Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#805) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Sikerült megint teljesen elfelejteni a naplóírást, próbálok zanzásítani.

Egy tavalyi megtörtént esettel kezdeném, amely eléggé rányomta a bélyegét a tavalyi karácsonyomra.
2021.12.21.-én délután a 14:45-ös személyvonaton Göd és Felsőgöd állomások között egy utas (hölgy) rosszul lett, én hívtam a 112-öt, Felsőgödön megállt a vonat, ott már elkezdődött az újraélesztés, a mentők kiérkezéséig az egyik utas (ápolónő) próbálta életben tartani a hölgyet, én pedig a mentőket navigáltam telefonon.
10 perc alatt kint voltak Vácról, azonban a szakszerű újraélesztés ellenére, a hölgy a vonaton meghalt.
Másnap a facebookról tudtuk meg, hogy 1 éve lett volna nyugdíjig.
Ez úgy rendbe rakta a fejem, kellett pár nap, amíg helyre billenek.
December végén feltettem az ingatlan.com-ra a házat, az első pár napban semmi, aztán sorban jöttek az ingatlanközvetítők, ingatlanszakértők, or similar.
Az első 10-15 embert még türelmesen végighallgattam, most már kérdés nélkül nyomom ki őket a pics@ba.
Nincs hozzá lelkierőm, hogy elmondjam ugyanazt a szöveget 1000x, pedig egyzésképp sokszor megnéztem Mucsi az Ingatlanos című youtube videóját...
No de ez van.
Elkezdtük kipakolni a pincét, Mama eladott egy csomó vackot pici pénzért, elvitték a régi redőnyöket a francba, elvileg a héten jönnek az új redőnyök, szóval épülünk, szépülünk.
Sajnos semmi esélyt nem látok a ház értékesítésére, de ez van. (esetleg ha mélyen bemegyek ár alá)
Mama sikeresen megfázott, és már 1,5 hete csúnyán köhög.
2db kokain árban vett covid teszt szerint negatív, valószínűleg tüdőgyulladás szerű valami, 1 hét után veszekedés után hívta fel az orvosát, AKI TELEFONON KERESZTÜL megállapította, hogy mi a baja.
Értem én hogy covid, meg pandémia, meg szar orvosi fizetés, de az ilyet elhajtanám a napszámba dolgozni. :U
Gyerek jól van, jár oviba töretlenül!
Múlthéten elugrottam vasárnap vele a Muterékhoz, kicsit unokáztak jól érezték magukat.
Én majdnem kinyírtam magam, kíváncsiságból. :D
(rosszul sült el egy pincebeli kísérletem ahol klórgáz szabadult fel, és kicsit megviselte a tüdőm)
Tudom, tudom, ennyi idősen miért hülyül meg az ember?
Nem tudom. ;]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.