Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49851) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Tudtok alternatív megoldást a k******************* UPC otthoni internet helyett?
Csak az UPC van bekábelezve itt, szóval nagyon sok lehetőség nincs, de hátha van valami jó ötletetek.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#49852) Soybex válasza no more (#49839) üzenetére


Soybex
őstag

Éppen elég annyira hogy elérjen az ujjam kényelmesen a hátlapi olvasóhoz..
Note 4-nél ha már simizős vacak van, akkor a következő telefonomba legyen már használható helyen :))

@Doki : Telenor korlátlan net 6k havi, bedobod egy routerbe aztán csókolom

[ Szerkesztve ]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#49853) Dr. 444Hertz válasza Soybex (#49852) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Thx!

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#49854) philoxenia válasza Dr. 444Hertz (#49851) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

UPC? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49855) Intruder2k5 válasza Dr. 444Hertz (#49851) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mobilflotta korlátlan net. Szerintem az a legolcsóbb... Talán EQ (EuroQuattro), de ebben nem vagyok 100%-ig biztos, lehet IQ Pro lesz az, kérdezz rá a flotta topikban.

[ Szerkesztve ]

(#49856) Quqesz válasza philoxenia (#49854) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ebben mi a meglepő?(6 évig voltam náluk én tudom a miértekre a választ ;) )

Doki
Jó a mobilnet is, de sokban függ a sebesség a cella leterheltségétől is. Pl nekünk van voda 4g mobilnef mifivel, jó a térerő és a speedtest alapján nem ment 24mbyte fölé a sebesség, holott elvileg 75mbyte-nek kellene lennie. Betelefonáltam, ez jó érték a voda szerint......lehet pesten ez jobb, de a tnor sem ad asszem 150mbyte-nál nagyobb sebességet.....

Na az első bajom a samu tabbal, hogy szöveg törlésnél olyan turbó sebességrt vesz fel, hogy 5x annyit törlök mire felocsudok..........g4 volt ilyen...nem szerettem ezt ott sem.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#49857) Dr. 444Hertz válasza Intruder2k5 (#49855) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Picit nekem bonyolultnak tűnik ez a flotta dolog...

Philoxenia: :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#49858) Dr. 444Hertz válasza Quqesz (#49856) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Hát...
Az UPC nettel nem lenne baj, ha nem menne el 2 naponta random időre...
(Most is karbantartás folyik a II. kerületben)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#49859) kali válasza Dr. 444Hertz (#49858) üzenetére


kali
legenda

Újpesten teljesen rendben van, 1.5 év alatt csak akkor volt egy nagyon rövid kimaradás, amikor a sebességet emelték, amúgy tökéletes, stabil és a sebesség is mindig a max felett van.

(#49860) Quqesz válasza no more (#49833) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jó volt a videó, pont az látszik belőle, hogy lassan tényleg túlnőttek az androidos gyártók az apple-n. Asszem februárt megvárom és mate 10 lesz a nyertes(addig árban is jobb lesz)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#49861) akooos válasza philoxenia (#49854) üzenetére


akooos
veterán

Nálunk a digi nem akar 80 méterre kihúzni a kábelt. Innen 5 háznyira még van, tovább nincs. Mi is a szutykos upc helyett keresnénk alternatívát.

(#49862) mentic18 válasza Dr. 444Hertz (#49858) üzenetére


mentic18
tag

Én meg voltam elégedve a upcvel. 2 éves hűségnyilatkozat után felmondtam mert baromira nem tudtak mit kezdeni azzal hogy 2naponta leállt a net vagy 1 mb-es sebességgel működött. Persze az a garantált sebesség volt. Havi 4 ezerért. Ha nincs más akkor telenor korlátlansag, az nekem is jó lett volna de a telekom jobbat igért :D

Samsung Galaxy A53 5G

(#49863) nrg_52


nrg_52
addikt

Nalam senki nem utalja jobban upcot, evekig voltam naluk internet helpdeskes. :DD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#49864) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én is UPC-s voltam vagy 4-5 évig, mióta felvásárolták a térségi kábelszolgáltatót, a RubiCom-ot. Nekem nem volt gondom velük, de nem régen jött a DIGI, és az eddigi 9600Ft-os havidíj helyett ajánlottak 3000-est, meg persze 1000-es netet hozzá, plusz a TV-khez se kell kártya, box, stb, szóval nem volt kérdés, hogy váltottam.

[ Szerkesztve ]

(#49865) Aryon87


Aryon87
félisten

8kerben volt upc.. azota megfogadtam, soha tobbet. Egy kalap fos az egesz. Most digi van, megeszi a konkurenciat..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#49866) Intruder2k5 válasza Aryon87 (#49865) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Soha nem mondd, hogy soha! A választás mindig a kínálat függvénye, nálunk pl. amíg nem volt DIGI, addig volt UPC, és Invitel ADSL, max. 15/1Mbps, és hozzá IPTV. Nem volt kérdés, hogy UPC előfizető legyek, ahol volt 120Mbps netem és DVB-C TV, olcsóbban mint amennyiért az Invitel kínálta a rosszabb csomagját.

(#49867) Aryon87 válasza Intruder2k5 (#49866) üzenetére


Aryon87
félisten

Biztos nem fogok upc zonaba menni. Elsodleges szempont lesz, hogy olyan korzet legyen, ahol van digi. Ezt megfogadtam. Meg egyszer azt a kinlodast veluk nem jatszom el. :N
19.kerben hibatlan, eros viharnal szokott elszallni a net, evente 1x.
Upcnel ez rendszeres volt, es akkor orakra..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#49868) Quqesz válasza nrg_52 (#49863) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én nem bántom őket, 3 évig marha jó fizum volt behajtóként pesten....volt olyan kari, hogy 485e volt a nettó fizum+jatt,cafetéria,cégautó,cégteló......2005-ben
De itt ahol lakom gyalázat a net csillagászati áron.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#49869) kali válasza Aryon87 (#49867) üzenetére


kali
legenda

Úgy fogsz járni, mint w333 a soha többé Samsung telefonjával, azóta már a sokadik van neki. :DDD
Kilépek a bejárati ajtón és 50 cm távolságra van a DIDI koax és LAN, a Telekom és a Flip optika, valamint a UPC koax (hoztak volna be optikát nem olyan régen, de nem kértem), utóbbi jön be a lakásba, nem véletlenül,.
A Flip kivételével, mind a három nagy szolgáltató előfizetője voltam már több évig az előző lakhelyeken, így volt időm megtapasztalni és megtanulni, hogy helye is válogatja, hol melyik a jobb választás, már ha a szolgáltatás minőségét is nézzük, bár itt nekem csak azt kell, illetve érdemes, mert árban mindegyik olcsó sok konkurencia miatt.

(#49870) w333 válasza kali (#49869) üzenetére


w333
félisten

:D :K

Különben ez a Mate 10 Pro bitang jónak tűnik :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#49871) nrg_52 válasza w333 (#49870) üzenetére


nrg_52
addikt

Az a szerencsem, hogy nagy, kulonben tuti engem is elkapna az Aryon-kór... :DD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#49872) no more


no more
addikt

Hehe, S7 Edge vs iPhone X speedtest.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#49873) akooos válasza Intruder2k5 (#49864) üzenetére


akooos
veterán

Te figyimár, nem arrafelé laksz, mint én? :D

(#49874) kali válasza w333 (#49870) üzenetére


kali
legenda

Az is, a Nokia 8-at például 2 hónap után offolta, pedig legalább 3 hónapig minden telefon kibírta eddig nálam az elmúlt 20 év mobilozása alatt, ha az első néhány napon sikeresen átestek.
Mivel szeretem a változatosságot, így Samsung kellett volna következzen szeptemberben, mert az régebben volt, mint Apple és Huawei, de a Note 8 gyengének bizonyult az én elvárásaimnak a soványított akkumulátor, illetve az akkumulátoros üzemidő tekintetében, pedig amúgy nagyon jó telefon az is. (A kis Nokia 8 viszont meglepően jól teljesített ebben, bár közel sem Mate 10 Pro szint azért az sem.)
Mindegy, most valameddig Mate 10 Pro, aztán majd meglátjuk mikor és mii következik, a jövő ősszel meg csak jön már egy jó Note, hogy ismét Samsung lehessen, vagy ha nem, akkor egy nagy iPhone, ha az én szemszögemből az előnyére változik kicsit mondjuk a X.
Szerencsére lenyugodtam, már csak a telefonjaimat cserélgetem, más műszaki cuccokat egyre ritkábban... :DDD

(#49875) rootkiller


rootkiller
őstag

K*cs*g kínaiak. Rendeltem Wishről egy olyan kábelt ami a 3.5 4pol jacket két aljzatra bontja, miksire meg fülesre, erre küldtek egy olyat ami simán csak elosztja. K*pják be...

Artengo TR 990 Pro

(#49876) no more


no more
addikt

Láttátok az új Samu kagylófont? Lehet f/1.5 és f/2.4 között állítani a rekeszt! :Y :Y

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#49877) Intruder2k5 válasza akooos (#49873) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha nálad is ezek voltak a szolgáltatók, akkor lehetséges.

(#49878) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Még mindig nincs net valami központi hiba miatt...
Ez azért durva.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#49879) Intruder2k5 válasza Dr. 444Hertz (#49878) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mióta is? Egyébként tettél hibabejelentést? Ha igen, és azóta a 72 órán is túl vagy, jelezd nekik, hogy a kötbérre igényt tartasz. Másnál is rossz a környéken, vagy egyedi hiba van? A modemed mit csinál? Upstream, Downstream és az Online LED-ek mit csinálnak? Melyik villog, világít, vagy sötét? Milyen modem egyáltalán? TC, Ubee, CISCO, vagy ConnectBox?

[ Szerkesztve ]

(#49880) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Ilyen se volt még szerintem: az Apple szombaton küld frissitest :F
De kijavít egy nagyon fontos hibát :
“Kijavít egy problémát a Számológépben, amely miatt a számok gyors begépelése helytelen eredményhez vezethet“

:))

iPhone X@R, iPad Pro

(#49881) Soybex válasza Blackmirror (#49880) üzenetére


Soybex
őstag

"Just apple" sok biiiiiiirka :U

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#49882) aprokaroka87 válasza Blackmirror (#49880) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Jesszus...hogy néha micsoda hibák tudnak lenni ezekben a mai okos ketyerékben.

Most gondolj bele
A fizetést pl azon számoljak ki...gyorsan benyomod hogy aszondja 20x10000 Ft

Eredmény 2000000

Azta mindenit.
De hát a számológép irta ezt.
Ez Feature és nem bug.

Rosszul nyomod a számológép gombjait :)

(#49883) Blackmirror válasza aprokaroka87 (#49882) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Amúgy egy fizetést nem ilyenen számol senki de viccen kívül az elmúlt hónapokban két dolog is fordult velem elő : a munkáltatóm duplán utalta a fizum, a másik ami szeptemberben volt 14 nap szabadság helyett elszámoltak 14 órát -na ez nagyon nem teccettt.
Nem tudom mit csinálnak a béresek..

iPhone X@R, iPad Pro

(#49884) kali válasza Blackmirror (#49880) üzenetére


kali
legenda

(#49885) mark!


mark!
őstag

overallban meg vagyok elégedve a fülessel.

szerda este töltöttem fel teljesen, 19órát volt azóta használva, most merült le teljesen.

>

(#49886) mentic18 válasza Blackmirror (#49883) üzenetére


mentic18
tag

Én dumáltam egy ilyen bérszámolóval egyszer... Az hogy állitólag az a legunalmasabb munka még talán el is hinném, de hogy mindig valakinek elcsesznek bért vagy szabadságot, netalántán elveszítik az általad írt munkalapokat... emellett elég nagy pofája volt és persze többet keres az irodában mint bárki aki fizikai munkát végez. Ezért mennék én is irodába dolgozni :D (na nem bérszámolónak..)

Samsung Galaxy A53 5G

(#49887) no more válasza mark! (#49885) üzenetére


no more
addikt

Nekem egy hetet bírt pont. Én mondjuk csak utazáskor használom. :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#49888) Quqesz válasza Blackmirror (#49883) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem azon számolják, hanem gagyi olcsó számológépeken 10 colos gombokkal..;)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#49889) Dr. 444Hertz válasza Intruder2k5 (#49879) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Tegnap este óta.
Az egész kerületben.
De már van net, úgyhogy csak egy kis nyugodt anyázás van :)
Mást nem igen tehetek.

ConnectBox egyébként, és a modemmel nem volt semmi baj.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#49890) Blackmirror válasza Quqesz (#49888) üzenetére


Blackmirror
senior tag

20 évvel ezelőtt gondolom hogy így volt :D

kali: Mate 10 prot beszámítok i7 Plusba ;] Csere?

iPhone X@R, iPad Pro

(#49891) nrg_52 válasza mark! (#49885) üzenetére


nrg_52
addikt

Ilyen hideg van nalatok? 😂

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#49892) Quqesz válasza Blackmirror (#49890) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Fenéket, mai napig....nehogy azt hidd bármelyik cég vagyont költ ilyenre......a legnagyobb mo-i virágnagyker gazdasági igazgatója a könyvelőnk....szerinted mivel számol? Nem ilyen hiper szuper számológéppel, amit én is használtam középsuliban....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#49893) no more válasza Blackmirror (#49880) üzenetére


no more
addikt

Így marad legalább tudja egy 2000 forintos feature phone egyik legfontosabb tulajdonságát. ;] Ezt tudták a telefonok 15 éve, csak az iPhone képtelen rá.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#49894) Blackmirror válasza Quqesz (#49892) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Az tény hogy van mikor bizonyos díjakat én is átellenőrzök “gagyi” számológéppel a munkahelyen, de minek vannak a számítógépes (bérszámfejtő)programok esetleg Excel táblák ?
Egy 1000 fős cégnél a kezem lerohadna a számológép nyomkodástól.
Ez most tényleg érdekel

iPhone X@R, iPad Pro

(#49895) Quqesz válasza Blackmirror (#49894) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na nem volt időm megírni, igazad van én is a bérszámfejtő program ellenőrzésére gondoltam. Persze arra elég is.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#49896) Blackmirror válasza Quqesz (#49895) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Na igen, ha elgépelsz vmit akkor kibukik így , de amúgy szívem szerint kidobnám ezeket a számológépeket :D

iPhone X@R, iPad Pro

(#49897) Blackmirror válasza no more (#49893) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Eddig is tudta síp :D
Én mindig egy másik appot használtam erre ami sokkal jobb mint a gyári szerintem. The calculator a neve és widgetje is van. És jól számol , mert pl pénzügy v számvitel órán ezzel szoktam számolni. :P
[kép]

iPhone X@R, iPad Pro

(#49898) no more válasza Blackmirror (#49897) üzenetére


no more
addikt

Akkor egy 3rd party app iOS-en majdnem hozza a gyári Samu számológép szintjét? ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#49899) Blackmirror válasza no more (#49898) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ja képzeld el,és skinezhető, lezárt telefonnal is tudok vele számolni... de mivel mostmár van samsungom.... ;]

iPhone X@R, iPad Pro

(#49900) Quqesz


Quqesz
nagyúr

az erő velük van

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.