Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25301) L@cip válasza pr1mzejEE (#25290) üzenetére


L@cip
csendes tag

Kipróbaltad,müködik? mert szerintem nem,legalább is nálam nem az a parancs az amitöl olyan lett.Nem CFG beálítástól lett olyan, szerintem valami r_renderer xy parancs vagy nem tudom, de az biztos hogy sokkal szebbek a fegyverek és a tárgyak töle! Ilyen volt a cod5-is és egyszerre változott meg mind két játék alatt, visszaugott az átlagos grafikára ahol csak a specular map és a glow van.Azért gondolom hogy valami DX beálítás.

(#25302) Synthwave válasza BalaNce87 (#25294) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az übertökéletes Quake 3-engine, ill. John Carmack ezt kikéri magának. :P

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25303) Krisinto válasza jozefgucci1 (#25293) üzenetére


Krisinto
őstag

"Valamikor majd összeröffenhetnénk egy kis aprításra vmi jó szerón."

Jó ötlet!
HQ-zni akartok? ;]
Én benne lennék egy ilyenben, Xfire-em: Krisinto

[ Szerkesztve ]

(#25304) pr1mzejEE válasza L@cip (#25301) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

devmappal próbáltad? Ott működik elvileg.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#25305) pr1mzejEE válasza pr1mzejEE (#25304) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

/devmap mp_vacant + /r_specularmap 2 + /r_specularcolorscale 100 (white) [link] [link]

/devmap mp_vacant + /r_specularmap 1 + /r_specularcolorscale 100/10 - nem emlékszem már melyik. [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#25306) pr1mzejEE válasza pr1mzejEE (#25305) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Bár most ahogy nézem neked kicsit más a grafika. Nem specularos. Régebben cod2-ben találtam egy parancsot, amivel a tiedhez hasonló látványt lehetett elérni. Valami renderer parancs volt, ahogy írtad, de ez tuti nem dx10 v 11.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#25307) BalaNce87 válasza pr1mzejEE (#25305) üzenetére


BalaNce87
addikt

Erre meg még rádobtak pluszba egy kis csillagport. ;]

(#25308) pr1mzejEE válasza BalaNce87 (#25307) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Az első 2 elég ronda.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#25309) Krisinto válasza pr1mzejEE (#25305) üzenetére


Krisinto
őstag

Szerintem elég ronda...

(#25310) L@cip válasza pr1mzejEE (#25306) üzenetére


L@cip
csendes tag

:) hasonlít rá de nem ugyanaz, egyebként ami nekem volt ahhoz nem kellet devmap, ha ati kártyad van elmondom hogy kapcsolhato be, kell hozza ati try tool, aztan lehidalsz milyen élethüek lesznek a fegyverek:) Haveromnak is megcsinaltam és annak mukodik azota is,csak nekem nem akar, pedig biztosan nem lehet bonyolut.

(#25311) L@cip válasza pr1mzejEE (#25306) üzenetére


L@cip
csendes tag

elö tudnád keresni azt a cod2-es parancsot?

(#25312) L@cip válasza L@cip (#25311) üzenetére


L@cip
csendes tag

De tuti nem cfg parancs mert nem szoktam cfg-t modosítani és úgy ahogy egyszerre jött egyszerre szünt is meg cod4 és cod5 alatt. lehet valami open gl vagy open cl beálítás, ezt kellene megfejteni, majd meg rakok fel képet,kérek a haveromtol:)

(#25313) wesaaa


wesaaa
aktív tag

pbstrA.exe
ez miez a hiba?
felmeeek xfireről egy tört szerőra és fél perc után ledob!!
mit csináljak?

OLDPH! wesaaa felhasználónak 74 pozitív értékelése van a fórumon! OLD PH!

(#25314) SipiBcs válasza wesaaa (#25313) üzenetére


SipiBcs
őstag

Telepítsd innen a PunkBuster-t a CoD4 gyökérmappájába. Indítsd el a feltelepített .exe file-t. Frissítsd.... Enjoy... ;)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#25315) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Olvassátok?:) Van olyan segédprogi/konzolparancs, amivel meg lehet tudni egy adott játékos IP-jét és az alapján kick-elni/ban-olni?

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25316) t-bali3


t-bali3
senior tag

Sziasztok!

Le tudná nekem valaki írni, hogy merre találom a profilom mentését, mert át szeretném rakni egy másik gépre.

(#25317) pr1mzejEE válasza t-bali3 (#25316) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

c-programfiles-activision-callofduty4-players-profiles

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#25318) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Szerver beállítással kapcsolatban kellene segítség! Új bérlés, és fogalmunk sincs róla mit hogyan kell. X-firén jackscongi vagy msn-en jól jönne a help! :)

Előre is Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#25319) t-bali3 válasza pr1mzejEE (#25317) üzenetére


t-bali3
senior tag

Az a baj, h nincsen players mappám...az lehet, h egyes változatok nem a program files mappába mentik?

(#25320) Undoroid válasza t-bali3 (#25319) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Ezt,hogy érted? " egyes változatok "

Ott kell annak lennie...

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#25321) t-bali3 válasza Undoroid (#25320) üzenetére


t-bali3
senior tag

Az egyes változatokat úgy értettem, hogy limitált-, év játéka kiadásoknál esetleg megváltoztatták...
De csatolok egy képet, amin láthatod, h nekem milyen mappáim vannak.

[ Szerkesztve ]

(#25322) Undoroid válasza t-bali3 (#25321) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Nálam pedig így néz ki az az említett mappa:

" Az egyes változatokat úgy értettem, hogy limitált-, év játéka kiadásoknál esetleg megváltoztatták... " Ezek csak egyszerű marketingszövegek...Szerintem nincs különbség!Nekem az első körben,Magyarországon kiadott verzió van meg!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#25323) Undoroid


Undoroid
őstag

Ma délután volt egy kis Zombis lövöldözésem!Mindössze hárman voltunk a folyamatosan növekvő ellenséggel szemben!Az egyik társ elesett és megpróbáltam segíteni Neki.Kissé melléfogtam a várható ellenségek számával és erejével... :B Pár pillanat és Én is "mellé feküdtem" :DDD Így nézett ki a dolog az Én szemszögemből nézve:

A jobb-felső sarokban pedig az utolsó,megmaradt kolléga munkálkodik azon,hogy mindkettőnket kihúzzon a bajból!Ebben pedig a kezében látható gyorsdaraboló volt a segítségére! :DDD Kemény munkával,de végül sikeresen megoldotta a feladatot!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#25324) pr1mzejEE válasza t-bali3 (#25321) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

w7 alatt máshova menti a players mappát, ha nem rendszergazdaként futtatod. Mindjárt meg nézem hova.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#25325) pr1mzejEE válasza pr1mzejEE (#25324) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

C:\Users\YOURNAME\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\players\profiles tessék.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#25326) t-bali3 válasza pr1mzejEE (#25325) üzenetére


t-bali3
senior tag

Köszönöm! Ez lett a megoldás Vista alatt is... :R

(#25327) Undoroid


Undoroid
őstag

...érdekesen alakultak ma a pingek!'Normál' szerveren játszottam,de többször losing key packets-el kidobott a PB.Visszamentem zombizni,ott pedig ezzel repültem:

Valaki találkozott már ezzel a hibaüzenettel?

A dologban az volt az érdekes,hogy a zombis szerverről mindenki repült,nem csak Én egyedül...Lagg sem volt! :U

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#25328) zalman90 válasza Undoroid (#25327) üzenetére


zalman90
őstag

ezzel ne foglalkozz , szerver vagy a mod hibája , elvileg nem fog többet előfordulni

(#25315) [oWn]f4te: Ha jól emlékszem a server log ban benn van az IP cim is , de nem vagyok biztos , meg még sok érdekes dolog az játékosokról , ki lehet szűrni h. csalt-e , cb-n nagy hasznát vettük mikor valakire óvni kellet :D

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#25329) pr1mzejEE válasza t-bali3 (#25326) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Nincs mit én is szívtam vele az elején.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#25330) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Ja amúgy csináltam magamnak egy hasonló cfg-t, mint ami a logout blogomban a cod4 csalás vagy nem (vagy valami ilyesmi) című topic-ban látható. (Természetesen a legjobban le egyszerűsített grafikára gondolok)
Ha kell akárkinek xf primzzz, de máshogy is átküldhetem. Semmi csalás nincs benne csak szimplán nagyon le van egyszerűsítve.

Azért bátorkodom ezt a hsz-t megírni, mert már többen is kérték, így most itt a lehetőség.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#25331) daru válasza pr1mzejEE (#25330) üzenetére


daru
tag

Engem érdekel, holnap írok pü-t .

06 30/366-57 90

(#25332) jegenye77


jegenye77
addikt

Biztos láma kérdés de azért felteszem. :K Nem r nevetni!
A minap játék közben kérdezték tőlem hogy Én CB-zek?
Ez mit jelent?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#25333) kovsol válasza jegenye77 (#25332) üzenetére


kovsol
titán

Clan Base

May the Force be with you!

(#25334) jegenye77 válasza kovsol (#25333) üzenetére


jegenye77
addikt

:R

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#25335) Synthwave válasza pr1mzejEE (#25330) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ment egy privi.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25336) norbitális


norbitális
tag

Sziasztok cod4-es kollégák!
1 hete indítottam szerót és, hát nagyon nem megy pedig hardcore szeró és 20 slotos.
Ezek a pályák vannak rajta: gametype war map mp_backlot gametype war map mp_citystreets gametype war map mp_crash gametype war map mp_crossfire gametype war map mp_pipeline gametype war map mp_showdown gametype war map mp_strike gametype war map mp_vacant.
az IP:80.249.173.30:28953
Légyszi látogassátok meg és játszatok rajta egy kicsit és meglátjátok, hogy jó.
Még annyi hogyha egy kezdő klánba akartok tgf-elni vagy admin jogot szeretnétek venni akkor azt nálam PÜ-ben lehet.

(#25337) pr1mzejEE válasza norbitális (#25336) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Felvettem, meglátjuk :D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#25338) Krisinto válasza norbitális (#25336) üzenetére


Krisinto
őstag

TDM,FFA,HQ?

(#25339) daru válasza norbitális (#25336) üzenetére


daru
tag

Én is felvettem,ha lesz időm kipróbálom

06 30/366-57 90

(#25340) csana


csana
senior tag

Nem tudjátok mitől lehet az, hogy ha vsynket betolom, akkor darabos lesz a cod4? Stabil 60 fps-en a környezet laggol. Szóval nem az a tipikus kevés fps miatti lagg van, hanem mintha a környező tárgyak falak megjelenítése kicsit késne. Különösen akkor feltűnő, ha valami szobába egy pontra célzok és oldalazva mászkálok körülötte. Vsync nélkül stabil 90+ fps, én nincs ez a fura szaggatás. Persze így ugye látszik néha csíkozódás. Még ügyködök rajta hogy ne kelljen kompromisszumokkal játszani, de gondoltam beírok ide a fórumba, hátha valaki tapasztalt már ilyesmit.

(#25341) Undoroid válasza csana (#25340) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Ez így első olvasatban ún. FPS-lagg lehet!Pontosan milyen grafikai beállításoknál jött elő?A procid és a VGA-d elég erős lenne magasabb FPS-re is...

Nem használsz véletlenül beta-verziós VGA-drivert?

Nem csak egy adott mappon fordul elő ez a jelenség?

Costum-map? Ez utóbbin nálam is megvolt!Az adatlapomon szereplő géppel (minden alapon) bárhol meglenne -akár a stabil 250FPS- is,de egy mappon itt-ott leesett még 40alá is! :K Nem egy óriási pálya!Átlagos méretű,erdős-dombos kis sziget az egész! ...és a vsync be sincs kapcsolva...

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#25342) csana válasza Undoroid (#25341) üzenetére


csana
senior tag

Hogy béta-e a driver, azt nemtudom (steam-en frissítettem a vga drivert). A jelenség alap mapok bármelyikén (nem szeretem a costum mapokat, tiltok minden egyedi tartalom töltést) előjön.

Mint írtam nem FPS lagról van szó, csak nehéz körülírnom magát a jelenséget. Azt is írtam korábban, hogy ez a dolog a "sync every frame" bekapcsolásánál jön elő. Ilyenkor ugye csak azért csúszik le 60 fps-re a rate, mert 60 herz-es tft-m. De ez az érték atom stabil. A gépem bírja (bírná) a vsync-et cod4 alatt, de mintha maga az opció bugos lenne. (Nálam a TF2-nél pl bugos a "dual core" opció..)

A beállításaim lényegében azok amiket a játék alapból ajánlott (talán csak épp nem natívra rakta volna a játék a felbontást, és ezt átraktam). A hangnál azt a stereó vagy mifene cuccot kikapcsoltam hátha jobb lesz, de nem segített. Szóval a vsync okozza ezt a dolgot, de passz hogy miért. Ha belövöm laggolok. Ja igen és a pingem 20-70 között volt mikor megfigyeltem ezt a jelenséget (különböző szerókon, és a fps is mindíg stabil volt -nem volt semmilyen kilengés lefelé-, a pingem sem ugrott meg).

Háttérbe semmi progi nem fut.

(#25343) pr1mzejEE válasza csana (#25342) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Az én vga-m (szintén 4850, csak toxic) 10.3-as ccc-vel működik a legjobban. Azt ajánlom neked. Üdv!

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#25344) cellpeti


cellpeti
veterán

Szevasztok!

Feltettem a COD4-et. Fent van az 1.7 patch, de egyik szerverre se tudok csatlakozni, mert mindig csak Awaiting Connect van. 20/10 diginetem van itt. :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#25345) norbitális


norbitális
tag

Sziasztok!
Taktikát váltottam, ez a szerver neve: Only FFA Hardcore Server (all map) [K.H.] KecskeHunting I @ sunwell.hu IP:80.249.173.30:28953
Azaz csak freeforall van minden map-on ami eredetileg benne van a cod4-be.
Abban segíthetnétek, hogy hogyan lehet a szerverben "blink"-elni vagy nem tudom mi, hogy Pl.: Admint ne zaklasd!
Kösz a segítséget előre. :R :R

(#25346) pr1mzejEE válasza cellpeti (#25344) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Ennek rengeteg oka lehet sajnos :(

norbitális:Jó taktikának tűnik! Majd felnézek, ha lesz időm ;)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#25347) Undoroid válasza norbitális (#25345) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Javasolnám még azt is,hogy tedd bele az aláírásodba a szervered IP-jét!Amióta beírtad ide,azóta lesem a szerveredet,de hiába néztem más-más időpontokban is az állandóan üres volt... :U

Próbálkozz még a jó öreg HC-TDM-el vagy costum-mappokkal...hátha! :))

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#25348) norbitális válasza Undoroid (#25347) üzenetére


norbitális
tag

Köszi a válaszokat megy az aláírásomba a server név és IP.

(#25349) chungee


chungee
addikt

Csátok!

Ha lekérem meccs közben az UAV-ot, akkor eltakarja a chat-et. Mitől van:F

(#25350) Krisinto válasza chungee (#25349) üzenetére


Krisinto
őstag

Mert csaló vagy :C .

(#25348) norbitális
Esteleg HC/HQ-t is csinálhatnál, én mostanság azon tolom és egész komoly klánok vannak...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.