Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4693) AirBooms


AirBooms
addikt

Sziasztok!

Egy D-Link AirPlusG wifi notebook adater szeritetek csak a saját D-Link wifi routerével működik (DI-524) vagy más wifi routerrel is hajlandó együttműködni? Fontos lenne tudni, mert lecserélném a DI-524-et egy 108 Mbps wifi routerre (gyorsabb netet kaptunk), hogy a PC-n ki tudjam használni ezt (az is wifi-n kapja a netet). Viszont nem szeretném, ha a laptop ezentúl nem kapna a netből.

Köszi :R

(#4716) AirBooms válasza priti (#4694) üzenetére


AirBooms
addikt

Köszi! :R

(#4728) AirBooms


AirBooms
addikt

Nem találok megfelelő topikot...

Tudtok valahol eladó 300 Mbps PCI WIFI kártyát? Hol lehet ilyet venni? Sehol nem találok...

Köszi!

(#4735) AirBooms válasza RootRulez (#4733) üzenetére


AirBooms
addikt

Igen, ilyenekre! Nagyon köszi :R (persze, közben én is találtam már - megint elöbb járt a kezem, mint az agyam... )

(#4740) AirBooms válasza spyduck (#4737) üzenetére


AirBooms
addikt

Ha van újabb Nero-d, azzal is.

(#4908) AirBooms


AirBooms
addikt

Sziasztok!

120/30 Mbps-es UPC net, ami egy D-Link DI 524 routerbe csatlakozik a modemről. Kábelen simán megvan a 75-80 Mbps is letöltésben, de wifin csak 13-14 Mbps, míg a feltöltés csak 1,5-2 Mbps). A PC-ben lévő wifi kártya egy Edimax 802.11n Draft 2.0 300 Mbps-es kártya. A laptopban lévő D-Link AirPlusG kártyán még ennyi sincs (1,5-2 Mbps). Beüzemeltem egy még régebbi SMC wifi routert, ott is megvan kábelen a 75-80 Mbps, de wifin 15-17 Mbps (tehát egy hajszálnyival jobb), viszont a feltöltés már eléri a garantál 8-10 Mbps-t. Mi a búbánat lehet??? :F

(#4964) AirBooms válasza whited (#4962) üzenetére


AirBooms
addikt

Azt, hogy 32 bites. Ha nem volt aktíválva, akkor tuti, akkor tök mindegy, hányszor volt telepítve. De csak, ha biztosan nem aktíválták!

(#4969) AirBooms válasza whited (#4965) üzenetére


AirBooms
addikt

Ahogy Qru írta... :K

(#4968) whited: Nekem Pro 64-em van, de otthonra szerintem az Ultimate már talán túlzás, hacsak nem spéci felhasználó vagy. A 64 bites verzónak több értelme van.
Itt össze tudod hasonlítani a különféle W7 verziókat

[ Szerkesztve ]

(#4974) AirBooms válasza whited (#4973) üzenetére


AirBooms
addikt

Viszont mivel már most van 4 GB ramod, én javasolnám a 64 bitest... Később pedig egyértelműen ez a fejlődés...

(#4977) AirBooms válasza whited (#4976) üzenetére


AirBooms
addikt

Ez már a te döntésed, csak ez nem is olyan soká még visszaüthet...

(#5027) AirBooms válasza D1Rect (#5021) üzenetére


AirBooms
addikt

Az OEP úgy gáz, ahogy van. Ha még tényleg floppyznak, akkor ez is azt mutatja, hogy mi megy náluk, hol tart a színvonaluk...

(#5015) P100: Ha tényleg be akarsz vásárolni több száz darabot, s így akarsz majd másoknak adatokat átadni, netán örökbe adni, akkor ezzel egyre inkább csak kitolsz majd velük. Ugyanis tényleg a legtöbb mai gépben nincs már floppy-meghajtó. S nem, nem a legegyszerűbb módja a floppy a BIOS-frissítésnek - ma már.
Az én X58-as lapomon már nincs is floppy-csatlakozó... :C S lőn, még mindig élek, eddig egyszer sem éreztem a hiányát! ;)

[ Szerkesztve ]

(#5031) AirBooms válasza Dark KillerX (#5028) üzenetére


AirBooms
addikt

Ha a mostani lapodba rakod bele, s a lapod BIOS-a támogatja azt a négymagost, amit beraksz, akkor semmi gond nem lesz. Ha nem támogatja, akkor is inkább BIOS-t frissíts.

(#5033) AirBooms válasza Dark KillerX (#5032) üzenetére


AirBooms
addikt

Szerintem nincs mitől félned...
Milyen négymagost teszel bele? Húzni fogod?

(#5039) AirBooms válasza Dark KillerX (#5037) üzenetére


AirBooms
addikt

Ha lapod BIOS-a támogatja, nem lesz gond. Pláne Vista alatt. A 3 GHz-es tuningot pedig még egy P35 is tudja szerintem (mert az igazi quadtuning-lap a P45). Szóval, menni fog, tuti! ;)

(#8343) AirBooms


AirBooms
addikt

Sziasztok!
Ti hogy rakjátok házba az alaplapotok? A házba kis furatos csavarokat teszünk, amibe az alaplapot rögzítő csavarokat tekerjük. Eddig OK. De az alaplap és a csavarok közé kell alátét? Ti raktok? :F
Én nem raktam, s ha (szemből nézem) az alsó három csavart is betekerem az alaplapba, hogy rögzítse a ház falához, akkor nem indul el az Asus Rampage II Extreme alaplapom.
Ha nem rakom be a csavarokat, akkor is brummot csinál a hangkártya, ha kivezetem a hangot erősítőre. Ezt eddig nem csinálta, amíg a mikorATX-es Gene volt a házban, amihez ugye nem is kellett az alsó három csavar. Szóval olyan érzésem van, hogy valami rövidzár, vagy földelési gond lehet nálam.
Tehát kell a csavarok alá alátét, vagy nem? :F
Köszi :R

(#8348) AirBooms válasza body007 (#8345) üzenetére


AirBooms
addikt

Hát ez az, ez nekem is gyanús. Pedig már ezer éve én sem használok alátétet az alaplapoknál. Viszont szerintem most újra fogok. Ezzel ugye nem okozok problémát? :F

BPFeri: nem húztam meg kajakra, sőt! Szóval nekem itt valami nem kerek! Ez a harmadik R2E lap a HAF932 házban, s mind a háromnál csinálja. A Rampage II Gene-vel nem volt ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

(#9092) AirBooms


AirBooms
addikt

Hogy kell kilistázni egy adott PH-s kolléga hsz-eit? Van erre lehetőség a keresőben?
Köszi! :R

(#9098) AirBooms válasza kételkedem (#9096) üzenetére


AirBooms
addikt

Köszönöm, de nekem pont arra lenne szükségem, hogy a PH-n található összes szakmai hsz-ét lássam (nem olyan sok). :R A fórumkereső.hu nem jó, mert az nem hozzászóló szerint keres... :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.