Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61051) aprokaroka87 válasza LonGleY (#61049) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.siriusapplications.quickboot&hl=hu

Bocsi de Operaminiből vagyok.

(#61052) norbert1998 válasza #79335424 (#61028) üzenetére


norbert1998
veterán

Imnerzivben is csinálja. Teljes képernyős játékban is.

(#61053) #79335424 válasza csongi (#61035) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem feltétlenül. Az E-Robotnak alapból nem kell root. A feladattól függ, hogy igényel -e rootot. Ez a funkció elképzelhető, hogy megy root nélkül. Próbáld ki (E-Robot ingyenes verzióval is meg tudod talán tenni), vagy kérdezd meg Tamástól (Ő a fejlesztő) a topikjában!

(#61054) twine válasza csongi (#61021) üzenetére


twine
addikt

ollie már linkelte az ingyenes verzióját egyszer ;)
[link]

A gombvilágítást ,ahogy mondták már neked ,kernel szinten kell megoldani, és támogatni,,,de ha jól gondolom az alap problémád, az (ismétlődő)értesítés...hogy tudj az elhalasztott értesítésekről...(az most mindegy hogy épp mi)

[ Szerkesztve ]

(#61055) ollie válasza Kátai (#61044) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindegyik beleírja az EXIF infóba a kép dátumát. Ha arra gondolsz, hogy égesse bele a képbe a dátumot, akkor itt van pl ez. De szerintem jobban jársz, ha előhívás előtt egy segédprogrammal ráteszed a képekre a dátumot (mert gondolom az előhívás miatt kell).

***

(#61056) LonGleY válasza aprokaroka87 (#61051) üzenetére


LonGleY
veterán

Szóval Quick Boot (különírva - nem mindegy). Köszi! Ez fagyasztotta a telóm újraindítás helyett, úgyhogy elég is volt a próbálkozásból, marad a Reini Reboot widgetje.

[ Szerkesztve ]

(#61057) Kátai válasza ollie (#61055) üzenetére


Kátai
senior tag

Igen a fotón szeretném látni.Nem szoktam előhívatni,mert csak alkalmilag használom fotózásra és így jól jönne a dátum a képen.Közben ezt találtam.

[ Szerkesztve ]

(#61058) aprokaroka87 válasza LonGleY (#61056) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ugye azon a listán ahol kilehet választani nem az elsőnél maradtál?
Ha lejjebb scrollozol van ilyen hogy reboot,az nálam működik

Viszont ha az sem akkor ott valami gubanc van

(#61059) LonGleY válasza aprokaroka87 (#61058) üzenetére


LonGleY
veterán

Mindegy, tojok rá. :]

(#61060) picstike


picstike
tag

Sziasztok! Hogyan tudom felvenni a telefon beszélgetéseket? Xperia SP-van

(#61061) Mzombi


Mzombi
aktív tag

erről ki mit gondol? Érdemes ezt használni? Vagy van esetleg jobb is, ha tényleg jó ötlet használni ilyen appokat?
http://m.hvg.hu/tudomany/20140924_Igy_nem_kell_felnie_ha_nyilvanos_wifivel

[ Szerkesztve ]

(#61062) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló, funkcionalitásában a Wakelock detector applikációval megegyező, de KitKat verzión root nélkül is működni képes - csak annyira, hogy kiderítse mi ébresztgeti a telefont -, alkalmazást tudtok e? Rootolni nem fogom a készüléket, a garancia miatt sem, meg úgy egyébként sem.

(#61063) ollie válasza #41133696 (#61062) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehetséges megoldani root nélkül KitKattel, ugyanis ott már mindenképpen root szükséges a wakelockok lekérdezéséhez.

***

(#61064) aicon válasza Mzombi (#61061) üzenetére


aicon
senior tag

Csak VPN-el kapcsolódok nyilvános wifi-re, nem véletlen az aláírásomban.
Na meg a VoIP tiltásra is egy megoldás.

[ Szerkesztve ]

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#61065) hati válasza aicon (#61064) üzenetére


hati
addikt

Ingyen VPN-re a saját "okos" router is jó. ;)

(#61066) Bozek válasza Mzombi (#61061) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mondjuk az, hogy a fájlokhoz miért fér hozzá, érdekes egy kérdés. De felesleges is, mert van az Android-on belül VPN lehetőség, nem kell hozzá külön alkalmazás.

Na meg ez is érdekes:
"Az ingyenes verzióval 500 MB-nyi adatforgalom bonyolítható egy hónapban, de ha tweetelünk az alkalmazásról további 1 GB-ot kapunk. Ha pedig nem sajnáljuk rá a havi 5 dolláros előfizetést, máris megszűnnek a korlátok."

Akkor már inkább 78,66 dollárért (havi 6,55) előfizetek a HideMyAss-ra, azon van jelenleg 91 országból 678 VPN szerver.

(#61064) aicon: Látom az ingyenes ott is csak 500 MB-ot ad és az országoknál csak Kanada, USA, Egyesült Királyság, Németország, Brazília és Szingapúr van feltüntetve.

[ Szerkesztve ]

(#61067) #79335424 válasza hati (#61065) üzenetére


#79335424
törölt tag

Olyanom van, de az kevés. Kell hozzá egy olyan szolgáltató is, amelyik normális feltöltési sávszélességet tud nyújtani. Lehet, hogy a nagy fővárosban erre van lehetőség, de Óbuda, Bojtár utca infrastruktúrálisan sajnos, nem oda tartozik.

(#61068) csadi0011 válasza #79335424 (#61030) üzenetére


csadi0011
őstag

Hát erre én is gondoltam, mármint, hogy romot rakok fel , majd azt szabom át, de engem konkrétan az érdekelne, hogy a telefon ha be van kapcsolva, akkor 1 app induljon el és más ne is legyen. Gyorsabb boot, kevesebb háttérfolyamat. Vagy ez csak úgy lehetséges, ha alapjaiban írom át a rendszert?

(#61069) Siriusb válasza picstike (#61060) üzenetére


Siriusb
veterán

Automatic Call Recorder

Én ezt találtam a legjobbnak.

(#61070) Bozek válasza Siriusb (#61069) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én meg ezt: ACR. Ismerős SP-n használja nagy megelégedéssel.

(#61071) #79335424 válasza csadi0011 (#61068) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez két, külön dolog. Az, hogy rendszerindulás után bármi elinduljon, nem nagy kunszt. Elvileg, mert ez sem úgy működik, ahogy sokan gondolják. Attól, hogy automatizáltan elindítom mondjuk a zenelejátszót, még nem törvényszerű, hogy a lejátszás is automatikusan elindul.
A másik kérdésre egyértelműen igen a válasz. A minimalizmus a CM romok alapelve. Nem biztos, hogy minden, ami kell, de biztos, hogy semmi, ami nem. Lehetne ettől is minimalistábbat, de hidd el, hogy nem érné meg a strapa!

(#61072) Oldman2 válasza Bozek (#61070) üzenetére


Oldman2
veterán

Hosszabb ideig én is az ACR-t favorizáltam, aztán most hétvégén fedeztem fel a Record My Call alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

(#61073) mttssz válasza LonGleY (#61037) üzenetére


mttssz
senior tag

De tud: [link]

(#61074) raziel01 válasza Bozek (#61070) üzenetére


raziel01
veterán

Én is azon használom nagy megelégedéssel. :)

(#61075) gergely64 válasza LonGleY (#61037) üzenetére


gergely64
tag

A Quick boot szerintem parancsikonként is használható. :)
Üdv.

(#61076) LonGleY válasza gergely64 (#61075) üzenetére


LonGleY
veterán

Már írták, és ez az, ami fagyasztota a telóm valamiért. Az oka már nem érdekelt. De köszi azért! Már nem keresek progit. Gondoltam, hogy valami dupla-ujjazós gesture-re pakolom a dolgot, de az a pici (magyar) Reini Reboot-os widget is jó lesz nekem. :K

[ Szerkesztve ]

(#61077) pappkarcsi


pappkarcsi
senior tag

Sziasztok!

Lehet, hogy nem jó helyre írok, de szükségem lenne egy olyan könyvre, amit a google books-ból töltöttem le a telefonra gépen. Vajon hol tárolja ezeket a program? Meg lehet ezt valahogy oldani? "kiexportalni?" :)

Köszi előre is!

Regisztrált: 2007 - 101 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#61078) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Van olyan app, ami ki tudja írni, mi módosítja a hangerőt, hangprofilt? Barátnőm mobilján állandóan elállítja valami, és nem találok, mi lehet az.

(#61079) csadi0011 válasza #79335424 (#61071) üzenetére


csadi0011
őstag

Hát akkor sajna bukta. Köszönöm a segítséget. :R

(#61080) xSide válasza Tesztelo.hu (#61078) üzenetére


xSide
őstag

Nincs, max root esetén egy logger. Játék is módosíthatja a hangot rosszul.
Anno levettem a hangját, erre full néma lett a teló csengésileg.
Töröltem is, azóta nincs ilyen visszatérő gond.

[ Szerkesztve ]

(#61081) #41133696 válasza ollie (#61063) üzenetére


#41133696
törölt tag

Oké, köszi, Csak azért reménykedtem picit benne, mert pl a Kitkat-es rendszerből sokáig az akkumulátoros információkat sem tudta kiszedni a GSam Battery Monitor PRO, és a fejlesztő eleinte írta, hogy csak ROOT joggal megy, aztán megoldotta. Köszi, még egyszer az infót :R

(#61082) norbert1998 válasza pappkarcsi (#61077) üzenetére


norbert1998
veterán

azthiszem, hogy ez wareznak minősülhet, ha az adott könyv fizetős, mivel onnan már sokszorosítod a root jogoddal

(#61083) #41133696 válasza LonGleY (#60938) üzenetére


#41133696
törölt tag

Behúzhatsz még egy kompatibilis eszközt: LG L7 II-n is remekül megy :K

(#61084) basaja


basaja
senior tag

Sziasztok!Amennyiben a Playről letöltök egy zeneszámot,azt tudom hallgatni offline is vagy csak online?

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#61085) ollie válasza basaja (#61084) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Offline is tudod, direkt van is ilyen kapcsoló a Play Music appban, hogy csak a letöltött zenéket játssza.

***

(#61086) zolka95


zolka95
őstag

Sziasztok!
Olyan alkalmazást keresek, amivel anonim tudok leszedni a google playről, ugyanis van olyan alkalmazás, ami Magyarországon nem tölthető le
Van olyan, amit nem korlátoznak, mint azt, ami a hvg cikkben van?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#61087) basaja válasza ollie (#61085) üzenetére


basaja
senior tag

Köszönöm a választ:-) Gondolom a PowerAMP-vel viszont nem megy?

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#61088) #79335424 válasza zolka95 (#61086) üzenetére


#79335424
törölt tag

VPN -nel, vagy FakeGPS -szel azon a földrészen mutatod magad, amelyiken akarod.

(#61089) pappkarcsi válasza norbert1998 (#61082) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Tehát valahogy megoldható :)

Köszi! :R

Regisztrált: 2007 - 101 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#61090) pappkarcsi válasza zolka95 (#61086) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Küldtem olyan weboldalt, amivel közvetlen apk-t húzhatsz le mindenfaja korlátozás nélkül.

Regisztrált: 2007 - 101 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#61091) norbert1998 válasza pappkarcsi (#61089) üzenetére


norbert1998
veterán

én nem mondtam ey szóval sem ;]

(#61092) LonGleY


LonGleY
veterán

Tetszik ugyan a Real Colors, azzal viszont csak színpalettákat tudok gyártani, bizonyos képrészletek pontos színét (hex, rgb) viszont nem tudom vele kideríteni.

Lenne egyéb tippetek egy normális (zoom funkciós) color picker alkalmazásra?

[ Szerkesztve ]

(#61094) VeryByte


VeryByte
őstag

Tudtok olyan bevásárló lista alkalmazást aminek van web-es felülete, azaz a listát web-en keresztül szerkeszthetem?
Nem feljegyzés apllikációt keresek, hanem tényleg erre specializáltat.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#61095) LonGleY válasza VeryByte (#61094) üzenetére


LonGleY
veterán

Keep - listát is lehet benne kreálni és widgetje is van

+

keep.google.com - az asztali Crome-ban tudsz ilyet is csinálni vele, ha kinyitottad az oldalt: menü > eszközök > parancsikon létrehozása az alkalmazáshoz (csinál egy ikont, ami egyből a jegyzet oldalt pattintja fel külön ablakban)

Biztos van "specializáltabb", de minek, hisz a lista az lista... a Keep pedig elég bézik alapfelszereltsége szerintem egy Androidos gépnek.

[ Szerkesztve ]

(#61096) twine válasza VeryByte (#61094) üzenetére


twine
addikt

Én sem vagyok retardált,,felfogtam amit írtál(nem jegyzet alkalmazást keresel) de mégis a keep-et javasolnám,,,
Az én bevásárló listám:
Egyszer egy nagyobb bevásárlás listáját létrehoztam benne,majd folyamatosan bővítem,,imádom a "pipás" megoldását, hiszen vásárlás közben ahogy berakom a pipát, már szürkíti is az adott tételt(ami a kosárba került),,,
mivel nem törlöm, hanem inkább bővítem a listát, így magamra, és családomra szabott bevásárló listám alakult ki 1-2 hónap alatt...
Ami azért jó, mert ha asszony elküld vásárolni, akkor csak a pipákat csipegetem ki a kért tételek mellől, és a lista elejére ugranak , mint aktív tétel,,,
Magyarázhatnám még (fotót létrehozni, mondjuk adott tétel árával...etc..etc)
De felesleges,,ahogy felettem is mondták,,szerintem a keep vásárló listának(is) tökéletes :U

[ Szerkesztve ]

(#61097) kovisoft válasza LonGleY (#60008) üzenetére


kovisoft
őstag

Sikerült tesztelni az órarend applikációkat? Találtál már megfelelőt köztük?

(#61098) LonGleY válasza kovisoft (#61097) üzenetére


LonGleY
veterán

Az a helyzet, hogy 5 darabból (Quick Timetable, School Timetable Deluxe, Class Timetable, Timetable, Timetable) még most jutottam el odáig, hogy legalább 1-1 órámat felvegyem bennük, és megnézzem, mit tudnak, hogy tudják, milyen a widgetjük. Ez még 1-2 napos project, mire az egyiket belakom.

Azért nehéz ügy, mert igazából mindegyik megfelelő. Azt meg még nem tudom, hogy mennyire fognak kelleni a plusz feature-ök (zh időpontok, leadási határidők jegyzése stb.).

[ Szerkesztve ]

(#61099) kovisoft válasza LonGleY (#61098) üzenetére


kovisoft
őstag

Nekem olyan kellene, aminek több widgetjét is ki lehet tenni, amik más-más (egymástól független, nem csak A+B hét) órarendet mutatnak, akár heti nézetben is. De ilyet még nem találtam. Általában maguk az appok kezelnek több órarendet is, de a widgetjük ezek közül egy aktívat jelenít csak meg, vagy pedig nincs heti nézet a widgeten.

De köszi a listát, majd megnézem őket én is. :R

(#61100) LonGleY válasza kovisoft (#61099) üzenetére


LonGleY
veterán

Esetleg két külön progi, amik nagyjából hasonlóak.. :]
Persze jobb egyben, mi tagadás.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.