Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25351) chungee válasza Krisinto (#25350) üzenetére


chungee
addikt

Csak óvatosan. Origim van :P Így gondoltam

[link]

[ Szerkesztve ]

(#25352) norbitális válasza Krisinto (#25350) üzenetére


norbitális
tag

Felraktam gametrackrere is mostmár onnan is jöhetnek.
link

[ Szerkesztve ]

(#25353) Krisinto válasza chungee (#25351) üzenetére


Krisinto
őstag

Sajnos kicsi nem a kép...látom :W

(#25354) Undoroid válasza chungee (#25351) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Nem jártál valami moddolt szerveren?Esetleg nem babráltál valamit a CFG-ben?Szerintem ez okozhatja...

* * *

Délután végre felmentem egy kicsit lövöldözni!HC-TDM & Crash map volt...Mentem előre,ahogyan azt kell...Erre percek alatt azt kapom,hogy csíter vagyok!Mind folyamatosan ott ül egy kupacban,mindig ugyanott Én csak odarohanok a füstgránátom fedezékében és aratok közöttük! :B A csapatomban a második 8öléssel -Én a rohamommal- 25-el vezettem...Az ilyeneknek ellen most mit csináljak?Rohanjak a pálya közepére és ugrándozva lövöldözzem a talajt,hogy észrevegyenek? :DDD

A szóban forgó szerver IP-t direkt töröltem!

Ezek után tényleg megjelent egy csaló!Osztotta ám a fejeseket mindenen keresztül...Nagyon kezdő volt,mert rengetegszer lelőtték és még fegyvert is alig tudott váltani! :DDD Demo & Guid ment a szerverbérlőkhöz! ;)

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#25355) norbitális


norbitális
tag

Na most fenn vagyok egyedül a szerón: jöhetne valaki! :R

(#25356) Undoroid válasza norbitális (#25355) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Kb. 1órával ezelőtt ketten is fent voltak... :K Most nem tudok menni,mert egy ismeretlen gyártmányú tápegység-ügyében kutakodok!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#25357) pr1mzejEE válasza chungee (#25349) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Ennek van egy parancsa, amivel lehet állítani mennyire legyen befele-kifele ill. felfele és lefele a chat pozíciója. Most így meg nem mondom mi az, de alap cfg-vel működne.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#25358) Krisinto válasza Undoroid (#25354) üzenetére


Krisinto
őstag

Azért ilyen a statod, mert mindig a "kis" szervereket keresed ;] .
.:Ves:.-re menj vel hc/tdmezni.
Múltkor én is voltam fent egy "kis" szerveren amin BOG ment és katasztrofális helyzet volt...
Mindenki csak állt és csipázott én meg összeszedtem 100-40-es statot ;]

(#25359) Krisinto


Krisinto
őstag

Kicsit népesíteni szeretném eddig veretlen klánunk HC/HQ szerverét:
84.2.39.214:28960
Kicsit szigorú szabályok, de egy nagyon jó szerver(persze ha normális emberek is vannak fent)

Üdv,
|SoH| Sonic

(#25360) SipiBcs válasza Krisinto (#25359) üzenetére


SipiBcs
őstag

Hali!

Mennék én, de az elmúlt 2 hétben egy alkalommal láttam fent embereket. Rögtön le is csaptam...... :D Tényleg jó a szerver, jó arcok a klántársaid. Jónéhány az "ismerős" kategóriába sorolandó nálam. Sokat játszottunk együtt a GF szerverén.

Azért ha jól sejtem a klánotok HC-HQ kategóriában veretlen!!?? :B

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#25361) cellpeti válasza Krisinto (#25359) üzenetére


cellpeti
veterán

Miért tesz ki a szerótok? PB van, 1.7 patch van..mi a gebasz?

Ezt írja ki:

GLOBAL Punkbuster GUID BAN 50a15a0a

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#25362) Krisinto válasza SipiBcs (#25360) üzenetére


Krisinto
őstag

:K

GF-en elég sokat lövünk.
Bár csak hétvégente, esténként aktívak leginkább.
Ezért is kellene még ember, hogy napközbe is legyenek fent.

(#25363) Krisinto válasza cellpeti (#25361) üzenetére


Krisinto
őstag

Google-be írd be.
Állítólag valami memóriacímzési hiba.

(#25364) pr1mzejEE válasza cellpeti (#25361) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Bannolva van a guidod minden eredeti szerverről.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#25365) Motaba78


Motaba78
őstag

sziasztok

letöltöttem egy csomó pályát cod4hez ezzel lenne kérdésem, hogyan tudnám megcsinálni otthoni gépről hogy az új pályákat is lehessen választani mikor haverokkal nyomatjuk.

az én gépem a szerver és hozzám is csatlakoznak, a pályákat is tőlem töltenék akinek esetleg nincs meg.

van erre mód hogy frankó legyen minden ?
a maprotation-t hogyan állítsam be ?

előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#25366) Motaba78


Motaba78
őstag

hopsz dupla lett.

[ Szerkesztve ]

(#25367) Ventur@


Ventur@
senior tag

Hola mindenkinek :) !

Ma végre megvásároltam eme FPS gyöngyszemet, mert már rég szemezgettem vele, viszont multizni szeretnék majd. Full kezdő vagyok szóval nem bántani :) . Annyit tudok h az összes patch meg van. Magyarokkal szeretnék játszani (nincs kedvem külföldi csalókkal nyomulni), szóval akinek van kedve és ideje segíthetne :B. De mondom tényleg nagyon kezdő vagyok (utoljára az UT 2004-el játszottam multit, de ott sem sokat, na meg most a MOH 2010 Open Beta-t próbáltam ki, de az nem bejövős volt).

Előre is köszöntem a segítsége(ke)t :R !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#25368) Motaba78 válasza Ventur@ (#25367) üzenetére


Motaba78
őstag

szia

legegyszerűbb játék felrak, majd 1.6patch utánna 1.7 patch
a játékot a multiplayer exével indítod join server ott kiválasztod milyes stilusban akarsz játszani majd refresh és behozza a szervereket.

másik lehetőség xfire feltelepít és ott keresel szervereket,ahol be tudod állítani hogy saját ország stb és akkor azokat hozza be.

(#25369) Krisinto válasza Ventur@ (#25367) üzenetére


Krisinto
őstag

1.6, 1.7-es patch.
Xfire accountot csinálsz(xfire.com), letöltöd és ott gamelsz. Én is ott játszok :)) .

(#25370) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Csak nekem gyengélkedik az xfire?

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#25371) Ventur@


Ventur@
senior tag

Motaba78 & Kristino: Köszöntem a gyorstalpalót :) . Xfire-em már volt csak rég használtam. Voltam fent kicsit valami magyar szerveren és hát atom jó volt. Ronygá aláztak de marhára élveztem :D .

m3dm4n néven vagyok. Ha úgy adódik írjatok hol érdemes szórni az ólmot :D .

(10 perc után már rájöttem mér HQ-znak annyit :D . Szal ennyire kezdő vagyok még :B ).

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#25372) daru válasza pr1mzejEE (#25370) üzenetére


daru
tag

Nem csak neked, nekem is sz*rakodik

06 30/366-57 90

(#25373) Krisinto válasza Ventur@ (#25371) üzenetére


Krisinto
őstag

HQ-hoz elég sok logika kell!
Nem csak a pontok miatt.

(#25374) Ghosti válasza Krisinto (#25373) üzenetére


Ghosti
aktív tag

Hát ja. De sd-hez is kell vmi ész.

FFA-hoz semmi. :C

:/

(#25375) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Szerintem meg mindegyikhez kell valamiféle logika. És inkább a szervertől függ, mint a játéktípustól. Ezt úgy értem, hogy más egy esuba meg tek9 szerveren ffa-ni, mint [hun].:cpt.misi:. -én. Ha ész nélkül mész csak halsz :D

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#25376) Krisinto válasza pr1mzejEE (#25375) üzenetére


Krisinto
őstag

Én amikor kezdtem(kb 1-1,5 éve) akkor az elején csak mentem mint a hülye ;] .
Amióta megismertem a HQ-t azóta kezdem érezni, hogy kell hozzá logika és gondolkodás is.

(#25377) Ventur@


Ventur@
senior tag

Szép napot mindenkinek :) !

Ismét jövök, kérdezősködök :D :

1. Van valahol valami magyar oldal, ahol le van írva ezek a szavak/rövidítések amiket használtok meg online használnak, hogy értsem mi a dörgés? (Spec. ilyenkre gondolok hogy: sk-zik, sd, ffa vagy mi meg ilyenek) :B

2. Tudnátok nekem, mint full kezdőnek, olyan magyar szervert ajánlani, ahol jókat lehet csapatni? :) (Voltam tegnap is egy magyar szerveren - nevet nem említek - és hát kaptam a fejemre, hogy azt se tudom hol vagyok a pályán :F . Nem kezdtem el ecsetelni, hogy talán miért is nem tudom, de kicsit kellemetlenül esett a sok "okos" lvl55-ös "észosztása". Megnéztem pár szervernek az oldalát - ha volt - és szinte mindegyiken írták, hogy aki kezdő nem osszák le azok akik már komoly(abb) játékosok, hiszen senki sem egyől ászként kezdte. Ennek ellenére 2 nap után kapom a hidegzuhanyt. El is ment a kedvem az egésztől tegnap és bántam is akkor már, hogy megvettem a játékot. Mert csak is a multi miatt vettem meg. Ezért kérnék, ha van rá mód, tippeket hogy hova érdemes egy kezdőnek menni (külföldi nem játszik, mivel semmilyen nyelven nem tudok. Ciki de ez van :D )

Előre is köszöntem ismét :R !

Ui. Bocs kicsit sok lett, de gondoltam leírom, miért is tettem fel a kérdéseket :B .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#25378) pr1mzejEE válasza Ventur@ (#25377) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Szia először is nem ciki.

Ha adhatok egy tipet, ne magyar szerveren játsz, mert a magyar szerverek nagyrészén 13 éves pöcsök játszanak, akik amúgy nem jobbak, mint te csak nagy a pofájuk. Ha mégis magyar szerveren akarsz játszani, keresgélj (mást nem tudok mondan) és egy idő után megtalálod a jó szervert. Lehet ez két hét vagy két nap is.
Ezek a netes rövidítések, ha jól tudom ph-n is van/volt róla egy topic, amibe össze szedték ezeket.
Amúgy ehhez kapcsolódóan még annyit, hogy rengeteg clan oldalára le vannak írva az ilyen alap rövidítések. Az meg ne zavarjon téged, hogy lvl55 oszt téged. Én soha életemben nem voltam lvl55, mert én mindig valami promod/pam modos szerveren játszottam (ezeken nincs rang és majdnem cod2 szintűre le van egyszerűsítve a játék). Szóval ezek ellenére is ilyen statokat csináltam kép. Van, aki több hónap/hét alatt éri el a lvl55-öt van, aki pár nap alatt vagy akár, ha nagyon kocka pár óra alatt :D De ne zavarjon ez lényeg, hogy élvezd a játékot lvl12-ként és lvl55-ként is.

Amúgy pár rövidítést leírok (legalapabbak)
TK = Team Kill (megölöd a saját csapattársad)
LOW = Kezdő, béna (na ez a pöcsök szövege, nem rövidítés)
ADASDASD = Ez se rövidítés több formában láthatod pl AS:_D:AS_D meg das.SDS:D Na ez olyankor fordul elő általában, amikor valaki meglövi élete makkját ;):D
SD = Search & Destroy (játéktípus, megkeres és felderít)
FFA = Free for All (játéktípus, mindenki mindenki ellen, lősz mindenre ami mozog :D)
NOOB = kezdő, béna játékos
high/pro= ezt arra mondják, aki jó(nagyon jó ;) )
cheater= csaló gondolom ezt tuttad

Most így hirtelen ennyi jut eszembe, tudom nem sok, de lehet segítettem valamit :D

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#25379) oxox válasza pr1mzejEE (#25378) üzenetére


oxox
addikt

gg -good game -altalaban party vegen...bar a magyarok tobbsegenek fogalmuk nincs mit jelent, es kepesek beirni egy 10-40-es statra is
gghf -good game, have fun... jatek elejen szoktak irni, gyakorlatilag jo jatekot kivan.
kemper - aki egy helyben/egy helyszinen jatszik folyamatosan, sok szerveren tiltott, de mivel nehez pontos hatart huzni bizonyos esetben.....nehez szurni igazsagosan
láma- megegyezik a noob jelentesevel

md-marty (tobbnyire tiltott, vagy nem szeretik) halal utan eldob egy granatot
gl -granat veto, szinten tobbnyire tiltott es nem szeretik
ls- last stand, a lelott aldozatt meg stukkerral lovoldozhet egy rovid ideig-tobbnyire tiltott es nem szeretik

csipa es csipas mesterlovesz-es azt hasznalo

wh-wall hacking, csalas, egyfajta atlatas a falon...lasd pl youtube
aim- csalas, altalaban fejre huzza a celkeresztet...ez a formaja nagyon feltuno...a sok kis gyik foleg lmg-vel hasznalja (lmg -light machine gun) szinten pl youtube

admin a szerveren levo biro, aki elmeletben/es legtobbszor gyakorlatban is bele tud nyulni a jatekba (pl. map valtas, szemlyek kirakasa, stb)

vote-szavazas, vannak szerverek ahol lehet szavazast hivni (a menubol), pl masik palyara valtani...altalaban f1/f2 gomb az igen/nem....jobb kerulni az ilyen szervert tapasztalatom szerint.

sk- spawn kill....akik mar jatszottak vele egy keveset, tudjak, hogy hol "szuletnek" ujra az emberek, es az sk nem mas mint annak a helynek a befoglalasa, az ott szuletendok levadaszasa...

nekem hirtelen ennyi jutott eszembe.

amugy alapban egyetertek az elottem szoloval...ha igazan jatszani akarsz akkor kulfoldi szero....csalok ugyan ott is vannak (bar ott szerencsere eleg sokra csak eredetivel lehet fellepni), de nem szovegelnek, es nem anyaznak annyit....viszont ha talalsz normalis magyar szervert, akkor akar ertelmes emberkekbe is bele futhatsz....

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#25380) oxox válasza Ventur@ (#25377) üzenetére


oxox
addikt

amugy nem szabad felkapni a vizet....majd belejossz, meghat ugy is csak a monitor mogott kemenykedik a sok kis csira.....ill. ha bena vagy akkor ez benne van ;] , majd teged is idegesiteni fognak :D

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#25381) Ventur@


Ventur@
senior tag

pr1mzejEE és oxox:

Maxi respekt az infókért :R . Azért ez a 123 kill/21 death nem semmi :Y : Nekem fordítva szokott lenni :D . Igaz 3 napja van meg a játék és igazából soha sem fps multiztam :) .

Köszönöm nektek a sok infót és ha csapjátok neki még, akkor remélem csak összefutunk majd valahol, valamilyen szerveren :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#25382) pr1mzejEE válasza Ventur@ (#25381) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Nincs mit. Amúgy keresgéltem kicsit google-n:
http://dragonwarriors.hu/index.php?oldal=gyik#kar Kifejezések, alapszavak, rövidítések
És itt van még pár dolog [link]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#25383) pr1mzejEE válasza Ventur@ (#25381) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Amúgy simán csak primz :D :)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#25384) oxox válasza Ventur@ (#25381) üzenetére


oxox
addikt

:R 123-21 nem rossz de.... :D

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#25385) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Ki járt már bújócska-modos szerveren? Csak Dead silence perked van és nincs semmi fegyvered csak a kés.
Lényeg: egy vagy két játékosnak "bekötik a szemét", és a többieknek 60 másodpercük van, hogy elbújjanak. Aztán a hunyó megkeresi őket. De ez nem olyan egyszerű, ugyanis a többiek különböző tereptárgyaknak és használati eszközöknek álcázzák magukat (a szódaautomatától kezdve a kutyán át a bokorig minden lehetsz). Ha úgy érzed hogy megtalálod az ellent, meg kell késelni.
Marha nagy fun, én órákon át csak röhögtem. Pl. amikor a kocsi átszalad előtted és egy hűtőszekrény kergeti :DD

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#25386) Krisinto


Krisinto
őstag

De jót játszottam tegnap :DDD
Még mindig senki nem akar jönni HC/HQ-zni? :U

(#25387) Undoroid válasza cellpeti (#25361) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Ez a klasszikus PB-üzenet,amikor nem eredeti COD4-el tolod...

* * *

X3B6O0X!

Ez elég érdekesen/viccesen hangzik! Esetleg egy szerver IP-d van erről? :))

* * *

Krisinto!

Sajnos azóta is üresen látom a szervered...egyedül nem túl jó tevékenykedni! :N

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#25388) kovsol válasza Krisinto (#25386) üzenetére


kovsol
titán

én mostanában csak azt tolok :B

May the Force be with you!

(#25389) norbitális


norbitális
tag

Sziasztok, nagyon nem megy a szerónk és nincs-e kedve valakinek kedve egy kicsit adminkodni akinek van tapasztalata és sok ismerőse van x-en.
Akit érdekel az PÜ vagy X: obsaga illetve skype:norbitalis6. :R

[ Szerkesztve ]

(#25390) Krisinto válasza kovsol (#25388) üzenetére


Krisinto
őstag

(#25387) Undoroid
Pedig esténként sokan vagyunk fent.

kovsol:
Láttam, ha jól láttam multkor a Sn!p-en voltál fent :)) .

(#25391) Undoroid válasza Krisinto (#25390) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia Krisinto!

Akkor csak rossz időpontokban nézem... :B Egyszer még összefutunk és majd begyűjtök Tőled egy jó nagy adag ólmot... ;]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#25392) 7600 GS


7600 GS
addikt

Üdv emberek!

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy amikor el akarom indítani a multi részét a játéknak, akkor miért dob ki azzal a hibaüzenettel, hogy "iw3mp.exe működése leállt"?

Előre is kösz.: Marci

(#25393) Krisinto válasza Undoroid (#25391) üzenetére


Krisinto
őstag

Hétvégente este általában szoktunk fente lenni(legalábbis én hétvégén látom).

(#25394) Undoroid válasza 7600 GS (#25392) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Kissé figyelmetlen voltál...Az ELSŐ hozzászólás kitér erre a hibára!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#25395) LacHUNt3r


LacHUNt3r
tag

Szevasztok!

Meg tudná nekem mondani valaki, hogy eredeti CoD 4-et használva mi a francért dobál ki sok promod-os szerverről a játék(vagy ebben az esetben az nem változtat, hogy eredeti-e a játék, vagy sem?)? Egyszer a multi exe fájlja crash-el, egyszer valamilyen iwd fájl miatt disconnectel az adott szerverről... Azt mondják, hogy bizonyos letöltött modok nem barátolják egymást, de akkor hogy lehet, hogy van akinél ugyanez nem történik meg?
A választ előre is köszi!

Hali!

(#25396) oxox válasza kovsol (#25388) üzenetére


oxox
addikt

Sc king....nahh ebben összemerném veled mérni a tudásom :DDD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#25397) X3B6O0X válasza Undoroid (#25387) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Hát van egy magyar szerver, de nem tudom ajánlani, mivel hiába vannak rajta, de csak 10-11 éves korosztályban, és ráadásul lehet mikrofont használni. Csak képzeld el... :))
Ha érdekel, itt az IP: 94.199.182.10:28976 De csak saját felelősségre! :C
Viszont a Google jó barát, mint mondani szokták, ezért ajánlom neked beírásra a Call of Duty 4 Hide and Seek szövegrészletet, melynek hatására lehet, hogy találsz külföldi IP-t (merthogy láttam, hogy főleg külföldi szervereken játszol)! megyek is, kipróbálom.

Szerk.: Eddig egy szlovéniai van, IP-cím: 193.77.135.115:28968. Jó keresgélést! :)

[ Szerkesztve ]

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#25398) oxox válasza X3B6O0X (#25397) üzenetére


oxox
addikt

-

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#25399) kovsol válasza Krisinto (#25390) üzenetére


kovsol
titán

elég sokat járok a Sn!p -re, mert haveromnak nem eredeti a játék és ő is fel tud jönni oda :B mostanában a kihívásokat csinálgatom, és ez meg is látszik gyakran a statomon, de nem nagyon érdekel a k/d rate amíg szórakoztat

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#25400) oxox válasza kovsol (#25399) üzenetére


oxox
addikt

milyen nev alatt jatszol?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.