Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Azért ez marha drága lett.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) Predatorr


Predatorr
őstag

Miért ne vennék inkább laptopot? :F

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#3) mrbego


mrbego
aktív tag

Virágdani: Az alcímben van egy elírás.

Predatorr: nekem azért jól jön, hogy nem egy laptopot kell hurcolni magammal, hanem csak egy vékony táblát. Persze ha valakinek több igénye van mint amit ez a tablet tud, akkor már muszáj a laptop.
Nekem bőven elég netezni, céges email-eket nézni, válaszolni, vagy YT és egyéb streamingre.

Üdv, P

(#4) tovgab


tovgab
aktív tag

TFT kijelző és 4/64 Gb 430 Eur-ért az igen kemény! :Y

[ Szerkesztve ]

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#5) Luck Dragon

Drágán kezd , nagyon.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) janeszgol válasza tovgab (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

200k huf feletti arazas. Csak jelzem, hogy 2024 az iPad éve lesz allitolag, ergo sokat fognak fejlodni.
Ez a tablet egy 4-5 eves iPad szintjen sincs semmilyen tekintetben.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) MLA


MLA
tag

Nem tudom mennyire életképes lesz ez. :U Nem értek hozzá, én laikus csak annyi különbséget látok, hogy az én 2022-es kiadásomban Snapdragon van, ebben újabb Exynos, és hogy új 6.1 fut rajta. Kamera tabon felesleges, talán még a bluetooth nőtt 5.2-re. Ennyi? :F

(#8) Gomez86 válasza Predatorr (#2) üzenetére


Gomez86
őstag

Mert egy ilyen megy egy teljes munkanapot akksiról.

Ugyan ennyi pénzért nincs olyan laptop ami azt meg tudná csinálni. Nem ez a konkrét terméknél, van ennél olcsóbban is olyan amivel lehet egy napig e-mailezni.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#9) hegedus001 válasza Predatorr (#2) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Mert egy tablet sokkal jobb céleszköz bizonyos dolgokra?

Nekem van mind a kettő, de van amire az iPad egyszerűen sokkal jobb, sokkal jobban szeretem.

Illetve, ha ennyi lenne a büdzsé, akkor inkább egy tabletet vennék (ceruzával/pennel) meg egy billentyűzet és egér kombót.

Ennyiért nomrális gépet nem kapni sajnos.

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#10) Predatorr válasza Gomez86 (#8) üzenetére


Predatorr
őstag

Pedig de, van. Volt játékos laptopom (Predator), az is kihúzta munkaidő végéig energia-takarékban, ha nem játszottam, amúgy meg a legtöbb munkahelyen akad konnektor, ahol ilyen eszközre van szükség. Ja, és egy kicsit biztonságosabb bármelyik androidos rendszernél.
Emailezni, netezni telón is tudok, de még a munkahelyi szoftvert is tudtam használni rajta.

Mrbego: gyúrjál, ha nem bírsz el egy laptopot. :P

Hegedus: még nem láttam semmit, amire egy tablet jobb lenne. Hogy ki mit venne, egyéni igények kérdése, nyilván megvan a tabletek piaca (satnya izomzatúak főleg :D ). Én max. 100e-t adnék egy tabletért, bill+ egér, laptop tudással. :B

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#11) Gomez86 válasza Predatorr (#10) üzenetére


Gomez86
őstag

Mutatnál kérlek egy ilyen áru laptopot ami elmegy 8-9 órát akksiról?

Mert a sok betű amit írtál nem erre vonatkozott, értelem szerűen erre akkor van szükség ha utazol sokat, vagy konferenciákra jársz, stb. Nem fogsz folyton konnektort keresni. Amúgy van erre laptop megoldás (macbook leginkább) csak az összehasonlíthatatlanul drágább.
Amúgy nem véletlenül írom ezt. Pontosan ebben a cipőben jártam én is. Nekem a munkahlyem vett egy macbookot. De egy ipad is elég lett volna nekem billentyűzetes tokkal.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#12) Predatorr válasza Gomez86 (#11) üzenetére


Predatorr
őstag

Megírtam, mim volt. 8 órát simán bírt, és nem eleve erre tervezett lapos volt, csak be kellett állítani a fogyasztást. Szerintem más laptopon is van erre lehetőség Windowsban.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#13) janeszgol válasza Predatorr (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Nincs olyan laptop 300 ezer alatt, ami kibirna egy munkanapit. Tablet viszont dogivel. Sok tabletban nagyobb akku van, mint a laptopban.

Az androidos rendszer is eleg biztonsagos.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) hegedus001 válasza Predatorr (#10) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Olvasás, szerintem egyetemre/iskolába is jobb (általánosságban oktatásra jobb) , netezés a kanapén, hobbi szinten szvsz képszerkesztésre is jobb, mint egy laptop. (Nekem sokkal inkább kényelmes a pencil miatt, mint egy laptop, de ahogy mondtam, hobbista vagyok csak)
sok ismerősöm vezérel róla/vele drónokat vagy hangfalakat/fényeket.

én sokszor ezen tervezem meg a túra útvonalaimat is pl.

számomra ezeken a területeken sokkal jobb mint a macbookom.

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#15) Predatorr válasza janeszgol (#13) üzenetére


Predatorr
őstag

Mert azokon nem fut windows, hogy leszabályozhasd az energiafelvételt? :F

Hegedus: no de az mind megy telefonról. Nekem kellett tanuláshoz a laptop. De, mint írtam is, az igények különböznek. Túrához (vagy más utazáshoz) meg elég egy papír térkép is, legalábbis nekem.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#16) hegedus001 válasza Predatorr (#15) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Én azt írtam le amiben jobb egy tablet (szeribtem) nem azt hogy mit lehet rajta megcsinálni. Lassan egy kavicsok is tudsz már mailt írni….

utazashoz te még papír alapú térképet használsz ?! Ugye ez csak vicc? Minden évben megveszed a legfrissebbet ha mész nyaralni a családdal?! 😂
Ekkora baromságot is már rég hallottam. You made my day man ❤️

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#17) Predatorr válasza hegedus001 (#16) üzenetére


Predatorr
őstag

Sajnálom, aki nem tud térképet olvasni, megjegyezni, és még azt sem érti, hogy működik. Z-gen. :P Aztán, ha felnézel a telefonból, vagy elfogy az áram, azt sem tudod, melyik bolygón vagy. :((( „Ekkora baromságot” :C

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#18) hegedus001 válasza Predatorr (#17) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Ez most félre ment, mert tapasztalt természet járó vagyok ;) Sokat teljesítménytúrázom is és sokszor alszom kint is. 15 éven keresztül táboroztattam ( nem iskolaira bondoltam, hanem rendes erdei táborokra) is és elvégeztem az mtsz túravezető képzését is :B

csak éppen haladok a korral, a telefon vízálló (és powerbank amúgy is mindig van a hátizsákban :)) )

minek vinnék plusz egy dolgot.

Jah, és idehaza nem lehet eltévedni, csak max az tud, aki sosem ment ki a városon kívülre… nincs akkora erdőségünk/területünk ahonnan ne lehetne 1 nap alatt kivergődni. Település település hátán van.

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#19) Predatorr válasza hegedus001 (#18) üzenetére


Predatorr
őstag

Ha igazi túrázó lennél, térképeznél, telefont,stb. nem is vinnél. :P

Amúgy elég szép számmal tévednek elemberek a honi vadonban, a gps-szel folyóba hajtókról nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#20) Gomez86 válasza Predatorr (#19) üzenetére


Gomez86
őstag

Stream Eric Vargas - Return To Monke by warmongerhero | Listen online for  free on SoundCloud

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#21) hegedus001 válasza Predatorr (#19) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Igen, és ha igazi férfi lennék, minden nap innék és megverném az asszonyt brahiból....

Remélem csak vicceltél :D

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.