Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-28 12:57:20

LOGOUT.hu

Ajánlott weboldalak:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Synthwave válasza nonsen5e (#250) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mert a minimumon 5 fps, az optimumon meg 20.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#252) ldave


ldave
Topikgazda

Beszarás, a FF XIII után minden idők egyik legjobb PS3 játéka is jön PC-re:

Valkyria Chronicles!

A Slime draws near! Command?

(#253) Synthwave válasza ldave (#252) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Maradok a PS3 verziónál.

Neked amúgy nincs olyan gémed PS-re, amit elbizniszelnél?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#254) ldave válasza Synthwave (#253) üzenetére


ldave
Topikgazda

Ha hasonló áron jön Steam-re mint az említett FF rész, akkor tuti megveszem mégegyszer :) Ferinek is ajánlom nagyon, a látottak alapján a készűlő Intelligent Systems 3DS játék, a Code Name: S.T.E.A.M. nagyon hasonló lesz.

Nagyrészt már eladtam, ami nem kell vagy nem vállt be.

A Slime draws near! Command?

(#255) Synthwave válasza ldave (#254) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

És a kisrészt?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#256) ldave válasza Synthwave (#255) üzenetére


ldave
Topikgazda

Mire gondolsz? :)

A Slime draws near! Command?

(#257) ldave


ldave
Topikgazda

Egy áltagos Halloween Japánban.

A Slime draws near! Command?

(#258) Synthwave válasza ldave (#256) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Nagyrészt már eladtam, ami nem kell vagy nem vállt be."

"És a kisrészt?"

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#259) ldave válasza Synthwave (#258) üzenetére


ldave
Topikgazda

Úgy értem, hogy melyik jákémora gondoltál :) Szerintem olyat pont nem adnék el, ami számodra is érdekes lehet, mert eléggé hasonló az izlésünk :)

A Slime draws near! Command?

(#260) Mister_X válasza ldave (#252) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Megkaphatnám már a laptopom, de tényleg.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#261) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#254) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nem tűnik rossznak, de szerintem megvárom most már azt a gőzös csodát.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#262) Synthwave válasza ldave (#259) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Há de honnan a bánatból tudjam, hogy mid van? :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#263) Mister_X válasza Synthwave (#262) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Sok f*szom JRPG PS2, PS3, PSP, 3DS meg még mittudomén vonalon :D

@ldave: Persona 4 minden platformra megvan?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#264) Synthwave válasza Mister_X (#263) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem C64-re nincs.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#265) Mister_X válasza Synthwave (#264) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De ZX Spectrumra igen, háh! Ne tekerjük ki egymás mondanivalóját, ha nem muszáj...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#266) ldave válasza Synthwave (#262) üzenetére


ldave
Topikgazda

Majd este tolok egy képet akkor a polcról, Andrishnak úgyis ígéertem. Hacsak nem megyek kukát gyújtani tüntetni.

@Mister_X: Vitára nincs meg. Még :) De a Persona 3 megvan PS2-re, PSP-re és PS3-ra is.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#267) Synthwave válasza Mister_X (#265) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Sőt se Atari 2600, se Atari 5200, Pong, Colecovision, Vectrex, C16, C128, C4+, Amiga 500 / 1000 / 1200 / 2000 / CD32, VirtualBoy, Jaguar, 3DO, <insert 40 more stuff here>.

;]

PS3 & X360, oszt víz. PS3 verzió netkódja sokkal jobb.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#268) Synthwave válasza ldave (#266) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egyszerűbb lenne leírni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#269) ldave válasza Synthwave (#268) üzenetére


ldave
Topikgazda

Hát ezek vannak lemezen:

Diablo III: Reaper of Souls / Diablo III
Mortal Kombat
Dragon Age: Origins
Grand Theft Auto V
BioShock Infinite
Beyond: Two Souls
Ridge Racer Unbounded
Gran Turismo 6
RAGE
Defiance
Prince of Persia
Shadows of the Damned
FINAL FANTASY XIII-2
BioShock
Dishonored
Valkyria Chronicles
CATHERINE
Dragon Age II
Ni no Kuni: Wrath of the White Witch
Mass Effect 3
Portal 2
Mass Effect 2
Dragon's Dogma
Syndicate
Fallout: New Vegas
Warhammer 40,000: Space Marine
DARK SOULS
FINAL FANTASY XIII
R.U.S.E.

Bontatlanul áll egy Tomb Raider, egy The Last of Us és egy South Park.

De most hogy így végignéztem, igazából egyiktől sincs kedvem most megválni :)

A Slime draws near! Command?

(#270) Synthwave válasza ldave (#269) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Amik érdekelhetnének;

RAGE
Valkyria Chronicles
Ni no Kuni
The Last of Us
Dark Souls

Meg mondjuk egy GTA V.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#271) nonsen5e válasza ldave (#252) üzenetére


nonsen5e
addikt

PS3-on még nem volt hozzá szerencsém, de ha ez is olcsón lesz tutira beszerzem én is gépre.
Tény, tény, ha nem tesznek bele idióta resolution meg fps lockot (amit úgyis kijátszanék valamivel) akkor ott szebben néz ki bármi. Bár engem konzolokon is csak egy(két) dolog ami zavarni tud: anti-aliasing meg anisotrophic filtering teljes hiánya.

Megvetted a Last of Ust de el sem kezdted? :D Mocskosul jó játék.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#272) nonsen5e


nonsen5e
addikt


:)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#273) Mister_X válasza nonsen5e (#272) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Adtam volna még az író kezébe három fajta, eltérő vastagságú tollat. Plusz rossz sorrendben vannak a képek ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#274) nonsen5e válasza Mister_X (#273) üzenetére


nonsen5e
addikt

Szerintem így aranyos. :) Amúgy mi van szerinted rossz sorrendben?
Amúgy az eredeti link.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#275) Mister_X válasza nonsen5e (#274) üzenetére


Mister_X
nagyúr

[link]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#276) Synthwave válasza nonsen5e (#274) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem jobbról balra halad.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#277) ldave válasza nonsen5e (#271) üzenetére


ldave
Topikgazda

Ha minden igaz, akkor ez most normális port lesz, szóval alapra tudja majd az 1080p-t és a 60fps-t. És az összes DLC is benne lesz a játékban. Korrekt csomag ez így a Segától.

A Slime draws near! Command?

(#278) nonsen5e válasza ldave (#277) üzenetére


nonsen5e
addikt

Már látom Steamen, ára is baráti (17.99e).

Mister_X: No ezt nem tudtam. :R

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#279) Synthwave válasza nonsen5e (#278) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Annyiért megveszed lemezen, PS3-ra.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#280) Mister_X válasza ldave (#277) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amúgy lemezesen az ilyesmik nem jönnek ki gondolom? Bár sok értelme nem lenne, az utolsó lemezes PC-s cím (nálam), ami több dologból állt, mint egy lemez és a Steam-kulcs meg egy szórólap, a The Witcher 2 volt...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#281) ldave válasza Mister_X (#280) üzenetére


ldave
Topikgazda

Mert Steam-en megjelenni nagyságrenddel olcsóbb, mint fizikai példányt legyártani majd eljuttatni a vásárlókhoz. Pont azért jönnek ki ezek a játékot PC-re, mert olcsó a digitális terjesztés.

A Slime draws near! Command?

(#282) Mister_X válasza ldave (#281) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Félreértesz, arra céloztam, hogy (az általad leírtak miatt is) miért nem lepődök meg ezen - ritka lesz az olyan dobozos PC-s cím, mint amilyen a The Witcher 2 volt... a megmaradt dobozos játékaim többsége mind olyan, hogy van benne legalább egy artwork.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#283) ldave válasza Mister_X (#282) üzenetére


ldave
Topikgazda

Amúgy egyre több japán játék van Steam-en: Recettear: An Item Shop's Tale (Capitalsim, Ho!, könnyed kis boltmenedzselős játék), The Legend of Heroes: Trails in the Sky (PSP-n játszottam vele), Agarest: Generations of War és társaik. Szóval manapság már nem csak a konzol az egyetlen lehetőség, hogy valaki japán játékra vágyik.

A Slime draws near! Command?

(#284) Synthwave válasza ldave (#283) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Record of Agarest War (Agarest Senki) király.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#285) Mister_X válasza ldave (#283) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Beszéltem egy natív japánnal (itt az egyetemen), mondta ő is, hogy már ott sem az ördögtől való a PC gaming. Majd japánul rakom fel a laptopomra a Windowst meg amit lehet (játék).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#286) nonsen5e


nonsen5e
addikt

[valamisqexvisszaszámláló]

Legend of Mana esetleg?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#287) Mister_X válasza nonsen5e (#286) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az van kiírva, hogy a legenda újjászületik. Tehát ja, visszahoznak/folytatnak egy régi franchise-t - de nyugodj meg, ez is 3DS-es cím lesz, ami ki nem teszi a lábát Japánból ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#288) nonsen5e válasza Mister_X (#287) üzenetére


nonsen5e
addikt

Le googlefordítóztam :DDD :DDD
A legendából gondoltam arra, vagy van más játék legendával a nevében a squaretől, vagy csak (véletlen) egybeesés az egész? 2 nap és megtudjuk.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#289) Mister_X válasza nonsen5e (#288) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem kell annak a nevében benne lennie, plusz a Mana-széria arrafelé mind Seiken Densetsu, azaz öhm... Szent kard legenda.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#290) nonsen5e válasza Mister_X (#289) üzenetére


nonsen5e
addikt

Lehetne akkor már Szent Korona legenda is. :) ;]

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#291) ldave válasza nonsen5e (#286) üzenetére


ldave
Topikgazda

Na, az menő lenne, a Secret of Mana ez egyik legjobb SNES játék, bár én csak emulátoron toltam.

A Slime draws near! Command?

(#292) ldave


ldave
Topikgazda

Amcsiknál lesz egybe KH 1.5+2.5 kiadás, remélem eljut EU-ba is egy ilyen csomag. Mert ezt így megvenném.

A Slime draws near! Command?

(#293) Synthwave válasza ldave (#292) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vagy 26 ezeré.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#294) Mister_X válasza ldave (#292) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tudod, már feltalálták az Amazont ;] Ha jól emlékszem, az usák amazon is szállít ide, PS3 meg régiómentes - és nem aggatják tele szláv feliratokkal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#295) ldave válasza Mister_X (#294) üzenetére


ldave
Topikgazda

Te, én már akkor Amazonról rendeltem, amikor te még az abc-t tanultad, kisfiam ;]

Amúgy meg, ahogy a képen is látszik, Square-Enix Store exkluzív a dolog, szóval max megjelenés után lesz majd Ebay-en, horroráron. Közben már bejelentették EU-ba is, egyelőre csak UK és francia címre lehet megrendelni.

A Slime draws near! Command?

(#296) Mister_X válasza ldave (#295) üzenetére


Mister_X
nagyúr

'99-ben már volt Amazon? ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#297) Synthwave válasza Mister_X (#296) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Úgy 4 éve.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#298) ldave


ldave
Topikgazda

A Resident Evil HD akármi Japánban lemezesen is megjelenik PS3-ra:

Ha jól tudom nyugaton csak digitálisan adják ki :(

A Slime draws near! Command?

(#299) ldave


ldave
Topikgazda

Ez meg egy másik érdekes téma: a klasszikus Wizardry játéksítlus (ami nagyrészt a nyugati cRPG-k alapja) épp Japánban éli reneszánszát. Itt van pl ez az új Vita játék, Stranger of Sword City: Black Palace:

dobozkép


játékmenet

A Slime draws near! Command?

(#300) nonsen5e


nonsen5e
addikt

<---- legalább tőlem megkapja a szeretetet a játék. :) :P

D4 klán: HunPH - invért privát rám

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.