Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tybee


Tybee
tag

hali!

az a problémám a nyomtatómmal amióta utángyártott G&G patronokat használok iszonyatosan gyenge minőségben nyomtat fotókat. hiába tettem vissza az eredeti patront azzal is ronda lett. nyomtatófejtisztítást sűrűn végzek rajta... 2 hétig ha nem nyomtatok be is szárad.
mit lehet vele csinálni? a nyomtatófej ment tönkre???
probáltam már a zsepis módszerrel is kitisztítani de az se jött be.

teszek fel majd 1 képet hogy milyen a fuvókaellenőrzésnél...

(#2) oceanearth válasza Tybee (#1) üzenetére


oceanearth
őstag

1. ezért nem kell új topik!
2. fotókat nyomtatóval?? felejtsd el, kb 3-4x drágább az előhívatásnál. a legjobb megoldás egy olcsó használt lézer és ha meg színes kell előhívatod a képeket

(#3) Tybee


Tybee
tag

http://free.x3.hu/infested/1.jpg
itt a kép...
ha beraktam linkbe v img-be nem jelenítette meg nem tudom miért...

[Szerkesztve]

(#4) Tybee válasza oceanearth (#2) üzenetére


Tybee
tag

1. ugyanannyi mintha előhívnám (280ft a patron a papir meg 10ft/A4 fényes) vagy olcsóbb
2. otthon is meg tudom csinálni igaz nem olyan profi minőségben de nem baj mert nem albumba akarom rakni és olyanokat nyomtatok amiket 1* megnéznek aztán kuka...
3. lézerrel nem lehet jó fotót nyomtatni mert a festékpor nem olyan jól keveredik mint a tinta...
4. egyáltalán minek vegyem meg drágán a lézernyomtatót ha ebbe 300ftért kapok patront.... soha nem hozná be az árát..

(#5) Tybee


Tybee
tag

up

(#6) Tybee válasza Tybee (#5) üzenetére


Tybee
tag

senki se tudja h mi a baja???

(#7) Moddingfan válasza Tybee (#6) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Nekem is ez volt a baj, nekem is utángyártott, olcsó patron, fúvókaellenőrző = :O. A megoldás, TADAAAM: kiveszed a patronokat, majd a fejet, utóbbit csap alá és addig folyatod át rajta a meleg (nem forró de jó meleg) vizet, amíg nem ereszt színt. Álúlról és felülről is adj neki bátran, nem lesz baja, becsszó. Utána szárítsd ki ( hajszárító rulez:D ), majd vissza a helyére, bele a patron, egy pár tisztítás, egy két próbanyomtatás (ezek valsz fakók lesznek kissé) és már kóser is. Nekem bevált azóta is utángyártott patront használok és minden OK. Sok sikert:)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#8) Tybee válasza Moddingfan (#7) üzenetére


Tybee
tag

:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y
tegyem a csap alá????????????????
hmmm.... te hányszor csináltad már ezt?:))
várjunk csak.. a nyomtatófej ugye az amibe a patronokat pakolod? az a fekete vacak... annak a hátoldalán csomó cucc van... nem árt neki a víz?

kössz szépen sztem kiproszálom:)

(#9) KelAki válasza Tybee (#8) üzenetére


KelAki
csendes tag

Érdeklődnék, hogy milyen sikerrel jártál? :F
Mert én épp most találkoztam a problémával és a víz mint olyan nekem is fura megoldásnak hangzik. :DDD

Esetleg azóta valakinek valamilyen tapasztalat, 5let??

(#10) Tybee válasza KelAki (#9) üzenetére


Tybee
tag

Még nem mertem kipróbálni de asszem holnap lesz a nagy nap..:)
fogalmam sincs h túléli e..
régen próbáltam már fültisztítóval kitisztítani az használt valamennyire... úgy csináltam h forraltam vizet 1 pohárban majd a fültisztítót belemártottam és rátettem a nyomtatófejre. útána zsepit tettem rá. ezt eljátszottam addig amíg jött ki tinta. utána hagytam megszáradni majd vissza és tesztnyomtatás.
nem voltam elragadtatva a minőségtől. talán valamivel jobb lett de még így is csikozott. eddig 2x csináltam.
szerintem holnap berakom a csap alá. csak kibírja:)

(#11) _seth_


_seth_
veterán

Semmi baja nem lesz a víztől.

Canon i320-am van és szintén G&G patronok ált.

Én is betettem a csap alá és azóta olyan mint újkorában :) (ezt már kb 3x 4x megcsináltam és hibátlanul működik azóta is (konkrétan tegnap nyotattam egy teljes oldalas fotót fotópapírra... igaz nem lett túl szép de ennek nem a nyomtató vagy a patron az oka.... ma előhívattam azt a képet 18x24-es méretben és majdnem 500 HUF volt az 1 kép.... nem olcsó de a minősége kiváló :) sztem megérte :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#12) Tybee


Tybee
tag

ok, thx.
akkor nekimegyek vele a csapnak:))
eredményről majd beszámolok...

(#13) KaoszTom


KaoszTom
aktív tag

Sziasztok!

:(

Nekem is IP1500-ösöm van, és szintén utángyártott patront használok, és ma megadta magát. Nyomtatófej hiba. kb 10x-szer tisztítottam szoftveresen, 2x-szer raktam csap alá (nem lesz semmi baja, ha nem vizesen teszed vissza) de nem változott semmi a világon.

Ha valakinek meg lesz a megoldása, írja meg, érdekelne...

Köszi!

(#14) Moddingfan válasza Tybee (#8) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Bocs, mostanság nem jártam erre :U . Nyugodtan nyomd a csap alá, enm lesz baja, feltéve, hogy teljesen kiszárítod (azért vigyázz, meg ne olvaszd :Y ). Az elektronikának nem árt a víz, ha kiszárad, gyak olyan, mintha sosem kapott volna vizet (elektroműszerésztől is leinfóztam). Csak bátran, jó lesz az, meglátod :) Egyébként ennél a nyomtatónál még csak egyszer csináltam, de az előzővel sokszor + van szervízes ismerősöm, aki szintén ezt ajánlotta mondjuk utólag :), mert közöltem vele, hogy ez jutott eszembe, azt mondta, ez jó ötlet volt, mert ez a szokásos eljárás sufni tuning szinten :D )

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#15) Moddingfan válasza KaoszTom (#13) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Jó meleg vízzel (majdnem forró kell neki) csináltad? Egy csepp festék sem folyt már belőle? Ezt a vizes eksön vagy 10-15 perc és még ekkor is színezheti a vizet, ami ugyen nem jó. Ha már nem színezi és azután sem OK, akkor sajna nincs tippem

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#16) Tybee


Tybee
tag

hát betettem mult héten a csap alá.
talán valamivel jobb lett de még mindig nem olyan mint újkorában:(
nyomattam neki vagy 10 percig:) meg rázogattam is mint állat. lehet h az volt a baj h langyos vízzel csináltam? csak 30 fokos volt kb. megprobálom 40el a hétvégén:)arról az oldalról is lehet nyomatni ahol a fuvókák vannak? mert én csak a patron felöli részről adtam neki.

(#17) Moddingfan válasza Tybee (#16) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Toljad neki mindenhonnan, nem lesz baja, ha rendesen kiszárítod. A víz legyen olyan meleg, hogy kicsit égesse a kezed, de azért nehogy megolvaszd a műanyagot :Y (fogd csipesszel, he nem bírod a melegt, mondjuk én a palacsintát is puszta kézzel fordítom meg, szal Nekem nem gond, azbeszt kéz RULEZ! :D ) Sok sikert, csak bátran.

u.i.: a 40 fok sem túl kemény hőmérséklet, adj neki ;] ,de ésszel ;)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#18) oceanearth válasza Tybee (#16) üzenetére


oceanearth
őstag

én már meguntam ezt a kibaszott tintasugaras szart. vettem egy lézert 22ezerért. az nyom 16 lapot percenként azt kb kijön egy oldal nyomtatása 4 forintra:D

(#19) HERR Z válasza Moddingfan (#17) üzenetére


HERR Z
veterán

felhozom a témát

Nos nekem beszáradt az egyik szin a nyomtatóba -i350 de ua. a fej-
Viszont eddig 2x mostam ki és semmi, igaz még ha papírral törölgetem az alját akkor festi...
a kérdés az hogy mikor lesz szerinted jó?

(#20) Moddingfan válasza HERR Z (#19) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Privi ment, de beteszem közösbe is, mert hasznos lehet, akkar lássuk, remélem utoljára :) :

''Na hali! Nos, akkor jó, ha bárhol (akárhol, pl.: az aláján, belül a színeknél, stb.) hozzáérsz zsepivel és már nem fog a festék egy cseppet sem. Sokáig kell ám mosni és jó meleg vízzel (ha kicst égeti a kezed, akkor jó, a langyos nem oldja ki sajnos, pálne ha már be is száradt), de nem csak lögybölni kell a csapban, hanem a folyóvíz sugara alá kell tenni (ne legyen túl nagy a nyomás, mert minden fetékes lesz ;) ) és telibe kapni a fej fúvókáit és a belső részét is, ahol látszik, milyen alapszínekből áll (remélem érthetően fogalmaztam, kicsit fáradt vagyok :U ), persze kicsit lögybölni is kell jobbra-balra. Lehet, hogy kell 15-20 perc is, akkor jó, ha egy csepp festék sem jön ki a folyamat során, időnként cserélgesd a csapban a vizet, hogy jól látszon, színez-e még. Ja és fontos, hogy időnként fejjel lefelé is adj neki, mert lehet, hogy alaphelyzetben már jónak látszik, de ha megfordítod még színezheti a vizet. Röviden, ha semmit nem színez egy cseppet sem, akkor jó. Ezt követően kiszárítod hajszárítóval (ne túl közelről, nehogy megolvadjon rajta valami:Y ) és ha már csont száraz mehet is vissza a nyomtatóba, egy két (esetleg több, vagy alaposabb) fejtisztítás /esetleg más is kellhet, nem ismertem nagyon a nyomtatódat, pl.: fejigazítás, stb.) és voilá, mint az új :D. Azt azért tudni kell, hogy sok festéked fog így ugrani a művelettel, akár egy negyet patron is lehet az ára, mert sok festék van ám a fejben és az első 4-5 (vagy akár több, nyomtatója válogatja) nyomtatás valszeg kicsit fakó lesz, de előbb-utóbb kóser lesz (valami alap minőségen nyomtasd az elsőket!, akkor nem vész kárba sok tinta, de a célnak ez is megfelel). Remélem segítettem, ha valami nem jó csak írj nyugodtan, de fejtsd ki részletesen, mit, hogyan csináltál. Sok sikert!''

u.i.: Bátran tessék nekiállni, nem lesz gond, de valahol olvastam, hogy áztatta az illető a patront, NA AZT NE CSINÁLJÁTOK!!! Ha valakinél nagyon kemény a víz, akkor a végén max. tolja át desztilált vízzel is jó alaposan (akár lehet végig azzal, 5L kb. 300Ft, szal nem drága, csak körülményes lehet a felmelegítése, nem folyóvíz, stb.), akkor nem kell aggódnia a vízkő miatt. Sok sikert mindenkinek, ja, és amit leírtam az személyes tapasztalat, szal nem csak hallottam valakitől, aki látta azt, akinek a barátja már csinálta állítólag :DDD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#21) yazoo69


yazoo69
csendes tag

hali mindenkinek.
a napokban jelentkezett nekem is valami ilyesmi probléma. canon ip 1500am van. kifogyott a tinta (ami nem eredeti canon volt, mert a nyomtató kb 9 hónapja van meg) volt már benne többféle patron is de most utóljára csak skyhorse. aztán megelégeltem és vettem festéket külön a 3 szint+ a feketét. nekiálltam töltögetni, mert a haverok közül szinte mindenki aki többet nyomtat azt mondta, hogy árban ez sokkal jobban jön ki, mintha mindig vennék 1 új patront (természetesen nem canon-t). nekiálltam tehát én is tültögetni. aztán különös probléma merült fel: nyomtattam kb 3 oldalt, aztán fakóbb lett minde kép. a patron nem fogyott ki, 3 oldal után képtelenség. mégis kivettem megtöltés céljából. visszatettem, ugyanaz. akkor már kezdtem mérges lenni. nyomtattam mindenféle tesztoldalakat vagy 10et, fejbeállitást, stb. akkor már gondoltam magamban itt más lehet a gond. kivettem a két kartust, aztán azt a fekete akármit, amiben vannak. az alja tiszta festék volt,, egybemosódott a szines a feketével, szóval tiszta festék lett. annak gondolom nem ilyen kell legyen, mert csak most szedtem ki először. a haver mondta (akinek nagyobb canon-ja van, hogy ő tisztitotta azt a részt ablaktisztitóval és tökéletesen működik.) ez a probléma az elmúlt napokban sok bosszúságot okozott nekem, papirt, festéket, időt egyaránt el***am. nem változott semmi. kivettem azt a fekete akármit, megtöröltem én is visszatettem. az első 2 oldal mondjuk, hogy elmegy, de a harmadik már fakó, vagy ha nem fakó teljesen más szinkombináció jön ki. ezt igy meguntam, aztán fogtam a nyomtatót, bevittem az üzletbe ahol vettem kipróbálták. persze, hogy ugyanaz volt a gond ott is. és ők kipróbálták 4 fajta patronnal (eredeti canon is volt közte). a végeredmény: mivel garanciás volt, kaptam 1 újat :))
de van egy kérdésem, amit mindenképp fel kell tennem nálam okosabb embereknek:
ha kifogyik az eredeti patronom (canon) és utántöltöm a jelenlegi skyhorse festékekkel, nem lesz-e ilyen gondom a következőkben? nem lenne jó ezt a nyomtatót is gallyra vágni, mert sztem a festék lehet az oka. van esetleg olyan, hogy a festék sűrűsége miatt folyhat a patronból a festék abba a fejbe vagy mibe? ha tudnátok segiteni megköszönném.

(#22) Nagymedve60


Nagymedve60
csendes tag

Üdvözlök mindenkit!
Nekem egy Canon BJC 250-es nyomtatóm van. Utángyártott patront használok hozzá, és nekem is az a problémám, hogy ha képet nyomtatok vele akkor az alap beállításoknál nagyon sötét, színekben szegény képet nyomtat. A beállítások megváltoztatásával sem sikerült normális képet ki csikarnom belőle. Lehet, hogy egy ilyen fajta kimosás (amit az előző hozzá szólásokban is olvastam) segítene az én nyomtatómon is? Még egy kérdésem lenne az átmosással kapcsolatban jól értem a tinta tartályt kell ki mosni?

Ha valaki tudna nekem jó tanáccsal szolgálni azt megköszönném!

[Szerkesztve]

(#23) HERR Z válasza yazoo69 (#21) üzenetére


HERR Z
veterán

skyhorse-ot felejsd el..vágd ki a kukába...egy nyomtatót ha elbaszott mé vágjon haza még egyet..?..nem egy horror ár egy szinesért és egy feketéért kiadni 800ft-ot...jah és nekem a handsome patronok váltak be, teljesen frankók, jelenleg is meg tudod itt a piacon venni, csak be kell irni a keresőbe.
amúgy fakóságra megoldás a kép gammájának levétele úgy 75-80%-ig és úgy 9-10% kontraszt emeléssel, így a már elbaszott és nem javítható fej is tökéleteset nyomtat. Ettől függetlenül ne legyél annyira csóró hogy inkább a szarabbat választod mert a fejedet totálisan szétvághatja a szar tinta amit kimosni egy örökkévalóság lenne

(#24) HERR Z válasza Nagymedve60 (#22) üzenetére


HERR Z
veterán

nem a tinta tartályt kell kimosni hanem a fejet, amit az előtted íri nem ismert...
szóval kiveszed a nyomtatóbol a fejet, a patronokat kiveszed belőle és a kádban nekiesel full-forró vízzel és küldöd neki ameddig nem jön belőle festék....viszont a festék hamar oldódik vízben szóval az fúvókáknál ellenőrizd hogy fest még pl nem szöszösödő papírzsepivel vagy konyhai papírtörlővel...ha nem fest, akkor már kb jó lesz....nekem anno a forróvizes kezelés és állás nagyon józt tett/az éppen még nem forró(90-95fok)-os vízbe tettem bele és hagytam állni, persze alját törölgetve, igaz ez a módszer főleg beszáradás esetén jobb ahogy tapasztaltam

(#25) Nagymedve60 válasza HERR Z (#24) üzenetére


Nagymedve60
csendes tag

Köszi a választ, de úgylátszik nekem ez az út nem járható, mert ebbe a nyomtatóba BC 06 fotó, BC 05 szines patron való. Ezeknél a patronoknál a fej és a tintatartály egyben van. Ebbe a nyomtatóba csak egy patron való, és az tartalmazza a három színt.
Mégegyszer köszi a választ!

Ui.:
Vagy van ehez a patronhoz is valami ötletetek?

[Szerkesztve]

(#26) HERR Z válasza Nagymedve60 (#25) üzenetére


HERR Z
veterán

a canon soha nem gyártott ilyet, ha egybe lenne a fej és a patron akkor tök jó lenne a nyomatod ha vennél új patront és nem utántöltögetnéd....és felesleges lenne a fejmosás....
szóval visszakanyarodva, vedd ki a fejet meg a tintapatront és az előbbit öblögesd meg

(#27) Nagymedve60 válasza HERR Z (#26) üzenetére


Nagymedve60
csendes tag

Üdvözöllek!
Küldtem a patronról, meg a nyomtatóról pár darab képet. Ennél még mindig fentartom, hogy egyben van a fej a patronnal. Az eredetivel megfelelő képeket nyomtatott ez a patron sokadik töltés után egyre gyengébb képeket azután meg már csíkosakat is. Vettem eg utángyártottat, de azzal meg a fentebb leírt képeket nyomtatott, és nem sikerült semmilyen módon be állítanom. Lehet, hogy ezt az utángyártott patront jobb kézzel bal vál fölött hátra nagyívben el lehet dobni? Eredeti patron hozzá 7-8 ezer forintba kerül, lehet hogy jobban járok ha még ennyit teszek hozzá és veszek egy IP 1500-as nyomtatót?

Ötleteket továbbra is meg kösszönném!

(#28) xidexR


xidexR
csendes tag

Most vettem egy PIXMA 1500-ast, azt szeretném megkérdezni, hogy milyen tintát lehetn bele venni, ami nem túl drága, de azért nem is pocsék minőségű?

(#29) HERR Z válasza xidexR (#28) üzenetére


HERR Z
veterán

nekem a handsome vált be, én azt ajánlom...
jah és nekem is ilyen nyomtatóm van mostmár, érdekes a búgása:)

jah és itt tudod beszerezni:
[link]
nem vagyok fizetett reklámember

[Szerkesztve]

(#30) HERR Z válasza Nagymedve60 (#27) üzenetére


HERR Z
veterán

jobban jársz az új nyomtatóval amibe olcsó a patron

(#31) AirBooms


AirBooms
addikt

Szerintetek mi a búbánat van az én Pixma 1500-mal?
Ha legalább néhány napig nem nyomtatok vele, ua következő nyomtatásnál mindig csak egy mázolmány jön a ki belőle. Ilyenkor az segít, ha újra kalibrálok mindent, legalább három-négy tesztoldallal.Aztán lényegében kb. 15-20 oldal (nem túl sűrű) oldal nyomtatása után már nincs is benne festék. Se színes, se fekete, holott a legalacsonyabb használatra (piszkozat, vagy vázlat) és szürke nyomtatásra van állítva. Volt már szervizben is, ott azt mondták, hogy kutya baja.
De valahogy még sem...
:(

(#32) HERR Z válasza AirBooms (#31) üzenetére


HERR Z
veterán

milyen patronnal használod?

(#33) AirBooms válasza HERR Z (#32) üzenetére


AirBooms
addikt

gyárival

(#34) HERR Z válasza AirBooms (#33) üzenetére


HERR Z
veterán

és hány napos hetes a nyomtató?
hanyadik gyári patron?

(#35) AirBooms válasza HERR Z (#34) üzenetére


AirBooms
addikt

Lassan egy éves lesz. A patronokkal a swzerviz szerint 100 oldalt simán ki kéne nyomni, a mi economy használatunkkal akár 150-et is. Szerintem 20 oldalnál sosem ment több...Szal már a nagyon sokadik patron... :(

(#36) HERR Z válasza AirBooms (#35) üzenetére


HERR Z
veterán

és ha nyomtatsz látod hogy locsog a papír a tintától?esetleg egy zuhanyzós fejmosást lehet megejthetnél.....

(#37) AirBooms válasza HERR Z (#36) üzenetére


AirBooms
addikt

Köszi, ez is megvolt, bár a szerviz szerint nem tocsog a festékben. szerintük ez normális. Amúgy tényleg nem tocsog a papíron a tinta...
Asszem, kihajítom ezt a vackot. Az egy év alatt szerintem tíz patront biztos elhasználtam, de 300 oldalnál nem nyomtattam többet. Asszem, nekem ez volt eddig a legdrágább nyomtatóm... Pláne ahhoz képest, hogy ez a legprimitívebb.
:(

(#38) HERR Z válasza AirBooms (#37) üzenetére


HERR Z
veterán

hát akkor...utángyártott tinta?azzal lehetne faragni a költségeken...amúgy nemtom mennyit fogyaszt, még most vettem meg a nyomtatómat, de pl az i250-emmel 60-70 9*13-mas képet tudtam kinyomtatni, vagy 40-50 dvd borítót

(#39) lkalmi


lkalmi
csendes tag

üdv.
én datawrite festéket használok most színesből, feketéből meg g&g-t.
szerintem ezekkel ugyanolyan jó minőségben nyomtat a gép, mint az eredetivel.

(#40) zender2 válasza Tybee (#1) üzenetére


zender2
csendes tag

Hali mindenkinek.


A problémám nekem is az,hogy van egy canon i 350-em,ami kb egy éves.A gond az,hogy az elején tökéletesen nyomtató szerkezet mára már szinte csak fekete nyomtatásra való.Bármit csinálok vele,egyszereüen nem hajlandó szines képeket szépen kinyomtatni.Annyit elértem vele,hogy kéket sárgát stb...nagyjából jól nyomja,de a pirosat egyszerüen nem hajlandó pirosnak nyomtatni.Inkább narancssárgát.Már kimostam a fejet csináltam patroncserét,aztán ujrakimostam,de a hejzet nem változik.A dolognak van egy előzménye.Mégpedig az,hogy volt előtte egy S 200-as canonom,amivel szintén ugyanez volt a gondom.Azt az ithoni barkácsolással sikerült tönkretennem.De mivel azt gondoltam,hogy a problémám egyedi,(és mert olcsó az utángyártott patron)megvettem a 350-est.Szóval furcsa,hogy már két canon nyomtatóm ment gajra,míg a haverom 20000-forintos kétéves Hp-jének kutya baja.(szintén utántöltött patronnal)Most kíváncsi leszek,mert barinőm kapott egy ip1500-ast.Ha ez sem jön be,akkor canon kuka,és nézek valami mást.

Üdv.

(#41) cyberdog


cyberdog
tag

Üdv Mindenkinek!
gondoltam felhozom a témát egy kicsitt.Nekem is egy ilyen nyomtatóm van mint a topic inditónak,jó kis fapados nyomtatócska :) megszerettem :B Lassan már több mint egy éve van meg és a napokban patron csere után ezt a hiba üzenetett vágta a képembe:
''Az elhasznált tinta tartálya majdnem tele van.
A nyomtatás újraindításához nyomja meg a nyomtató ÚJRAKEZD gombját.'' Nem igazán értem hogy mit is takar az elhasznált tinta tartály és hogy hol van az... Tud e valaki valamit mondani hogy mit csináljak vele.

(#42) cyberdog


cyberdog
tag

UP :U

(#43) fridaycs válasza cyberdog (#41) üzenetére


fridaycs
tag

:DDD
Hát ezt sokadjára olvasva sem bírom értelmezni. :DDD
Illetve nagyon viccesen.
Az elhsznált tintának lenne tartálya?

mod:

hiszen az a papír! Szal majdnem tele van nyomtatva a papír, ezért üres lapot kell beletenni majd megnyomni a gombot.:D


[Szerkesztve]

na mire átszerkesztettem már válaszoltak is


[Szerkesztve]

''És egy pár üveg sörtöl majd mindenki elfelejti...''

(#44) biker


biker
nagyúr

igen, van az elhasznált tintának tartálya :)

amikor tisztítja a fejet nyomtatás közben, gyakorlatilag ráprüszköl egy szivacsra, ami egy tégelyben van.
ha ez tele van, akkor nem tud törölni.
ki kell szrelni a szivacsot, és cserélni. (de ha nem érzékelő, hanem számláló figyeli, akkor kellhet egy csip reset is, amit nem ismerek...

szétszed, kitunkol, remél :D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#45) acer_


acer_
aktív tag

Azt meg tudnatok nekem mondani, hogy mire jo a nyomtato drivereben a csendes mod opcio? :F

(#46) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

Halkabban, de lassaban nyomtat. Akkor jó, ha valamit sürgősen ki kell nyomtatnod, de már éjszaka van és nem akrasz nagy zajt csapni.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#47) fridaycs válasza Moddingfan (#46) üzenetére


fridaycs
tag

Na. Akkor ezt kipróbálom, mert nagyon hangos az ip1500, majd hanyatt esik az ember az ijedségtől, ha először hallja. :)

''És egy pár üveg sörtöl majd mindenki elfelejti...''

(#48) acer_ válasza Moddingfan (#46) üzenetére


acer_
aktív tag

Koszonom.
Canon s200-hoz kepes a 'hangos' modja is halk.. Hozzatartozoim meg mar megszokhattak, hogy 1-2 ora fele allok neki nyomtatni..

(#49) Oly


Oly
senior tag

Canon BCI 24-es G&G patronok:

______Bk/C
1 db: 350/470 Ft
2 db: 330/440 Ft
5 db: 300/400 Ft

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#50) Jaga válasza acer_ (#45) üzenetére


Jaga
csendes tag

Igen számláló figyeli és amikor eléri a gyárilag beállított értéket letilt a nyomtató :(
Ilyenkor villog a sárga - zöld led.
meg azt mondja vidd szervízbe.
Service tool programmal- (eprom clear)meg lehet szüntetni !!! :C

Ideiglenesen is van rá gyógyír, de akkor minden bekapcsnál újra el kell játszani.
( a nyomtatón kell a két gombbal, árammal és fedéllel játszani :)) :R
Nekem Canon IP 1000 -nél volt ugyanez
Mire rájötttem és megtaláltam a gyógyírtt, már a fejem ment tönkre (fekete nem müxik )
1000-szer kimostam teljesen üres a papír mégis nyomtatáskor
Nem tud valaki nekem egy IP 1000-es fejet véletlenül ? :F


Jaga

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.