Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71234) Senator válasza tfalcon96 (#71228) üzenetére


Senator
aktív tag

Csatlakozom Duliehoz, a T5S baromira jó ketyere, viszont katasztrófális a kamerája, jó az anyagminősége, viszont féltégla benyomást kelt (bennem biztosan) és csak 960x540 a felbontás (megjegyzem nem fog zavarni)
Azonban:
A Dugi 350-nek jó a kamerája, iNew stílusú a designja, hasonló vékonysággal, szintén remek akksival, 1280x720 felbontással, remek kijelzővel és immáron remek érintőképernyővel.

A ThL T5S alap rendszere körberöhögi a Dugi nagyjából full stock android rendszerét, ez van, a ThL-be logikusabba a sim kártyák behelyezése, a Dugi-ban a legszarabb amit valaha láttam.
A két készülék nagyjából egy árban van. Az Umi X1 Pro-t a gyengébb akku és a gyenge előlapi kamera miatt kiejteném.

A választás a tiéd. Bármelyiket veszed, szerintem jól fogsz járni.

(#72296) fateless válasza (jan) (#72241) üzenetére


fateless
veterán

Épp erre utaltam. Ezt írja a linken:

Jiayu G2F GSM Version is in stock and ready to send.

Általában a kínai hálózatra készített telefonokat mondják GSM verziónak, az EU-sokat pedig WCDMA-nak.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#72404) aytukabozs válasza Viktor0610 (#72401) üzenetére


aytukabozs
addikt

még csak qHD se, wVGA... :/

[szerk.]
(#72399) (jan)

Szerintem nem véletlen emelik ki a leírásban hogy "JIAYU G2F TD-SCDMA Version In Stock!!!!

Pre-order items ship will follow timeing for plant by JIAYU (Around March)"

Meg az a a 110$-os árcimke se túl hihető

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#72464) fateless


fateless
veterán

Kezdem azt hinni, hogy inkább csak "szobahuszárok" vettek MTK6592-es procival szerelt telefont.

Hungobungo: van esetleg lehetőséged kipróbálni a Coolpad F1 GPS-ét valós helyzetben? Tehát nem az a kérdés, hogy a tesztprogi mit mutat, hanem hogy navigáció közben mennyire pontos.

Ha más próbálja ki, nekem az is jó, csak ne a szobában vagy utcán sétálgatva, hanem tényleg autóban navigálva és ne iGO-val.

jan #72399
Látom, nagyon szeretnél egy G2F-et, de itt is a szokásos kiírást láthatod:

JIAYU G2F TD-SCDMA Version In Stock

Tehát a termékleírásnál odaírják a WCDMA-t is, de készleten csak a kínai példányok vannak.
Melletted sokan mások is várják ezt a telefont, szóval jó, ha nézegeted, mert tudjuk, hogy ha találsz WCDMA változatot, akkor jelezni fogod, de ha az végre kint lesz, akkor minden kétséget kizáróan hatalmas betűkkel fogják hirdetni, hogy végre megjelent az EU változat, nem csak elrejtve lesz az infó. Addig is ezt figyeld, hogy mi van raktáron, mit írnak ki. Ha pedig találsz olyat, aminél már nagy betűkkel jelzik, hogy ez biza a nekünk való, mindenképp jelezd itt a fórumon is, sokan fognak neki örülni.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#73268) Laza... válasza MAC72 (#73266) üzenetére


Laza...
addikt

Tökmind1 hogy van-e fizikailag készleten, szemrebbenés nélkül behazudják hogy in stock. Tisztelet a kivételnek (elég kevés ilyen van)

Never give up!

(#73402) aytukabozs válasza unskillful (#73400) üzenetére


aytukabozs
addikt

jd.com (360buy) többször felmerült, de vásárlásról onnan még nem olvastam itt, mixeshopra utóbbi időben volt több panasz (rá tudsz keresni fönt jobbra a keresővel) de pozitív tapasztalatok is,
tmallbox meg kamus abban az értelemben hogy freshipping van az oldalon közben nem csak hogy fizetős a postázás, de még a 4% paypal díjat is te fizeted.
Gyorsaság mindegyiknél annak függvénye hogy van-e raktáron amit szeretnél (mert az hogy az oldalon in stock valami, az nem jelent semmit), minden esetben rá kell kérdezni rendelés előtt.

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#73745) aytukabozs válasza Upo (#73743) üzenetére


aytukabozs
addikt

nade nem tölthetett be kessből, ezen a gépen még nem is néztem ezt az oldalt/lapot :o

#73744) mgtom v
én only 1 in stock ra értem oda, de persze a checkout-ra meg bad gateway :D

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#74138) Laza... válasza szunyooo (#74136) üzenetére


Laza...
addikt

Ott presale. Minidealon (elvileg) in stock

Never give up!

(#74213) aytukabozs válasza ÁrPi2 (#74212) üzenetére


aytukabozs
addikt

...na igen.
az meg hogy kamuzik az árúkészletről?
Melyik nem?

Fejben kell tartani hogy az in stock az nem azt jelenti legtöbbjüknél hogy raktáron van, hanem hogy a nagykerben (elvileg) hozzáférhető... :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#74277) csibi_


csibi_
csendes tag

mai hír:
Chinese smartphone reseller SPEmall have reduced pricing for the Xiaomi Redmi Note to $230 and confirmed stock of the WCDMA G2F will be available from next week.
JiaYu told us earlier today that the JiaYu G2F will go on sale in China from tomorrow, now we have been informed that their international reseller, SPEmall, will have stock of the phone available from next week. International customers will be paying $104.99 for the quad-core JiaYu G2F which features a 4.3-inch Gorilla Glass display, 1GB RAM and 8 mega-pixel main camera.

(#74655) aytukabozs válasza kcsa (#74654) üzenetére


aytukabozs
addikt

Szerintem az összefoglalóban szereplő ajánlott oldalak minimum feléről elmondható hogy hazudnak a készletről (főleg hogyha egy frissen megjelenő előre agyonhájpolt, vélhetően nagy forgalmat hozó termékről van szó), és hogy kánehéz elérni őket.

Pl. a to2c is simán megcsinálta velem kéthete hogy vásárlás előtt "persze in stock!!", fizetés után meg "sorry friend we have to order from the factory" volt egy teló...

Amit én kifizettem 14.-én a hangyásoknak, 16.-án TN-t kaptam hozzá, 20-án feladták és szerdán lepottyant Ferihegyen.
De félre ne érts, nem akarok én téríteni...

(#74642) Mottie

Jaj, megnéztem egy videót, ez szörnyű... :)
Hát ilyet kínaiban még nem láttam pedig ők a csicsakirályok :D

(#74656) kcsa

Na csak félreértettél :/
Nem állítottam hogy most kezdted!
Én vagyok az újonc a témában, én még csak idén csaptam a lecsóba.
Nem tudom mit értettél félre de nem úgy gondoltam ahogy értetted az tuti! :)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#75203) sajtjani


sajtjani
tag

Sziasztok!
Na ilyet sem hallottam még, az Ahappydeal nevet változtatott, itt in stock: Doogee DG550

(#75220) ejnyebejnye válasza sajtjani (#75203) üzenetére


ejnyebejnye
csendes tag

Az 1949dealen is in stock, mégis ma reggel azt mondták 11.-én lesz valóban in stock...

(#78115) alexw801 válasza Lecs@ (#78096) üzenetére


alexw801
senior tag

Azért álltam le a hírekkel a Huawei Honor 3X-ről, mert a kutyát sem érdekelte ezen a fórumon. Talán drága (nektek).

Mint privátban írtam, ez a Honor 3X a legjobban ROM-olható telefon, rendkívül kutúrált, a gyári B611 ROM teljes magyar (is) és kiválóan megy. Egyetlen bug most a Google Maps leállása, de ez is meg fog oldódni, mert 2 hetente frissítik április eleje óta, a hivatalos honlapon. Akit zavar, korábbi Google Maps verzió fut rajta símán.

Ugyanakkor van néhány sajátosság:
1. Nem érdemes főzött vagy bizonytalan ROM-okkal vacakolni. Vigyázat, itt csak a G750 T00 verzióról van szó!
2. Ha kell a root, akkor érdemes a Stock Recovery-t lecserélni pl. rua1 (Tula, Oroszo.) CWM Recovery-jére. Erre sajnos SP Flash Tool a célszerű, kellenek a VCOM driverek, és csak a Recovery-t kell bepipálni a scatter fájlnál.
3. Ezután az UPDATE-SuperSU-v1.99r3 .zip-et bemásolni az SD kártyára, és CWM recovery-ben "install zip from SD card" és kész a root!
4. A Huawei féle update (előtte Stock Recovery visszaállítás és unroot szükséges!!!) kétféle lehet: OTA vagy Local update. Utóbbinál az SD kártyára kell másolni a dload mappát, benne az UPDATE.APP állomány (ez a ROM).
5. Csak a B6xx sorozatú ROM-ok soknyelvűek, igaz "developer" verziók, de nem gond, stabilak.

Akit a részletek érdekelnek:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2620608&page=84
#504, #578, #770 hozzászólásaimban igyekeztem munkafolyamat leírást adni. Legjobban biobio76 fórumtárs ért a dologhoz, de nem jól rendszerezi a mondanivalóját.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#78120) alexw801


alexw801
senior tag

"Nem írtál a gyári Firmware flashelésről. Stock recovery, install update from sd card ( bemásolt dload mappa, amiben benne az UPDATE.APP file ), nem talál semmit. MIt nem csinálok jól?"

El kell olvasni az xda-n írt itinereimet.

Huawei tabletem pl. úgy frissül, hogy üres SD-re másoljuk a dload/UPDATE.APP állományt, kikapcsolt tabletbe betesszük, és bekapcsoljuk. Ez teljesen bolond biztos eljárás, nem kell semmihez sem érteni.

Lehet úgy is frissíteni, hogy kikapcsolt telefonnál a 3 gomb hosszú (10 sec) nyomásával Stock Recovery-be lépünk, és azonnal indul a dload/UPDATE.APP -al a frissítés, feltéve, hogy ez az SD kártya gyökerében megtalálható, közben azt írja ki, hogy "Entry SD upgrade…”

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#78485) virkir válasza gipsztigris (#78462) üzenetére


virkir
veterán

Azért Out of stock mert "körök" vannak.
Amit most látsz az tartott

között.
Az akciók kezdetekor szokott lenni in stock.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#78753) KillBill0531


KillBill0531
csendes tag

felhivtam a DHL vámközpontot,holnapra itt lesz ha minden igaz a DG800
biztos alaposan tesztelem,irok majd valami beszámolót.
eléggé kapós lett a termék,mert ahogy nézem sok oldalon "in stock "

valakinek esetleg van már?
kamerája jó?(mert nekem ez fontos lenne)
mire számíthatok,minden jól funkcionál rajta?
kielégítette az várt igényeket?

[ Szerkesztve ]

(#79423) ctibor


ctibor
senior tag

Nem biztos, hogy jó helyre posztolok, de kínai ROM-mal összefüggő a probléma, s ez ügyben itt a legtöbb tapasztalat.

Szóval: az új telefonom egy Huawei P7 lett, annak is a kínai piacra szánt dual-sim változata (P7-L00). A vártnál könnyebben be tudtam lakni: többnyelvű a ROM rajta, benne a magyar is; és noha nem volt rajta Play Áruház, rá tudtam tenni az összes fontos Google progit -- root, CWM flash vagy más mókolás nélkül. Egyszerűen Csomagtelepítőből telepítve őket (Play, Gmail, Kereső, Youtube, stb.). Így most 99%-ban tökéletesen működik a telefon (egyébként nagyon-nagyon jó teló), de egy apróság még zavar:

A stock Email alkalmazás Inbox nézetében a Feladó sort olyan betűtípussal mutatja, ami a magyar ékezetes betűk helyébe kínai írásjeleket rak be. A levél tárgya és a törzsszövege már rendben van. Íme:

Amit eddig próbáltam:
1. kerestem egy 4.4-es alap Android Email.apk-t és telepíteni próbáltam. Nem engedte.
2. kerestem egy 4.4-es Email.apk-t a Huawei egy másik, európai piacra szánt típusának a ROM-jából (P6 - most jelent meg hozzá a KitKat és egy fórumtárs elküldte a fájlt) és telepítettem. Felment, de a jelenség ugyanaz maradt.
3. Próbáltam olyan témát keresni az Emotion UI-hoz, ami font csomagot is tartalmaz. Egy korábbi, NEM a P7-hez készült témát találtam is, felment a telefonra, de a font csomagja nem jelent meg a téma app 'Testreszabás' beállításai között, az továbbra is csak a 'Default' font készletet mutatta. Egyébként meg mindenféle zavarokat is okozott a téma, így gyorsan leszedtem.

Eddig itt tartok. Tudom, hagynom kellene a fenébe, van egy csomó nem gyári e-mail app, használjam abból valamelyiket... De makacs vagyok, szeretném, ha minden rendeltetés-szerűen működne a telón.

Szerintetek tehetek még valamit, s ha igen, mit? :U

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#79615) Laza... válasza 7Sony7 (#79613) üzenetére


Laza...
addikt

A TV-re kirakhatod a kütyüd képét :))

Na mit találtam?? :DDD DAKELE XIAOKELE csak most!!! $263.99, in stock! A hülyének is megéri :D

Operate System: No :DD :C

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#80243) Zeki válasza citkar (#80228) üzenetére


Zeki
nagyúr

Remélem az ár felett a darabszámot is láttad: only 1 in stock
Ez valóban húdenagy akció!
:)

(#80607) tfalcon96


tfalcon96
aktív tag

Leírom nektek a dilemmámat, hátha tudtok segíteni. Telefon vásárlás előtt állok, 150 USD körül, max. 4,7 inch, hoszzú távra tervezve. Első kiszemeltem kapásból a Redmi 1S volt, Snapo processzor, HD kijelző, jó támogatás, viszont jött a hidegzuhany, a 2000 mAh-es akku, 2 óra körüli kijelzőidő, és ez nem túl jó. Előzőleg Xperia P-m volt, és az 1-2 óra nyomkodás után már 20 % körül volt, ami idegesítő dolog. Nézegettem Lenovokat, az S660-at találtam, viszont alig van vele tapasztalat, illetve a topikja is elég kihalt, nameg a qHD kijelző is "szúrja" a szemem. Az arany középút talán a JIayu G4S lenne, viszont valahogy nem bízom a Jiayu-ban, és jelenleg minideal-nél is out of stock az 1g/4g verzió. Lenne tanácsotok, esetleg más alternatíva?
(Már azon is gondolkodom, hogy veszek egy Jiayu G2F-et, olcsó is, jókat mondanak róla, és ebben valahogy nem zavar a Jiayu léte)

[ Szerkesztve ]

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#81093) janaman01


janaman01
addikt

minidealon ki van irva a thl 5000 re hogy in stock..rákérdeztem cseten, hát nincs raktáron és mikor konkrét időpont felől faggatóztam csak annyit irt hogy hamarosan...most azt nem tudom hogy már nincs , vagy még nincs....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#81117) beg válasza Damwise (#81115) üzenetére


beg
veterán

De. In stock.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#81119) WOT-H-A-C válasza beg (#81117) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Igaz lehet ...júli 20 ra írta a "csaj" hogy rendelhető!!Bár ahogy "ismerem" a kínaiakat max 50% ot adok neki hogy in stock valóban!!!!De papííron igazad van!!! :R :R

Janaman: :C

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#81771) ggeleven


ggeleven
őstag

Gyorsan összeszedtem az eddigi tapasztalatokat a Bluboo X2-ről. Így szerkesztettem, hogy ha igény lesz külön topicra, akkor ki tudjam emelni oda is. Képeket a következő linken éritek el, mert nem akartam még ennél is hosszabb hozzászólást írni.
OneDrive

Bevezető
Köszönhetően az AntElife-nak és a Németország-Algéria futball világbajnoki meccsnek váratlanul gazdája lettem egy Bluboo X2 készüléknek. Lássuk, hogy mit tud egy nettó 150 $-nál olcsóbb 8 magos processzorral szerelt telefon.

Külső
A készülék szögletes formával és kemény élekkel rendelkezik, de jól áll neki. A gyártó két dologgal próbálja meg feldobni az egyhangúságot. A ház szélén fémes színű keret fut körbe, valamint a navigációs érintőgombok alatt egy szálcsiszolt fémre emlékeztető műanyag elemet helyeztek el. Ez utóbbi csak dizájnelem, nem funkciónál értesítőként, mint azt elsőre gondolhatnánk. Ez utóbbi egyébként van rajta, a kijelző felett a hangszórótól balra található.
A mérete 145.4 x 72.4 x 8.4 mm, súlya 129 gramm, számomra még pont kényelmes a fogása és a súlya. Alul és felül kicsit nagyobb a káva, mint kellene, de nem zavaró.
A kijelzője 5”-os, felbontása 1280x720 pixel. A színek megjelenítése remek, egyáltalán nem fakó és élettelen. Nagyfényben maximális fényerőn abszolút olvasható marad a kijelző, betekintési szöge gyakorlatilag 180 fok, szóval nem panaszkodhatunk.
A telefon hátlapja nem levehető, így az akkumulátor sem cserélhető.

Tartozék
A dobozban a telefonon kívül egy USB kábel, egy töltőfej, egy átlátszó tok és egy kijelzővédő fólia érkezett még. A fülhallgató hiányát egyáltalán nem bánom, úgyis csapnivaló minőségűek, amiket ezekhez a készülékekhez szoktak csomagolni.

Hardver
A készüléket egy MTK6592-es SOC hajtja, ami 8x1,7 GHz-en üzemelő processzort és 4 darab 700 MHz-en futatott Mali-450MP grafikus meghajtót tartalmaz. Emellett 1 GB RAM és 16 GB ROM áll a rendelkezésünkre (SD kártyával NEM bővíthető!). Manapság már nagyon jól jönne a 2 GB véleményem szerint, de ebben az árkategóriában ez még ritka és az 1 GB az átlag felhasználónak tökéletesen megfelel. A SOC-ról egyébként sok jót olvasni, mind teljesítmény, mind energiafelhasználás terén. Használat közben egyszer sem akadt semmilyen folyamat, minden smooth, hogy az egyik kedvenc mobilarénás szót használjam.
Futtattam két teljesítménytesztet, Antutuban 27242 pontot, Quadrantban pedig 16475 pontot ért el, ez több mint remek. A mindennapokban remekül kiszolgál minden igényt ez a hardver.
Egyedül az akksi kapacitása lehet szűkös, ugyanis ez csak 1700 mAh. A későbbi használat alapján majd elmondom, hogy ez mire elég. Antutu battery tesztben 4120 pontot ért el.

Rendszer
A telefonon egy szinte stock Android 4.2.2 fut, elég jó sebességgel. Sem kínai, sem egyéb hasznos programmal nincs telepakolva. Természetesen a Google Play áruház elérhető, tehát mindenki beszerezheti onnan a neki szimpatikus alkalmazásokat. A rendszer alapból is tud magyarul, nincs szükség utólagos beavatkozásra, hogy anyanyelvünkön tudjuk használni.
Egy valamivel leptek meg minket a programozók: több előre telepített téma közül tudunk választani. Ez ugyan jópofa, de nem sokat ad hozzá a készülékhez.
A beállításokban sem találunk (a kinézeten kívül) semmi szokatlant vagy újat, hozza azt, amit kell.

Multimédia
A kijelzőről korábban írtam pár szót, élvezet rajta filmet nézni. A nem nagy bitsűrűségű 1080p felbontású videókat szépen lejátssza (a gyári Galéria természetesen nem, de az ingyenes MX Player igen). A hangja teljesen átlagos, de legalább magas hangerőn sem recseg. Egy Vsonic VSD1-es fülhallgatóval kipróbálva sem mond csődöt telefon, igaz a gyári lejátszóba még egyszer biztosan nem fogok belépni, annyira fapados.

GPS
Régebben mindig ezzel volt baj az MTK processzoros telefonoknál, de úgy tűnik javítottak a dolgon. Hidegindítástól kb. 1 percen belül talált 5 műholdat és csatlakozott is hozzájuk (panelház, 2. emeleti erkély). A pozíciót is jól határozta meg, tényleg ott vagyok, ahol jelezte a térképen.

Adatkommunikáció
A készülék tudja kezelni a GSM (850,900,1800,1900 MHz) és a WCDMA (850,2100 MHz) hálózatokat is. Két micro SIM-et kezel, de csak standby módon, ami annyit tesz, hogy amíg az egyiken beszélünk, a másikon elérhetetlenek vagyunk. 4G-ről és NFC-ről sajnos le kell mondanunk, de valahol kell nekik spórolni, szóval érthető.

Kamera
A készített képek egész jó minőségűek! Szerencsére van autófókusz, ami azért tud segít. Kromatikus aberrációt szerencsére nem láttam a képeken. A fókusz, a fehéregyensúly állítása és a kép elkészítése is nagyon gyorsan megtörténik. A szoftver tud érintésre fókuszálni, hosszan nyomva tartás után követi a fókusz a kiválasztott objektumot, mosolyra is tud exponálni, HDR képet is készíthetünk vele. Fotózási módok: Normál, Élő kép, Arcszépítő mód, Panoráma, Többszöges megtekintési mód (lénygében körbefotózunk egy tárgyat és azt sorozatfelvételként játssza le). A hátsó kamerát 13 MP-esnek írja az Antutu, de ez vélhetően egy interpolált 8 MP-es, az előlapi pedig 2 MP-es. A videókat fullHD minőségben tudja felvenni, különösebben erre sem lehet panaszunk. A könyvtárban vannak példaképek és egy videó is.

ÖSSZEGZÉS
Ha nem használnék egy LG G2-est és egy Alcatel One Touch Idol S-t nagy megelégedéssel, akkor kérdés nélkül megtartanám magamnak a telefont. A kijelző nagy és szép, a processzor ereje több mint elég, adatkommunikációban hozza azt, ami kell a napi használathoz és emellett még fényképezőgépe is jó. Ha valaki nem ijed meg az új márkanévtől, akkor bátran merem neki ajánlani. A megvásárlásával nem kapunk többet vagy kiemelkedőbbet a többi hasonló telefonhoz képest, de mindent amit tud, azt remekül csinálja.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#82325) RVR400 válasza aytukabozs (#82323) üzenetére


RVR400
veterán

A fnetebb említett T6S, a DG310 még belefér. Amúgy a DG310 is csak 854*480, de szerintem vállalható. Persze más kérdés, hogy aki megszokta a nagy pixelsűrűséget, annak nem opció, viszont az árat tekintve tökéletes. Jah, és inkább egy kisebb pixelsűrűségű IPS panel, mint egy nagyobb sima TFT. ;)

(#82324) iMaverick: Nem is tűnik rossznak, viszont Out of stock...

[ Szerkesztve ]

(#82359) stigmata válasza tokyo2 (#82358) üzenetére


stigmata
tag

Tudom, hogy out of stock.
Az alin 600 dollártól indul az előrendelés. Egészen pontosan 679 a legolcsóbb ajánlat.
A jövő héten jelentik be.
Ahhoz képest a 289 dollár egész barátságos. Még akkor is ha utána minden sallangot rászámolunk.

[ Szerkesztve ]

(#82368) citkar válasza Roland78 (#82355) üzenetére


citkar
addikt

2GB RAM, 5 col, dual sim, Snapdragon 801, in stock, elég brutál?

[ Szerkesztve ]

(#83393) Laza... válasza FlickAir (#83391) üzenetére


Laza...
addikt

Július utolsó hetére ígérte a minideal preorderben, aztán aug. elején visszakértem a pénzem inkább. Bár az oldalukon in stock, de hazudnak :)) Én is kíváncsi lettem volna

Never give up!

(#84533) gtuby válasza Thome (#84531) üzenetére


gtuby
csendes tag

Hi!

A többi típust nem ismerem, de én egy Feiteng H9500-at (MTK6582-vel) használok lassan egy hónapja, de összeszerelési minőségre abszolút nincs panaszom. Ez kinézetben igazából egy Samsung S4 klón (kicsit nagyobb nála) de fogásra tapogatásra nem érezni minőségibbnek haverom S4-ét. Elég masszívnak tűnik, nem nyiszog, nem recseg a hátlap sem, ha megtekergeted (nem nagyon lehet, mert baromi merev a teló).
Optimalizáltságban talán kicsit jobb nála asszony Jiayu G4C-je de azon nem gyári rom van ezen meg stock, amivel küldték azzal használom. Nem is fagyott le még egyszer sem ellenben a G4-el ami azért néha hajlamos erre.

Én kellemesen csalódtam ebben a teljesen ismeretlen márkában... nem is "műszaki" okok miatt akarok tőle megválni, hanem mert nekem egy picit nagy a mérete.

Szerintem ebben az olcsó kategóriában a többi telefon sem lehet rossz (vagy sokkal jobb) inkább ott a lutri, hogy elég változó a minőségük és ha kifogsz egy szart akkor azt körülményes kicseréltetni...

Jó lenne mindegyik telefont megfogdosni és nyomkodni vásárlás előtt, mert így csak a többi felhasználó véleményére hagyatkozhatsz, már ha van ilyen telefonnal rendelkező a forumon...

[ Szerkesztve ]

(#84812) mQWeXgsf


mQWeXgsf
aktív tag

Úgy látom feltöltötték a minideal európai raktárát, in stock minden: [link]

(#84953) alexw801 válasza mazsó (#84940) üzenetére


alexw801
senior tag

Végre valakit érdekel a téma!
Van itt egy vérszegény hely: http://prohardver.hu/tema/re_bemutatkozott_a_honor_3x_es_3c/friss.html
Az igazi:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2620608&page=162
Még alaposabb:
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=547611&st=2920
Először is: 5 féle Honor 3X létezik.
A sapkában ki lehet nyitni a Spoilereket:
2. spoiler / 1. alspolier (G750-T00-hoz, nekem az van) - itt van 9 ROM, download linkekkel.
A B609, B610 és B611 igaz 4.2.2, de mind jó és gyárilag multilingual. Nekem tetszettek, minden megy rajta, a 3 betűs igazított autós progi is. Rootolható, de csak részben, a teljes root további tennivalókat igényel.
A 4.4.2 ROM-ok mind multilingual, szuper jó hibátlan magyarsággal.
DE: Jelenleg a 4.8.1 van fent, az USB drive kapcsolat nem megy a PC-vel, az autós progi sem. A 4.8.16-nál nem volt mobil internet, azért visszaléptem. Ma várjuk a 4.9.1 frissítést (a dátum van benne a nevében...)
A 4.4.2 ROM-ok különösen figyelmes rootolást igényelnek, boot.img csere is szükséges, stb.
Ha az ember sorban megy a ROM-okkal, akkor OTA frissítésnél (ami nagyon kényelmes és gyors, adatok és app-ok maradnak) mindig ellenőrzi a jogosultságot, előzményeket, ha nincs, almás! Kell, hogy Stock Recovery legyen fent és root kikapcsolva. Ezért ROM csere előtt rutin recovery csere SP Flash Tool-lal (nem vészes a tizedik alkalom után már).
Lehet local update ROM telepítés is, az SD card-ra másolt dload/UPDATE.APP állományt indítjuk menüből, rendszerfrissítés, stb. Adatok és app-ok maradnak, ha előtte nem volt wipe/factory reset.
Ha tiszta telepítés volt (3 gomb indítás mindig ilyen, mert wipe/factory reset-et végez automatikusan), akkor több az esély, hogy nem áll meg az előzmények miatt. Ilyenkor mindig a Stock Recovery-be megy is indítja az SD card-ra másolt dload/UPDATE.APP-ot minden esetben, ha ezt nem akarjuk, el kell rejteni névváltozással vagy kitörölni
Utána CWM vagy TWRP Recovery vissza SP Flash Tool-lal. Majd root szkript (fél-rootot ad csak), gapps felrakás, stb. A 4.4.2 ROM-ok teljesen kitöltik a rendszer partíciót, ezért nem lehet nagy gapps csomagot felrakni. Jó pl. Pavel22 módszere, a gapps installer apk.
Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#85106) alexw801 válasza mazsó (#85094) üzenetére


alexw801
senior tag

Gratulálok!
Ez a G750-T00 kínai változattól csak a 3G vevőnél tér el, WCDMA 1900 MHz és TD-SCDMA (kínai belső használatra szolgáló) frekik nincsenek rajta. Van viszont WCDMA 900/2100 MHz.
A modell változatok adatainak összehasonlítása:
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=530728&st=2660
Az 1. spoilert kell lenyitni.
A hivatalos ROM-ok:
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=547611&st=2920
A 2. spoiler / 2. alspoilert kell lenyitni. (A G750-U10 Velcom teló csak 1 SIM-es, de a tied nem ilyen).
Úgy tűnik ezek mind 4.2.2 ROM-ok, nem olvastam az U10 információkat a fórumokon, nem vagyok képben, ezért nem tudom, hogy mikor jön ki a 4.4.2 ROM.
Öszintén bevallom, hogy a 4.2.2 legutolsó soknyelvű ROM a G750-T00 telóra ugyanolyan jó, mint a most 2 hetente frissített fejlesztői 4.4.2, szinte nincs különbség a használatban. Van viszont kellemetlenség 4.4.2-vel, pl. a rendszer 1,35 GB partíció túl tele van, nem férnek be a gapps-ok, a 3 betűs autós tájékozódási app nem működik nálam (4.2.2-n szépen működött), stb.
A teljes rootolás 3 lépésben történik a G750-T00 telóra: 1. Update-SuperSU...zip telepítésa TWRP vagy CWM Recovery-ben. 2. Egy Immutable_list.. folder törlése. 3. Boot csere patched boot-ra, SP Flash Tool-lal. Magam csak az 1. lépést tettem meg eddig. Az SP Flash Tool-lal érdemes barátságban maradni, ugyanis rutinszerűen ezzel kell csereberélni a Recovery-t, CWM vagy TWRP és Stock között, oda-vissza.
Javasolnék egy MTK Droid Tools mentést feltétlenül (ha sikerül, ad ideiglenes root-ot), majd Recovery csere után egy mentést ott is, ehhez nem kell root. Utána már nincs mitől félni.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#85642) tozso76


tozso76
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy elég érdekes és misztikus problémám.
Adott egy MTK6582 soc-os telefon. Vadi új T-mobil kártya van benne. A hiba a következő: Ha hívást indítok, a flottánkban lévő 5 telefon bármelyikére akkor a hívott fél telefonja a felvétel pillanatában megfagy. Mind az 5 teló samu s3 mini. Ha ők hívnak engem, akkor semmi gond nincs. Amit eddig megprobáltam: Másik kártya a telómba-- helyzet ua. A kártyám berak egy ájfonba, minden OK. Nem fagynak a hívott felek.
Teljesen buhera mentes gyári stock rom a NEO M1-en.
Még egy érdekesség... kb egy hónapja egy haveromat hívta a Balatonon egy pizza futár. a samu galaxy advaced-re bejövő hívást felvette és abban pillanatban megfagyott a telója. Sebaj gyors restart, futár megint hívja, felveszi erre teló megfagy. Teljesen ua. az eset. WTF?? :((
Van valami ötletetek mi okozza ezt?

(#88288) aytukabozs válasza RVR400 (#88287) üzenetére


aytukabozs
addikt

Jaja, én is nézegettem tegnap, a geekbuying valamelyik hírlevelében volt amit csak most olvastam el (annyi kínai webshop hírlevelet kapok hogy van hogy 1 hétig el se olvasom, aztán egyben átnyálazom az összeset :P ).
A hírlevélben még presell volt, de most IN STOCK-nak látszik
105$ ha hozza az eddig mutatott színvonalat (és miért ne hozná) akkor kurvajó ajánlat...

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#88309) mlaci01


mlaci01
tag

Pont most szeretnék egy Leagoo Lead 1-et venni, csak nem tudom honnan:
Minideal: 135$+tréfa ( out of stock) sok hét szállítás+vámolás
Pandawill: 128,99$+6,45$ vám+tréfa biztosítás =135,44$ (mennyire szabad ezt kockáztatni, mennyi az esélye hogy valóban visszakapja az ember az esetleges tréfát ?) + elvileg a hó végéig ingyenes aTNT szállítás.
Chigontech szeptember közepén 125$+28$ Fedex-et mondott.
Amit én is felfedeztem:
www.leagoo.hu ( szoto.hu, ElectroStore Kft.): 44500 Ft elvileg 12 hónap magyar garanciával 2-3 nap szállítással.

Van valakinek ötlete honnan kéne venni ?
Vagy valami egyéb (jobb) forrás ??

(#88955) aytukabozs válasza elbandi2 (#88952) üzenetére


aytukabozs
addikt

Pedig a keresőt használva az in stock kifejezésre elég gyakran dobálja -főleg az utóbbi 1 év postjaiban- az általad hiányolt figyelmeztetést.
Olyannyira szeretnek kamuzni hogy velem már olyan is volt hogy közvetlen rendelés előtt kérdeztem rá cseten hogy van e a teló amit szeretnék, és persze hogy volt. Egész addíg míg kifizettem paypal-lel, rögtön utána meg jött a mail hogy kis türelmet mert meg kell rendeljék :/
ez pl a to2c volt.

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#89074) New Bluestar


New Bluestar
tag

Sziasztok !

THL T6S Pro már megjelent szerintetek ?
Valahol azt olvasom, hogy presale, de valahol(igaz alin) azt írják, hogy in stock .

Vagy van valami hivatalos róla, hogy mikorra várható ?

[ Szerkesztve ]

(#90191) New Bluestar válasza TedThomas (#90190) üzenetére


New Bluestar
tag

Köszi !

Hát igen, én sem nagyon találtam róluk semmit. Pedig vannak érdekes cuccaik, némelyik még in stock is.
Viszont nincs ingyen posta, a normál 10$, a DHL meg 28 $.

(#90192) Zeki válasza New Bluestar (#90191) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az in stock nem mindig igaz.

(#90335) fa4hu válasza fa4hu (#90317) üzenetére


fa4hu
őstag

Ma jött a levél:

"Dear Customer,
Thank you for your order.
Sorry that the item MHATHL4000 will be have stock on Dec. 2 and we can ship it.
since you purchasing the product has only paid for 99.99 USD.(this is the activity price)
but after the activity, the price of the phone will be more expensive.(may need 169.99 dollars)
So please be patient for your order.
If you don't want to wait for so long,we will cancel your order and refund you the money.
Waiting for your reply.
Best regards
coolicool.com team"

Ennyit a Colicool-ról, innentől kezdve nem sok mindent hinnék el nekik.

(#90340) New Bluestar válasza fa4hu (#90338) üzenetére


New Bluestar
tag

Szia !

A vifocal.com-on is van ilyen teló, igaz ott 119.99 $ , és out of stock :F

Gondolom ugyanaz a helyzet. lehet innen copyzták, aztán még rátették a hasznukat.

[ Szerkesztve ]

(#90989) Dominó85 válasza szili.tamas1 (#90988) üzenetére


Dominó85
veterán

Semmi baja. Csak egyszerűen mindenki xarért-hugyért venné meg. Olyan ajánlatokat kaptam, hogy hajam égnek áll...
Pl: Adnék érte 8 ezret. Hova kéne menni érte?
És hasonlóak...

A GPS-e nagyon jó. A kamerája szódával, 3 feles után okés. A kijelzője a relatíve alacsony PPI érték ellenére nagyon jó és a fényereje (háttérvilágítása) az egészen kiváló. A rendszer pedig nagyon smooth, amolyan stock android féle. 30k-ért pedig nem rossz vétel szerintem (MT6582, 1GB ram, 4GB rom). Ráadásul a NAV szemle során lába-kelt tokért is harcolok a kínai eladónál, hátha küld egyet ingyen. Jelenleg ott tartok, hogy hamarosan küldi. Szóval egy szava nem lehet a vevőjelölteknek. A töltője igen minőségi, na meg van hozzá a kijelzőn lévő mellett plusz 1db fólia és a Doogee DG450 összes tartozékával kompatibilis a teló. Na mindegy megszoktam, hogy idén szinte csak xopok a telefonokkal... ;]

* Péter - 06302461862 *

(#90998) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

UMI ZERO 200$ (nettó)

Lehet kísérletezned Laza.. :)

6 nap múlva már in stock lesz (elvileg)

(#92297) albinolynx


albinolynx
őstag

Ajánlást szeretnék kérni új telefonra:

- note formavilág, inkább szögletes forma
- ne legyen lenovo, mert a saját szoftvereivel nem tudok kibékülni (legyen stock android, esetleg WP? nem követem...) droidból kitkat-et szeretnék
- 5 - 5.3 - 5.5" IPS kijelző, nem muszáj a FHD, de ha belefér
- "bejáratott" típus érdekel, amihez pl. lehet kapni minőségi kemény hátlapot (lenovo a850+ nagyon tetszett a nilkin kemény tok)
- 4 mag, hozzá passzoló gpu
- zseblámpa lednek tudnék örülni

ár: 27%-kal együtt 45.000,- Ft kellene (nagyon maximum 50.000,- Ft), hogy betakarja. Lenovo-t anno megfogták...

Egy jiayu G2-t váltanék nagyobbra. Ez kicsit felturbózva és megnövelve akár tökéletes is lenne.

Mit tudnátok ajánlani?

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#92722) KTU válasza Ezekiel Ston (#92721) üzenetére


KTU
addikt

[link] :U

ZTE V5 Red Bull 1GB 4GB In stock $115.99
Leagoo Lead 3, Leagoo Lead 3S, Jiayu F1, Jiayu G2F
Ezek szerintem mind jobbak mint az 520,
Volt 530 DS nálam 1 hétig, ill. a fentiek közül majd mind, kivéve a G2F,
Esetleg még a Tecsos OP3N DOTT, bár szenvedtek a frissítéssel, de pár napja már nem nézem a topikot. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#93079) #79335424 válasza Laza... (#93077) üzenetére


#79335424
törölt tag

Miért nem? Felül ráböktem a "buy" -ra és IDE dobott. OK, hogy az adott készülék out of stock, de találomra egy másiknál ráböktem az "add to cart" -ra és nekem úgy tűnt, hogy egy szokásos rendelési procedúra indul.

(#93419) bopis válasza tokyo2 (#93417) üzenetére


bopis
csendes tag

Érdekes, mert a német raktárban most akciózzák, de hiába teszem be a kosárba, mert nem tudok továbblépni.
Honnan tudod hogy nincs nekik? Máshol is hirdetik most hogy in stock pl, geekbuying.

(#95078) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Elephone P6000 2GB RAM 16GB ROM MTK6732 Quad-Core 1.5GHZ 64 Bit Android 4.4.4 5.0 Inch 1280 x 720 pixels 13.0MP Camera in stock 159.99$ Ígérik rá a nyalókát csak nehogy szopóka legyen belőle.

Cseszettjo, tiszta ZTE v5 feelingje van.

;]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#95321) ÁrPi2 válasza wwenigma (#95078) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

zte v5 fíííling? :) Tényleg?? :U

Mi ez már vajon hogy még 10 dodóval alább mentek? $149.99 és "in stock "(?)

Emitt meg "EPCN" kuponkóddal csak $146 de náluk presell(?)

Elephone P6000
FDD-LTE 800/1800/2100/2600MHz és Lolipop is rámegy mert 64bites :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.