Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

Hozzászólások

(#911) virkir válasza Thrawn (#908) üzenetére


virkir
veterán

Nem tudom mit akartál ezzel mondani de nálam is előjött ez a bug.
Ha belépek a PH fórumra majd megnyitom pölö az aprót és oda is be akarok jelentkezni akkor vivág a PH a csába és fordítva.
Jó lenne valamit csinálni ezzel mert baromi idegesítő, sőt volt már az is, hogy minden oldalra külön kellett bejelentkezni.
Most megnéztem, bármelyik PH oldalra akarok párhuzamosan bejelentkezni kivág az addigiakról. Ez még tegnap ment nem volt vele gond.
Plusz előjött a legutolsó telepítésemre, hogy a bejelentkezés megáll a " Sikeres belépés, rögtön továbbítunk..." oldalnál csak manuálisan tudok tovább menni, bár ez lehet valamelyik védvonal is csak még nem jöttem rá, hogy mi csinálhatja.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.