Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-12-01 16:34:44

LOGOUT.hu

"Sokan hiányolták, hogy a CIS topiknak nincs első hsz-e, ráadásul tényleg hasznos lenne egy összefoglaló a programhoz, ezért most megszületett, használjátok egészséggel, remélem, néhányotoknak könnyít az életén és a "Sárkány" használatán!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) 78zolika válasza Sdi (#2050) üzenetére


78zolika
senior tag

A kor ezek szerint a Comodo víruskeresője jobb mint az Eset IS 1 hónapig volt fen 23 db vírust sikerült összeszednem az Avast szerint :C

(#2052) Sdi válasza 78zolika (#2051) üzenetére


Sdi
addikt

Lehet, hogy csak kevesebb veszélyes helyre járok. A Nod azért nem egy nagyon szar cucc és az Avastnak is vannak szép számmal téves riasztásai. / legalábbis a 4.8-nak voltak még /

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#2053) #27441408 válasza 78zolika (#2051) üzenetére


#27441408
törölt tag

Állítólag avast-nak is sok a felesleges vakriasztása. :B

(#2054) blattida válasza #27441408 (#2040) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha nálad a fél win-t fertőzöttnek tartja, akkor valami gond van az operációs rendszereddel, mert ennyire azért nem ad sok fals riasztást, még magas heurisztika mellett sem, pláne a 3.10-es sorozattól kezdve...konkrétan nálam még egyszer sem volt ilyen...pedig mióta létezik, ezt használom... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2055) 78zolika válasza Sdi (#2052) üzenetére


78zolika
senior tag

Nem járkálok Warez + Sex oldalakra A fórumtársak szerint nem fals riasztások voltak :Y

(#2056) #27441408 válasza blattida (#2054) üzenetére


#27441408
törölt tag

avast nem sikitozott és azt sokan megbízhatónak vélik :)

1 fájlt kiwáncsiságból feltettem a totálra és lássunk csodát a többi 30 valahány kereső szerint tiszta :)

szóval ?
78zolika

warezoldalra épeszű ember nem nagyon megy.... attól az összes létező írtó 1szerre se védi meg.

[ Szerkesztve ]

(#2057) ntomka válasza #27441408 (#2048) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ne rendüljön meg bennem a bizalmad ezután sem. :D Ez a javaslatom egy nagyon hardcore megoldás volt. ;]

ツ Headphones on - World off

(#2058) 78zolika válasza blattida (#2054) üzenetére


78zolika
senior tag

Szerencsés vagy :D

(#2059) 78zolika válasza #27441408 (#2056) üzenetére


78zolika
senior tag

Olyan új még a vírus hogy a többi 30 -ban még nem szerepel
Nem járok warez oldalakra

[ Szerkesztve ]

(#2060) #27441408 válasza ntomka (#2057) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szerintem a megoldás az avast vagy a nod lesz :)

azokba még bízok is. :DDD
78zolika

biztos igen elég neves cégek még nem vették észre a comodo igen. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2061) #27441408 válasza ntomka (#2057) üzenetére


#27441408
törölt tag

Arra a cmdow.exe-re viszont tényleg trójait ír a vírustotálon is vagy 4-5 írtó akkor azt töröljem ?

(csak mert a systwm 32.be van)

1 másik w32-esre meg 3 "névtelen bejelzett a többi köztük a nevesebbek nem.

[ Szerkesztve ]

(#2062) blattida válasza #27441408 (#2056) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha azokról a fájlokról beszélsz, amikről képet is beraktál, akkor szó sincs a fél win-ről...az pedig látszik, hogy magas heurisztika miatt kaptál riasztásokat, de csak gyanús viselkedés miatt...vedd vissza vagy kapcsold ki a heurisztikát és nem lesz fals riasztás, igaz, a felismerése is alacsonyabb lesz... ;)

Szóval? Mit vársz?

Ha valóban tudni szeretnéd, hogy fertőzött e az adott fájl, ne a vt-re töltsd föl, hanem egy normális elemző oldalra:anubis, cima, threatexpert, wepawet. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2063) #27441408 válasza blattida (#2062) üzenetére


#27441408
törölt tag

igaz, a felismerése is alacsonyabb lesz...

megnyugtató ;]

Na de várjunk lehet megvan hogy miért bombáz hiba üzenettel a win. induláskor :DDD

ezt már informatikus barátom is mondta hogy okozhatja vírus csak énnem hittem neki mert avast mélyen halgatott. :U

gondolom te is értesz hozzá. Ettől lehet hogy hiba üzenetet dob ki induláskor ? ha tényleg trójai van a gépen ami felett avast elment.

[ Szerkesztve ]

(#2064) blattida válasza #27441408 (#2063) üzenetére


blattida
nagyúr

Felsoroltam négyet... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2065) #27441408 válasza blattida (#2064) üzenetére


#27441408
törölt tag

anubis.com és cinema.com nincs :)

kipótoltam a kérdést alul kérlek nézd meg ez most jutott eszembe.

(#2066) Matthewus


Matthewus
őstag

Üdv!
Én meg vagyok elégedve a CIS-sel. Kb. fél éve váltottam Avast+Comodo tűzfalról teljes CIS-re. Falsokat nekem is jelzett, de alig 10 fájlra ennyi idő alatt. Nem hiányzik az avast web, p2p egyéb védelme. Persze még van fenn mellette ingyenes MBAM meg SAS.

(#2067) ntomka válasza #27441408 (#2061) üzenetére


ntomka
nagyúr

Szerintem törölheted. :)

Itt jól leírják, hogy micsoda. 5-ik pont.

Esetleg helyezd át egy könyvtárba. Ha nem akad fent a hiányán a rendszered, akkor véglegesen is törölheted. :)

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#2068) blattida válasza #27441408 (#2065) üzenetére


blattida
nagyúr

anubis, nem mozi, hanem cima!! :D

Tudod, google, a barát... ;]

Okozhatja valamilyen vírus vagy trójai, de mi a hibaüzenet, tudsz képet csatolni?

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2069) #27441408 válasza ntomka (#2067) üzenetére


#27441408
törölt tag

lehet mégse olyan csúnya fiu ez a CIS :) köszi

blattida

gugliztam hihetetlen de ez nálam alap :U

de én cinemát olvastam :DDD :U :B

köszi.

[ Szerkesztve ]

(#2070) #27441408 válasza blattida (#2068) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nekem kb félóránként ír frissítést ez a vírusírtó része ? :U

(#2071) W666W


W666W
tag

Egyébként most raktam fel Windows XPsp3-at egy szüz 80 Mbytos vinyóra a rendszerröl tudni kell, hogy a Winfos EREDETI szoftver és ott érdekes módon nem nyivákol a CIS még magas heurisztikán sem....

Milyen érdekes nem Í????
Nem kötelezö a CIS-t használni, De érdekes módon mindig azok nyavajognak hogy ilyen rossz meg olyan rossz a CIS , meg bejelez meg minden akiknek valahogy nem sikerült egy jogtiszta Windowst felbarkálcsolni a gépükre és általában a játékokkal is úgy játszanak hogy dehogy veszem meg jó nekem a Crackelt cucc..Aztán csodálkoznak hogy a rendszerük instabil és rossz..

Az is milyen érdekes , hogy egyesek idejönnek fikázni azt a legalapvetöbb dolgokkal és háttérinfókkal sincsennek tisztába..Nem vagyok egy PC zseni de azt azért tudom, hogy ha crackelt progit használok akkor a crack nem csak felszabadít hanem MODOSÍT is..Ja hogy ezt a CIS észreveszi és nyavajog ??? Nálam miért nem szólt még a 4-es BÉTA sem ??? Ja hogy nem használok Crackelt progikat ????
Ha már mindenképp teljes verziós progit akar használni valaki ingyen vegye a fáradságot és keressen a torrenten olyan verzióju progit amelyhez nem crack van mellékelve hanem serial...

Az még eszembe jutott hogy milyen érdekes pl hogy az összetákolt XP-k közül elég sokra bejelez a vírusírtó miért is ?? lehet találgatni...miért....

Nekem az a véleményem hogy nem kötelezö felrakni a CIS-t de ne fikázzuk csak azért mert az USER a buta hozzá és lusta NORMÁLISAN MEGISMERNI és kéz picsa melegmálét vár el..... :W :W :W

Akinek nem tetszik a CIS hogy a3-as sokat kérdez vagy egyszerüen nem tetszik neki akkor NE RAKJA FEL és NE IS FIKÁZZA...Engem marhára nem érdekelnek az agymosott NOD osok hogy az milyen jó és mit tud ..EZ CIS topic és arról szeretnék olvasni hogy mikor jön az új nyelvi csomag meg mikor jön az uj verzió

(#2072) #27441408 válasza W666W (#2071) üzenetére


#27441408
törölt tag

megnyugodtál ?..... :U ez 1 nyílvános fórum mint minden más topik ez is félresiklik néha téma ügyileg.

[ Szerkesztve ]

(#2073) blattida válasza #27441408 (#2070) üzenetére


blattida
nagyúr

Igen, nagyjából ilyen időintervallumokban frissül az adatbázis. :K

W666W
Ne lovald bele magad ennyire, mert nem érdemes. Sokan nem tudják, hogy milyen, csak hallják, hogy jól szerepel a matousec féle teszteken és fölrakják, aztán nagyon meglepődnek, hogy mennyi kérdést kapnak...szerintem a vinyó méretét elírtad... ;)

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2074) 19870820


19870820
senior tag

Üdv mindenkinek.A legújjabb CIS-be mikor kerül bele a magyar nyelv alapból?Mármint a 3.14re gondolok.Látom már mindenféle nyelv van benne,még szlovákot is láttam és természetesen magyar még mindig nincs.Ha esetleg külön van hozzá magyar nyelv belinkelné valaki?Köszönöm.

(#2075) blattida válasza 19870820 (#2074) üzenetére


blattida
nagyúr

A hármas sorozatba már nem kerül bele, a négyes viszont tartalmazza alapból. :K

Külön tudod letölteni a nyelvi csomagot, olvasd el az első hsz-t. ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2076) #27441408 válasza blattida (#2073) üzenetére


#27441408
törölt tag

Én nem is hallottam hogy a vírusírtó rész milyen szereplést csinált :DDD

A tűzfal része meg már nem kérdés nálam bármien hiehetetlen. :DD

Kb 2 havonta 1szer kérdez

egyébként miért másért tennék fel mikor a Comodo-ról terjeng az hogy ingyenessége ellenére az 1ik legjobb. ;]

19870820

2 perc guglizással megvan a nyelvi csomag....
tessék

[ Szerkesztve ]

(#2077) 19870820


19870820
senior tag

Köszi mindkettötöknek. :R Még egy röpke kérdésem van.Ugye a 3.14 majd magától frissit a 4es Cis-re.Ebbe nem lesz galiba hogy a 3.14es magyaritva lesz?Azért is kérdezem mert ugye a 4es eléggé más lesz,meg gondolom a nyelvi fájl is totál más lesz.

(#2078) blattida válasza 19870820 (#2077) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha a teljes csomagot telepítenéd, akkor nem frissül, tiszta telepítést kell csinálni.
A nyelvi fájlok nagyjából megegyeznek, de nem teljesen kompatibilisek.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2079) 19870820 válasza blattida (#2078) üzenetére


19870820
senior tag

Így viszont nem tudom felrakjam-e a 3.14et.Nem akarom megkeverni a dolgokat.Azt mire érted hogyha a teljes csomagot telepítem akkor nem frissül? :U
Szabad tudni mi az oka annak hogy a 3.14be még alapból nincs benne a magyar nyelv?

(#2080) 19870820 válasza 19870820 (#2079) üzenetére


19870820
senior tag

Lenne még egy kérdésem. :DDD Ha csak simán angolul rakom fel a CIS 3.14et akkor nincs gond a 4esre való automatikus átállással?Vagy ígyis tiszta telepités kell?Ha így is tiszta telepités kell akkor nem értem mi a lényege annak amit nemrég itt a forumba valaki írt hogy a 3.14es magától frissül majd.

(#2081) blattida válasza 19870820 (#2079) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha csak az av van fönt nálad, akkor frissülni fog, viszont ha a komplett cis, akkor szűz telepítés...
Nem befolyásol semmit a program nyelve a frissítés szempontjából.

A nyelvi fájlok elkészültek, de a comodo-sok nem rakták eddig bele, most pedig már nem is fogják...a 4-es viszont tartalmazza.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2082) 19870820 válasza blattida (#2081) üzenetére


19870820
senior tag

A komplett CIS miért nem tud frissülni?Miért szükséges a szűz telepités?Nem tűnik valami logikusnak hogy az emberfelrakja a CIS 3.14et és utánna azért hogy átáljak majd a 4esre ezért töröljem le az egész CIS-t? :U Hát ez így elég érdekes.Nem nagyon szeretek le-fel rakogatni virusirtókat.

(#2083) csaba1203


csaba1203
addikt

Nemrég én is felraktam az új 4-est.Nagyon tetszett egészen addig,amíg a D+ nem csinált egy érdekes dolgot.A Total C-met használhatatlanná tette és potenciálisan veszélyes progivá nyílvánította.Megjegyzem alapbeállításokkal ment minden.Nem tudtam pl új mappát létrehozni még rendszergazdaként se.Valami segítség mit kellett volna másképp beállítani mert egyébként nagyon jó a progi és szeretném használni ha lehet.A 3-assal nem voltak ilyen gondjaim.

(#2084) blattida válasza 19870820 (#2082) üzenetére


blattida
nagyúr

Mert a legtöbb összetevőt újraírták, túl sok a változás.
A konfigot le lehet menteni és a telepítés után be lehet importálni, azaz a beállítások nem vesznek el.

csaba1203
A 4-es még elég bugos, a sandbox pedig még ezen felül nem teljes értékű.űHa nem tudod a TC-t berakni a biztonságos fájlok közé(gondolom nem egészen legálisan használod), akkor kapcsold ki a sandbox-ot. :K

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2085) csaba1203 válasza blattida (#2084) üzenetére


csaba1203
addikt

Ezt nem hittem volna,hogy a sandbox kavar be.Megpróbálom így majd meglátjuk.Köszi a gyors választ! :R

(#2086) blattida


blattida
nagyúr

A legfrissebb 4-es nyelvi csomag.

Letöltés

:)

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2087) #27441408 válasza blattida (#2086) üzenetére


#27441408
törölt tag

(#2088) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#2075) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Létezik olyan magyar fordítás a 3.x-es változathoz, amiben a help is magyar, azaz teljes magyar fordítás? Ha igen, akkor belinkelhetnéd a csomagot, mert belepakolnám a HUCIS-be.

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2089) W666W válasza blattida (#2086) üzenetére


W666W
tag

Egymillió hálás köszönet az új csomagért a tudjon meg többet rész is teljes mértékben olvasható lett
:R :R :R

(#2090) #27441408


#27441408
törölt tag

a 4-es mikor várható nem bétába ?

a Comodo böngészőjét is használjátok ? :)

[ Szerkesztve ]

(#2091) brodorics


brodorics
csendes tag

rögtön egy kérdés: a 2 shared oldalon említett új nyelvi fájlt nem tudom letölteni. Tudna valaki segíteni mit kell ott csinálni, hogy elinduljon?
Köszi

(#2092) Fire/SOUL/CD válasza brodorics (#2091) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

EZT, de gyorsan. ;]
(Azért gyorsan, mert az ilyen direktlinkek, nem minden fájlmegosztón élnek sokáig, ezt meg nem ismerem annyira)

blattida
Amúgy meg célszerű lenne, valamilyen másik megosztóra pakolni, mert amikor rákattintok a letöltésre, akkor menne egy olyan oldalra, amire nem kellene, a WOT tűzpiros és blokkolja. ;]

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2093) vante válasza brodorics (#2091) üzenetére


vante
aktív tag

Click here-re kell kattintani a letöltéséhez

@Fire/SOUL/CD: Ha tudsz olyat mutatni, ahol sokáig megőrzik, ingyenes, reklámmentes, elérhető mindig :U :D Gondolom nála is ezek voltak a szempontok.

[ Szerkesztve ]

(#2094) Fire/SOUL/CD válasza vante (#2093) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

[link]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2095) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#2088) üzenetére


blattida
nagyúr

A súgó nincs lefordítva. :N
Amúgy meg rég hozzáférhetővé tettük volna... :K ;]

Nálam nincs probléma a 2shared-el. ;)

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2096) blattida


blattida
nagyúr

Próbaképp a nyelvi fájlok innen.

;]

Én nem szeretem ezeket a várakozásokat és a sok klikkelést... :D

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2097) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#2095) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nálam ilyen jelenség van, amikor letöltöm a magyarosítást: [link]

#2096
De gonosz... ;] Most várhatok 30 másodpercet... :DDD
De inkább várjak egy kicsit, meg pár katt, mint a fenti képen látható csúnyaságok az arcocskámba. ;]

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2098) blattida válasza #27441408 (#2090) üzenetére


blattida
nagyúr

A mostani állapotában, azaz CIMA , BB és új GUI nélkül március.
Amúgy a teljesen új, ami a 4.1-es verzió lesz, valamikor áprilisban...

A CD jó, gyors és biztonságos, de még sokat fog változni, mind felületét, mind tudását és összetevőit illetően. :K

A frissítés általában a kiszolgáló miatt nem elérhető vagy szakad meg, ritkán, de előfordul.
Ne aggódj, mert pár óránál tovább nem tart... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2099) vante válasza Fire/SOUL/CD (#2097) üzenetére


vante
aktív tag

Én ilyet kapok a hotfile visszaszámlálás után:

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /hotfile/www/root/blank.php on line 14

[ Szerkesztve ]

(#2100) Fire/SOUL/CD válasza vante (#2099) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Király.. :DDD Böngészőt mit használsz?

blattida
Akkor még 2 megosztó: [link] [link]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.