Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-05-06 20:18:02

LOGOUT.hu

N+1. (vagy N+2...?) Fülhallgatós találkozó
Időpont:
Helyszín:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1121) vodkaboy22 válasza Ati1979 (#1120) üzenetére


vodkaboy22
addikt

így van... Én anno próbálkoztam... Pioneer SE-A1000 fejesem is van. (Az első komolyabb ez volt)
Írtam róla egy őszinte véleményt és leírtam hogy 50mm driver ide vagy oda de annyira nincs benne mély hogy az merész... Ezt még 3-4 leíráson keresztül bizonygattam 10-15 hozzáértővel szemben. Azt banneltek abból a forumból és kaptam egy moderátortól egy ilyet hogy a teljesen nem valós véleményemmel megsértem a pioneer céget... (Majd meghallgathatod tényleg olyan amilyennek leírtam.)

Második neki futás. Szakmai vitába keveredtem nem is rég a Bottlehead csöves erősítőket áruló cég egyik manusával. (Ott is kitiltottak mivel "szakmai mások által érthetetlen" flame-et indítottam és úgy használtam fel adatokat hogy azok ferdítenek az igazságon, illetve kiszivárogtattam a 2 csőből álló fing egyszerű 10 alkatrészes cuc kapcsolását és műszaki titkait... Modder vastagított betűvel azt írta, hogy az ennyire negatív kritikával élő szakmai lejárató különösen cég ellen irányuló viselkedésem nem helyes - banned... volt vagy 100 másik hozzászólásom senni/superlux/beyer topikban ami szintén vélemény volt de az nem "céglejárató" negatív kritika... Persze mind saját cuccról.)

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.