Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

zap kell, h a töltését kilődd, majd goblint vagy mpekkát mellé rakni. akkor szívás, ha tank mögött jön a sparky és mögötte még egy varázsló.

(#502) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#500) üzenetére

Én most Royal Gianttel kombinálom, eléggé durva tud lenni, Ma fent voltam 2270en is, ami abszolút rekord nálam. Rengeteg ember meglátja sparkyt és már nyomja is a síró arcot. (: Kis lényekkel meg lehet szivatni viszont, ha pár elixíres mobokat rakosgat le az nagyon idegesítő + ebből kifolyólag az épületes pakli is. De az tisztán látszik még 2k felett se tudják sokan counterelni.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#503) Hunmugli válasza Tyler Durden (#502) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Odavissza vernálek el :D Rakétát dobok rá, összetörik a sparky, aztán te dobod a sírós arcot ;]

no offense

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#504) Nova96 válasza Tyler Durden (#502) üzenetére


Nova96
őstag

Lehet counterelni, de en most is azt mondom sok energia az, addig masik oldalt mire leszedik lehet támadni.

(#505) szildavid90


szildavid90
aktív tag

Ezeket a fejeket nem lehet valahogy lenémítani a játékban úgy hogy ne lássam amit küld? Van ez a vigyorgó meg sírós fej meg ilyenek, néha kicsit idegesítő, hogy ha ő nyer akkor sorba nyom vagy 10 vigyorgó fejet.

(#506) Pompi válasza szildavid90 (#505) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem lehet, pedig halál idegesítő. Nemrég volt róla valami hivatlos iromány, hogy miért nem - annak ellenére, hogy sokan kérték, hogy kikapcsolható legyen - de nem olvastam el :B

Feel Good Inc.

(#507) WhiteWalker válasza szildavid90 (#505) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én is használom ha nyerek :DDD

(#508) F-ECT$ válasza Pompi (#506) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért, mert érzelmeket vált ki, és hogy ők olyan játékot akarnak fejleszteni, ami érzelmeket vált ki.

Dive ever, work never.

(#509) Amur válasza Tyler Durden (#502) üzenetére


Amur
Topikgazda

Gyors paklival azt csinálom hogy amíg a sparkyt lerakja a torony möggé, és lerak még 1 tankot is elé, én rögtön elindulok a másik oldalt, és leszedem a tornyát(nem tud védekezni), és rögtön támadok a középsőre.
5ből 4szer 3 korona mire az első tornyommal végezz.(pláne ha a rage-elt muskétásaim rontanak rá a tornyaira.. 4mp volta leggyorsabb toronypusztitás velük..)
Tehát minden gyors,offenzív pakli counterje a sparkynak, ami nagyon lassú..
Az a gáz hogy simán kivédekezné a kis hp-s cuccaim(a 3 muskétás kivétel persze,rossz példa volt),
de olyan önteltek általában hogy azt hiszik ők hamarabb szedik le az én középsőm, mert hogy nem védekezek! :)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#510) Tyler Durden válasza Amur (#509) üzenetére

Persze, én is szoktam az ilyen nagyon agresszív pakliktól kikapni. Ezért jó, ha az elején van pumpa a kezemben, akkor 10 elixírnél azt rakom ki és várom, hogy mivan. Ha ekkor megindul, akkor lehet reagálni cannon, barbárok, spear goblinok. Másik fele, hogy counterből próbálok menni, ritkán kezdem én az agressziót, mert könnyen bukta lehet belőle.
Amit látok még így 1 nap sparkyzás után /sikerült felmennem és megtapadnom 2200 környékén/, ha vki meg tudja oldani a sparky-t akkor game over, mivel az a win condition, nem nagyon fogsz mással nyerni. /ma volt olyan dekk ellenem tournamenten, ahol lvl7 rakéta volt ellenfélnél, 1 lövés a sparky../

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#511) dragonfx


dragonfx
veterán

nekem most lett mega nyilas 10 de brutál a 11es 20e... :Y sose lesz meg kb....
meg is szenvedtem érte 250es zuhantam :W

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#512) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Nah megkaptam a Royal Giantet és a 3 musketas lapot .
Az előbbi érdektelen , utóbbi meg 9 elixir.
Nesze semmi :DDD

(#513) tomazin válasza WhiteWalker (#512) üzenetére


tomazin
veterán

Pedig minkettőre van deck (legalabbis volt meg par hete amikor jatszottam)

(#514) Amur válasza WhiteWalker (#512) üzenetére


Amur
Topikgazda

Royal Giantet utálom, de nagyon OP ha jól használod(a princess mellett az egyetlen egység amely úgy sebzi a tornyokat hogy azok hatókörén kivül van, csak persze jóval több a hp-ja..)
3 muskétásra pedig gyilkos deckem van.
3muskétás, giant,valkyre, elixir collector,barbik,arrows,fire spirit,princess
Ezzel vagyok 2600 környékén már egy ideje, néha felmegyek 2700 fölé is.
Korábban giant nélkül toltam, valkyre vagy a barbik voltak a golyófogók a muskétások előtt, és amikor tiszta volt a terep akkor dobtam egy rage-et, úgy kb. 4 mp volt egy torony.
De nagyon sebezhető volt a deck, egy fireball után vége volt a dalnak..
Így a giant mögött viszont a lvl7-es muskétások túlélnek egy fireballt is, és tovább sebeznek. Szinte mindig leszednek egy tornyot.
Persze a fireball után zap már elég nekik, de ahhoz kézben kell lenni mindkettőnek.
Általában kikényszerítem a fireballt mielőtt indítom a muskétásokat.(mivel addig nem tudja hogy van, egy torony minusszal kezd, utána már nem nehéz)
Barbikat lerakva átalában repül a fireball(hog vagy royal giant deckeknél rögtön tolják a lerakott barbikra).
A kontrát megakadályozzák, de a maradék barbik még kivégzik a hogot,RG-t stb..

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#515) dragonfx válasza WhiteWalker (#512) üzenetére


dragonfx
veterán

a muskétás boostnál jo ha addig kibirod de csak 6ostol kb.nekem már 5ös.
a royal gigi jo lenne de nem 6ért...és kb 8 alatt értéktelen ja.

nekem barbival nem megy egszerűen akárhogy variálom ha berakom őket bukom jo még csak lvl8as.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#516) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Koszi mindenkinek .
Várok a bevetésukkel , mert ahogy írjátok kis szinten elég gyengék.
A másik hogy a mostani paklimmal elvagyok , nem is illenek bele :(((
Tapolom ezt a két lapot , majd ötödik szinttől esetleg teszek egy próbát velük .

[ Szerkesztve ]

(#517) Hunmugli válasza Amur (#514) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Royal giantot lövi a torony... Csak nagyon messze áll, de hatókörön belül. Próbáld ki friendly battle-ben :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#518) Tyler Durden válasza Hunmugli (#517) üzenetére

Én is tekertem most a paklimon. A sparkyt kiszedtem, sajnos 2300 körül már megoldja az ellenfél, inkább csak win more lap, legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
Most átnyergeltem a royal giant + witch kombóra, ezzel vagyok 2300-2400 között jelenleg /royal lvl10, witch lvl4/. Valamint összeraktam egy trifektás dekket, de azzal még gyakorolnom kell, vmint a lvl4 poisonhöz is kell még 5db.

Hunmugli: Szerintem arra gondol, mikor az egyik tornyot már leverted, akkor ledobod középre és a középső torony nem lövi, csak a szélső.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#519) Amur válasza Hunmugli (#517) üzenetére


Amur
Topikgazda

A legutóbbi buff az volt hogy ne érje el a torony... sajnos próbálkoztam RG deckkel.Nézz majd rá most, ha mostanában nem toltad. :K

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#520) Amur válasza Amur (#519) üzenetére


Amur
Topikgazda

megkövetem magam: eléri a torony, az inferno viszont pont nem!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#521) F-ECT$ válasza Amur (#520) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, a játékos által lerakott torony nem éri el.

Dive ever, work never.

(#522) Hunmugli válasza Amur (#520) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Ezt jól látod és nagyon-nagyon bosszant is, ugyanis én használok infernót többek között a lava hundos, gólemes és giantos deckek miatt..

Viszont, ha túl korán rakom le, akkor megáll előtte a royal giant, és leszedi :(((

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#523) Sanyi.mTs válasza Hunmugli (#522) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

erre azt kell csinálni, h miután az RG lövi a tornyodat, lerakod az infernót a közelébe és zap-ot nyomsz rá. akkor az infernót fogja utána támadni.

(#524) dragonfx válasza WhiteWalker (#516) üzenetére


dragonfx
veterán

nem érdemes lvl5 gyenge a fireball kiszedi és ott borzasztó nagyot nyert az ellen de még ha rockettal szedi is ki akkor is.
nekem meglett a dark prince egész kellemes lap hazsnálóm egyből vettem is hozzá aranyért lvl2es2.remélem lvl3ig el tudom vinni szépen csak beadja.

de jó is lenne royal meg witch4...még gyurnom kell rá. várom adja azt megveszem...
;)
boszi3 egyenlőre elég.de jobb lenne 4es.
a royal gigi az 8astól kb már jo nem?

infi elég sok borsot tör az orrom alá mivel érdemes kiszedni? minyohorda nem?de nekem az totál nem fekszik bele a pakliba. gigit kiszedi muskétást is bombert is....

u.i.:ja 9 win zsinórba frozen peak.. :))

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#525) Tyler Durden válasza dragonfx (#524) üzenetére

Dark prince, most a buff után igen kellemes, a lvl3 attól függ hol tartasz. 2800 felett szerintrm már lvl4 epic kell. Én most értem el pár napja a lego rankot, /jelenleg 3100 trophy felett vagyok/. Mondjuk sparky és lumber hozzásegített / lvl8as giant es lvl10es commonok, plusz sparky lvl2/. Lumbert szerintem túltolták, pekka helyett mindenhol azt használom. Simán bontja a giantelet, royalt, plusz ha toronynál hal meg és van követô unit / giant, sparky/, akkor torony off, de valsznín a crowntower is.
Royal inkább 9-10, de a nerf miatt sokan lerakták.
Infernora zap vagy kis léngel után pekka. Ha látod nagyon nem bírsz rajta átmenni, akkor próbálj meg defelni és döntetlent kihozni. Minion hordát én nem ajánlom, nagyon könnyû value tradelni.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#526) Amur válasza Tyler Durden (#525) üzenetére


Amur
Topikgazda

Ja az új meta igen odavágott pár kedvelt lapnak.
RG-t nem bánom, de a miner és a princess,zap alap lapjaim voltak.
Teljesen új paklit kellett építenem. Mindezt a 3000 határ közelépen.
Hál istennek rájöttem hogy a zap nerf tulajdonképpen 3 musketeer buff, mert a fire spirit-zap kombó már nem őli meg őket. Fireball egyre ritkább a legendary arénához közeledve, inkább poisont használnak, azt meg mivel kikoptak a minerek a nerf miatt, mindenki ellövi az elixir collector láttán.
Így split modban lerakva a muskétásokat duplán value, mert két felé nem szoktak védekezni, egyik ágon komoly sérülést okoznak. Ma pedig újabb szerencse ért, magical chestből esett egy ice wizzard, ami sztem a legerősebb lapok egyike(a lumber tényleg durva lett, mindenki cseréli le a mini pekkákat akinek van..)
Van egy lvl 4-es gólemem, beraktam tanknak, furcsa de a 3 muskétás+gólem deck nem olyan vad mint az elixir cost mutatja. Olcsó egységek mellett kifejetten pörgethető.
Tournament változatban kiveszem a gólemet, leviszem 3.5re a 3 muskétás deckem igényét, és igen hatékony ott is.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#527) redwhite78 válasza Amur (#526) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Lumberjacket következőnek biztos nerfelni fogják. Főleg a sebesség növelés és a hit speed miatt lett brutális. Fel is mentem vele Legendary Arenába, pedig jóideje 2-300 ponttal a szint alatt dekkoltam. Ha tornyot ér jobban sebez, mint a hog, ha meg meghall még jobb, mert megy mögötte a rider, vagy a goblinok.Utóbbiak nagyon csúnya munkát tudnak végezni a rage alatt.
Az hogy egy toronyot leverek nem is kérdés, kikapni inkább invázós deck ellen szoktam, ha a főtornyom hamarabb beverik.

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#528) dragonfx válasza Tyler Durden (#525) üzenetére


dragonfx
veterán

na jóó megvana lumbered?
néztem elg brutko lehet.
én zaot nem viszek nem szedi ki a kinyohordát inkább a nyilat....infi ellen talány..
sparky ellen mi a jo?levegőbe tud lőni?
pekkával aki jött eddig mindig benyalt.....mármint a nagypekkávalll...a kispekkával detto.lávahound lufi is bukos mind.
akinek infije van ott szopok.de igen ott már alapbol döntetlenre játszok.
na jo akkor hagyoma royalt most 8as még gyüjtök akkor ;)
én nem viszek minyot és hordát sem..csak feltételeztem egy megoldást....zapos téma helyett más infi ellen?
most úgy néz ki stabilan megvettem a tlábam royalba...az icespirit nem tudom jo 2x probáltam akkor nyertem vele.

ahol lvl6-7 tree muskéter van ott is nyalok rendesen....mi jo oda fireball?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#529) Tyler Durden válasza dragonfx (#528) üzenetére

Meg igen. Sparky nem tud levegőbe lőni, viszont a földi unitokat kevés kivétellel 1 lövéssel kinyírja. Ráadásul splash dmg-e van, tehát területre sebez.
Zap helyett kis unitok lehetnek még jók az inferno tower ellen.
3 muskétásnál fireball igen hasznos, bár aki jól játszik vele, az mindig úgy rakja le, hogy split pushba menjenek. Max akkor dobja 1 helyre, mikor már az 1ik torony lentvan

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#530) redwhite78 válasza dragonfx (#528) üzenetére


redwhite78
aktív tag

zap jó sparky ellen is, mert utána újra kell töltenie és többnyire ez alatt vmi földi egységgel leszedhető. De ugyanígy RG-nak és infernónak is új célpont adható vele.

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#531) dragonfx válasza redwhite78 (#530) üzenetére


dragonfx
veterán

hmm a zapot sokáig használtam csak amikor már lvl9-10.... minyohordával jönnek és nem szedi ki őket azota cseréltem nyilra.
mert azért ennyire felhuzott horda elég csunyán letépi a towert ám..... :Y bár én a fire spirittel jobban szeretem nyirni a hordát egyszerűbb. de ahhoz kell előtte valami ami fogja egy darabig a köpködést.igazából az én paklimba 2 hely kiadó....a nyil helye meg a dark prince helye probálgattam a lvl6 pekkát 3as minyohordo 3as prince....spergoblin9...de eza dark prince valahogy jobb.mintha könnyebbeket adna így....
esetleg a valkyrie7et fogom majd berakni helyette....

néztem wikin a 12es zap az már kiszedi dehát mikor lesz nekem olyan :C

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#532) redwhite78 válasza dragonfx (#531) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Addigra a ellenfel hordaja is 12-es lesz. :)
Egyebkent nem baj, h nem szedi le, mert a torony lotavjaban kell beutni a minion hordat zappal es akkor a torony mar lelovi oket. A gond akkor van, ha moge kuldenek egy minert es a torony epp azt lovi.

never go full retard

(#533) dragonfx válasza redwhite78 (#532) üzenetére


dragonfx
veterán

vagy bármi más elég raknak...valkyrie gigi hog....akkor kampec :DDD
most átlovagoltam fireballra kezdme érezni a témáját :DDD
na ja ameddigre nekem 12 lesz addigra már rég kikapcoslják a szervert :))
én azt szeretem ha eltünik az ellen....a witchre is hiába dobok fireballt azt nem szedi ki

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#534) F-ECT$


F-ECT$
titán

2 dologról nem tudom eldönteni hogy bug, vagy csak a játék fizikájának okos kihasználása.

1. Közvetlenül a híd elé leteszel egy lassabb egységet (pl Valkyre), és közvetlen mögé valami gyorsat (pl Goblins) és mivel nem tudják kikerülni, így elkezdi a gyorsabb egység a lassabbat a gyors sebességgel tolni.

2. Leteszel egy védekező épületet (pl Bomb Tower) a területeden középre úgy, hogy bármelyik hídon is jön át az ellenfél mindenképp azt támadja. Az ellenfél letesz egy Hogot a pálya széle felé, majd úgy indít egy egységet, hogy amikor a Hog átjut a folyón, akkor ez az egység a Hog és a védekező épület közé kerüljön, így a Hog nem fogja elkezdeni támadni, hanem megy tovább a tornyaid felé.

Szerintetek?

Dive ever, work never.

(#535) Amur válasza F-ECT$ (#534) üzenetére


Amur
Topikgazda

Az első a kezdetek óta így van, sokan ki is használták, alsóbb szinteken nyerő taktika volt hogy leraktak egy aránylag lassú barbi csapatot, möggé egy hogot és az pikk-pakk feltolta a toronyig, ha az ellenfél nem tudott instant fireball és társaival válaszolni akkor bajban volt.
A 2.-at is tapasztaltam, és ki is használom(split modban rakom le a muskétásaim, és ha inferno vagy egyéb épület kerül lerakásra akkor gyorsan egy kis feláldozható egységet bedobok a muskétások elé, hogy azok a tornyot lőjék, ne az épületet, azt majd lerendezi az elöőrs vagy a tank)
Sztem egyik sem bug.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#536) dragonfx válasza F-ECT$ (#534) üzenetére


dragonfx
veterán

Az elsot tapasztaltam en dark prince megdogta es beletolta a toronyba a witchet.....mondjuk ez szerintem bug kerulnie kene....
Engem az bosszant a hog neha nem tudja kikerulni az ellent....innentol kezdve nalam kiesett.....

A masodik szerintem ugy van ha annyira szelre rakod hogy mar egy masik egyseg lovi addigra akkor o automatan feltetlezi le is romboljak azt a nextre megy vagyis a towerre ez szinte minden egysegnel megfigyelem.
Archerekbol egyik lovi agyut mondjuk masik a towert....

Boszit kiszedtem nem marad vedekezni elixirem miatta.
Megkaptam a bowlert szerintem rettenet gyenge egyseg.....
Nem tom nalatok hogy megy de a dark prince.t en berakom gyengebb realisabb ellnfeleket kapok.....

Amugy szerintetek dark prince 3,vs valkyrie 7????
A pajzs yebbesseg elso mellett szol de a ribi jobb veddni.
Beraktam a zapot.igazatok van.kell az infi sparky ellen.
Mostmar nagyon bealltam defense.re....5 tamado 3 vedekezo lappal megyek.mondjuk a tuzgolyocska mindketto.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#537) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#534) üzenetére

Az elsőről több streamer is beszélt, ez teljesen valid cucc a játékban, nem is tervezték eddig leváltani. A második se cheat kategória, bár ezt aki ügyesen tudja használni az csúnya előnyhöz jut.
A 2.-ra van is egy videó, ott azt mondja a srác, hogy mivel szélre rakod mondjuk a hogot és mellé még egy junitot, az kicsit megtolja kifelé, és ezért nem aggrózik.
Itt a videó róla.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#538) Amur válasza dragonfx (#536) üzenetére


Amur
Topikgazda

bowler minden csak nem gyenge. Összes top pakliban benne van az update óta!
Csökkentették az elixir igényét, és kicsit a hp-ját, de így már éppen value lett.
Én próbálgattam giant-bowler paklit, nem rossz, de szokni kell, és nincs kedvem tesztelgetni, mikor beállt paklim van.
Dark prince nekem is lvl 3, én csalódtam benne, nem kicsit. Lehet hogy területsebző, de még buff után is karcsú az a sebzés...Most sem sikerült vele alternatívát adni a hog és prince deckek mellé..
Támogató egységként is próbáltam a giant möggé.. hát oda a witch és a bowler sokkal jobb.
Maradok a jól bevált 3 muskétásoknál(gólem möggé splitbe). Új trophy rekord azzal a paklival, 2965ig mentem fel. Hajszálra voltam a legendary arena-tól.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#539) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nekem meglett a Legendary aréna, és cserébe gyorsan meg is dobott a gép még 2-vel a Lava Hound mellé: Princess, Ice Wizard. Mivel kicsit már unom a deckemet, így ötleteket várnék paklira. A fentieken túl van 2 level 4-es epicem: witch, prince, a többi epic 3-as, a rarejeim 6-8, a commonok meg 8-10 körül vannak.

Mit lehetne a fentiekkel építeni?

Dive ever, work never.

(#540) Amur válasza F-ECT$ (#539) üzenetére


Amur
Topikgazda

ice wizz, princess szinte minden pakliba jó, azt építesz köré amit szeretsz, tudsz játszani.
Nekem pl. a 3 muskétásokat támogatják.
A mostani paklidba próbáld meg beépíteni őket.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#541) Amur


Amur
Topikgazda

Vkinek sikerült regisztrálnia a ESWC PGW 2016 - East EU kvalifikációs tornára?
Okt.1.-én lesz egy 4 órás 1000 résztvevős(gondolom akkor jó sok lapos) torna, ahonnan az első 4 helyezett mehet a Párizsi nagydöntőre. Ahol a fődíj 10ezer dollár!(meg fizetik a párizsi hétvégét amit ott töltesz)
Nekem hozza a regisztrációnál, de még pending státuszban.
Nem tudom mi alapján lesz, de ezek szerint nem az első 1000 regisztráló...
Mivel még local sem vagyok top200-ban sem, nem is a továbbjutás érdekel, csak benn lenni egy ekkora tornán! (mondjuk van tournament tapasztalat bőven 500 feletti tournament meccsel már, de az nem minden ugye- igaz a lapok és a torony le van korlátozva ilyenkor, tehát jobban érvényesül a taktikus játékos- de nem én leszek az egyetlen tapasztalt játékos az tuti!!)
Látom mi a kiválasztás alapja: hogy elég vegyes legyen a kiválasztottak sora.
Vagyis minden nemzetből legyen pár játékos.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#542) Pompi válasza Amur (#541) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Más, de normál tournamentre egyáltalán hogyan tudtok joinolni? Mi az okos módja? Sokszor próbálom, de nem sikerül, hiába dob fel akár induló 1/100-as tournamentet az már valójában full amikor rá tudok klikkelni...

Feel Good Inc.

(#543) Amur válasza Pompi (#542) üzenetére


Amur
Topikgazda

nincs trükkje csak a kitartás.. volt hogy 180 frissités után sikerült becsatlakozni.
Én csak a narancssárga sorokat figyelem, miközben a frissités gombot nyomogatom.
Ha feltünik egy narancs(frissen induló) rögtön rábökök a szabad kezemmel.(majd ráérek megnézni az infót).
Még így is sokadik narancsba sikerül, de tényleg csak idő kérdése.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#544) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#539) üzenetére

Gratula, remélem sikerül megtapadni legóban (: Én is ott vagyok pár hete, de ingázom 2900-3100 között. Mi a terv, milyen dekket szeretnél? A witch-et simán tudnád kombózni a gianttel /lvl7 legyen meg, ha nincs, akkor fejleszd/. Ebbe simán belefér mindkét legód a princess is meg az icewiz is. Én a legtöbb esetben elixir pumpával játszom, ha nem idegenkedsz tőle, akkor az is mehet a dekkbe. A maradék 3 lapra szerintem a zap kötelező /reset funkció miatt/, beraknék még 1 rare-t a pakliba /muskétás vagy valkyre/ commonból pedig több lehetőség van, itt neked kell kitapasztalni melyik jön be /firespirit, ice spirit, csontik, sima goblin, spear goblin/
Nagyjából ennyi, én vmi ilyesmit raknék össze a lapjaid alapján. Persze nemtudom milyen dekkel játszottál, nyílván szokni kell majd az újat /érdemes friendly meccsen tolni vagy turnin, ahol nincs tét, hogy ne ess ki legó arénából/

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#545) dragonfx válasza Amur (#538) üzenetére


dragonfx
veterán

Pikkpakk leszdik.
Nekem a dark prince bejon.
Izlesek pofonok. Tegnap volt a best 2510.
3 musketashoz elixir collector es idogyorsitas kell

Nekem most ez valt be....darkprince3,gigi7,musketas7,firespirit9,zap10,bomber10,fireball6,archer10

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#546) lkristóf


lkristóf
senior tag

Én ezzel a deck-el ingázok jelenleg Legendary aréna elején, rekord 3089, most 3068-on vagyok.
Irtózatosan sok időbe telt mire kaptam egy legendary kártyát (Miner), de utána nem sokkal kaptam rögtön még egy Princesst is.
A lényeg, hogy mindjárt lvl10 leszek! :D (30 xp hiányzik)

(#547) dragonfx válasza lkristóf (#546) üzenetére


dragonfx
veterán

Uh de eros kartyak...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#548) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#544) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem most totál más deckem van, általában szeretek erős védelemmel indulni, és inkább egy megfogott támadásból átlendülni ellentámadásba.

Ez a deckem jelenleg, visszamentem vele 2800 körülre, sokkal könnyebb itt összeszedni a napi crown chestet, így akár tudok majd kísérletezni próba deckekkel is.

Köszi az ötletet, szerintem is valamilyen Giant / Royal Giant deck kellene, mellé a 2 új legó, witch / price, pumpa (bár a mosaniban nincs, és az is elég drága deck), a többi meg majd adja magát.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#549) Amur válasza F-ECT$ (#548) üzenetére


Amur
Topikgazda

A Royal Giant a nerf óta nem az igazi, és nem az utálat beszél belőlem(mert nem csípem azt a lapot, hanem tapasztalat, mert egyik kiskarimmal próbálkoztam RG deckkel, inkább visszatértem a sima giant-hez )

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#550) dragonfx válasza F-ECT$ (#548) üzenetére


dragonfx
veterán

nem tűnik foghatatlan decknek de a taktikád jó én is így szoktam.
a gigi jobb mint royalgigi. az a baj a többi egység bemegy elé és nem védi őket....
ritkán kapok ki rg.s decktől....
inkább a gigi sparky az ami atomfos..... :(
szerintetek a lightingot érdemes huzni? most tudnám lvl4re mert kaptam magicalba.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.