
senior tag

Dekoráció, nem tudod visszacsinálni, gyűjts türelmesen tovább... (bányássz sokat)

(#886) kecsawi


kecsawi
senior tag

Az új frissítés óta élvezhetetlen a játék. Rengeteg a fagyás, ledob a szerver.

(#887) darvinya válasza kecsawi (#886) üzenetére


darvinya
titán

Az még hagyján.
Az idióta segédeket nem lehet kikapcsolni, emiatt teljesen felborítja ütemtervet.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#888) orange26


orange26
csendes tag

Kösz a választ.:-) Legalább valami hasznot hajtanának ezek a dekorációk.

(#889) orange26 válasza kecsawi (#886) üzenetére


orange26
csendes tag

Tegnaptól talán javult a helyzet, kíváncsi lennék, ha vége a próbaidőszaknak, ki fog ezért gyémántot adni, amikor mindenki inkább kikapcsolná.

(#890) darvinya válasza orange26 (#889) üzenetére


darvinya
titán

Senki, egy nagy bukta az egész, mert inkább idegesítő.
Még mindig bugos, mert nullára állítva Rose még mindig gyárt állat eledelt, ha elfogyott.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#891) lappy


lappy
őstag

Hol tudom kikapcsolni az ertesites eseten a rezgest? A hanggal nem lenne gond, de ez a rezges...

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#892) mark!


mark!
őstag

Valaki tolja még a játékot? Szvsz egyre jobban esik visszafelé a játék, közösség terén. Az eddigi haverok abbahagyták, az FB csoportokban se látok már annyi aktív embert.

>

(#893) kecsawi válasza mark! (#892) üzenetére


kecsawi
senior tag

Igen, de csak mikor nincs más dolgom :K

(#894) darvinya válasza mark! (#892) üzenetére


darvinya
titán

Én rendszeresen csinálom.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#895) Atlantis


Atlantis
veterán

Sajnos unalmas, semmi fejlődés nincs benne. Helyette mi a Township nevű, részben hasonló játékot toljuk, aki nem ismeri és kedveli a stílust, érdemes megnézni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#896) darvinya válasza Atlantis (#895) üzenetére


darvinya
titán

Hogy érted nincs fejlődés benne?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#897) Atlantis válasza darvinya (#896) üzenetére


Atlantis
veterán

Úgy, hogy ha kellően magas szintű vagy, nincs miért tovább játszani vele.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#898) darvinya válasza Atlantis (#897) üzenetére


darvinya
titán

Derby -ni kell, igaz ennyi.
Ránézek másikra is, bár gyártónak GardenEscape hirdetését MS Solitaire nyomatja rendesen.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#899) darvinya


darvinya
titán

Megnéztem ezt a TonwShip-et, de ez az fizess, mint a güzü és állandóan beleszólok mit hogyan csinálj.
Na ettől kapok…

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#900) Atlantis válasza darvinya (#899) üzenetére


Atlantis
veterán

Ezt most nem értem. Egyáltalán nem erőszakos a fizetéssel kapcsolatban (néha feldobja az akciókat, de máskor nem hozza elő) és ki szól bele, mibe?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Hay Day
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.