Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ez is valami BR vagy overwatch like lesz. :D

(#2) nanocry


nanocry
tag

Újra előmászott a pokol bugyraiból, akarom mondani a fiókból. Nem az a túl acélos gém volt már akkor sem, de ellehetett vele bohóckodni. A mai viszonyok közt már nem vagyok túl bizakodó..

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Én annakidején elvoltam vele :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

óigen. nagyon kiv leszek rá :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) Raysen623


Raysen623
addikt

Anno ez nekem kimaradt, pedig a traile-el kilóra megvettek. Ha rendesen összerakják, akkor benevezek rá, de csak konzolon.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#6) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Maga idejében túl előremutató volt és akkor még nem értékelték a gamerek. Manapság már menni fog ez a koncepció.

(#7) Daelion


Daelion
őstag

Én bírtam a maga idejében csak mindig olyan érzést keltett, hogy sokkal több potenciál lenne benne csak valahogy soha nem sikerült nekik.
Azért kíváncsi leszek, hogy ez milyen lesz. :K

(#8) duvi


duvi
nagyúr

Részemről várós :K Anno nagyon sokat toltuk haverral. Remélem, hogy az új kiadásnak sikerül felnőnie az elvárásokhoz és tovább velünk marad, mint az elődje!

(#9) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Van az eredetinek egy 2018-as kiadása steamen. Még lehet megveszem :D

(#10) MageRG


MageRG
addikt

Á, ez volt az a játék, aminek olyan dögös videói voltak.
Aztán a végleges termék nyelvújító lett.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#11) Bad Pritt válasza Montanaxy (#6) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mármint fejlesztés során volt egy előremutató koncepciójuk, ami aztán a végleges játékban nem igazán köszönt vissza. Érdemes visszanézni a marketinganyagokat, mennyit butult a játék megjelenésre, köszönőviszonyban sem volt az ígértekkel.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#12) wjbhbdux válasza Montanaxy (#9) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Most láttam, hogy a Mythos is felkerült már. Szerintem az volt a jobb játékuk :) ami megalapozta a Torchlight 2 részét.

/s

(#13) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem evvel annyi kapcsolatom volt, hogy valaki a -gondolom in-game- videókból összevágott egy klippet a Rammstein Moskau c. száma alá. Úgy tetszett, amit láttam.

sz: Meg is van. :D

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Sokat játszottam vele annak idején...Hasonlóan, mint a Diablo 2 esetében számtalan karaktert indítottam, aztán valahogy mindig elég hamar ráuntam, ellenben a D2 világa vissza-vissza rántott, a Hellgate nem igazán. Emlékeim szerint igen kiforratlan hatást kelltett szinte minden téren. Cserébe monoton is volt már elég hamar és London utcái sem nagyon passzoltak a képbe, vagy túl sterilek, sivárok voltak. Viszont a karakterfejlesztés, a tárgyak moddolása, szétszedhetősége alapanyagokra akkor elég újdonság volt. Külső nézetes arpg/looter shooter fronton amúgy is gyér a felhozatal...említést érdemlő új cím gyakorlatilag nincs is....nem véletlenül pörgetik még nagyon sokan a Division szériát. Éppen ezért nagyon örülök, hogy kezdenek valait a címmel, ráadásul Bill Roperék most remélhetőleg tényleg megtalálják azt a Hellgate játékot, ami ötvözi a Diablo és a tps játékok tökéletes egyvelegét.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.