Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoli03

    őstag

    válasz DeFranco #19 üzenetére

    Megértelek, de azért sokszor a vevők is érdekesek. Szoktam Vaterázni, kirak oldalra-felülre ajánlott hirdetéseket, néha megnyitok párat. Mást se látni, hogy a vevő megkérdez valamit, ami jó eséllyel benne van a termékleírásban, vagy google-val egyből megvan, nem kéne várni az eladó válaszára. Aztán jön egy másik, utána még egy, aki megkérdezi ugyanazt, amit kettővel előtte. Mintha nem tudna olvasni. És ez nem ritka, szinte minden nap látok ilyet, akár többet is. Amíg ilyen vevők vannak, addig meg is fognak élni a Vaterások. El nem tudom képzelni, hogy egy ilyen ember külföldről rendeljen valamit. Itteni Hardveraprós helyzettel nem vagyok tisztában, mert csak olyan terméket keresek, amit csak innen éri meg megvenni. Pl laptopot nem fogok keresni eBay-en, hanem inkább HA-n.

    Lehet nekem van valami bajom, de még most sem értem, hogy lehet olcsó beszerzési forrást megtárgyalni, mikor ott van a növekvő ár szerinti rendezés.
    Visszatérve az RC helikopteres példára, szerintem pl a Syma S107 az egyik legjobb az olcsóbbak közül, maga a helikopter is igen jó, és az alkatrészek is olcsók hozzá és bőven van. Most ha valaki utánanéz valamilyen fórumon, megtalálja pl a fent említett Syma-t és rendelni akar, csak sorba tudja rendezni a találatokat (maximum megnézegeti még az eladó értékeléseit).
    Ugyanígy ha telefontokot akarok rendelni a mobilomhoz, beírom a keresőbe, megnézem melyik tetszik a legjobban, aztán megveszem azok közül a legolcsóbbat. Nem látom értelmét belinkelni pl egy ZTE Blade toknak, mert ha valakinek kell, hamarabb meg tudja keresni, minthogy én megkeresem+belinkelem ide.

    Vagy minek linkeljek be memóriakártya olvasót, amikor rá lehet keresni, licitál az ember egy két olcsóbbra, aztán ha megnyeri a licitet, lehet megkapja 50-100 Ft-ért.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés