Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) reelc válasza Sirandrish (#446) üzenetére


reelc
veterán

Engem se, főleg, hogy sosem érdekelt hogy néz ki a karim.

(#450) -Gabesz- : kizárt, hogy 2021 előtt jöjjön.
Korábban leírtam miért.
A demo annyira semmi volt, és annyira hangsúlyozták, hogy "soon, de nem Blizzard soon", hogy 2021-nek is talán inkább a végefelé.

(#452) Sirandrish válasza reelc (#451) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak aztán a végén nehogy az inventoryt is realmaniért lehessen majd bővíteni :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#453) Bencus88 válasza -Gabesz- (#450) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szerintem is jön jövőre

(#454) rumkola válasza Bencus88 (#453) üzenetére


rumkola
veterán

szerintem is jövő karácsony
nem értem miért mondja reelc, hogy semmilyen volt a demo
szerintem nagyon komoly volt, előrehaladott

(#455) reelc válasza Bencus88 (#453) üzenetére


reelc
veterán

Mire alapozod?
Egy kb. alfa állapotú demóra? Még tisztességes fejlesztő mennyiséget is idén kapott a játék, átcsoportosítás után.
Nincs kész a többi klassz, rengeteg tárgy, a kraftingról is még gondolkodnak, ahogy a szintlimitről, az endgameről, és pl. a followerről sincs semmi még. A mikrotranzakciós is csak terv. Töredék, kb. félórás területet mutattak, és hidd el nem azért, mert már kész van a játék fele. ;]
Túl sok fontos kérdésre volt az a válasz, hogy nincs bejelentenivalójuk. Emellett nagyon informatívak voltak azokkal a dolgokkal kapcsolatban, amiket eldöntöttek és csináltak.
Rengeteg questet lekell gyártani, ahogy írták lesz sztori, de nem olyan szabott sorrenddel mint eddig, ez nyilván több meló. Wolrd eventek megalkotása, stb.
Miután elkészülnek nyilván kell egy több hónapos belső teszt is bugírtással, optimalizációval, stb.
(#454) rumkola: amiket most ill. korábban is írtam.
Tárgy szint limit sincs még.

Én is szeretném, ha jönne jövőre, de realistábban szemlélem.

Nézzétek meg ezt. Egész jó, nem? De még béta, rengeteg meló van vele. Ránézésre is jobban áll, mint a DIV.

[ Szerkesztve ]

(#456) ReFleXx válasza rumkola (#454) üzenetére


ReFleXx
addikt

amikor blizz azt mondja, hogy "not soon, not even blizzard soon" akkor az oregmotorosok tudjak , hogy eveket kell varni.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#457) Gyuri27 válasza ReFleXx (#456) üzenetére


Gyuri27
félisten

Alap esetben.
Ez most (illetve az első fele) hamar ki fog jönni.
Kicsit később nagy patch + tartalom. Azaz 2 részletben kapjuk az alap gamét.
Utána kieg, dlc fizetősbe.
Ez a blizzard már nem az a blizzard. Meg nem is engedheti meg magának most a cég az éveket ülünk rajta, felébe vissza dobjuk és kezdjük újra mentalitást.

Amd - Radeon - Ryzen

(#458) reelc válasza Gyuri27 (#457) üzenetére


reelc
veterán

"Meg nem is engedheti meg magának most a cég az éveket ülünk rajta, felébe vissza dobjuk és kezdjük újra mentalitást."
De pont ezt csinálták. Diablo 3 topikban is volt korábban szó, hogy névtelenül nyilatkoztak fejlesztők. Évekig nem volt tervben új Diablo, majd elkezdték csinálni, aztán kukába ment az egész, elment más irányba a dolog. Amikor meg elhatározták magukat újra, fontos állásokat hirdettek meg, ill. volt egy komoly belső átszervezés, kaptak egy csomó embert.
Aki nem hiszi, keresse vissza a Diablo 3 topikban (itt korábban én vagy más minden hírt, szivárgást stb. linkeltünk az elmúlt évekből. Aki még valamennyire játssza a D3-at, vagy csak nézte a topikot, az tudja), vagy Google. Nekem is idő visszakeresni.
Nincs kedvem mindent linkelni mint eddig. Korábban megtettem. Nem érdekel ki kinek hisz.
Az is elég fárasztó, hogy kb. ugyanaz megy minden Diablo IV hír alatt.

ReFleXx jól írta, és én is a marha nagy optimizmus miatt mondom a 2021 végét.

[ Szerkesztve ]

(#459) Hunt3r22 válasza reelc (#458) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Szerintem pedig azzal árulták el magukat, hogy a jelenlegi konzol generációra jelentették be. Simán mondhatták volna az új konzol generációt is, de nem így történt. Tegyük fel, hogy 2021-ben jön és akkor már 1+ éves PS 5 / Scarlettre pedig nem adják ki, viszont egy 6-8 éves konzolra pedig igen. :U
2021-ben új játék csak elvétve fog kijönni Onera / Ps 4-re, mert akkor senki nem venné az új generációt.

Xr

(#460) -Gabesz- válasza reelc (#455) üzenetére


-Gabesz-
senior tag

Szerintem az alap game jön alap tárgyakkal, alap kraftokkal. Az is lehet csak 3-4 kaszttal.
Aztán majd a köv kiegben jön hozzá új tárgy, kieg, küldi, kaszt meg kraft.

Kevesebb induló tartalom= többszöri kieg tartalom

Azért D3-ból elég sok minden átültethető, csak a fizikai megjelenítést kell turbózni.

(#461) rumkola


rumkola
veterán

A videók magyar felirattal:
[link]
Ha vége nyomj nextet. :)

[ Szerkesztve ]

(#462) Janusz001 válasza Hunt3r22 (#459) üzenetére


Janusz001
őstag

Csak nehogy azt csinálják, mint d3 konzol adaptációval, kijött x360,ps3,xone,ps4 -re, aztán a RoS kijövetele után meg már tojtak a régi generációra.

(#463) Hokunda válasza -Gabesz- (#460) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Ha 2020-ban (21, 22...) egy stúdió kihozná legújabb hack and slashét 3 kaszttal, úgy, hogy a cég neve Blizzard és a Diablo nevezetű - időközben a stúdión és magán a sorozaton is folt esett - akkor az irvinei idodájukból kezdjék el menteni az embereket, mert rövid távon rájuk gyújtják az épületet!

Egy Immortal után a D4-nek stand aloneban készen kell jönnie! Az nem fog beleférni, hogy 20-20 dollárért majd még jön 1-1 act meg karakter a 'teljes' D4 játékélményért.

A D3 után is van mit bőven feltakarítaniuk, az Immortal után méginkább, szóval az alapjáték nem adhat kevesebbet, mint amit a D3 alap adott!

(#464) warcat válasza Hunt3r22 (#459) üzenetére


warcat
veterán

Nem írhatják le, hogy Playstation 5 és Project Scarlet, a többit már te képzeled oda.

EA: It's in the crate!

(#465) Bencus88 válasza reelc (#455) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Belső sugallatra ;] Értem ezeket a dolgokat, de annyira várható 2021-re mint 2020-ra. Ezek csak tippelések a részemről és a ti részetekről is. Bejelentették, megmutatták, nem hiszem hogy 2-3 év mire kiadják. Aztán majd meglátjuk. De nem gondolnám, hogy még 2 év mire ebből lesz valami.

(#466) wjbhbdux válasza Bencus88 (#465) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Pedig ha figyeltél a demók alatti kommentárra, úgy fest hogy ezt épp hogy összehozták a Blizzconra, gyakorlatilag nincs is kész több terület mint amit kipróbálhattak a helyszínen. Nagyon messze van a D4.

/s

(#467) tPedro_


tPedro_
őstag

Lilith szobor a Blizzard gear store-ban. 64 cm magas :Y

(#468) reelc válasza Hunt3r22 (#459) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem ehhez semmi köze az új konzol gennek.
Itt és itt már leírtam, mit gondolok.
(#462) Janusz001: nem hiszem, hogy újra az lesz.
(#463) Hokunda: Nyilatkozták, hogy lesznek kiegek, ahogy azt is, hogy 5 induló kaszt lesz.
(#466) wjbhbdux: ez így van. Össze kellett kapniuk magukat.

(#465) Ripper03: Én úgy gondolom több, mint tipp részemről a legalább 2021.
Ahogy pár hsz-szel korábban írták: "amikor blizz azt mondja, hogy "not soon, not even blizzard soon" akkor az oregmotorosok tudjak , hogy eveket kell varni."
Ezen felül igaz kis csapattól de láttam, alfa vagy béta állapotból mennyi idő kellett eljutni a végleges kiadásig, vagy hogy lássák az alagút végét. Van elég Early Access. Igaz kis csapat kis pénzből, de lehet látni mennyire van kész amit mutatnak.
Ebből az a lényeg, hogy amit a Blizz mutatott olyan alfa állapot lehet, messze van a bétától.

De hát aki a jövő évben hisz, nem tudom milyen videót látott?
Nyilvánvaló, hogy erősen optimalizálni kell még, mert pl. a VGA elég erőmű volt.
Ismétlem a korábbiakat, hogy biztos lássa akinek kell: ;]
Lvl20-as volt a kari, nem tudjuk a skálázódást, és a szörnyek skálázódását, mennyi XP kellett hozzá. Lvl szint nem volt a tárgyakon. Krafting: még nem tudnak mit mondani. Trade: többféle szintű, de még kidolgozás alatt. Ahogy nyilván sokszáz tárgy is, majd balanszolni őket, a 2 meg nem nevezett kaszt, új területek, mert a demózott semmi, és nem hiszem, hogy sokkal előrébb tartanának. Se follower, és amúgy is túl sok kérdésre volt a válasz, hogy még nem mondhatnak semmit, megbeszélés alatt. A skillek ereje is változhat, a talent fa is. World eventek kidolgozása, szintlimitről semmit se tudtak mondani, stb. Ahogy a mikrotranzakció sincs még kialakítva. A barbnak volt egy csomó kinézete. A másik 2 klassznak miért nem? Mert nem készültek el vele. Az endgame tartalomról se sokmindent tudtak mondani.
Ha minden megvan, akkor kellene egy pár hónapos belső teszt is bugírtással. Ha esetleg lesz meghívásos béta, azok eredményeinek feldolgozása se 1 hónap javítással.

Szóval mindennek és még egy csomó dolognak meg kell lennie 1 éven belül, és akkor jönne ki 2020-ban. Még mindig úgy gondoljátok, hogy meglesz? ;]
Ja és Amerika, szóval szombat-vasárnap nem dolgoznak, nyilván nem is műszakolnak játékfejlesztőék. Az iparágban már több helyen leírták a sok túlóra a megjelenés előtt szokott lenni valamikor. :)

De nekem már nincs kedvem ezzel foglalkozni, tőlem már januárban verhetitek a Blizz ajtaját, hogy hol van már. :) Mindenki abban hisz, amiben akar.

[ Szerkesztve ]

(#469) wjbhbdux válasza reelc (#468) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Hagyd őket, olyanok mint akik tavaly beírták az Starfield + Elder Scrolls 6 bejelentnésnél hogy majd idén meg jövőre jönnek :DDD

Aki nem érti hogy a világosan kijelentett "not even Blizzard soon" az legalább 2 Blizzcont jelent, de inkább hármat a megjelenésig, azzal nincs mit tenni, úgyis együtt várnak majd velünk csak csalódnak majd párszor útközben.

[ Szerkesztve ]

/s

(#470) Badlof2k válasza reelc (#468) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Kitartó és türelmes vagy nagyon , unatkozós a topikod? ;]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#471) reelc válasza wjbhbdux (#469) üzenetére


reelc
veterán

Nálam is elég optimista a 2021, tudom.
Az zavar, hogy egy beírja a 2020-at, a többi felkapja. Bele se gondolnak.
Én próbáltam alátámasztani amit írtam, nem csak a grafikát néztem a demóban, hanem a játékot magát, és szinte minden írásos anyagot, amit találtam.
De tudom én egy senki vagyok, nem kell hinnie senkinek se nekem.
De majd minden negyedéves Blizz infó updaten lejátszódik majd ez, "hogy már majdnem kész, látszik. ":)
A legokosabb amit tehetek, hogy kiszedem a listából ezt a topikot és a DIV híreket, mert már nincs új hír, nem is lesz egy darabig, és a sok pofázás helyett akár játszhatok is valamivel.

(#470) Badlof2k: De gonosz valaki ;] , de tény, hogy most nem nagyon van kedvem játszani. Semmivel sem. Amúgy lásd a mostani hsz-t., be akarom fejezni a DIV témát, számomra értelmetlen.
Ha látogatod azt a topikot, akkor látod, mi a helyzet. :)

[ Szerkesztve ]

(#472) riandris88


riandris88
újonc

Én a Diablo sorozattal még az őskorban ismerkedtem meg, még általános iskolában floppy lemezeken másolgattuk egymásnak az első részt, középiskolában már cd-n a második részt, de angol tudás híján nem sokra jutottam velük. Pár éve (már erős angol tudással) futottam bele a harmadik részbe pc-n, és engem lenyűgözött. A sztori (értsd: a 3. rész sztorija) mondjuk közepes, de vállalható, viszont a lore és világ kidolgozottsága és logikája szerintem eszméletlen.
Közben én pc-n abbahagytam a játékot, mert nincs időm és kedvem fejleszteni a gépet folyamatosan, ezért áttértem PS4-re. A napokban néztem élőben a Blizzcont, kíváncsi voltam lesz-e Diablo bejelentés...és hát ugye rögtön elsőre jött a trailer. Annyira elkapott a Diablo láz újból, hogy másnap megvettem a D3-at PS4-re. Csalódtam a konzolos kiadásban negatívan és pozitívan is. Az irányítás kontrollerrel szerintem nagyon jó, nem hiányzik az egér+bill kombó. Viszont amire nem számítottam az az, hogy konzolon nincs a battle.net-hez kötve a játék, offline módban fut alapjáraton. Persze PS Plus keretében lehet másokhoz kapcsolódni, de mint olvastam, brutál sok a csaló (modder/cheater) akik esetenként a legálisan játszani akaróknak is elronthatják a játékélményt.
Eme hosszabb szösszenettel arra is próbálnék kilyukadni, hogy én nagyon várom a D4-et, konzolra (legyen az PS4 vagy esetleg 5 majd), de csak is akkor ha meg tudja oldani a Blizz, hogy valami módon ezen a platformon is a battle.net-hez legyen kötve a játék. A cross-platform lehetőségéről nem is beszélve, de ugye tudjuk, hogy ennek lehetőségét vizsgálják (és szeretnék ők is elvileg megvalósítani).

[ Szerkesztve ]

(#473) reelc válasza riandris88 (#472) üzenetére


reelc
veterán

Én is őskori kövület vagyok. :)
Amit megtettek az az, hogy 2017-ben elhozták a szezonokat és frissítéseket a PS4-re és X-Boxra. Előtte még ennyi se volt.
Történeteket olvastam én is 4 socketes kardokról, meg hasonló csalásokról.
Azóta több tapasztalatuk lett a konzolokkal, és nagyobb tényezők is lettek a konzolosok a piacon, mint 7 éve, a Diablo 3 release körül. Ezekre alapozva lehet bízni abban, hogy nem követik el az előző hibákat (konzolon offline mód, elhanyagolás frissítések elmaradása miatt).
A Cross-platform jót tenne a játékos állománynak is.

[ Szerkesztve ]

(#474) Thrawn válasza tPedro_ (#467) üzenetére


Thrawn
félisten

Delivery to Hungary from 295-296 Days
Ezek szerint jövőre kint lesz a Diablo IV :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#475) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ezekre inkább nem is írok semmit, nincs ennyi isőm ezzel foglalkozni. Sikeresen meggyőzted magad örülök neki, úgy veszi egy ket ember ezt mintha valami komoly dolog lenne mikor jelenik meg. Őszinten szolva leszarom. Majd jön amikor jön nem igazán érdekel. Nem figyeltem a kommenteket se mert nem akartam sok spoilert de ezek alapján már én is későbbre várom. Ez van majd addig lesz más

(#476) WayneGace


WayneGace
őstag

Szerintem nagyban befolyásolja a megjelenést, sőt leginkább, hogy a Blizzard vezetők mennyire akarják, hogy hamar megjelenjen. Eszerint lehet még több embert átcsoportosítani a projektre, felvenni újakat.
Mivel a WoW, Overwatch, Hearthstone sok pénzt hoz, új tartalmakkal látják el a jövőben, ezért gondolom onnan nem nagyon fognak sok embert elvenni.
HOTS-tól, meg Starcrafttól már szerintem korábban átrakták nagyobb részüket máshova.
WoW Classic megjelent, úgy gondolom onnan akár mehetnek majd át a D4 fejlesztéshez vagy már ott is vannak.
Warcraft III: Reforged megjelenését követően onnan is csoportosíthatnak át.
Be nem jelentett projektjük, ha van akkor az menyire fontos jelen helyzetben nekik, stb..

BestSecret invitációt privátban adok.

(#477) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mennyi bennfentes Blizzard alkalmazot PH-zik...hihetetlen :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#478) malystryx válasza -Gabesz- (#450) üzenetére


malystryx
senior tag

Hát ebbe most ne menjünk bele, mert volt itt egy csomó okfejtés, miért NEM jöhet akár már jövőre. Én azért elmennék oda és ütném őket naponta mint a lovat, mert nem hiszem el, hogy feszített tempóban nyomatnák. Elfánkozgatnak azok szépen. Meg tervezik a bevételi forrást, ne higgyétek hogy nem ez a fő szempont. A D3-ból semmi sem jött be nekik, talán az AH-ból ha esetleg csíptek le hasznot. Még állítólag sehol sem tart a játék, de már tuti hogy lesz mikrotranzakció... Ez számomra no comment. Az is elég valószínű, hogy nem 3 euró lesz egy skin hanem 10... 3500 forintért már simán kapni DLC-t más játékokhoz.
Nem is tudom melyik csapat érdemelné meg a dícséretet, hogy milyen fantasztikus játékokat csináltak, és nincs benne semmilyen felesleges tartalom. Hogy 2 indie címet említsek, Ninja Theory - Hellblade, Asobo - A Plague Tale Innocence. Ez a 2 indie játék majdnemhogy simán jöhetne AAA kategóriába, róluk kéne mintát venni.
De mindegy, nem károgok előre, várjuk ki mi lesz a vége, de szerintem sem áll olyan rosszul a játék. Az eddigi videókat tekintve, főleg a tegnapit, a fizika, textúrák és a fényhatások eléggé rendben vannak, max még pár csilli-villi varázslathoz adnak majd némi effektet. Ez nem tarthat évekig, a pályákra kell ráfeküdni, meg az eventekre és arra figyelni hogy ne legyen unalmas hogy mindig ugyanaz a feladat. Itemeket nem tart sokból tervezni, én simán kihirdetném hogy a community os segítsen be nekik valamilyen téren. Adhatnak, és lenne is ötlet szerintem. :)
Példának a Borderlands játékot tudom felhozni, tonnányi mellékküldi van, és mindegyik más volt. Sosem csináltam őket rossz szájízzel, hogy már megint..?? Szóval csak rajtuk áll.
Maradok tisztelettel, attól függetlenül rohadtul várom :R és ebben a pár napban feltelepítettem pár hasonló játékot (PoE, Torchlight 2, stb..) mindegyik 2 óra után kuka. :DD Nekem csak a Diablo. :K

(#479) DaveHutt válasza malystryx (#478) üzenetére


DaveHutt
őstag

Barátom, a körítés megvan a játékhoz, de tartalom nincs. Az fog évekbe telni.

(#480) CooLM@$TeR


CooLM@$TeR
tag

2022 Q2 a legvalószínűbb megjelenési dátum, 2020-2021 BlizzConokon megkapjuk a még be nem jelentett két karakterosztályt, illetve utóbbi alkalommal a pontos megjelenési dátumot.

(#481) sittes79 válasza CooLM@$TeR (#480) üzenetére


sittes79
addikt

Ne bassz addigra Meghalok :O :O

(#482) reelc válasza sittes79 (#481) üzenetére


reelc
veterán

Ez bármelyikünkkel előfordulhat, addig viszont el lehet ütni az időt mással.

(#483) sto1911 válasza reelc (#482) üzenetére


sto1911
veterán

Temetesszervezes, sir kivalasztasa... :P :D

(#484) LélekVándor válasza riandris88 (#472) üzenetére


LélekVándor
tag

A csalók miatt egyetlen percig se aggódj, Battle netes eléréssel, PC mellett is hemzsegnek a botos csalók. Ezért van az, hogy számomra a szezonból az első hét a legérdekesebb, mivel akkor még sokan majd egész álló nap játszanak, így a botosok vajmi kevés előnyre tesznek szert.

(#485) malystryx


malystryx
senior tag

Nem betonbiztos, csak egy kis olvasnivaló. :)
[link]
(Diablo 4 - megvan, ki a másik két karakter az ötből?)

[ Szerkesztve ]

(#486) Gothmog válasza riandris88 (#472) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Én a Diablo sorozattal még az őskorban ismerkedtem meg, még általános iskolában floppy lemezeken másolgattuk egymásnak az első részt...

És hány darab floppy kellett hozzá? Már csak azért kérdem, mert én is "őskövület" vagyok, 1997-ben kezdtem az első résszel (csak én már egyetemista voltam akkor), most gyorsan elő is kerestem a CD-jét (eredeti) , ami dugig van fájlokkal, többek között egy 500 Mb fölötti méretű DIABDAT.MPQ darabbal is... :DDD

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#487) Janusz001 válasza Gothmog (#486) üzenetére


Janusz001
őstag

Volt belőle rip verzió, töredék mérettel a cd lemezeshez képest. Szerintem még nekem is megvan valahol.

(#488) Gothmog válasza Janusz001 (#487) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Áh, ezt nem tudtam! Csak megakadt a szemem a floppy-kon, és elcsodálkoztam, hogy na ezt hogyan? :D
(Egyébként anno én is törve kaptam meg először, de "normál" méretben, majd kb. két hétnyi játék után mentem is megvenni eredetiben, mert úgy voltam vele, hogy ez bizony megérdemli, még ha ha akkoriban - csóró egyetemistaként - meglehetősen szűkös keret is állt a rendelkezésemre játékvásárláshoz.)

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#489) Peppo válasza Gothmog (#488) üzenetére


Peppo
őstag

Akkoriban sok ilyen rövidített verzió terjedt mindenféle játékokból. Kihagyták belőlük az animációkat (olykor a zenét is), aztán rögtön elfért tizedannyi helyen. Emlékszem még a néhány tíz megabyte helyet foglaló, amúgy két cd-n kiadott C&C ill. Red Alert verziókra. Egyesek már akkor is találékonyak voltak.

(#490) riandris88 válasza Gothmog (#486) üzenetére


riandris88
újonc

A felvetés jogos, néha már kihagy a memóriám, vagy keveri a dolgokat.
Jobban belegondolva, eszembe jutott, hogy réges-rég (egy messzi-messzi galaxisban), áthívott a haverom megmutatni az új számítógépén a Diablo-t, és nekem megtetszett. Szerettem volna megszerezni magamnak is, mire ő felajánlotta, hogy majd pár nap múlva átmásolja nekem. Ebből az lett, hogy kaptam egy floppy lemezt, amiről otthon kiderült, hogy simán rámásolta az asztalról a Diablo indítóikonját. Természetesen a saját gépemen nem sokra mentem vele :D Szerintem ezért emlékeztem rosszul.
Amúgy anno a 486-os gépemre telepítettem párszor Win 3.1-et, régi nagy floppy lemezről (basszus nem tudom a rendes nevét). Ha jól emlékszem 17 db lemezről kellett telepíteni :P

(#491) TrollBalint válasza riandris88 (#490) üzenetére


TrollBalint
addikt

5,25"-ös (hajlékony) lemez (DS DD: 360 kb, vagy DS HD 1,2 Mb) Nekem az előbbi volt... Kellett belőle pár minden játékhoz :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#492) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#493) Bencus88 válasza oriic (#492) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Pont most akartam linkelni :P

(#494) sith7 válasza oriic (#492) üzenetére


sith7
nagyúr

jó lesz :K :C

(#495) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

(#496) alakesh válasza oriic (#492) üzenetére


alakesh
tag

Nekem egyelőre a videók alapján nagyon bejön a hangulat, és hogy egy kicsit visszakacsintottak a D2-es "dark" vonalhoz. Asszem ideje készíteni a szabadságot a release hetére, ha majd meglesz a dátum... :D

(#497) Vistaboy


Vistaboy
veterán

System Design in Diablo IV Part 1

Van benne pár érdekes ötlet, viszont én továbbra is abban bízom, hogy egyedül is lehet majd érvényesülni, akár a World Bossok ellen is. Vagy ha azokhoz mindenképp partik kellenek, akkor valahogy oldják meg, miszerint ne kelljen tucatszor lenyomni, mire beadja azt, ami miatt megéri legyőzni. Ne az legyen, hogy vagy dobja a cuccot, amit akarsz, vagy nem, és ha kiesett, akkor meg törheted össze, olyan szar statok vannak rajta és kezdheted elölről.

Ok, nyilván ebben is van némi kihívás, de részemről ezeket a partizós bossokat elég lesz egyszer kinyírni, annak fényében, milyen unalmasnak tűnt már az előzetes videón is. Majd kiderül, hogy megéri-e velük foglalkozni, vagy sem, mindenesetre abban bízok, hogy a Season Journey helyi megfelelőjében nem lesz kötelező majd multizni...

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#498) Badlof2k válasza Vistaboy (#497) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Őh what? ne kelljen többször lenyomni? Annak mi értelme? Akkor mindenki csak le ütné me kidobja az XY itemet ami kell aztán elfelejti :U Legyen drop poolja , akár high end gear, ez olyan mintha az várnád Baal is csak azt dobja ami kell vagy Pindle D2be , nem értem ez a nagy multi ellenességet , nagyrészt eleve egyedül fogsz -tudsz menni majd , vagy alapból partyzol . Rajtad áll. :U

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#499) WayneGace válasza Vistaboy (#497) üzenetére


WayneGace
őstag

Ha nem töltődik vissza az életereje a bossnak és ügyesen ki kerülöd a támadásait, akkor szerintem egyedül is megölheted, csak sok idő lesz. Viszont az a demoban is látszott, hogy haltak a karakterek, csak közel éledtek fel, ami valószínűsítem nem így lesz a végleges játékban. Valamint a demoban szerintem elég könnyűre volt állítva a nehézség.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#500) GICA666


GICA666
tag

Sziasztok.A béta verzióval lehet már játszani valahol?Vagy meg tudom vásárolni?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.