Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) DeFranco válasza föccer (#5600) üzenetére


DeFranco
nagyúr

rajta vagyunk, persze, de még a babának meg a mamának is tanulni kell. köztes időszakokban meg ha már nagyon nem megy, akkor marad a cumi. éhen nem maradhat :)

(#5602) Melack válasza DeFranco (#5599) üzenetére


Melack
veterán

Nekünk a méréssel az volt a baj, hogy nem volt pontos. Nem adta vissza, hogy ténylegesen mennyit evett. Ha kaja közben pisilt, egyből +50g a súly. Ehhh, utána nem mértük, és jobban evett és nyugisabb lett - naná, anya is nyugodt volt.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5603) AMD Power válasza DeFranco (#5597) üzenetére


AMD Power
titán

Én aznap mikor hazahoztam a Tomit 30ml tápszert kellett neki csinálnom. Ez rá pár hétre már 120ml-150ml volt. Mondjuk nekünk a mai napig nagyon jól és sokat eszik a gyerek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5604) CharlieDrop válasza föccer (#5600) üzenetére


CharlieDrop
veterán

egyetértek, a mennyiségeket meg nem szabad nézni, csak akkor ha durván kevés vagy sok :)

Azaz folyton sír, vagy folyton bukik. De pár nap kell, hogy beálljon :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5605) Elemental


Elemental
addikt

Nektek hogy volt a gyermek születése utáni időszakban a vezetés? Én olyanokat éreztem, amiket még sosem. Elkezdtem parázni. Megrohantak új érzések. Pl most már másért élek, meg haza kell érnem, mert várnak. Amikor elindultam az autó felé elkezdett jobban dobogni a szívem :)
Amikor beültem a kocsiba és elkezdtem vezetni ez elmúlt, de előtte paráztam.

(#5606) AMD Power válasza Elemental (#5605) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem ilyen nem volt. Még akkor sem mikor mögöttem ül a gyerek. Inkább köttetem egy biztosítást magamra ha lenne valami.....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5607) CharlieDrop válasza Elemental (#5605) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Semmi :)

És a páromnak se :)

Igaz jobban tartok azoktól, akik szemből jönnek

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5608) wopi


wopi
aktív tag

Boldog vasárnapot, és még boldogabb nőnapot az erre járó kevéske anyukának! :D

(#5609) DeFranco válasza Melack (#5602) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Addig nem teszed tisztába amíg nem mérted le, ennyi. Tök mindegy, hogy benne van a pisi vagy a pelenkában.

(#5603) AMD Power: de mellette tejet is kapott? ha igen mennyit?

(#5610) this is life válasza DeFranco (#5597) üzenetére


this is life
Ármester

Ne aggodj az elejen kevesebbet esznek , kesobb is annyit amennyire szukseguk van , ha lustak akkor kevesebbet , elvileg a sulya 1/6 naponta a kaja atlag mennyisege, etetes elott es utana is merjetek , azert ha tartosan keveset eszik es nem gyarapszik utemesen a sulya akkor ha kell segitsetek ra cumisuveggel. Egyszerre csak az egyik cicibol egyen , etessetek, nem ajanlott etetes alatt cserelgetni, mert akkor nem kap meg mindent ami a ciciben van, folyadek,feherje ,zsir...stb . A mienk lusta volt , cicibol nem evett tul sokat, fel orakig el volt rajta ,de alig szivott valamit. Igy nalunk mellszivo es cumisuveg jatszott, de a cumisuveggel is az elejen mint a fecskendo ugy etettem mertha rajta mult volna akkor alig evett volna , igy aztan a cumisuveg osszenyomasaval segitgettem neki, meg szoval biztattam...

Hdman
Aranyosak vagytok, jo lett a kep, s fiad is jo sokat nott .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5611) AMD Power válasza DeFranco (#5609) üzenetére


AMD Power
titán

Őszintén szólva pontosan nem emlékszek már. De ilyen 5-60ml anyatej után lazán bevert még 30ml tápot már pár naposan is.

wopi Ma Zoltán nap van. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5612) hdman válasza AMD Power (#5606) üzenetére


hdman
őstag

+1, mondjuk ha család velem van, akkor megfontoltan vezetek, nem nagyon előzgetek, vigyázok a többi barom helyett is. Ha egyedül vagyok, az más tészta, akkor sem vagyok állat, de néha kihasználom a 180 lovat, ha elgurul a gyógyszer :)

Sopron city :)

(#5613) #79621120 válasza DeFranco (#5561) üzenetére


#79621120
törölt tag

Utólag is gratulálok .

(#5614) hdman


hdman
őstag

Hát gyerekek, én olyan büszke vagyok! :C

Azon kaptam a gyereket, hogy az éjjeliszekrényemben kutat ( van rajta kétoldalu ragasztós gyerekzár, ami néha elenged).

Rászólok, beálltam mögé. Rámnéz, mondott valamit a babanyelvén. Visszafordul, elkezd mindent visszapakolni. Mondom csukd be a fiókot, told be. Visszatolta, és visszarakta a gyerekzárat :Y Asszonnyal majd meghaltunk a röhögéstől :))

Amugy ma 13 hónapos Mátém, már egyedül rugja a gumilabdát... :C

Hivattunk elő képeket a plazaban, ma mentünk érte, tök menő volt, hogy a kissráccal sétáltam bent :D

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#5615) AMD Power válasza hdman (#5612) üzenetére


AMD Power
titán

Persze! Én is más vagyok. Mondjuk én eleve kicsit "lassan" vezetek de olyankor meg még inkább.

Tényleg nagy buli amúgy gyerekkel így sétálni. Mi ezt ma az Esztergomi búbánat völgyében tettük meg. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5616) twine válasza hdman (#5614) üzenetére


twine
addikt

:C

Ugye hogy...?! :DDD
Én is így vagyok vele...imádok a sráccal(most lett 2 éves) kettesben vásárolgatni...játék osztályon még csak az alsó sort éri el, úgyhogy a drága játékok még nem veszélyeztetnek :DDD bár néha a kasszánál így is meglepődök hogy egy kisautóért mennyit képesek elkérni (amiből mondjuk 3-at választott) :Y :DDD
De amúgy akkora büszkeség...tologatja a kosarat, szaladgál de eddig még semmit nem vert le...múltkor egy nagy üveges mézet hozattam vele a kosárhoz...Pont arra a sorra kanyarodott rá takarító bőr....szegény lefagyott a takarító eszközökkel amikor meglátta a jelenetet :DDD szó szerint...aztán mikor Balázs berakta a kosárba a mézet, akkor "felolvadt" a hölgy, és egyből nekiállt jópofizni...:DDD

Vicces volt :D

[ Szerkesztve ]

(#5617) föccer válasza twine (#5616) üzenetére


föccer
nagyúr

A játék osztályon pont alul vannak a drága cuccok... :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5618) AMD Power válasza twine (#5616) üzenetére


AMD Power
titán

Meg ami a legdurvább ,hogy iszonyú nő mágnesek!! Hála Istennek én mondjuk eddig is elég jól álltam ezen a téren ,de most.... áhh 1x imádják a csajok. ;]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5619) twine válasza föccer (#5617) üzenetére


twine
addikt

"Nálunk" szerencsére a kis "b@szokat" rakták alulra! A harmadik polctól kezdődnek a drágább szettek (ahogy észre veszem)....;)a kis "cirkálók" még úgysem tudnak mit kezdeni a "5-7+" -os játékokkal...maxx tönkretenni :DDD

AMD Power:
Nagy pacsi....Én ilyet ebben a topicban "nem mertem"...;] pedig az előbb is ott volt az "ujjam hegyén", hogy beírom :D

[ Szerkesztve ]

(#5620) föccer válasza twine (#5619) üzenetére


föccer
nagyúr

Én még ~1 éve szembesültem vele, amikor elvittem a lánykát a tropicariumba. Otthon hagytunk az autóba szánt játékot, és még volt időnk nyitásig, így bementünk a tecsóba, játékosztály. Lent a 8k-s, 30 cm micimackók, fentebb a 10 cm-es, 2k-s micimackók, köszi tecskó, rendes vagy. Még szerencse, hogy nagyon értelmes lányom van, és nem hisztériázott a nagyobbért, simán jó volt neki a kicsi is.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5621) twine válasza föccer (#5620) üzenetére


twine
addikt

Nekem a napokban azért elég komoly tárgyalást kellet folytatnom, hogy ne vegyünk meg két ugyanolyan kisautót, amiből már amúgy is van otthon egy :DDD de a végén "nyertem"....
Pedig neki is "komoly érvei" voltak, mikor kértem, hogy rakja vissza : "Nem-Nnnneem!" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5622) hdman válasza twine (#5616) üzenetére


hdman
őstag

Jó lesz ez, érzem :C

(#5621) twine:

ez az érvek érve, ennél jobb azóta sincs :)

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#5623) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Nem tudom, mázlim van, vagy megértették, hogy nem veszünk mindig játékot, de komoly hisztim még nem volt egyikkel se ebben a témában. Másban viszont elég hajthatatlan tud lenni.

Tegnap Lilit nagyon tündérien harcias volt. Van egy cipzáros pulcsi, "otthoni beleugrós", ami eredetileg az enyém volt, de a feleségem kisajátította és így ő hordja, de jó nekem is. Tegnap este kicsit fáztam és nem volt kedvem felmenni a tetőtérbe és felvettem azt. Megyek be a szobába és a kicsi lányom már jön felém és hangosan kiabálja, Neem, neeem nem, anya, anya, nem nem.... Mutogat közben a pulcsira eléggé felháborodottan.
Szóval levetette velem anya pulcsiját. Odaadtam neki, hogy vigye el anyának. Nagyon boldog volt tőle, én meg mehettem fel mégis pulcsiért.

(#5624) twine válasza Ghoosty (#5623) üzenetére


twine
addikt

Nagy bajok(őrült hiszti, kiabálás) a játékvásárlással (egyelőre)nincsenek nálunk sem szerencsére...Ellenben vétettünk egy szarvas hibát:
a "kisközért",ahova nap mint nap járunk ki vásárolni, egyenlő lett a pöcsösnek a túró rudival :(((
Eleinte jó ötletnek tűnt, hogy az A-ból B-be jutást a rudival ösztökéljük, hogy "a közértben veszünk Balázskának túrórudit", illetve "siessünk mert elfogy a rudi"...stb...hogy az amúgy 10 perces séta ne legyen 1,5 óra...
De már látom, hogy ez hatalmas hiba volt :O Most meg agyalok folyamatosan, hogyan is lehetne ebből "kimászni"...ahogy belépünk, rohan a hűtőpulthoz, és máris markolja ki a rudit...Amit elvenni már "esélytelen"... :(((

(#5625) Ghoosty válasza twine (#5624) üzenetére


Ghoosty
őstag

Egyetlen ötletem, van, ami működhet. Ha előre lebeszéled vele, hogy most megyünk a boltba, de nem lesz túrórudi. Ezt útközben többször megerősíted neki. Nem biztos, hogy működik, de talán a hiszti eloszlik otthon-útközben-boltban rész között.

(#5626) CharlieDrop válasza twine (#5619) üzenetére


CharlieDrop
veterán

dehogynem, a kétévesem úgy legózik, nem nem dupló, legó ilyen 5+-os Lego City cuccok vannak, hogy öröm nézni :)

Nem, nem eszi meg :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5627) twine válasza Ghoosty (#5625) üzenetére


twine
addikt

:R
Még valami olyan"agyament" ötlet jutott eszembe, hogy úton odafelé kap egy rudit a kezébe...így talán nem akar mindenáron a közértben is "vásárolni"...vagy a lebeszélés könnyebb, hogy ne vegyünk....viszont félek, hogy ettől még az a pavlovi közért/rudi páros nem múlik el, csak "átalakul"...
Na mindegy,,valahogy majd megoldjuk... :)

(#5626) CharlieDrop:
Az igen :)) ügyes a srác :R
Nálunk valahogy nincs nagy sikere a duplo szerű "legónak" ...néha előveszi, játszik vele kicsit, de inkább mondja, hogy "apa épít jepüő"...és akkor apa építi a repülőt :DDD
De annyira nem csípi mint a dömpert , nagy kamiont, kisautókat...

[ Szerkesztve ]

(#5628) CharlieDrop válasza twine (#5627) üzenetére


CharlieDrop
veterán

A nagy ilyen, apa rakd össze :D

De már alakul, azért látszik a 2,5 évkülönbség a nagy javára, de a kicsinek van érzéke hozzá :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5629) Elemental


Elemental
addikt

Voltatok babaelsősegélyen?
Mi voltunk a feleségemmel, amikor terhes volt. Egy mentős tartotta, hasznos dolgokat beszélt.
Elkunyiztam tőle az anyagot, ha valakit érdekel, felrakhatom.

(#5630) wopi válasza Elemental (#5629) üzenetére


wopi
aktív tag

Szia!

Én megköszönném!

(#5631) Elemental


Elemental
addikt

(#5632) föccer válasza Elemental (#5631) üzenetére


föccer
nagyúr

Szia!

Ezt nem tudom megnyitni. Ugye nem jogvédett tartalom?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5633) Elemental válasza föccer (#5632) üzenetére


Elemental
addikt

Nem hiszem. Ez alapján tartotta a csaj az előadást. Kérdeztem, publikus, mondta, hogy ha viszünk pendrive-ot, vihetjük.
Én tömörítettem. Le is teszteltem. Letöltésre kattintva, kitömörítve meg tudom nyitni.

[ Szerkesztve ]

(#5634) föccer válasza Elemental (#5633) üzenetére


föccer
nagyúr

Ok, köszi, nekem ennyi elég. Az itthoni gépen nincs semmilyen office alkalmazás, ezért nem tudom megnyitni.

Köszi,

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5635) this is life válasza föccer (#5634) üzenetére


this is life
Ármester

Legalabb egy libre , ooo-t erdemes tartani a gepen ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5636) föccer válasza this is life (#5635) üzenetére


föccer
nagyúr

Minek? Ha valami nagyon érdekel, akkor tabon megnézem vagy céges notin, vagy végszükség esetben telefonon. Azért nem telepítek szoftvert, hogy évente 1x megnyissak vele valamit.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5637) Heller2 válasza Elemental (#5631) üzenetére


Heller2
aktív tag

Köszi!

Én nem tudom, hogy Ti hogy vagytok, voltatok vele, de én agyonparáztam magam, amikor szilárd táplálékot kezdett enni. Meg tudja rágni? Le tudja nyelni? Nem nagy az a darab? Most már nincs ilyen , de anno... :DDD

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#5638) AMD Power válasza Heller2 (#5637) üzenetére


AMD Power
titán

:)

Nekem ez most van. De persze megpróbálom kordában tartani a "félelmeimet" ez ügyben.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5639) ZiD


ZiD
tag

Sziasztok,
Lenne valakinek tippje egy jó és nem drága sport babakocsira? (kölök egyre nehezebb, és anya egyre nehezebben viseli a fel le cipelészést) Fő szempontok:
- kis súly
- a kis súly ellenére ne essen szét a betonon való tologatáskor :)
- bolygósítható kerekek
- nem ártana, ha a kart lehetne variálni(elölről/hátulról is lehessen tolni)

Elkezdtem nézelődni, de annyi van mint, égen a csillag, és nem is olcsón...

Előre is köszi!

Gábor

(#5640) AMD Power válasza ZiD (#5639) üzenetére


AMD Power
titán

Mi ezt most vettük nem rég. Ez pl tök jól bevált nekünk.

Lorelli Foxy Sport

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5641) Heller2 válasza AMD Power (#5640) üzenetére


Heller2
aktív tag

Velem ezt vetette meg az asszony annak idején. Én hülye meg....csak bólogattam. Azt sem tudom mikor használtuk utoljára.. :D

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#5642) ZiD válasza AMD Power (#5640) üzenetére


ZiD
tag

Nagyon köszi, ezt megnézzük élőben is :R
Heller2: az igen, van egy ára... :Y

(#5643) Heller2 válasza ZiD (#5642) üzenetére


Heller2
aktív tag

Mondjuk ehhez volt hordozó rész is. Amíg kisebb a gyerek azt teszed a vázra, meg a kocsiba is be lehetett benne rakni. Ha meg nagyobb akkor a másik részt teszed a vázba. Könnyű, egykezes összehajtás. Ha szükséges, akkor a kerekek is kiszedhetőek, egy kis fülecske benyomásával. Sok ilyen kis apróság, ami miatt bejött. Viszont ha jól emlékszem, akkor az asszony azt mondta, hogy bármennyire is jó ez, most már nem ezt venné. Óóó, csak emlékeznék az indokokra..sokat beszél, aztán már annyira leszűröm a szavait, hogy sok minden kimarad... ;)

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#5644) ZiD válasza Heller2 (#5643) üzenetére


ZiD
tag

2 funkciósként más persze:)
Utolsó mondat :D :D :D

(#5645) hdman válasza ZiD (#5639) üzenetére


hdman
őstag

[link]

Esetleg ez? Nekünk ilyen van, jó és olcsó.

Sopron city :)

(#5646) ZiD válasza hdman (#5645) üzenetére


ZiD
tag

SZia,
Nagyon köszönöm, megnézzük ezt is ha Nektek tetszett :R

(#5647) DeFranco válasza Heller2 (#5643) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Elég brutál súlya van. A miénk 14 kilós (graco quattro tour deluxe) de egyszer is feszt elég volt felcipelni. Van egy másik graco voyager air is, az csak 10 kiló, de az már elég öreg, kevesebbet tud meg félek, hogy elért rajta a műanyag.

Mindkettő kölcsönkocsi ofc.

(#5648) AMD Power válasza ZiD (#5642) üzenetére


AMD Power
titán

Nekünk bejött. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5649) this is life válasza AMD Power (#5638) üzenetére


this is life
Ármester

Ne parazz a darabos kaja miatt, meg tudjak ragni, meg aztan ugyse adtok neki nagy falatokat, nalunk akkor volt para amikor a pingpong labdat beszuszakolta egy ismerosunknel a szajaba, de konnyu volt kiszedni ...hat az nem volt felemelo elmeny...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5650) AMD Power válasza this is life (#5649) üzenetére


AMD Power
titán

Jaj... nah az para. Biztos "betojtam" volna.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.