Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) PeteePeti válasza sharkypeti (#450) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én le is mondtam a fenébe a OnePlusról a rendelést! Lassú a OnePlus, lassú a logisztikai cég, ráadásul itt valakinek a készüléket se küldtékk el! :W
Alza drágább, de kedden érkezik legalább! ;]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#452) tomp válasza sharkypeti (#450) üzenetére


tomp
félisten

Nekem is ugyan ez van nyugi.
Szerintem egyszerre érkezik nekünk.

(#453) ati3738 válasza sharkypeti (#450) üzenetére


ati3738
aktív tag

Próbáld a Track17-en keresni az sokszor pontosabb.

Forever Young

(#454) tomp


tomp
félisten

Én arra gondolok, hogy a nagy csomagokat hetente 1x küldik el Magyarországon felé. Azaz 1heti adag egyszerre indul.

(#455) sharkypeti válasza tomp (#452) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Oké. Akkor figyeljük együtt! :)

OnePlus 12

(#456) tomp válasza sharkypeti (#455) üzenetére


tomp
félisten

Amúgy a parcelsapp oldala statisztika alapján mutatja a becsült érkezést. A szerint is még bőven jók vagyunk:

(#457) KismAji válasza tomp (#456) üzenetére


KismAji
tag

Az enyém már tegnap megérkezett MO-ba, a posta szüttyög a csomagommal este óta, pedig reméltem, hogy ma már a kezemben tarthatom...

[ Szerkesztve ]

(#458) sharkypeti válasza KismAji (#457) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Express vagy Standard szállítással kérted?

OnePlus 12

(#459) KismAji válasza sharkypeti (#458) üzenetére


KismAji
tag

standard, úgy voltam vele, hogy teljesen ráér, azért a 2-3 napért nem fizetek 10 eurót :D

(#460) zitaa01


zitaa01
csendes tag

Az előbb hozta a postás, de így becsomagolva nézegetem még pár napig, mert az Aliról rendelt tok még sehol :C
(január 26.-án rendeltem, standard shipping, kereken 7 napja adták fel)

(#461) sharkypeti válasza zitaa01 (#460) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Király. 23-án rendeltem, sehol semmi.

OnePlus 12

(#462) CptAdamica válasza zitaa01 (#460) üzenetére


CptAdamica
veterán

Csupa piros, a vezetéknélküli töltő véleményére majd kíváncsi lennék. :)

Megyen!

(#463) tomp válasza CptAdamica (#462) üzenetére


tomp
félisten

Maga a töltő nagyon jó. Van alul egy nagy ventilátor ami hűti a telefont az alsó támaszték mögötti résen keresztül. Tudja a töltő ha meleg a telefon azaz hiába töltött fel, nem kapcsol le a hűtés ha forró az akksi.

(#464) CptAdamica válasza tomp (#463) üzenetére


CptAdamica
veterán

Az jól hangzik, ha feltöltik a készletet lehet rendelek egyet, talán valamennyi kupont is be tudok váltani. :)

Megyen!

(#465) FerNandor


FerNandor
őstag

Hahó,
A 12-est rá lehet dugni monitorra vagy TV-re, hogy a tartalmat ott jelenítse meg? Pl Zwift interaktív edzőgörgős használatnál

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#466) tomp válasza zitaa01 (#460) üzenetére


tomp
félisten

Én 25-én rendeltem de még úton van valahol.
Neked melyik jött? A nagy vagy a kicsi?
Nekem a nagy zöld jön.

(#467) csako válasza CptAdamica (#462) üzenetére


csako
veterán

Gyors, én 40-80% között töltök, kb. 10 perc alatt megvan vele, és 37 °C-ig megy fel Ampere szerint az aksi hőmérséklet. Az egyetlen "bug", hogy nem veszi figyelembe a beállított 80%-os töltésilimitet, nem kapcsol le, mint vezetékesen.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#468) zitaa01 válasza CptAdamica (#462) üzenetére


zitaa01
csendes tag

Írok róla pár nap múlva, ha elkezdtem használni a telót!
Anno még a 8 Pro-hoz vettem 30W-s vezeték nélkülit, hibátlanul működik a mai napig, a Find X5 Pro-mat is kifogástalanul tölti, szerintem az 50W-ra sem lesz panasz :)

(#469) zitaa01 válasza tomp (#466) üzenetére


zitaa01
csendes tag

Én 512-es feketét kértem, a zöld annyira nem jött be, a fehéret, vagy a 12R kékjét nagyon adtam volna, de úgyis tokban lesz, szóval mindegy :D
Szerintem jövő héten nektek is megjön, azt gondolnám, hogy a zöldre nagyobb kereslet volt, így az egy kicsit csúszik a feketéhez képest.

(#470) ati3738 válasza zitaa01 (#460) üzenetére


ati3738
aktív tag

Van benne tok.

Forever Young

(#471) ghiottone válasza ati3738 (#470) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A kínai csomagolásban van, de az Eu-sban nincs tok.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#472) ati3738 válasza ghiottone (#471) üzenetére


ati3738
aktív tag

Bocs, szomorú.

Forever Young

(#473) LordVarbaro


LordVarbaro
csendes tag

Nekem tegnap jött meg, egyelőre ismerkedünk. Amit rögtön látok, hogy a kábel a wireless chargerhez meg a telóhoz nagyon rövid.
Hivatalos oldalról meg elfogyott.
Tudtok hozzá gyorstöltős kompatibilis hosszú kábelt?

(#474) tomp válasza zitaa01 (#460) üzenetére


tomp
félisten

Tavaly mikor megjött a 11-es kb 2hétig otthon volt mert késett az alzás tok.
Most van alzás tok és kértem is ajándékba 1-et most viszont a telefonra kell várni. :DD

(#475) Helltak


Helltak
őstag

Sziasztok!

Tegnap csatlakoztam egy fekete példánnyal, az Alzától van. Zöldre még várni kellett volna 2 hetet és nem annyira volt türelmem hozzá. :))

Eddig nagyon tetszik. 🙃

Vivo X100 Pro

(#476) KismAji válasza tomp (#466) üzenetére


KismAji
tag

A magyar posta sincs csucsformaban, csut 22:44 ota ugyanaz a statusz - feldolgozas
Ha hetfo du-ig nincs valtozas, akkor valszeg megy a telefon, h megis iden tervezik-e a kiszallitast vagy majd esetleg jovore....

Dhl-nel feb 2 indult a folyamat, 8.-an mar itt volt nalunk, a postan pedig 1 munkanap alatt nem sikerult semmit sem alkotni a csomaggal

[ Szerkesztve ]

(#477) Linkin1994 válasza CptAdamica (#462) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Én a 10 pro-hoz használtam faszán tölt 50w-al süvít is rendesen.Csak szerintem faszán meg is főztem vele az akksit pár hónap alatt.Most Nothing phone 2-vel használom 15w-al tölt és a venti is hűti a telefont jéghideg közben a telefon. 50w esetében azért ez nem igazán volt így.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#478) CptAdamica válasza Linkin1994 (#477) üzenetére


CptAdamica
veterán

Akkor is volt benne ilyen "csend töltés" kapcsolható funkció? Amúgy megint elérhető a Oneplus oldalán.

Megyen!

(#479) tomp válasza KismAji (#476) üzenetére


tomp
félisten

Nálam még mindig semmi.
Még mindig nem frissült a csomaginfó 3-a óta.

(#480) Linkin1994 válasza CptAdamica (#478) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Van benne így 15w-ra levette a sebességet.Úgy nem melegedett annyira

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#481) tomp


tomp
félisten

Vicces ez a DHL.
Múlthéten 5-7napot írtak.
Ma 5-6napot.
Megkérdeztem, hogy miért kell még további napokat várni erre visszaírtak, hogy 5-8nap.
Ebből nekem az jön le, hogy lövésük sincs merre jár a csomag... :DD

(#482) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Egy kis érdekesség a 12R-el kapcsolatban eddig a 256-os modell esetében ufs 4.0-át írtak most azonban kiderült (miután felrobbant az inida tech twitter) hogy csak ufs 3.1
[link]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#483) stuka20 válasza Linkin1994 (#482) üzenetére


stuka20
aktív tag

Én a táskát rendeltem meg tőlük (kuponnal 0 euró) január 26-án. Aztán írták, hogy 6-án, majd 7-én várható a szállítás, hát azóta küldik. :D Jó mondjuk ez egy ingyenes szösszenet, a telók biztos nagyobb prioritást kapnak.

Szerk.: Nálam bugos az új üzenet írása. Akárhányszor az "új"-ra megyek, mindig az utolsó hozzászólónak válaszol..

[ Szerkesztve ]

(#484) Timer válasza Linkin1994 (#482) üzenetére


Timer
veterán

Köszi az infót. K_rva szájukat, hogy ezek is hazudnak. Lassan tényleg ott tartunk, hogy ez egy átcsomagolt 11.

[ Szerkesztve ]

(#485) KismAji válasza tomp (#479) üzenetére


KismAji
tag

Nálam már itt a telo, reggel hozta a posta, szerencsére mindent megkaptam amit rendeltem :) (fekete, 512-es)

(#486) Timer válasza Timer (#484) üzenetére


Timer
veterán

Szerk.: illetve még az sem, mert ha jól látom, abban 4.0 van.

(#487) ghiottone válasza Timer (#486) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A 11 azért más kategória. A főkamera, a szelfi + a proci egyezik meg kb. A szoftveres támogatás is kevesebb az R-nél. A sima 8/128-as 11-es is csak UFS 3.1.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#488) Timer válasza ghiottone (#487) üzenetére


Timer
veterán

Nekem nem lenne fájó kurtítás a kamera, mert minden másban jó a 12R, és mindkettőből a 16-os verziót nézem. De az UFS nagyon nem mindegy, pláne ha nem 2 évre vesz az ember telefont. Mondjuk az ára még így is vonzó, de na.

[ Szerkesztve ]

(#489) ghiottone válasza Timer (#488) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Így értem. Nekem a 11 mellett a 12R nem lenne opció a kamera miatt, de ha az aksit nézem, akkor meg 12R-t már rögtön más színben látom, bár a 11 is valami brutális, hogy mit bír.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#490) surgery válasza ghiottone (#489) üzenetére


surgery
senior tag

A 12 is nagyon jó üzemidőbe :DD S24 ultrát simán veri.

[ Szerkesztve ]

(#491) Black&White válasza surgery (#490) üzenetére


Black&White
addikt

Esetleg valaki, aki dual-sim módban használja, ezt ugyanígy meg tudja erősíteni?
:)

(#492) seven7 válasza Black&White (#491) üzenetére


seven7
aktív tag

Én dual SIM-mel nem érek el olyan komoly üzemidőket, mint amiket pl. redditen beszélnek, elég magas a standby fogyasztás (még 5g-t mellőzve is). Nem rossz, csak egyszerűen nem kiemelkedő.

[ Szerkesztve ]

(#493) surgery válasza seven7 (#492) üzenetére


surgery
senior tag

Ez érdekes mert egy simmel nagyon durván jó az üzemidő. Ezek szerint ennyire számít a duál sim használata. Global verziód van? Lehet ez sem mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#494) seven7 válasza surgery (#493) üzenetére


seven7
aktív tag

Nem, de ez lényegtelen, nem raktak a China verzióba kisebb akksit és OxygenOS-t használok :). Elég valószínű, hogy a dual simhez van köze, mert az összes screenshotnál akik dicsekedtek vele 1 sim-et, vagy sim nélküli üzemmódot láttam.

[ Szerkesztve ]

(#495) Black&White válasza seven7 (#492) üzenetére


Black&White
addikt

Ohh, köszi!
Erről eddig nem láttam infót.
Gen2-ről jönnék, ott is kb ez a helyzet. Bár itt meg azért lényegesen nagyobb az akksi, ami azért beszédes kicsit

(#496) surgery válasza seven7 (#494) üzenetére


surgery
senior tag

A sávok miatt gondoltam a global verziót. Ezek szerint tényleg a duál sim a ludas ebben a dologban mert egy simmel brutál jó az üzemidő.

(#497) seven7 válasza surgery (#496) üzenetére


seven7
aktív tag

Itt ugye nincs az a hátrány, mint pl. a Xiaomi esetében, mert minden sáv támogatott, amit a 3 nagy hazai szolgáltató használ.
Nem panaszkodás, csak infó. Az 1 nap így is simán megvan, ha normál módon használom akkor 80%-os limitre töltve is és nagyon gyorsan tölt.
Ma pl. nagyon kevés nyomkodás volt, 80-ról indultam, most 47%, 12ó 34 perc használati idő és 1ó 14p bekapcsolt kijelző.
Ami csalóka még, hogy ha 100%-ra töltöd, akkor ott ragad több ideig, tehát a 80%, az valójában nem 80, hanem az alatti, a teljes kapacitást nézve.

[ Szerkesztve ]

(#498) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ezek is megjöttek elég hamar, kíváncsi leszek erre a fóliára, este majd feldobom.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#499) leslien


leslien
nagyúr

üdv,
gyári garancia csak ,ha a Oneplus oldalról veszek telót?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#500) vacs válasza leslien (#499) üzenetére


vacs
veterán

Az Alza is hivatalos OnePlus forgalmazó, itt le is van írva: alza.hu/oneplus-panasz

(^)(>.<)(^)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.