Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Z_A_P


Z_A_P
addikt

A Football Manager 2023 gyenge pontjai:
minden idődet elveszi;

:D :D :D :D

OK

(#2) Norbi. válasza Z_A_P (#1) üzenetére


Norbi.
őstag

Ezzel mondjuk nem tudok vitatkozni, a 21-be valami 6000 óra ment bele Steam szerint, a 22-23at Gamepassal tolom, ott nem láttam, hogy számolná. :DDD

(#3)



aktív tag

Le a kalappal Bog a teszt elott, az elso reszben a leiras iszonyat jo hangulatot sugaroz, mintha valami jo konyvet olvastam volna, pedig a sport nem all kozel hozzam, de igazan meghozta ez az iras a hangulatot legalabb a kiprobalasra :)

Már 17 éve itt :)

(#4) Gynt


Gynt
junior tag

Jó kis ismertető lett, kicsit visszahozta azt a hangulatot, amit akkor éreztem, amikor ennek a játéknak egy sok évvel korábbi verziójával játszottam.

(#5) Yodamest


Yodamest
veterán

Jó kis bemutató volt, bár ez inkább egy standalone általános első fm élményt próbál bemutatni, mintsem teszt jelleggel magát a játékot, változásokat az előző részhez képest, a grafika miben változott, a menü miben változott, miben javult, mi az amiben rossz irányba ment és jobb volt esetleg a 22 stb.

Személyes véleményem, hogy én a touchot jobban szerettem, sajnálatos, hogy azt PC-re már nem készítik, bár elvileg az xbox edition-t pc-re leszedve megkaphatjuk továbbra is a streamlined élményt, majd kipróbálom.

Van az a pont amikor a komplexitás már inkább nyűg, mint erény és ezen főként a játék mentális, játékosokkal való kommunikációra, lelki problémáik megoldására irányuló részét értem. Van ami nem ültethető át úgy AI-ra, hogy megőrizze a való életbeli élvezeti értékét és inkább csak egy felesleges 2 bites nyűg lesz belőle. A játékosokkal való lelkizés pont ilyen, lehet hogy valódi edzőként érdekes dolog leülni egy Szoboszlaival és megbeszélni vele, hogy miért nem játszhat holnap a kezdőben vagy miért pihenteted az első BL meccsen, viszont ez a játékban korántsem ilyen érdekes már, mivel az egész egy kiszámítható, betanulható igen-nem, hol-mit kell nyomnom folyamattá silányul.

Hogy még a frissen igazolt 17 éves portugál játékosom is, aki egyébként az ifi csapatban játszik és "fiatal tehetség" státuszban szerepel a keretben, egyfolytában azon sír, hogy miért hagytam ki az idei BL keretből... nonszensz. Szerintem ezeket kellene rendbe rakniuk, sokkal kevesebb lelkizés kellene, illetve ha tényleg valaki "fiatal tehetség", "tartalék" és hasonló státuszokban van, ugyan már ne kezdjen el távozással fenyegetni ha nem regisztrálom a BL-be....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.