Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11611) InHell


InHell
senior tag

Sziasztok!
Másfél hónapja vettem használtan az első elektromos gitáromat egy ilyet.
Tudom nem a legjobb gitár, de mikor itt a helyi hangszerboltban nézegettem a gitárokat, hogy milyet kéne vennem, egyből beleszerettem, úgyhogy meg is vettem.(27k)
Nem akartam egyből 100 ezres gitárt venni, mert ha megunom pár hét alatt, akkor felesleges lett volna elsőre annyi pénzt beleölni.
Nem tudom milyen húrok voltak rajta, 009-es volt az biztos, én lecseréltem egy D'Addario 009-046-os húrkészletre, csakhogy nem tetszik a hangja.
Ami rajta volt mélyebb tónusú volt, súlyosabb hangzással, szóval most újra lecserélném valami másra.

Szempontok: lehetőleg minél mélyebb - súlyosabb hangzást szeretnék kihozni ebből a gitárból.
Elsősorban black metalt pl. kedvencem (Burzum) gyakorolgatok, ehhez a hangzása a gitáromnak pont tökéletes számomra, még a gain-ből is visszább tudok venni a Roland Micro Cube-on amit használok, hogy pont jó legyen a hangzása. Viszont pl. Metallica számokat is tanulok, amihez súlyosabb hangzást szeretnék. Tudom kéne valami aktív pickupos Ibanez vagy EMG, de első gitárnak a mostani nekem megfelel. Előbb meg kéne tanulni normálisan játszani. :)

Ajánlottak valamilyen bevonatos Elixírt 010-est ami elvileg tartósabb, és súlyosabb hangzású, de annyi féle van, hogy nem tudom melyiket kellene megvennem.
Egyáltalán 010-es felfér erre a gitárra, nem túl vastag? Nem nagyon találok róla infókat sajnos. A mostani 009-es így szemre pont passzos.
Esetleg van olyan pickup amit a single coil helyére be lehet rakni, úgy hogy ne kelljen fúrni-faragni.
Olyan 10-15 ezret még ráköltenék, ha súlyosabb hangzást ki tudok csikarni belőle, többet szerintem nem érdemes, inkább spórolok egy komolyabb gitárra.

Elnézést ha sok hülyeséget írtam, és amiért kicsit hosszúra sikeredett. :R

[ Szerkesztve ]

< béna duma helye >

(#11617) InHell válasza Fitzgerald (#11612) üzenetére


InHell
senior tag

A mostani 009-es húrkészlettel nincs semmi bajom, az actiont és intonationt viszont be kellett állítanom, most egész pontos és tisztán szól.
Ha váltok szerintem egyelőre 010-es húrokra fogom cserélni, aztán majd újra beállítom.
Amit említettél metálosabb pickup készletet, tudnál linkelni esetleg? Egyáltalán milyen típusokat kell keressek?

< béna duma helye >

(#11628) InHell válasza X2N (#11621) üzenetére


InHell
senior tag

Roland Micro Cube erősítőm van. Szerintem azzal nem lesz gond, mert a haverom aktív humbucker pickupos Ibanezét(pontos típusát most nem tudom megmondani) mikor rádugtuk, olyan súlyosan szólt, hogy az állam leesett. :)
Azóta vágyom egy kicsit vastagabb hangzásra.
Ő .010-es Elixir húrkészletet használ, ezért gondoltam, hogy már az is előrelépés lenne, ha olyanra cserélném a mostani .009 - .042-es D'Addario nickel wound XL super light gauge húrjaimat.

(#11616) atidzsiforc gondolom valami ilyesmit kéne keressek? Elég borsos ára van, ennyit lehet nem ér az egész.

(#11618) X2N köszi a linkeket, ezt találtam.

[ Szerkesztve ]

< béna duma helye >

(#11650) InHell


InHell
senior tag

Ezt láttátok már? Elég komoly cucc. :Y Mondjuk az ára is komoly. :)

[ Szerkesztve ]

< béna duma helye >

(#11664) InHell válasza Nunder (#11656) üzenetére


InHell
senior tag

Itt van egy magyar cikk is róla. Következő gitárom VGS E-guitar Soulmaster VSM-120 lesz szerintem. Ha letekersz a második, eszméletlen jól néz ki. Bele is szerettem. :)

< béna duma helye >

(#11947) InHell válasza blackmacs (#11943) üzenetére


InHell
senior tag

:DDD

< béna duma helye >

(#13936) InHell


InHell
senior tag

Sziasztok!
A mostani SX strato mellé szeretnék egy komolyabb gitárt venni.
Két gitárt néztem ki magamnak, az Ibanez RGR321EX-et és az Ibanez RGA32 MOL-t.
Árban nagyjából megegyeznek. Újat szeretnék venni fix húrlábasat.
Elsősorban Black Metalt illetve Metallicát és hasonló metál zenéket játszanék, néha-néha bluest is gyakorolgatnék szívesen. Egyelőre csak otthon egy Roland Micro Cube-al használnám, nekem ez a kis kombó nagyon bevált, szobai gyakorolgatásra tökéletesen megfelel.
Van esetleg valami tapasztalatok a fent említett gitárokkal kapcsolatban?
Elsősorban fekete színű gitárt szeretnék, de sajnos az RGA32-ből nem találok feketét itthon.
Ha viszont sokkal jobb mint a 321EX akkor valahogy megbarátkoznék a fa színnel.
Illetve nincs még tapasztalatom aktív hangszedős gitárral (RGA32).

[ Szerkesztve ]

< béna duma helye >

(#13945) InHell válasza atidzsiforc (#13938) üzenetére


InHell
senior tag

Köszi az infót.

< béna duma helye >

(#14344) InHell


InHell
senior tag

Pár hete vettem egy BOSS MT-2 pedált, hát szórakoztam vele rendesen van benne állítási lehetőség bőven. :)
A gitár egy SX strato, nagyon fos hangszedőkkel, Roland Micro Cube, az egészet ráküldöm a PC-re alaplapi hangkártyára, aztán Audacity-vel szoktam felvenni.
Itt egy minta milyen hangja van most.
A szám messze a tökéletestől és a szóló is kimaradt, majd talán 4 év múlva. :) Szeptember óta gitározom még csak.

Az új gitárt már megrendeltem, alig várom, hogy megérkezzen jövőhéten. Egy Ibanez RGR321 EX BK lesz. :)

[ Szerkesztve ]

< béna duma helye >

(#14347) InHell


InHell
senior tag

[link]
Nekem megnyitotta, így nem tudtam, hogy rossz a link. Elnézést. :)

Megrendeltem, futár hozza majd. Volt-van ez a pöttyös akció, -10%-os kedvezmény, így sikerült megrendelnem. 92k körül lesz az ára.

A pedált boltban vettem, 24k-ért.
18k-ért láttam akkoriban 2 darab pedált is gitárshopon, gondoltam inkább veszek újat.
Persze 13k-nál már elgondolkodtam volna, de már mindegy. :)

< béna duma helye >

(#14348) InHell válasza izomhod (#14346) üzenetére


InHell
senior tag

Bocsi, közben dolgozom, így kifutottam a szerkesztési időből.

A gitárt nyilván kipróbáltam volna előtte, de Kisvárdán nincs erre lehetőség, emiatt meg Budapestre most nem mennék.
Egyébként pár hete volt nálam egy hétig, egy Ibanez RG 370DX, nagyon jó gitár. Ráadásul méretre pont megegyezik az RGR321-el, úgyhogy nagy meglepetés nem érhet. Egyedüli gondom, hogy fix húrlábas gitárt akarok, így döntöttem az RGR321 mellett. Az összes neten található videót megnéztem már, hangmintákat is, ráadásul végtelenül tetszik. :)

< béna duma helye >

(#14351) InHell válasza Bobrooney (#14349) üzenetére


InHell
senior tag

A REC OUT/PHONES -ból megy egy kábel az alaplapi LINE IN(kék) analóg bemenetbe.
Audacityben meg már csak be kell állítani, és kész.

Ismertebb számok backing trackjei megtalálhatók pl. a Youtubeon. Onnan leszedem, átalakítom mp3 formátumba, Audacityben megnyitom, és lehet is mellé felvenni amit játszol.
Az elkészült számot mp3-ba elmentem és kész is.
Nyilván a hangminőség nem studió szintű, de nekem egyelőre megfelelő.

(#14350) izomhod Uhh 10-ért valaki nagyon jól járt. Mit vettél helyette?

< béna duma helye >

(#14354) InHell válasza izomhod (#14352) üzenetére


InHell
senior tag

:D Gondolkodtam rajta, lehet veszek majd később valami basszgitárt is, biztos jó móka az is. Szívesen gyakorolgatnék azon is. Csak hát ahhoz is külön kombó, stb.. na majd egyszer. :)

(#14353) madgie vannak bizony :K
Cortod mennyire vált be? Meg vagy vele elégedve így pár hónap használat után?

< béna duma helye >

(#14358) InHell válasza sanzik (#14355) üzenetére


InHell
senior tag

Köszi! :R
Ezt a számot két hete kezdtem el gyakorolgatni, mikor megvettem a pedált.
Előtte nem lehetett ilyen számokat játszani, amiben ugye van akusztikus rész is, mert szám közben tekergetni az erősítőt nem nagyon kivitelezhető. :)
Így már legalább nem kell megállni szám közben, vagy megakadni, viszont mivel csak egy csatornás a kombóm, így az akusztikus sem szól szépen, mert visszhangot meg ilyesmiket le kell vennem (pedig az kéne hozzá), mert torzítva is rajta van és úgy nem jó.
Vagy pl. ebben a számban a közepénél mikor visszaváltok akusztikusra, ugyanaz a hangerő mint az elején volt, mégis teljesen elnyomja a többi hangszer, alig lehet hallani, jó erősen kellett pengetnem, hogy egyáltalán lehessen hallani. Szóval vannak akadályok rendesen, de amíg élvezem addig nem érdekel. :D

A For Whom.. az egyik kedvenc számom, talán az volt az első amit elkezdtem gyakorolni.
A Seek and Destroy-t megtanultam mit kell fogni, csak van egy rész, amit nem tudok olyan gyorsan játszani. :) még.

Ez a kedvenc számom, kb. 4 hónapja gyakorlom napi rendszerességgel, és sajnos csak 85%-os tempóval tudom még csak végigjátszani.
Tapasztalt gitárosok adhatnának tanácsot, mert nem tudom, hogy vagy annyira lassan lehet gyorsulni, vagy eleve rossz a technikám, de ha pl. a linkben lévő számot rendes tempóval próbálom játszani, az már annyira gyors, hogy tök merevvé válok, és nem tudom olyan gyorsan pengetni, és persze rögtön hibázok is egyfolytában.

Persze én türelmes vagyok, mert ha tudnám, hogy pl. még 4-5 hónap és már menne, akkor ok. Viszont lehet tök rossz a technikám és soha nem fog ilyen gyorsan menni.

#14356) madgie Akkor az tényleg jó vétel volt.
Az enyémet olyan 2-3 naponta lehet hangolni, nem bírja ha nagyon nyúzzák. :D

Bocsi, kicsit hosszúra nyúlt. :)

< béna duma helye >

(#14365) InHell


InHell
senior tag

sanzik, nap, köszi a tippeket!!

madgie :DDD

Szoktatok olyat csinálni, hogy pl. videóra felveszitek miközben gitároztok?
Én a minap hatalmasat röhögtem, mert felvettem ahogy lenyomok egy számot, és közben a számmal ilyen hülyén csücsörítek vagy mi, a nagy koncentrálás közepette. Majd besz@rtam a röhögéstől. :D Észre sem vettem, illetve nem is gondoltam, hogy közben így mozgatom a számat.
Azóta próbálok erre is odafigyelni haha :)

< béna duma helye >

(#14371) InHell


InHell
senior tag

Haha ezt láttátok már? Hatalmas! :DD

< béna duma helye >

(#14375) InHell válasza nap (#14373) üzenetére


InHell
senior tag

Ma este megnézem mennyire bonyolult a kottája, de marha gyors szám az tény. :)

< béna duma helye >

(#14430) InHell válasza theiron320 (#14427) üzenetére


InHell
senior tag

Nem csak neked, nekem pl. állandóan csúszkáltak rajta az ujjaim, marhára idegesített. Ha kicsit nedvesebb volt az ujjam és ha nem pontosan nyomtam le a húrt egyből csúszott le róla a kezem. Mit anyáztam. Le is szedtem egy hét után, és neki adtam havernak, ő pl. pont ilyet használ és neki nincs vele problémája. Nekem az Ernie Ball jött be.

A gitár nagyon szép, jó választás.

[ Szerkesztve ]

< béna duma helye >

(#14552) InHell


InHell
senior tag

Reggel meghozta a futár az új szerelmemet egy Ibanez RGR321 EX BK személyében. :)
Délután meló után viszem a helyi hangszerboltba beállíttatni, be sem volt még hangolva, meg a húrmagasság beállítva stb.

< béna duma helye >

(#14556) InHell válasza atidzsiforc (#14555) üzenetére


InHell
senior tag

Köszi. :)

< béna duma helye >

(#14567) InHell válasza madgie (#14563) üzenetére


InHell
senior tag

Köszi.
Voltam ma bent nála, csak holnap délelőtt fogja csinálni, úgyhogy nem hagytam ott a gitárt, majd reggel beviszem.
Ki sem bírtam volna, hogy ne pengessem egész este. :D
Megbeszéltük, a húrmagasság jó alacsonyra lesz belőve.

(#14564) Eastman hárs test, jávor nyak, rózsafa fogólap
A hangkitartása nagyon durva az SX strato-hoz képest. Tetszik ez a fix húrláb. :)

(#14566) sza.sa ;)

[ Szerkesztve ]

< béna duma helye >

(#14738) InHell


InHell
senior tag

Nekem Victor Wooten játéka tetszik legjobban, ha basszusgitáros videókat nézek.
Nem is tudom melyik a kedvencem, ez vagy ez. :)

[ Szerkesztve ]

< béna duma helye >

(#15073) InHell


InHell
senior tag

Alig hiszem el, de most lesz meg egy hónapja a gitárom, és még nem kellett hangolnom egyáltalán.
Hihetetlen számomra, pedig napi minimum 2-3 óra zúzdát kell bírnia. :Y
Az SX stratot meg heti 3-szor állítottam, mert nem bírta tartani a hangolást.
Viszont a D'Addario húrok elég szarok. Másik gitáron sem tetszett, azon is már Ernie Ball van, ezen is le fogom cserélni hamarosan. Egy szűk hónapja használom, és már egyáltalán nem tetszik a hangja.
Új korában nem is csilingelő, hanem inkább ilyen hülye fémes hangja volt, most meg olyan semmilyen. :)

< béna duma helye >

(#15076) InHell válasza Bobrooney (#15074) üzenetére


InHell
senior tag

Ibanez RGR321 EX BK

Eastman másik gitáron annyira fel sem tűnt, hogy ennyit romlik a hangja, csak ezen az újon.
Nem tudom, hogy be merjek-e vállalni már egy 10-es szettet. Bevonatos Elixírt már próbáltam, de sajnos nem vált be, mert csúszkáltak rajta az ujjaim sajnos. Meg nem gondoltam, hogy annyival nehezebb lefogni. Azt gondoltam, hogy nehezebb, de elég nagy volt a differencia. Fájtak az ujjaim rendesen. :)

[ Szerkesztve ]

< béna duma helye >

(#15082) InHell válasza izomhod (#15079) üzenetére


InHell
senior tag

:D
Megfordult már a fejemben, de még nem próbáltam.
Mostani 9-es szettel nincs problémám, akár 4-5 órán keresztül is tolhatom, semmi gond. :)

< béna duma helye >

(#15085) InHell válasza Eastman (#15084) üzenetére


InHell
senior tag

Még gondolkodom rajta, szerencsére ma átjön egy haverom, egy Ibanez RG 370DX-el amin 10-es szett van, legalább most össze tudom hasonlítani. :)

< béna duma helye >

(#15087) InHell válasza sajtee (#15086) üzenetére


InHell
senior tag

Volt már nálam egy hétig, még mielőtt az enyémet vettem. Nagyon tetszett. :K

< béna duma helye >

(#15096) InHell válasza nesa (#15091) üzenetére


InHell
senior tag

Uhh, nagyon komoly lesz!! :Y :R

< béna duma helye >

(#15213) InHell


InHell
senior tag

A minap feljátszottam egy másik Metallica számot, (persze mikor rögzítem mindig hibázok) szerintem tök jól szól a gitár a gyári Ibanez INF1 / INF 2 hangszedőkkel. Legtöbb helyen meg azt olvasom, hogy cserélik merhogy szar.
Bár nem tagadom, megfordult már a fejemben milyen lehet egy aktív EMG szettel, csak lehet nem sok értelme lenne, egy Micro Cube kombó mellé. :)

< béna duma helye >

(#15236) InHell válasza sanzik (#15233) üzenetére


InHell
senior tag

Köszi. :)

< béna duma helye >

(#15266) InHell


InHell
senior tag

Csak nem bírtam ki, és vettem egy EMG 81/60 szettet . Nagyon szép állapotúak, mert egy karc sincs rajtuk. :)

< béna duma helye >

(#15268) InHell válasza madgie (#15267) üzenetére


InHell
senior tag

Ja megjött, aztán most jöttem rá, hogy az 5 állású gyári pickup kapcsoló nem jó hozzá, mert ezekhez 3 állású kell.
Na mindegy rendelek valahonnan. :)
Az szép. :)
Én 3:40 körül, 7-kor akartam kelni meló miatt, telefonhívásra ébredtem 9 előtt.. nem nagyon tudtam mi a helyzet. haha :D

< béna duma helye >

(#15304) InHell válasza sanzik (#15269) üzenetére


InHell
senior tag

Szereztem tegnap itt a helyi hangszerboltban egy 3 állású pickup kapcsolót, ilyet, és ami vicces, hogy sehol nincs egy leírás, hova kell ezen a kapcsolón forrasztani a 4 kábelt(ground, output, neck pu, bridge pu), ami végül a pickupok meg potik bekötése után a főpanelből kijön.
Csak másfajta 3 állású kapcsolóhoz van leírás.
Végül 4 óra hiábavaló neten keresgetés után este elővettem a multimétert, és a kapcsoló különböző állásait kiméregetve meg is találtam a megoldást, úgyhogy be is forrasztgattam, megy tökéletesen végre.
Ezt leszámítva egyébként marha egyszerű bekötni az egészet, és tök jó, hogy nem kell össze-vissza forrasztgatni.

Első benyomásom a 81/60-as szettről, a gyári INF1 / INF2-hez képest a Roland Micro Cube-on sokkal hangosabb, szerintem a Cube-ot ki sem tudnám tekerni maxra, mert nem bírná.
A nyaki 60-as clean soundja nagyon tetszik, sokkal karakteresebb, melegebb hangja van mint a gyári INF1-nek.
A 81-est még nagyon nem teszteltem csak fejhallgatóval, mert tegnap este nem akartam már hangoskodni.
Pár kép.

< béna duma helye >

(#15308) InHell válasza Eastman (#15307) üzenetére


InHell
senior tag

Nekem is nagyon bejön. Gondolom ennek is köszönhető, hogy ilyen jó a hangkitartása. :)

Plazmacucci köszi :R

< béna duma helye >

(#15316) InHell válasza nesa (#15309) üzenetére


InHell
senior tag

Lehet, hogy csak tényleg városi legenda, én csak az SX startoval, meg egy tremolós Ibanezzel tudtam összehasonlítani, illetve apám Samickjével, ami fix húrlábas, de nem testen átmenő húrozású.

+1 szavazat a "csak logó" mellett.

[ Szerkesztve ]

< béna duma helye >

(#15370) InHell válasza nesa (#15364) üzenetére


InHell
senior tag

Hú de szép lesz! :C

< béna duma helye >

(#15477) InHell válasza izomhod (#15476) üzenetére


InHell
senior tag

Én nem adnám el. ;)

< béna duma helye >

(#15704) InHell válasza nesa (#15698) üzenetére


InHell
senior tag

Nagyon szép! Gratula!

< béna duma helye >

(#15779) InHell válasza atidzsiforc (#15756) üzenetére


InHell
senior tag

Szép gitár, és elég állat hangja is van! Gratula! :Y

< béna duma helye >

(#15887) InHell válasza izomhod (#15886) üzenetére


InHell
senior tag

Múlthét péntek óta tegnap este vettem elő én is a gitárt,(elektromos) nálam is fél hanggal feljebb volt mind.
Jó hideg is volt mondjuk.
Jól megdörzsöltem az összes húrt és szépen be is állt, nem kellett hangolnom sem.
Gondolom meleg-hideg miatt a fém húrok tágulnak-szűkülnek, így a hangja is változik. :)

< béna duma helye >

(#16284) InHell


InHell
senior tag

Na betáraztam télre, a hosszú fagyos hétvégékre. :D

< béna duma helye >

(#16293) InHell válasza sanzik (#16285) üzenetére


InHell
senior tag

Én is szeretem nagyon, nekem is lekopik, olyan 3 hétig simán bírja, utána már csúszkál a kezemben egyre jobban.
Hát volt ugye a Sandman, aztán Escape, For Whom the Bell Tolls, Whiplash, Motorbreath, Creeping Death(ez még csak 95%-os tempóban), Seek and ...-et most fogom majd elővenni újra, azt félbehagytam.
Ezeken kívül amit szeretek játszani: Emperor- Night of the graveless souls, Emperor-I am the black wizards(végre már megy 100%-os tempóval), Nightwish-The Carpenter, Obituary-Cause of Death, Deftones-Battle Axe, Megadeth-Symphony of ..., Skillet-Monster, Drudkh-Only the wind remembers my name, meg egy pár Burzum nóta. :) Persze egyik sem tökéletes, vannak még hibák rendesen.
Valamint egyik szólót sem tanulom, korai még szerintem, végülis még csak egy éve gitározom.
Nem tudom hányszor kell egy nótát eljátszani, hogy hibátlanul menjen. Szerintem legalább 150-200-szor. :D

< béna duma helye >

(#16300) InHell válasza sanzik (#16294) üzenetére


InHell
senior tag

Igen a lefelé pengetést én is gyakorlom, az egyik legjobb erre pl. a Creeping Death.
100%-os tempót még képtelen vagyok tartani, egyelőre. :)
Töltöttem már fel pár videót, privátban elküldöm a YT linkeket.
Nem állítottam nyilvánosra, mert azért annyira nem jók.
Ha van valamid küldhetsz te is, szívesen meghallgatom. :K

[ Szerkesztve ]

< béna duma helye >

(#16303) InHell válasza Plazmacucci (#16301) üzenetére


InHell
senior tag

Igaz! :D Csak baromi nehéz még nekem.

(#16304) Plazmacucci Slayer az egy másik dimenzió, a minap ránéztem egy számra, mondjuk egyik kedvencemre a Raining Bloodra, na mondom jóvan' . :DD majd egyszer..

[ Szerkesztve ]

< béna duma helye >

(#16307) InHell válasza izomhod (#16305) üzenetére


InHell
senior tag

Köszi a linket meg is néztem, jó kis koncert volt. :R

< béna duma helye >

(#16345) InHell válasza atidzsiforc (#16344) üzenetére


InHell
senior tag

:DDD

< béna duma helye >

(#16697) InHell válasza madgie (#16695) üzenetére


InHell
senior tag

+1 a Johnny .. c. számra. :)

Én egyszer hallottam valami válogatás CD-n volt rajta egy olyan verzió, amin ha jól emlékszem hörögve "énekelte" a számot, nekem az a verzió tetszett. Nem tudom egyezik e az általad említett verzióval. :)

< béna duma helye >

(#16765) InHell


InHell
senior tag

Itt nálunk Kisvárdán a helyi hangszerboltban elég jó áron dolgoznak.
Tegnap vittem beállíttatni apám gitárját, nyakat, húrlábat állítottak, sőt még kapott egy nyerget is, mert apám már eléggé elreszelte a régit, és bezizzentek a húrok rendesen, ja és egy 9-es Ernie Ball húrkészletet is kapott, összesen 3700Ft-ért. :)

< béna duma helye >

(#16846) InHell válasza Nunder (#16842) üzenetére


InHell
senior tag

Szia!
Én külön-külön vettem 81/60-as hangszedőket, egy tulajtól használtan.
Nem tudom, ha szettet veszel, akkor nem biztos, hogy marad tartalékba pl. hangerő és tone potmétered is.
Én mindkét hangszedőhöz kaptam gyárilag 1-1 tone és hangerő potit is.
A vezetékeket sem kellett felhasználni mindet, az egyikből a csomag vezetéket konkrétan fel sem kellett bontanom. Valamint pl. a központi panel is maradt egy darab, amit szintén később esetleg ki tudok cserélni.
Itt van két előtte-utána kép. [link]

Nem tudom a Zakk Wylde szetthez mennyi potit adnak.

[ Szerkesztve ]

< béna duma helye >

(#16850) InHell válasza madgie (#16848) üzenetére


InHell
senior tag

Uhh durva képek lesznek!!
Nagyon jó volt újra együtt látni ennyi metal fanatikust ebben a kisvárosban.

Nem fárasztott egyáltalán, jót beszélgettünk. :K

< béna duma helye >

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.