Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Erika931130


Erika931130
csendes tag

Kéne nekem egy kicsi kis egítség!!Tudjátok nekem is meg van ez a programm de én kezdő vagyok!Megtudnátok mondani,hogy lehet menüpontokat létre hozzni?:)):D:C:Y

Fekete Erika

(#152) szicsu


szicsu
őstag

Hi!

Én most ismerkedem a programmal,milyen könyvet ill tutorialt ajánlanátok hozzá :F
előre is köszi :R

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#153) szicsu válasza szicsu (#152) üzenetére


szicsu
őstag

Valaki!

Légyszi :O :O

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#154) Starsky72 válasza szicsu (#153) üzenetére


Starsky72
addikt

én is hasonló cipőben járok.
ezek közül melyiket ajánljátok? [link]
Thx :R

...minden szép és jó, márványszemű angyalok, ház és luxushajó...

(#155) akasp


akasp
senior tag

Hali! Olyan jelszóval védett oldalt szeretnék létrehozni, hogy csak elore regisztráltak léphessenek be, tehát nem kell regisztációs lap, csak egy belépo oldal, amin kér egy felhasználót és egy jelszot, amivel be tok lépni egy jelszoval védett lapra. Elore is köszi.

(#156) Benmartin válasza akasp (#155) üzenetére


Benmartin
senior tag

egyik szavaddal ütöd a másikat. de ha jól értelmeztem neked egy javascript kell[link]
máskor ezeket a szoftverfejlesztés fórumban tedd fel ott vannak a hozzá értőbbek. sok szerencsét.

(#157) Audiotourist


Audiotourist
tag

Sziasztok.

A kérdésem a következő lenne:
Hogyan változtathatom dreamweaverben egy, már kész honlap felbontását 1024x768-ról, 800x600-ra?

köszi

(#158) ponix


ponix
aktív tag

sziasztok! megtudná mondani valaki, hogy Dw-ben a táblázat cellái között miért marad egy kis hézag amikor böngészőben nézem? a cellával kapcsolatos minden adatot nullára vettem és mégis hézagos

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#159) ponix válasza Audiotourist (#157) üzenetére


ponix
aktív tag

szerintem sehogy. tudnillik a képeket a táblázatokat mindent át kellene méretezni szerintem ezt csak manuálisan tudod megoldani, át kell méretezni a képeket a szövegeket mindent.
de lehet, hogy tévedek

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#160) Skylark


Skylark
tag

Megoldást keresek Dyndns-es domain név feloldásához weblapra.
Tehát olyan script (vagy bármilyen megoldás) kellene, hogy az oldalamon a feloldott IP jelenjen meg kiírva.

(#161) Dávidxxx


Dávidxxx
aktív tag

Szerintetek melyiket érdemesebb beszerezni? A dreamweaver 4 vagy a 8-at? Miért?

(#162) Korcsii


Korcsii
őstag

Dreamweaver 8-cal van egy kis problémám:
php szerkesztésnél elvesznek az őű betűk és helyettük ou lesz
valami megoldás? (nem nem felejtettem átírni a böngészőknek küldött betűkészlet informásió végén a 1-est 2-esre)
ja és ha utánna letöltöm a (már feltöltött) fájlt, akkor abban is ou van az őű helyett
(TC-rel töltök fel le)

html-ben minden ok

ja és ha ilyen ~ -es őű betűt írok, akkor is ok, csak a sima, egyesesn ékezet nem meg
esetleg valahogy át lehet állítani a billt?

[Szerkesztve]

(#163) Lizzard


Lizzard
aktív tag

Hi all!

Lenne egy kis gondom a Dreamweaver 8-cal, szóval az a helyzet, hogy flash gombokat akarnék módosítani, amit korábban már ugyanazzel a progival megcsináltam, de ha kijelölöm, és az edit-tel próbálnám módosítani, nem aktív az edit gomb... :( Mitől van ez :F Találkozott már vki ezzel a problémával?

ASUS M4A785TD-V EVO×AMD Phenom II X2 550BE@X4 B50×AC Freezer 64 PRO×4 GB Mushkin Black DDR3 1600 Kit×2TB Hitachi SATAII×Sapphire HD4870 1GB Silent Efficiency×LG GSA-H12L

(#164) Certee


Certee
senior tag

Azt meg tudnátok mondani, hogy hogyan lehet keresni benne? Tehát ha van egy hosszú php oldal amiben keresek valamit akkor azt hogy kell?

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#165) Certee


Certee
senior tag

UP!

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#166) Tottu


Tottu
senior tag

A 2004-es Dreamweaver-el lehet egy táblázat oszlopait ABC sorrendbe rakni? Ha igen hogyan?

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#167) Tottu


Tottu
senior tag

UP!

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#168) Chandler


Chandler
senior tag

hi
eleg kezdo vagyok ehhez a progihoz, az szeretnem kerdezni hogy hogy tudom elerni hogy egy kep vagy egy table vagy akarmi mozgathato legyen ugy hogy megnyomom az egergombot es elhuzom... :F
elore is thx :)

(#169) Tottu


Tottu
senior tag

Szerintetek mitől van az hogy: szerkesztettem egy képet a Photoshopban aminek a háttere átlátszó. Beraktam az oldalra a képet. A Dreamweaverben normálissan megjelenik a kép (átlátszó hátérrel) azonban ha IE-el megnyitom akkor fehér lesz a háttér. A kép PNG formátumban van.

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#170) Tottu


Tottu
senior tag

Kipróbáltam GIF-el, avval jó lett. Akkor az IE nem támogatja a PNG formátumot? :F

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#171) ~DD~ válasza Tottu (#170) üzenetére


~DD~
tag

Pontosan... :C ^^ Ezzel én is sokat szívtam, mire rákerestem google-ben. ;] Lényeg röviden: IE-ben csak a PNG 8 formátumú képek jelennek meg, ahol 256 színes Alpha transparency van beállítva. (pl. Fireworksben be lehet állítani, Photoshopot nem vágom...) A nem teljesen átlátszó részeket az IE teljesen átlátszónak titulálja, viszont jobb böngészőkben (Firefox, Opera) már rendesen megjelenik, ahogy a többi png kép..
Megj.: Az IE 7 Bétái már támogatják rendesen a png átlátszóságot...

All of this has happened before, and will happen again.

(#172) Doggy Dogg


Doggy Dogg
csendes tag

Hogy tudjad mozgatni chandler egy layer be kell betenni. Akkor tudod mozgatni(remélem) :U

[Szerkesztve]

Annyira nehéz az élet:( www.smcklan.uw.hu a honlapom

(#173) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

ilyesmi honlapszerkezetet szeretnék:
[link]
vagy
[link]

lényeg, hogy ez a háttér előtér meglegyen
frame-ekkel póbálkoztam már, de azok valamiért ne jelennek meg nekem, ha elmentem a file-t
akár a frame-ekre, akár az alapkérdésre várok bármilyen megoldást

köszi

[Szerkesztve]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#174) sanyixXx válasza sanyixXx (#173) üzenetére


sanyixXx
senior tag

2x:(

próbáljatok meg hsz mod közben megint mod-ot nyomni
éredekes a végeredmény :DDD


[Szerkesztve]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#175) Doggy Dogg


Doggy Dogg
csendes tag

Üdv nektek!

Dreamwaver 8-cal dolgozok és egy szavazást szertnék csinálni a lapomban arról, hogy tetszik -e a többieknek. olyat, hogy van egy kérdés és alatta vannak a válaszok. És, ha én az egyike kiválasztom akkor utána mutatja, hogy hány százalékba szavaztak erre a válaszra arra a válaszra...

Lehet csinálni ilyet? Előre köszönöm a segítséget :R

Annyira nehéz az élet:( www.smcklan.uw.hu a honlapom

(#176) sanyixXx válasza Doggy Dogg (#175) üzenetére


sanyixXx
senior tag

php-val tuti meg lehet, vagy valahogy html-el is, de tuti macerásabban

itt is simán:
www.misterpoll.com

csinálsz egy kérdést, lehet linkelni az oldaladra

mod:itt inkább a link volt a lényeg :DDD

[Szerkesztve]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#177) paramparya válasza Doggy Dogg (#175) üzenetére


paramparya
őstag

Igen, ezt php-ban lehet megcsinálni/csináltatni, vagy találni ingyenes scripteket a neten, azt kell testreszabni/szabatni, hogy jól nézzen ki az oldaladban...

(#178) Doggy Dogg


Doggy Dogg
csendes tag

Kössz a segítséget fiúk. :R

Annyira nehéz az élet:( www.smcklan.uw.hu a honlapom

(#179) Doggy Dogg


Doggy Dogg
csendes tag

Üdv fiúk!!

Lehet, hogy hülye kérdésnek hangzik, mert egyértelmű.
Hogy lehet vendégkönyvet csinálni?

Úgyszintén előre kössz a választ :R

Annyira nehéz az élet:( www.smcklan.uw.hu a honlapom

(#180) norbiphu válasza Doggy Dogg (#179) üzenetére


norbiphu
senior tag

Hát ha nem tudsz egyet írni php-ben akkor ajánlom ezt az oldalt:
[link]
Kiválasztasz egyet, majd telepíted a tárhelyedre. (PHP, esetleg MySQL is szükséges)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#181) Doggy Dogg


Doggy Dogg
csendes tag

Kössz a segítséget :))

Annyira nehéz az élet:( www.smcklan.uw.hu a honlapom

(#182) Doggy Dogg


Doggy Dogg
csendes tag

Még egy kérdésem lenne. Hogy csináljam azt, hogy egy saját kép legyen a háttere a lapomnak pl [link]


Ilyet, hogy lehet??

Annyira nehéz az élet:( www.smcklan.uw.hu a honlapom

(#183) paramparya válasza Doggy Dogg (#182) üzenetére


paramparya
őstag

<body background=''kép címe''>

(#184) matekmatika válasza Doggy Dogg (#182) üzenetére


matekmatika
tag

feltöltöd a képet és a body sorába beírod. pl:
<body topmargin=''10'' leftmargin=''30'' rightmargin=''30'' bottommargin=''10'' background=''sajátkép.gif''>
de lehetőleg ékezet ne legyen a kép nevében
bocs, látom már megelőztek

[Szerkesztve]

(#185) #51736960


#51736960
törölt tag

sziasztok!

a következőt szeretném elérni: adott egy html oldal, és egyetlen kép van a közepén (100x100 pixel), semmi más. a képet szeretném mindig pontosan az oldal közepén látni, attól függetlenül hogy milyen felbontású monitoron nézem az oldalt.
horizontálisan már sikerült pozicionálni (align -> center), de vertikálisan nem megy....

(#186) gigi21hu


gigi21hu
csendes tag

Én a scriptekkel nem igazán tudok mit kezdeni. Egyszer engedi, másszor nem. Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul? Írjátok már le a folyamatot, hogy hogyan kell egy kódot berakni a honlapba?

(#187) Doggy Dogg


Doggy Dogg
csendes tag

Kössz a segítséget fiúk :R

Annyira nehéz az élet:( www.smcklan.uw.hu a honlapom

(#188) Doggy Dogg


Doggy Dogg
csendes tag

Na fiúk most nagyon kéne segítség.

Hogy tudok csinálni letöltést a honlapomon. PL.: én egy játékhoz pályákat szeretnék felrakni, amit a többiek letudnak tölteni.


Nagyon kéne segítség!!!
Ilyet hogy tudok csinálni?

Előre nagyon KÖSZÖNÖM A SRGÍTSÉGET :R :R

Annyira nehéz az élet:( www.smcklan.uw.hu a honlapom

(#189) norbiphu válasza Doggy Dogg (#188) üzenetére


norbiphu
senior tag

ugyanúgy mint egy sima hivatkozást egy lapra, csak nem egy html fájlra mutat, hanem a letöltendőre

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#190) Doggy Dogg


Doggy Dogg
csendes tag




Kössz sikerült :)

Annyira nehéz az élet:( www.smcklan.uw.hu a honlapom

(#191) Csipi válasza #51736960 (#185) üzenetére


Csipi
aktív tag

Megpróbáltam, de igazad van, a monitor felbontásánál megmarad a probléma. Talán valami javascript lenne szükséges? Vagy most hülyeséget mondtam? :U

Nemes dolog azokon segíteni akik annyit tudnak most, mint amennyit te is tudtál valamikor az elején...

(#192) Doggy Dogg


Doggy Dogg
csendes tag

Órát meg naptárat, hogy tudok csinálni :F

Fontos lenne!!!



Előre kössz a választ!!
:R

Annyira nehéz az élet:( www.smcklan.uw.hu a honlapom

(#193) Doggy Dogg


Doggy Dogg
csendes tag

nem segítetek????

Annyira nehéz az élet:( www.smcklan.uw.hu a honlapom

(#194) littleNorbi


littleNorbi
aktív tag

Lehet valahogy a flash gomboknak hangot adni ?

(#195) littleNorbi válasza littleNorbi (#194) üzenetére


littleNorbi
aktív tag

Ez a topic tisztára kihalt ?????? :Y :Y :Y

[Szerkesztve]

(#196) ~DD~ válasza littleNorbi (#194) üzenetére


~DD~
tag

Némelyiknek alapból van. Amelyiknek nincs, azt esetleg egy .swf visszafejtő programmal visszafejtheted .fla formátumba, majd adhatsz hozzá hangot. De Te is csinálhatsz saját flash gombot... (van sok tutorial hozzá a neten)

All of this has happened before, and will happen again.

(#197) littleNorbi válasza ~DD~ (#196) üzenetére


littleNorbi
aktív tag

Kérlek áruld el hogy kell saját flash gombot csinálni dw-ben ! :R

(#198) ~DD~ válasza littleNorbi (#197) üzenetére


~DD~
tag

Saját flash gombot Flash-ben ([link]) tudsz csinálni. Itt van hozzá két tutorial: [link], [link]

All of this has happened before, and will happen again.

(#199) littleNorbi válasza ~DD~ (#198) üzenetére


littleNorbi
aktív tag

Jah kösz, de aszt hittem, hogy DW-ben is lehet.

(#200) Hujikolp


Hujikolp
őstag

dreamweaver 8-ban belehet a forráskód nézében állítani azt h engedélyezze a vízszintes scrolbart? mert a 7-esnél még lehetett scrollozni a forrásban vízszintesen is de a 8-ban már nem. belehetne állítani h lehessen??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.