Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29403) po1son válasza fmx (#29389) üzenetére


po1son
addikt

Hát ez a DEv a legalja a magyar cs:go scenenek. Párszor bele néztem a liveba, de kb annyit maradt meg belőle, hogy őrjöng, mert nem tudja hátba lőni az embereket.
Számomra nagy rejtély, hogy lett ő wcg bajnok, de szerintem sokat köszönhet a csapattársainak. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#29404) kiszi07 válasza po1son (#29403) üzenetére


kiszi07
senior tag

DEV(Olivér) már nagyon régóta ilyen stílussal rendelkezik, Pixel régóta támogatja kb fél éve a Pixel-nél dolgozik előtte Tescoba volt állítólag vezető :D Nosika meg DEv miatt kapja a dolgokat és amúgy is nem ingyen, hanem olcsóbban (szállítási áron)
#29405 Xero válaszomat NagyZ01 leírta már az előbb.

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#29406) vzsryl válasza po1son (#29403) üzenetére


vzsryl
nagyúr

1.6-ban tudott lőni. A CS:GO más tészta, itt nem elég az 1.6-os skill.
Egyébként nem védeni akarom, nem ismerem, de annyit tudok, hogy 1.6-ban hozta a szintet.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#29407) Xero válasza vzsryl (#29406) üzenetére


Xero
nagyúr

Csak az 1.6 magyar scene is 2nd tier volt világszinten max. Egyszer villantunk véletlenül. :DDD

(#29408) fmx válasza vzsryl (#29406) üzenetére


fmx
tag

+1,ezt énis aláírom.De elég unszimpatikus,hogy a Pixel oldalán állandóan DEv meg ezek a "videósok" vannak ,sztárolják őket.Amúgy mindegy engem nem érdekel..A legdrágább boltok közé tartozik úgyis engem ott nem fognak látni az 100%.

Más:Hogy lehet az hogy nyertem 0,40 valuet de nem kaptam semmit ?! :DD

[ Szerkesztve ]

(#29409) po1son válasza vzsryl (#29406) üzenetére


po1son
addikt

Azt nem tudtam, hogy ekkora szakadék van a kettő játék között.

Xero - Pedig pár ember biztos lenne, aki tudná ezt a szintet hozni.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#29410) Xero válasza po1son (#29409) üzenetére


Xero
nagyúr

Lehet, de pár ember kevés.

Kell 5 ember, akik ráadásul csapatban is jól működnek, összeszoknak és jó stratégiákat építenek ki.

(#29411) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Friss játékos vagyok, játszottam 3 versengőt, és kaptam "átmeneti tiltást" a besorolásig. Az ott feltüntetett idő lejártáig garantáltan nem játszhatok versengőt, vagy az csak ilyen megközelítőleges számláló?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#29412) maathe válasza haromegesz14 (#29411) üzenetére


maathe
senior tag

2 win után 21 óra eltiltás addig, ameddig nem kapod meg a rangod. Ehhez 10 win kell.

(#29413) vorosmarti válasza haromegesz14 (#29411) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Az egy pontos időpont. Addig garantáltan nem játszhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#29414) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Köszi! :R

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#29415) Xero válasza haromegesz14 (#29411) üzenetére


Xero
nagyúr

Addig garantáltan nem játszhatsz.

Ha jót akarsz maradnak addig lövöldözöl ffa dm servereken, vagy 1v1 servereken.

(#29416) po1son válasza Xero (#29410) üzenetére


po1son
addikt

Hát arra várhatunk, de ebben a játékban már nem hiszem, hogy lesz ilyen. Ott van pl az egyik régi volgare tag az Rml, aki ugyan úgy nagy csillagnak vallja magát.
1 kört játszottak le, de ő már abból leszűrte, hogy az ellenfél csal és utána már csak a üvöltésével fokozta a hangulatot. Szerencsére őt nem vitték le lanra, mert szerintem akkor még nagyobb bukó vári lett volna... :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#29417) hNp88 válasza maathe (#29412) üzenetére


hNp88
aktív tag

ezt a baromságot ... :W

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#29418) Redneck


Redneck
veterán

Szeretnék loungeon fogadni de valami trade linket kér. Bemásoltam amit a profilomban találtam de nem látja az inventorymat és privát profilról hadovál. Nincs privát profilom és semmi speciális beállításom. Szerintetek mit csináljak?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#29421) #57770240


#57770240
törölt tag

(#29423) vzsryl válasza po1son (#29409) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Óriási a szakadék. Taktikában is eltér, de hitregben ég és föld. 1.6-ban 80-90%-os volt a hs arányom, itt meg 35-40%...

Xero: Síkítozok:DDD

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#29429) Coccolino_O válasza vzsryl (#29423) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Azt hittem eddig, hogy sokat számít az 1.6-os múlt a mostani csében. Akkor ezek szerint mégsem számít annyit, mint gondoltam.

(#29431) Redneck válasza Coccolino_O (#29429) üzenetére


Redneck
veterán

Számít mert nem idegen a helyezkedés, a kör menete és felállások is át lettek örökítve néhány pályán. Amúgy újra kellett tanulni CSézni a veteránoknak is. Ezért tolják olyanok akik anno abbahagyták.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#29432) po1son válasza vzsryl (#29423) üzenetére


po1son
addikt

Akkor azért vagyok egy balfa... :DDD
Cod2vel játszottam 7 évig versenyszinten (5000 óra), de itt cs:goba kb egyáltalán nem látszik belőle semmi.
Igaz sheriff vagyok 400 órával, ami sokak szerint nem rossz ennyi idővel, de a következő szintre már érzem, hogy legalább a duplája kéne... :O

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#29433) Mezcal válasza Coccolino_O (#29429) üzenetére


Mezcal
addikt

Szerintem keveset számít az 1.6-os múlt, mert nagyon más a GO. Pont a fegyverek kezelhetősége különboző, a pályák és a fegyverek nagyobb része ismerős, de én még a felét sem hozom annak a tudásnak, amit 1.6-ban közel 10 éves játék alatt elértem.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#29434) Coccolino_O válasza po1son (#29432) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem is "fog", mert teljesen más az egész játékmenet. De türelmesnek kell lenni. :)

(#29435) oliwwer


oliwwer
aktív tag

Most adok el először nagyobb árú cuccot piacon, 6-8 euró körül, eddig csak 0,x árak mentek, max 1,x.
Az a problémám, hogy bár piacra felkerül, mert látom az általam feltett cuccok közt, de az összes listázott skin közt nem, pedig én adom a legolcsóbban, és viszik el a drágábbakat.

A kérdésem a következő: drágább cuccot több idő mire feldolgoz a rendszer, vagy egyszerűen bug a rendszerben? (3x raktam fel, le, fel, 15 perces szüneteket várva, nem volt siker)

(#29436) vzsryl válasza po1son (#29432) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Én dupla kala rangon kezdtem, nagyrészt sheriff vagyok, de most 1021 winnel is mge vagyok. Én fő accal is játszom silverekkel és ha bukok, akkor nagyon gyorsan esik a rangom. Ilyenkor jó sasok ellen 30-at lőni. Meccs után mennyire ki tudnak égni...:D

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#29437) vorosmarti válasza oliwwer (#29435) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Itt is írják...

Valoszinuleg megint behalt a market. Most már menetrend szerint jön...

(#29446) mepet válasza Coccolino_O (#29429) üzenetére


mepet
addikt

"Azt hittem eddig, hogy sokat számít az 1.6-os múlt a mostani csében. Akkor ezek szerint mégsem számít annyit, mint gondoltam."

Sőt, sok mindenben hátrányban is vannak a régi csés tapasztalattal bírók. Pl. belém a több, mint 10 év alatt annyira rögzült, hogy 35sec alatt robban a bomba, hogy itt 45secet képtelen vagyok kiszámolni, általában felrobbanok, pedig alig kell elfutni a GO-ban... Pedig már 5 hónapja GO-zom. Szerintem néhány év alatt majd megszokom.
Ja és még van egy két ilyen rossz megszokás az átvariált pályákból adódóan is. Pl de_dust (avagy "az öreg dust"), na azt képtelen vagyok megszokni, annyira más. Hiába jobb, kiegyenlítettebb, logikusabb a GO-ban, akkor is több, mint 10 év tapasztalatát kéne felülírnia, ez pedig nem megy egyik napról a másikra.

(#29447) light0416 válasza mepet (#29446) üzenetére


light0416
tag

Csak matchmakingen robban 45mp alatt, faceit, ESEA, ESL, és egyéb helyeken 35 másodperc ugyanúgy. :D

Iphone 14 pro

(#29450) mepet válasza light0416 (#29447) üzenetére


mepet
addikt

A legszarabb, hogy a csipogást is alig hallani. Nem tökéletes a hallásom, de hang alapján kb. sosem mondom meg, hogy a közelebbi lerakón van-e. Akkor szoktam éppen-hogy hallani ha nagyon odafigyelek és már a csipogás utolsó két fokozatában csipog. Az én hallásom ennyire gyatra, vagy beállítási hiba, vagy tényleg ennyire halk?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.