Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15651) Casanova*


Casanova*
veterán

tud valaki egy barátságos,nem csiteres TDMes szerót??

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#15652) Talib válasza Casanova* (#15651) üzenetére


Talib
tag

A <=WROX=> klán TDM szerverét ajánlom, viszonylag folyamatos admin jelenléttel. Martyrdom, last stand, juggernaut perkek tiltottak, fegyverek közül P90 és GL tiltott, RPG csak heli ellen használható. PB van, káromkodás = kick, cheat = ban :) Jó csapat, jó hangulat :)

87.229.14.61:29015

[Honlap]

[ Szerkesztve ]

(#15653) forceberg válasza gyerpi (#15650) üzenetére


forceberg
veterán

PUB HQ, SD után elkezdtem tím SD-zni... Hát, ég és Föld!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15654) kavicssli válasza gyerpi (#15645) üzenetére


kavicssli
addikt

Azt tudom és tisztába vagyok vele hogy mindenhol vannak csalók de engem kifejezetten zavar hogy ha káromkodnak meg low oznak is mellette :W
Most nem vagyok otton de majd írok ide pár IP-t ami szerintem elég jó Origi szerók!Admin a 24 órábaól 20ban bizots van PB is dolgozik rendes...

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#15655) Bordoi


Bordoi
őstag

Uraim, ha felteszem az 1.7-es frissítést és esetleg vissza akarom tenni az 1.6-ot, meglehet oldani ?

:R

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#15656) CséZé válasza Bordoi (#15655) üzenetére


CséZé
őstag

nem hiszem , ahhoz újra kéne tenni az egész codot

(#15657) kavicssli válasza Bordoi (#15655) üzenetére


kavicssli
addikt

Igen! Game install :DDD! Amúgy szerintem sajnos nem műxik! Legalább is az 1.6 os felraktad azt max a játékkal együtt tudod leszedni!
De erősítsen meg valaki! :U

Mire megírom már válaszoltak! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#15658) Bordoi válasza CséZé (#15656) üzenetére


Bordoi
őstag

A fene, azt hittem van már valami működő verzió váltó .
Köszönöm :R

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#15659) Vladi válasza Bordoi (#15655) üzenetére


Vladi
nagyúr

Aaarrggghhh....

Én is megszívtam. Most raktam fel az 1.6-ot és az 1.7-et. Már örültem, hogy itt a sok jó kis javítás, meg új páják, végre megint játszhatok, erre egy csomó magyar hc szeró 1.6-on megy. :O

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#15660) kavicssli válasza Vladi (#15659) üzenetére


kavicssli
addikt

Olvasni olvasni olvasni! Milyen néven nyomod? :U :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#15661) Vladi válasza kavicssli (#15660) üzenetére


Vladi
nagyúr

Igaz lehet. Nem is gondoltam, hogy baj lehet. Az xfire lehúzta a pecseket, mondom telepítsd akkor.
Amúgy [Krizis]Oleg szoktam lenni. :D 90%-ban hc-hq szerveren mozgok, néha szabotálok. :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#15662) Vladi


Vladi
nagyúr

Leltem egyet:
82.138.240.240:28960
[UKG] NoObZ R uS 1.7
Brit szerver. 66 ping és tdm. Szamár is. :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#15663) Bordoi válasza Vladi (#15659) üzenetére


Bordoi
őstag

Én általában egy szerveren játszok, csak feltették az 1.7-et, erre én is.
Aztán úgyvolt, hogy megy vissza az 1.6 ezért kérdeztem.
Viszont maradt az 1.7, úgyhogy :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#15664) Tsumaas válasza Vladi (#15662) üzenetére


Tsumaas
senior tag

HC nincs véletlenül? :))

Hard work beats talent.

(#15665) Gvad válasza Bordoi (#15663) üzenetére


Gvad
csendes tag

[link]

Ezen megtaláljátok a file-okat,ha véletlenül felpakoljátok az 1.7-est,és a kedvenc szerótokon nincs csak 1.6.

Ma megvolt az első élményem: Sabotage. Védeném a bombát. Egyik ellent 4.-jére szedem le,ahogy rohan a bomba felé. Erre beszól,hogy "szar kemper ge*i,mi az anyádért kempelsz"
:W :W :W :D Beírtam neki,hogy védem a bombát ;]

(#15666) Casanova* válasza Talib (#15652) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi cimbora!!!! :R

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#15667) Casanova* válasza Bordoi (#15663) üzenetére


Casanova*
veterán

hali! 1.7-es mivel másabb?? azon is ugyanúgy tudnak csalni?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#15668) CséZé válasza Casanova* (#15667) üzenetére


CséZé
őstag

javítottak benne néhány bugot

(#15669) Sirandrish válasza forceberg (#15602) üzenetére


Sirandrish
legenda

Néha meg is látszik :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15670) forceberg válasza Gvad (#15665) üzenetére


forceberg
veterán

Menjen az olyan FFA-ra. Jó is játszani az olyan DJ. Rush-ok ellen. :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15671) forceberg válasza Sirandrish (#15669) üzenetére


forceberg
veterán

Azért jó meccsek szoktak lenni, kár, hogy a héten nem nagyon fogunk együtt meccselni.
Meg rá kell szoknom az igazi csapatjátékra, mert pub szerókon gyakran marad magára az ember. Teljesen más világ.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15672) Sirandrish válasza forceberg (#15671) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát persze hogy más..rengeteg kül van a PUB és a WAR hangulat között

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15673) luw2win


luw2win
őstag

Dog Soliders is 1.7 es van egy S&D: 85.193.0.31:28050
FFA: 85.193.0.31:28060
ezek Cseh szerverek PAM4f moddal

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#15674) fpeter07 válasza Casanova* (#15647) üzenetére


fpeter07
veterán

Persze, Odaát. másik lehetőség hogy új gépet veszel :)

(#15675) Bordoi válasza Gvad (#15665) üzenetére


Bordoi
őstag

Köszönöm, elmentettem .:)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#15676) athomi


athomi
veterán

Érdekes jelenséget figyeltem meg Call of Duty-s "karrierem" során.
Előfordul, hogy időnként 1v1-ben belaggolok. Érdekes, hogy mindig pont akkor, amikor vkivel párharcba keveredek. Sztetek ez mitől lehet? Ellenfél elő tudja ezt idézni nekünk?! Mindenesetre furcsa, hogy mindig akkor fordul elő, mikor épp sebzem az ellenfelem.

[ Szerkesztve ]

(#15677) Vladi válasza Tsumaas (#15664) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nemtom.

Emberek! Frissítették már a szerverek nagy százalékát? Ha nem, akkor nem is görcsölök bootolgatással.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#15678) forceberg válasza athomi (#15676) üzenetére


forceberg
veterán

Ha ketten vagytok a csak a szerveren? Vagy máskor is?
Nekem olyan érzésem volt, hogy mikor épp kijön elém vki, s elkezdem lőni, akkor jön elő...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15679) athomi válasza forceberg (#15678) üzenetére


athomi
veterán

Többen is vannak a szerveren, ma 5v5-nél jött sokszor elő, de mindig akkor mikor vmelyik ellennel összetalálkoztam és lőttük egymást. Természetesen ez a kicsit lagg pont elegendő ahhoz, hogy eldöntse a párharc kimenetelét.

(#15680) forceberg válasza athomi (#15679) üzenetére


forceberg
veterán

Mekkora neted van? S a pinged alapból jó?
Futtasd ezt, s nézd sokáig, hogy nem ugrik-e meg:
Start menü/futtatás: "ping www.bix.hu -t".

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15681) kavicssli válasza athomi (#15676) üzenetére


kavicssli
addikt

na azért ez már durva lenne ha ezt is tundák manipulálni! :W

Más: Ma megyek haza majd ajánlok én is pár Origi 1.7es szerót! :K

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#15682) Boci_83 válasza Vladi (#15677) üzenetére


Boci_83
őstag

Mostmár elég sokan átálltak, viszont nem biztos hogy a virágbolti játékkal is fog menni, ugyanis állítólag nincs törés az 1.7-es patchez. Gondolom ez csak átmeneti probléma sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

**********

(#15683) Macei válasza Boci_83 (#15682) üzenetére


Macei
tag

Multihoz nem kellett exe soha. A szeróhoz meg csak 1 portot kell letiltani szval nemtom h mire gondolsz

[ Szerkesztve ]

(#15684) Boci_83 válasza Macei (#15683) üzenetére


Boci_83
őstag

Én meg nem értem mit beszélsz. :DDD

**********

(#15685) Sirandrish válasza Boci_83 (#15684) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha megnézem hogy mire válaszol akkor valami olyasmit vélek kiolvasni hogy a multihoz nem kell origi mert nincs exe amit crackelni kell...és a szeronál meg kilehet amugyis kapcsolni valamit ami lehetősé teszi a virágbolti verzióval rendelkező embereknek is a szerverre jutást....vagy valami ilyesmi...persze egyáltalán nem biztos:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15686) Boci_83 válasza Sirandrish (#15685) üzenetére


Boci_83
őstag

Igen, akkor ki lehet kapcsolni a cd key ellenőrzést, ha crackelve van a szerver is, de mivel még nincs crack 1.7 hez,( server oldali hogy mindenki értse) igy kicsit lehetetlen! :U

[ Szerkesztve ]

**********

(#15687) Sirandrish válasza Boci_83 (#15686) üzenetére


Sirandrish
legenda

ö én csak megpróbáltam leforditani amit én kiolvastam abból a másfél sorból

Neki mongggyadd:D ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15688) Boci_83 válasza Sirandrish (#15687) üzenetére


Boci_83
őstag

Ja! Amúgy Macei-nek szól, csak neked címeztem! :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

**********

(#15689) Sirandrish válasza Boci_83 (#15688) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah azéé :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15690) Macei


Macei
tag

OK kicsit reggel vót XD
szerver oldali törés az tuttommal csak annyi h letiltanak egy portot amin a szerver kommunikál a főszerverrel ahol a cdkeyt ellenörzi. De azon se lepődnék meg ha rosszul tom. amióta nincs suzli azóta kicsit levok maradva. tnap haverom hívott h kinézett egy ati vidi karit kérdeztem miet, elmonta és a végén: 512ddr4<---- Mivan???
Szval szorri

(#15691) Boci_83 válasza Macei (#15690) üzenetére


Boci_83
őstag

Akkor nagyon, mert a legújabb vga-kon gddr5 van már. :D
Nem történt semmi. ;)

**********

(#15692) athomi válasza forceberg (#15680) üzenetére


athomi
veterán

elindítottam, de kb. 5-10mp után bezáródott az ablak

(#15693) Vladi válasza Boci_83 (#15682) üzenetére


Vladi
nagyúr

Krekk az nem kell. Szeró kell :O :W

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#15694) forceberg válasza athomi (#15692) üzenetére


forceberg
veterán

"-t" kell a végére, az a kapcsoló, hogy ne álljon le.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15695) athomi válasza forceberg (#15694) üzenetére


athomi
veterán

így most működik, de mit kellene itt néznem?

(#15696) Vladi


Vladi
nagyúr

1.7-es hc szerók:

62.141.56.27:28960
DE-KKK-Ranked1|HQ-HC

193.93.45.30:28960
A 24/7 HARDCORE [LSF] brit vegyes játékmód

80.249.169.16:28970
<FGJM> Public server 1 | 1.7 SAB & DOM [NO GL] www.fgjm.extra.hu | ..::serverberles.hu::.. ez asszem nem hc

82.138.240.240:28960
[UKG] NoObZ R uS 1.7 talán ez sem hc

84.2.39.212:28967
[HUN] Gyõri Felderítõk - HQ & HC Server - 1.7 - | www.gyorifelderitok.hu | Powered by OBiNet.hu

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#15697) forceberg válasza athomi (#15695) üzenetére


forceberg
veterán

Az idő xx ms mennyire állandó? Ha ott van olyan, hogy néha kiugró az érték, akkor vagy xar a neted, vagy vmi néha használja.
20ms körüli érték szokott lenni.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15698) Macei válasza Boci_83 (#15691) üzenetére


Macei
tag

LOLLL
DDR5??? Fejlődik a világ. Én leáltam a sima DDRnél anyám meg az SDRAM-nál XD

(#15699) athomi válasza forceberg (#15697) üzenetére


athomi
veterán

21-25ms-os érték, de időnként van közte egy 60-as. Akkor vmi gáz van.

(#15700) Skyhunter válasza athomi (#15679) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Érdekes dolog ez,én már többször is feldobtam ezt a "jelenséget" itt a COD-os fórumokon...a mai napig CODUO-zok és nálam is előfordul.Van úgy,hogy 50 fős szerveren 250-300 fps-em van tartósan,de egy-egy 1v1-nél leesik kb 5-10-re.És mindig akkor,amikor az ellen elém lép,vagy elkezd lődözni.Csak nagyon halkan merem megjegyezni,ez "véletlenül" mindig olyanokkal fordul elő,akik a fragtáblán elöl helyezkednek el...lehetséges,hogy van rá vmi hack.

De hál' istennek ilyet COD4 alatt még nem tapasztaltam..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.