Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61201) emre válasza #79335424 (#61200) üzenetére


emre
veterán

Oks, majd ha legközelebb bejön ez a kép megnézem mi jön be a help-el.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#61202) roti86


roti86
őstag

Sziasztok,

Melyik a legutolsó Facebook verzió, ami mellé nem kellene a messengert telepíteni és integrálva van a chat funkció? :R

(#61203) ignisz


ignisz
senior tag

Szép estét!
A Full Screen Caller ID PRO-ban van arra lehetőség,hogy a feliratokat szerkesszem ( név, telefonszám a hívó képernyőn), vagy csak én nem találom. Előre is kösz a segítséget.

(#61204) Flind válasza nyuszi123456 (#61155) üzenetére


Flind
senior tag

Tehát múltkor tényleg nem volt root és Xposed, de azért minket hülyéztél le amiért nem működik a MMG.
Ez az egész sántít. Miért rootolnál, ha utána úgyis costum ROM-ot raksz fel, ami alapból rootolva van? Ha meg costum ROM-ot raksz fel, miért érdekel hogy van hivatalos frissítés? Magyarul a sorrend: costum ROM. Azt az eszköz saját topicjában kérdezz!

(#61205) #79335424 válasza Flind (#61204) üzenetére


#79335424
törölt tag

A "szakmai" részével nem értek egyet. Mielőtt vmi custom dologba fogna, nem ártana mentést készíteni a rendszerről. Akkor meg már praktikus lenne a legfrissebb, de még gyári rendszert menteni. Aztán van olyan, hogy a Custom rom egy CWM -es zip. Igen ám, de a CWM nem tud partíciókiosztást menteni. Ha mondjuk a custom rom újabb főverziós, mint amilyen a gyárija volt és közben változott a partíciókiosztás, akkor az bukta.

(#61206) bohoc71


bohoc71
aktív tag

Hali! Halkan megjegyezném, hogy a CWM nem tudja kezelni a gyári recoveryvel készült mentést.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#61207) Criton


Criton
veterán

Melyik az az alkalmazás amivel nézni lehet, hogy melyik program szívja az akkumulátort? Root van.

(#61208) fdisk válasza roti86 (#61202) üzenetére


fdisk
őstag

Azt nem tudom, hogy utolsó verzió-e, de én a 3.2.1-t használom.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#61209) gipsztigris válasza Criton (#61207) üzenetére


gipsztigris
addikt

Wakelock Detector
GSam Battery monitor

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#61210) darvinya válasza emre (#61194) üzenetére


darvinya
titán

Egy kedves FF modul ami valójában egy kém. :)
Ezért utálom FF.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#61211) Criton


Criton
veterán

Másnál megy az Instagram? Engem nem enged bejelentkezni, mert unknow network error vagy mi...

(#61212) tybsen válasza Criton (#61211) üzenetére


tybsen
addikt

Nálam megy.

(#61213) Criton válasza tybsen (#61212) üzenetére


Criton
veterán

kijelentkezés és utána bejelentkezés is? Most próbáltam editálni a profilomat az instagram weboldalon, ott is hibát ír...

(#61214) fdisk válasza Criton (#61211) üzenetére


fdisk
őstag

Nálam ok.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#61215) Flind válasza #79335424 (#61205) üzenetére


Flind
senior tag

Igen, ez igaz, főleg hogy van is olyan costum ROM, ami csak akkor fog normálisan működni, ha előtte hivatalos úton frissített. De előtte ezt írta:
"Ha root, milyen sorrendben legyen:
Függetlenítés
Root
Custom ROM

Melyik után van még lehetőség a most megjelent új szoftverfrissítést igénybe venni?"

Ezért nem értem, hogy most costum ROM-ot akar, vagy a hivatalos frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#61216) petipetya válasza Criton (#61211) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam megy, igaz csak gépen néztem.

"nincs rá lezsóidő"

(#61217) tybsen


tybsen
addikt

Power Toggles: tud valaki megoldást arra, hogy hogyan lehet fixálni a power Toggles sávról lehúzható sávját a legfelső pozícióba (pinnelni) és ezzel egyidejűleg elrejteni az értesítési sávról bármilyen ikont/akku kijelzést/stb, hogy a power Toggles fut?

Mert nálam
A)vagy nincs fixálva ez a sáv és akkor nincs jelzés sem az értesítési sávban, így viszont minden bejövő értesítésnél lejjebb csúszik
B) vagy fixálva van a lehúzható sáv a legfelső helyre, de akkor meg mindenképpen van valamilyen jel (pl. akksi% vagy dátum) az értesítési sávban. Vagy egy átlátszó ikon lehet még, de ez is zavar, mert ha kapok például egy viber üzenetet, akkor "látszik", hogy ott van egy "lyuk", értsd üres pozíció.

A program beállításainál nem találok ilyen lehetőséget, ami nekem kellene.

Bocs ha nehezen követhető, itt van néhány screenshot, hogy mire gondolok.

Ötlet valaki? Esetleg van valami alternatív app?

[ Szerkesztve ]

(#61218) karldergroße válasza tybsen (#61217) üzenetére


karldergroße
senior tag

Szerintem nem lehet. Én is próbáltam, nem megy. Ezt próbáld: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.j4velin.notificationToggle

[ Szerkesztve ]

(#61219) Criton válasza petipetya (#61216) üzenetére


Criton
veterán

nyomtam egy clear cache és datat, utána sima userral nem engedett be, de facebookal már igen, ez mitől lehet?

(#61220) petipetya válasza Criton (#61219) üzenetére


petipetya
nagyúr

Jó kérdés. A választ pont annyira nem tudom rá, mint ahogy arra sem, hogy nálam most a Play Zene miért írja azt a gépen hogy nem sikerült azonosítani a számítógépet. Ki-bejelentkezés és a zenei kezelő eltávolítása és újbóli hozzáadása már megtörtént, mégsem segített.

Most hétvégén rossz lehet a csillagok állása, vagy nem tudom mi van.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#61221) tybsen válasza karldergroße (#61218) üzenetére


tybsen
addikt

Nagyon szépen köszönöm, akkor tényleg kénytelen leszek keresni másikat. megnézem, amit linkeltél. :R

(#61222) mttssz válasza tybsen (#61217) üzenetére


mttssz
senior tag

Ha van root, akkor Xposed + App Settings, es abban a notification priority-t Max-ra allitod.

(#61223) cotag


cotag
senior tag

Srácok.....
Adott egy s4, és viber alkalmazás.
Az értesítések kikapcsolva, minden pipa kivéve.
Mégis jelzi egy levélke ikon ha üzenet érkezik. Másnál is van ez a hiba? Hogy lehet eltüntetni???

(#61224) tybsen válasza mttssz (#61222) üzenetére


tybsen
addikt

Köszi, nincs root egyelőre, teljesen gyári állapotban használom a készüléket.

(#61225) roti86 válasza fdisk (#61208) üzenetére


roti86
őstag

Köszi, közben nagy nehezen meglett. A legutolsó verzió, amiben még integrálva van a chat és a "régi" (nekem tetszetősebb) felülettel dolgozik a 7.0.0.26.28. Innen tölthető

(#61226) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok!

Frissült ma a Facebook Messenger és mikor elküldtem egy szmájlit (kettőspont nagy D-é) akkor ilyen nagy bumszilba küldte el. A képen is látható, hogy mekkora az egyik és a másik szmájli! Mi lehet a hiba?

A hiba

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#61227) LonGleY válasza iceQ! (#61226) üzenetére


LonGleY
veterán

It's not a bug, it's a feature.

Ha a smiley felbontása kisebb lenne, akkor lehetne arra gondolni, hogy ez valami hiba. Gondolom ezzel közelebb akarták hozni az alap mosolyokat a matricák méretéhez.

[ Szerkesztve ]

(#61228) iceQ! válasza LonGleY (#61227) üzenetére


iceQ!
addikt

Igen...Vissza frissítettem 12.x-re és jó lett. A nagy bumszli szmájlik rettentően undorítóak!

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#61229) aizen92 válasza iceQ! (#61228) üzenetére


aizen92
addikt

Elég hülyén néznek ki. Inkább a szöveg méretéhez igazodjon, hiszen ezért smiley (legalább is ami maradt belőle )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#61230) Siriusb


Siriusb
veterán

LiquidSmooth ROM-ot telepítettem gapps micro csomaggal. Nem tudok helyi telefonkönyvbe importálni kapcsolatokat, csak google accountra. KitKat-ból kivették ezt az opciót, vagy én nem telepítettem fel valamit?

(#61231) LonGleY válasza aizen92 (#61229) üzenetére


LonGleY
veterán

A linkelt kép alapján, ahol a smiley-k egymás mellett vannak, ott kis méretűek. Tehát gondolom, szöveg mellett szintén megtartják a méretüket, csak ha önmagukban nyomja valaki őket, akkor nőnek meg.

[ Szerkesztve ]

(#61232) aizen92 válasza LonGleY (#61231) üzenetére


aizen92
addikt

Jogos észrevétel! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#61233) dokee78


dokee78
félisten

CM Browserbe valahogy be lehet importálni a Chrome könyvjelzőket?

(#61234) iceQ! válasza aizen92 (#61229) üzenetére


iceQ!
addikt

Valahogy úgy. Nem érdemes frissíteni a 13-as messenger-re!

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#61235) fdisk


fdisk
őstag

Es file explorert használok.
Mostanság azt vettem észre,h hiába törlöm ki a felesleges fájlokat,a törölt fájlok visszakerülnek a mappájukba.

Mitől lehet?
Letöröltem már a es-t,újraraktam,töröltem az adatait,de mindig visszakerülnek a törölt elemek.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#61236) LonGleY válasza iceQ! (#61234) üzenetére


LonGleY
veterán

Miért is? Mert az önálló smiley-k nagyok? Van bajotok... :Đ
Mondjuk nekem 8, böngészőben használom kizárólag.

[ Szerkesztve ]

(#61237) tybsen válasza LonGleY (#61231) üzenetére


tybsen
addikt

Pontosan így van, hasonlóan működik egyébként whatsapp-nál a "szív" vagy kakaotalk-on néhány smiley.

Power Toggles, Notifications Toggle: sajnos vagy látszik az ikon az értesítési sávban, vagy első helyen van az alkalmazás az értesítési sávról lehúzva. A kettő nem kombinálható :(

[ Szerkesztve ]

(#61238) student


student
őstag

Üdv

Létezik olyan app amivel távolról pc-t fel tudom ébreszteni, látom a képernyőt, tudom kezelni a progikat, és vissza tudom altatni?

(#61239) rjg válasza fdisk (#61235) üzenetére


rjg
őstag

Nem kapcsoltad be a Beállításokban a Kuka funkciót?

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#61240) #79335424 válasza student (#61238) üzenetére


#79335424
törölt tag

A használathoz és a "visszaaltatáshoz" TeamViewer. Azt nem tudom, hogy WOL -t tud -e már, mert régen használtam és akkor sem hiányzott a funkció, mert a routeremben van WOL. Ha nem tudná, akkor pl. a Wake On Lan Wan jó lehet. De ilyenből van még egy pár.

(#61242) fdisk válasza rjg (#61239) üzenetére


fdisk
őstag

Bekapcsolt ás kikapcsolt állapotba is visszapakolja.
Sőt ha kiürítem a kukát,akkor is.
Nem értem. :F

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#61243) iceQ! válasza LonGleY (#61236) üzenetére


iceQ!
addikt

Már ne haragudj de ez nem önálló szmájli.... kettőspont D-é mióta önálló szmájli??

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#61244) darvinya válasza fdisk (#61242) üzenetére


darvinya
titán

LOST.DIR mappát töröld, mielőtt törlöd a file-okat.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#61245) LonGleY válasza iceQ! (#61243) üzenetére


LonGleY
veterán

Mi van? Önálló, mivel csak azt írtad a sorba (tehát nincs mellette másik smiley vagy szöveg).

De hisz ez logikus, ha ezt a pár releváns hozzászólást magyarul értelmezted (volna)...

[ Szerkesztve ]

(#61246) fdisk válasza darvinya (#61244) üzenetére


fdisk
őstag

Olyan mappa csak a külső sd-n van.
Mindenesetre töröltem.
Meglátom...

Nem ér semmit.
Megint visszapakolta. :W

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#61247) norbert1998


norbert1998
veterán

olyan program kéne nekem, ami a beragadt systemui-t újra tudná nekem indítani, vagyis valójában csak bezárni. van ilyen program? szóval valami egyesével, kiválasztod és kilövöd task killer kéne

(#61248) SG3rg0


SG3rg0
őstag

A legjobb App Lock, semmi sallang és reklám! [link]

[ Szerkesztve ]

(#61249) fdisk válasza norbert1998 (#61247) üzenetére


fdisk
őstag

Fast Reboot

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#61250) norbert1998 válasza fdisk (#61249) üzenetére


norbert1998
veterán

ez nem olyan, ugye, mint ami a gravitybox haladó kikapcsoló menüjében van az Intelligens újraindítás?

továbbá olyan, ami nem foglalkozik vele, ohogy kevés a tárhely és force installt csinál, xposed modul vagy valami?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.