Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-20 19:59:35

LOGOUT.hu

A Borderlands: The Pre-Sequel! a Borderlands sorozat harmadik része, ami időben az első és a második rész között játszódik. A játékot 2014. április 9-én jelentették be hivatalosan (két nappal a megjelenésével kapcsolat információk kiszivárgása után), majd végül 2014. október 14-én jelent meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) intercooler


intercooler
őstag

A 2K megerősítette, hogy jön a Borderlands: The Pre-Sequel, ami ugyan nem egy teljes értékű harmadik rész, de rengeteg újdonsággal ismerteti meg a játékosokat.
A játékon a Gearbox helyett a 2K Australia dolgozik, és mivel elsősorban a már meglévő rajongóknak szól, csak azokra a platformokra jelenik meg, amikre az előző két játék is: PC-re, Xbox 360-ra és PlayStation 3-ra.

Ősszel fog megjelenni a Borderlands: The Pre-Sequel, ami nem tekinthető teljes értékű harmadik résznek, de játékidőben és tartalomban ugyanannyit kínál, mint az előző részek. A Borderlands és a Borderlands 2 sztorija közötti időben Pandora holdjára utazunk, ahol alacsony gravitációban ugrálhatunk, lövöldözhetünk ellenfeleinkre. A történetbe akkor csöppenünk bele, amikor Handsome Jack beleütközik a holdba a Hyperion űrállomással, és mi, mint az úriember beosztottja, segítünk neki megoldani ezt a problémát. Végig figyelemmel kísérhetjük átalakulását, és megtudhatjuk azt, miért hívta magát a Borderlands 2-ben a sztori valódi hősének.

Újdonságok:

- Az oxigén! nem az életben maradásunk kelléke lesz, hanem ennek segítségével tudunk double jumpolni, belecsapódni a földbe, vagy a levegőt hasítani.
- Cryo és lézerfegyverek
- Négy új kaszt mutatkozik be:
Athena (The Gladiator)
Wilhelm (The Enforcer)
Nisha (The Lawbringer)
Claptrap (Fragtrap)

8 perces gameplay

(#2) intercooler


intercooler
őstag

Sziasztok!

Most hogy bejelentették a játékot, és nem volt téma nyitva neki gondoltam meg teszem :)

Ide jöhet minden infó a játékról... képek videók.....

(#3) fi:zi'k válasza intercooler (#2) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Szerintem simán elfért volna a BL2 topikban. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Kell új topik... külön is illik,nomeg hány vacak játéktopik termel x ezer hozzászólást+magas rangúakat? Épp elég...Egyébként remélem,hamar jön...mint kábé mindenki!A BL épp elég egyedi...és sajnos a mellékvonal Dead Islandtól is csak egy "dlc" - re futotta,semmiDI2...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5) djculture válasza BandiHUN (#4) üzenetére


djculture
félisten

Hogy jön ide a dead island? Kiadó is más készitők is (techland), játék stilus is más.. :F

(#6) fi:zi'k válasza djculture (#5) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Olvass bele a BL2 topikba, nem rég fejtette ki a véleményét. Ott írt a dead island-ről is.
Mindig jön és elmondja, hogy a BL2 mekkora fosch. :(

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#7) BandiHUN válasza fi:zi'k (#6) üzenetére


BandiHUN
veterán

A vélemény akkoris vélemény,ha más. :R Attól várhatom én is az új BL-t,és elő is rendelem majd :-)
És biztos annyira nem lesz rossz,mint pl.a Ghosts a CoD rajongóknak,az tuti!

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8) fi:zi'k válasza BandiHUN (#7) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem a véleményeddel van gond, hanem a találásával és hogy mennyiszer elmondod. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9) [Prolixus] válasza BandiHUN (#7) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hinnye, pedig ebben szerintem még annyi Bl1-es hangulatú pálya sem lesz, mint a Bl2-ben volt. :P

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#10) djculture válasza fi:zi'k (#6) üzenetére


djculture
félisten

Ja így már érteni vélem a dolgot :)

(#11) gbors


gbors
nagyúr

semmi új a nap alatt? senkinek nincs valami jó kis infoja / pletykája? :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#12) [Prolixus] válasza gbors (#11) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Athenának fellőtték a netre a kardját, méghozzá hivatalos oldalról. Nyilván nem tudni mi volt ezzel a készítők célja, ugyanakkor a nagy Bl-es youtubberek már azt spekulálják, hogy lehet a karakternek lesz egy melee-s oldala is (ami jó lenne neki, mert ez a pajzsosdi elég gyérnek tűni). Főleg, hogy a skill tree-jében van is egy olan képesség, amelynek az ikonja valami buzi nagy kard. :) Nekem enniy újdonság csöppent a napokban, egyébről nem tudok.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#13) gbors válasza [Prolixus] (#12) üzenetére


gbors
nagyúr

nekem ez is új :) az alapján, amit az assassinok csináltak a Knoxx DLC-ben, simán lehet a csajnak melee ága.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#14) intercooler


intercooler
őstag

új 15 perces gameplay [link]

(#15) gbors válasza intercooler (#14) üzenetére


gbors
nagyúr

továbbra is tetszik :C mondjuk az biztos, hogy nem Athena-val fogok kezdeni.

köszi :R

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#16) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Kíváncsi vagyok, hogy fogják megoldani, hogy ne legyen túl könnyű a játék. Azért az, hogy lelövöd a fejéről a bubit és utána az oxigénhiány miatt bekábul az ellenfél, vagy 1/3 health-nél be lehet fagyasztani, és így lebénítani, így első blikkre elég nagy előnyhöz juttathatja a játékost. Vagy csak én gondolom így?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#17) dioka7 válasza [Prolixus] (#16) üzenetére


dioka7
senior tag

Ez igaz, meg nekem az is necces, hogy ha egy csoportba benyomsz egy gránátot, akkor 2-3 emberke elrepül, és ezzel kvázi hatástalanítod őket. A BL2-ben 1db gránáttal önmagában sokra nem mész, max a pajzsát szeded le, vagy az életéből egy kicsit, nemhogy 2-3 embert "megölsz".

(#19) vitaro


vitaro
senior tag

Wilhelm's Action Skill

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#20) vitaro


vitaro
senior tag

Megjelenés: Október 14. Moon Dance trailer.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#21) [Prolixus] válasza vitaro (#20) üzenetére


[Prolixus]
addikt

A hír topicjában már kiörömködtem magam. :) De beszéljünk a részletekről, mivel a trailerbe beleraktak pár csemegét is nekünk:

Jack maszk nélkül, még sértetlen arccal. huhh. Bár egyből feltűnt, hogy valami nem stimmel vele, és valóban: Egyszerűen túl keskeny az állkapcsa a maszk nélküli arcához képest is. Olyan mint egy felkiáltójel. :DDD

Feltűnik Moxxi, totál más ruhában, mint ahogy eddig láthattuk. Feltűnik Lilith, de azt mondták is, hogy az első vault hunterek feltűnnek majd a játékban.

Mutatnak egy legendary pisztolyt, elég érdekes speciális képeséggel: 5%-kal növeli a jobb loot esélyét ha kéznél van.

Valamint Athena és Wilhelm skill tree-jének egy jelentős része látható, a képsségekről szóló infó elolvasható, ha kikockázzátok.

Ja amúgy a Bl-es youtubberek kihalászták valamelyik készítő twitteréről, hogy már level 3-as szinten el tudjuk kezdnei a képességpontok osztását.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#22) dioka7


dioka7
senior tag

(#23) gbors


gbors
nagyúr

válasz erre:

a gearbox szerint a BL1-nél több, a BL2-nél kevesebb tartalom várható. ebből én arra következtetek, hogy egy fegyverből annyi lesz, mint a BL2-ben, bejárható területből meg valamivel kevesebb, mint a BL1-ben.

én abban bizakodom, hogy a BL2-es DLC-kben divatba jött raidbossosdi megmarad :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#24) tibee77


tibee77
őstag

Nekem mindegy mennyi cucc lesz benne csak hangulatos legyen, ahogy eddig az elsö ket resz.Elsö reszbe mondjuk a karakterek kicsit "szärazak" voltak, 2-be nagyon eltalältäk öket.Remelem claptrap mutat valamit talajon! ;]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#25) [Prolixus] válasza tibee77 (#24) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ezek a holdas pályák eddig nagyon faszán néznek ki. Igaz, hogy semmi közük nincs a Bl1-es pusztaságokhoz, de attól még faszán néznek ki. :) Én persze Jack sztorija miatt várom a legjobban a játékot, szerintem szigorúan a *játék* részétől a játéknak nem várhatunk sokat, lévén majdnem copy paste ugyanaz lesz, mint a Bl2. Ja lesznek lézerek meg fagyasztó fegyverek, na bumm. A jetpack-es ugrabugra lehet talán esetleg "gamechanger", de én attól sem várok túl sokat, szerintem hamar hozzászokunk aztán már nem lesz olyan wow élmény.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#26) oriic válasza gbors (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk ha csak a holdat vesszük, akkor olyan hűha de nagy területet nem hiszem hogy bejárhatunk majd.

Live-Die-Respawn

(#27) kona005


kona005
senior tag

En tuti Claptrap-el tolom majd, ez mi kiraly mar, hatalmas forma kivancsi leszek a beszolasaira :DDD

(#28) vitaro válasza gbors (#23) üzenetére


vitaro
senior tag

Raid bossok biztos lesznek, csak azt remélem, hogy nem a Voracidious és Hyperius féle genyók táborát fogják erősíteni a kikerülhetetlen támadásaikkal. Craw Jr. volt a BL2-ben a legjobb boss.

Elsőként tuti, hogy Athena-val vagy Nisha-val fogom végigjátszani, csak derülne már ki, hogy mi lesz Nisha action skill-je.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#29) oriic válasza kona005 (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Engem inkább Athena érdekel. Meg hogy lesznek-e Raid bossok. :) :C

Live-Die-Respawn

(#30) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Én is Athena-val fogok indulni. Wilhelm nem érdekel, Claptrap nekem már túl van szerepeltetve (kíváncsi vagyok, hogy magyarázzák meg, hogy Clappy kalandjairól semmi említés nincs a később játszódó Bl2-ben), Nisha nagy kérdőjel még sajnos.

Azért fura lesz úgy játszani, fejleszteni, szintet lépni, mindneki száját elkenni utóbbival (vagy Wilhelmmel is akár), hogy tudjuk, milyen könnyen elpatkol néhány év múlva a második generációs vault hunterek ellen. :)

Amúgy nekem szemet szúrt a kikerült e3-as gameplay-ekben, hogy ebben a játékban is vault huntereknek nevezik a karaktereinket, ami eléggé fura, lévén tudtommal egyáltalán nem keresnek semmilyen vaultot. Oké, hogy ez a megnevezés általánossá vált a 2 eddigi játék során, meg apróság de akkor is.... lehettek volna mercenary-k, vagy valami.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#31) tibee77


tibee77
őstag

Szerintem claptrap-nek amneziäja van, azert nem beszel ezekröl.A többi ember meg nem meri felhozni a dolgot, nehogy claptrap megint emlekezzen a mocskos multjära.Mert ezzel a hires-hirhedt ninjabot ujra eszeveszett gyilkoläszäsba kezd, mint annak idejen! :DDD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#32) oriic válasza tibee77 (#31) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként nem hülyeség, mivel robot simán megcsinálhatják azt hogy törlik memóriáját. A többiek meg nem emlékeznek rá. :D Vagy nem akarnak. :DDD

Live-Die-Respawn

(#33) gbors válasza vitaro (#28) üzenetére


gbors
nagyúr

szívem szerint egyetértenék, de az a gond, hogy a genyó kikerülhetetlen támadások nélkül nagyon könnyű lenne mindkettő (ahogy pyro pete is). engem inkább idegesített terramorphus (meg egy kicsit crawmerax jr is), mert folyton azon kellett parázni, hogy mikor kapok egy 40m-es pofont, amitől leesek és instant death.
részemről a sárkányok mellé teszem a voksomat :)

nekem az eddigi action skillek nem igazán jönnek be, nisha-ban reménykedem leginkább.

(#30) [Prolixus]: lehet, hogy Jack megbízásából a Warriort tartalmazó vaultot huntolják?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#34) [Prolixus] válasza gbors (#33) üzenetére


[Prolixus]
addikt

De az a vault (is) a Pandorán van. Mondjuk az igaz, hogy ezt Jack kapásból nem tudhatta, csak nem tudom milyen logika alapján keresné a vault-ot a holdon egy játékon keresztül, ha az elsőt és a másodikat is (amit már mi találtunk meg ugye a Bl1-ben) is egy bolygón fedezték fel.

Terrát én is cseszettül utálom (crawmerax juniort még nem farmoltam), szintén a rohadt instant death-ek miatt. Az milyen jó már, amikor lelövöd az életerejük 80-90 százalékát, aztán hopp, lecsapnak a pályáról és kedzheted újra az egészet.

A raid boss-ok ha visszajönnek, egyértelműen reformot igényelnek. Főleg a loot tekintetében (azt még elfogadom, hogy solo-ban egyik másik karakterrel nagyon-nagyon nehezen lehet legyakni őket, lévén ez egy co-op játék). Vagy legyen gyakoribb a dedikált drop, vagy ne legyen ilyen, de potyogjanak a fasza fegyók a generális loot pool-ból, mint az eredeti Crawmerax esetében. Az sem lenne rossz, ha lennének olyan itemek, amiket mondjuk csak akkor tudnál megszerezni, ha legyőzted X alkalommal az adott raid bosst: Egy kurvajó skin/head kombó, extra hátizsák hely, olyan audiolog a karakterekkel kapcsolatban, amit csak így lehet felvenni, vagy mittomén.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#35) vitaro válasza [Prolixus] (#34) üzenetére


vitaro
senior tag

A skin/head kombóról jut eszembe: Nem kérünk olyan dögből sem mint Vermivorous, akit szinte lehetetlen farmolni, mert előhozni is egy örökkévalóság. Triple-O ugyanez a kategória.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#36) gbors válasza vitaro (#35) üzenetére


gbors
nagyúr

jah, egyetértek az előttem szólókkal, a loot rendszert nagyon át kell gondolniuk.
nem kell magic "copy protection" láda, legyen rendes drop.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#37) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Handsome Jack's Tips for Surviving on the Moon

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#38) gbors


gbors
nagyúr

közvéleménykutatás! :)

érdekelne, hogy ki tervezi, hogy első nappal megveszi a játékot (esetleg előrendeli), és azonnal elkezdi tolni. nem teljesen önzetlenül kérdem - én még gondolkodom, hogy azonnal neki akarok-e fogni, vagy megvárom, hogy épüljön egy kis tudásbázis. viszont ha mindenki OP16-os lesz, mire elkezdem, akkor lőttek a coopnak :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#39) TESCO-Zsömle válasza gbors (#38) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jó lenne, de nem biztos, hogy egy ilyen "fél játékra" lesz majd 60€-m... :(

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40) dioka7 válasza gbors (#38) üzenetére


dioka7
senior tag

Én vagyok annyira sóher, hogy csak az első akciónál veszem meg :DDD

(#41) vitaro válasza gbors (#38) üzenetére


vitaro
senior tag

A Mass Effect 3 óta nem rendelek elő és nem veszek meg első nap semmit sem, megvárom a játékosok visszajelzéseit. Valószínűleg egy akció keretén belül fogom megszerezni. Ha nagyon nem bírok magammal, majd kipróbálom a "demót". ;]

[ Szerkesztve ]

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#42) intercooler válasza gbors (#38) üzenetére


intercooler
őstag

Én előrendelem az tuti, borderlands - ben nem csalódtam még.

(#43) Edem05 válasza intercooler (#42) üzenetére


Edem05
őstag

Szerintem én is megveszem. :)

(#45) gbors válasza TESCO-Zsömle (#39) üzenetére


gbors
nagyúr

60 EUR azért nem lesz - Németországban 50 EUR-ért előrendeljető, ill. itthon 12K-ért, ami kb. 40 EUR. Anno a BL2-t a megjelenés napján 9K-ért vettem (30 EUR), szerintem ez sem lehet számottevően több.

akkor ezek szerint mind az elején, mind pár hónappal később várható társaság coophoz. nice :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#46) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új trailer

Live-Die-Respawn

(#47) Audison


Audison
senior tag

Megelőztek. :B

[ Szerkesztve ]

(#48) gbors válasza oriic (#46) üzenetére


gbors
nagyúr

minél több demot látok, annál kevésbé vagyok meggyőzve, hogy ez a low grav dolog mennyire fog jól működni :F a többi újítás tetszik - remélem ez is jól sül el végül.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#49) oriic válasza gbors (#48) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én még bizakodok, de tény hogy még mindig tetszik. :)

Live-Die-Respawn

(#50) [Prolixus] válasza oriic (#49) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Akkor hogy is van a logikai kapcsolat a mondatrészeid között? :)

Nekem továbbra is az a félelmem, hogy túl könnyű lesz a játék. Nyilván a vidiben kiegyensúlyozatlan a harc a szintkülönbségek miatt, no meg a balanszot a megjelenésig ötször átszabhatják, de túl sok előnynek tűnik a fagyasztás, sisaklelövéses oxigénhiányos támadás, no meg a vertikalitás. Mondják a vidiben, hogy milyen fasza dolog lesz, hogy ugyebár nem csak mi tudunk nagyokat ugrani, hanem az ellenfelek is, így könnyebben a hátunkba kerülnek, a levegőből lelőhetnek...na ja, ez szépen is lenne, ha nem a Borderlands-ről lenne szó, ahol eddig épkézláb AI-jal nemigen sikerült összefutni. Szóval rengeteget kellene fejleszteniük a mesterséges intelligencián, hogy pl. a vertikalitás ne egyértelműen a játékosnak legyen előnyére.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.