Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49501) #79335424 válasza Bozek (#49500) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt még félmegoldásnak sem nevezném. Írhattad volna azt is, hogy nem kell elveszíteni.

(#49502) snowdog válasza Andrew31 (#49498) üzenetére


snowdog
veterán

Én ebből a típusból rendeltem kétszer, és eddig még egyikkel sem volt baj. [link]

(#49503) punky10 válasza #79335424 (#49501) üzenetére


punky10
addikt

És garantáltan ez a legbiztosabb megoldás... :)

Komolyra fordítva: nekem nem intim képek vannak a telefonomon, csak egy szöveges fájl, benne a saját és a családom összes adata.Ez sem publikus.Viszont az előbb említett jelszavad ZIP tökéletes megoldás.Nem kell plusz alkalmazás, fájlkezelő úgyis van mindenkinek.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#49504) Viktor0610 válasza #79335424 (#49501) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Abból kiindulva, hogy mikor átmegyek a munkahelyemül szolgáló plázán, és az éttermeknél minden második asztalon ott a -sok esetben méregdrága- telefon, igenis mondhatta volna azt is, hogy nem kell elveszíteni. :D

Samsung Galaxy A54

(#49505) gzbotii válasza Bozek (#49500) üzenetére


gzbotii
veterán

Es ha azzal keszult :D ?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#49506) Andrew31 válasza snowdog (#49502) üzenetére


Andrew31
senior tag

Aham, én is szemeztem vele, de inkább rendeltem az eMAGtól 5090-ért egy Kingmaxot, hátha beválik! :)

Tényleg örülök hogy/ha nem Android vagy telefon error, hanem csak a kártya. :)

Köszönöm az útbaigazítást. :R

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#49507) kovisoft válasza gmark247 (#49494) üzenetére


kovisoft
őstag

A már említett jelszavazott ZIP is jó megoldás, de én erre a célra az EDS Lite-ot használom. Olyasmi, mint PC-n a TrueCrypt.

(#49508) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy a Telefonhívás rögzítő - ACR bejövő hívásokat hogyan rögzíti?
Kimenő hívásokat mindet felveszi de a bejövőt nem, pedig "minden"-re van állítva
Köszönöm!

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#49509) #79335424 válasza kovisoft (#49507) üzenetére


#79335424
törölt tag

Külön program esetén n+1 lehetőség van. Én a személyes adatokhoz a Pocketet (Zseb) használom. Ezer éve, talán még Froyo -ra telepítettem. Azóta örökítem tovább, mert nem gyári, hanem "Magyarított" verzió (nem emlékszem, hogy ki fordította, de ezúton is köszönöm neki!!!).

[ Szerkesztve ]

(#49510) k850 válasza Bozek (#49500) üzenetére


k850
addikt

"Nagyon kellemetlen tud lenni, ha intim képekkel elveszik a mobil telefon."
Nem kell intim képeket tartani a telefonon. :)

Egyet kell,értenem veled, de sajnos az ember esendő!

Szerény véleményem szerint, ha mindig a biztonság volna fontos, akkor nem "Okostelefont" használnánk. Száműznénk az internet kapcsolatot, ill. minden olyan eszközt, ami veszélyes az egészségre.
De ettől eltekintve, valóban kulcskérdés, hogy mint tárolunk a multimédiás eszközökön.
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#49511) LonGleY válasza #79335424 (#49509) üzenetére


LonGleY
veterán

Azóta nem frissítesz programverziót, csak azért, mert az magyar nyelvű? Elég :U hozzáállás, ha csak ennyiről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#49512) Bozek válasza makoss (#49508) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem felveszi a bejövő hívásokat is, pedig a codec-en kívül semmit sem állítottam be telepítés után. Próbáld meg újrarakni, hátha az segít.

(#49513) makoss válasza Bozek (#49512) üzenetére


makoss
addikt

Nem jó, nem tom mi lehet vele

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#49514) Fecogame


Fecogame
veterán

Van olyan PowerAMP alternatíva, ami hasonlóan jól szól, van benne EQ és ingyenes vagy olcsóbb, mint a PA?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#49515) LonGleY válasza Fecogame (#49514) üzenetére


LonGleY
veterán

A PlayerPro most épp a felére van leértékelve (455 HUF).

[ Szerkesztve ]

(#49516) kovisoft válasza #79335424 (#49509) üzenetére


kovisoft
őstag

Melyik az az n+1 lehetőség, amelyik titkosítva tud tetszőleges fájlokat tárolni androidon? Az általad említett pocket nem csak szöveges információkat (jelszavakat, stb) tud tárolni? Mert ilyen tényleg sok van.
Az eredeti kérdés viszont bizonyos fájlok, pl. képek vagy szövegfájlok titkosítására vonatkozott. Szerintem nincs túl sok olyan program, amivel tetszőleges fájt lehet titkosítva tárolni. Az egyik megoldás a jelszavazott zip. Az általam ismertek még az EDS, ill. a Cryptonite. Én csak ezt a kettőt ismerem, ami olyan lenne, mint PC-n a TrueCrypt. Esetleg biztos van még valami PGP alapú egyedi fájltitkosító. Van más is?

(#49517) nonee


nonee
aktív tag

Sziasztok!
Nekem egy wifi alkalmazásra lenne szükségem..
A téma az hogy a melóhelyemen vmiért nemtudom használni a wifit..nem szoftveres a gond,csatlakozik meg minden viszont semmit nem reagál nincs kapcsolat.viszont ez a probléma csak droidon lép fel,windows mobilon semmi probléma.van valamilyen alkalmazás amivel ki lehet ezt küszöbölni?vagy a wifi jellel van vmi gáz?kérem a segítségetek hátha vki tud!üdv szép napot!

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#49518) LonGleY válasza nonee (#49517) üzenetére


LonGleY
veterán

Erre nem lesz külön alkalmazás; a routeren, a beállított titkosításon és a készüléked tudásán múlik, hogy mit kezel le. Ha máshol nincs a wifivel gond, akkor marad a router vagy a titkosítás. Van pl, hogy a WPA2+PSK-t nem tudja kezelni egy kütyü - bár az újabbaknak illik -, de az is lehet, hogy az elavult WEP-et nem akarja (a kettő közti WPA-val, WPA2-vel nem szokott gond lenni). Erről szerintem a rendszergazdátokkal tudnál egyeztetni.

[ Szerkesztve ]

(#49519) nonee válasza LonGleY (#49518) üzenetére


nonee
aktív tag

Értelek.a windows phono miért nincs ez a probléma..egyik munkatársamnak hipphopp csatlakozik van net...
Új telom van android 4.2

[ Szerkesztve ]

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#49520) LonGleY válasza nonee (#49519) üzenetére


LonGleY
veterán

Más-más wi-fi chipek, és azon belül is más-más generációk dolgoznak a telefonokban, de a routerekben is (ráadásul az egyik nem feltétlen szereti a másikat), tehát ezt így nem lehet megmondani. A rendszergazdával való konzultáción kívül még a kütyüd topikjába érdemes benézni, talán más is találkozott hasonló inkompatibilitással. Illetve futtass egy rendszerfrissítést, hátha van valami fix rá a megvétel óta!

[ Szerkesztve ]

(#49521) nonee válasza LonGleY (#49520) üzenetére


nonee
aktív tag

Nem találtam ilyen topicot..samsung galaxy core plus..

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#49522) LonGleY válasza nonee (#49521) üzenetére


LonGleY
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

(#49523) ollie válasza nonee (#49519) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet, hogy a munkatársadnak céges certificate van telepítve a mobiljára, ami kell az internethez?

***

(#49524) nonee válasza ollie (#49523) üzenetére


nonee
aktív tag

Nem sajnos azt se tudja hogy mi az hogy android..:S köszönöm a linket!

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#49525) mazsi70


mazsi70
senior tag

Sziasztok !
Tudtok ,olyan alkalmazásról ,ami összegyűjti az akciókat ?
Tehát a fizetős alkalmazás az adott napon le van értékelve vagy ingyenes ?
Előre is köszönöm !

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#49526) #79335424 válasza LonGleY (#49511) üzenetére


#79335424
törölt tag

Dehogy. Azt csak azért fűztem bele, mert sokszor felmerül egy-egy óhajnál, hogy Magyar nyelvű legyen. Jeleztem, hogy megoldható. Az örökítést azért csinálom, mert így nekem egyszerűbb a tárolt adatok költöztetése. Ami a frissítést illeti, utóljára májusban frissült, amikor a Dropbox sync és az UI. -n pár apróság lett javítva. Bevallom, nem emlékszem, hogy frissítettem -e, mivel a Dropbox feature nem érdekel. Egy dologra hivatott, arra így is tökéletes. Nem tudom, hogy lehetne ellenőrizni a titkosítás erősségét, de az biztos, hogy az adatbázis fájlban titkosítva vannak az adatok (ellentétben sok Android alkalmazással, amiknél még a jelszavakat is ki lehet olvasni).

(#49527) tomy86 válasza mazsi70 (#49525) üzenetére


tomy86
addikt

(#49528) mazsi70 válasza tomy86 (#49527) üzenetére


mazsi70
senior tag

:R

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#49529) air


air
nagyúr

Melyik "share/list my apps" típusú alkalmazást ajánljátok? Új készülékre kellene átköltöznöm, és szeretném a már jól megszokott programjaimat vinni.
Vagy a legjobb ha Titanium Backuppal költözöm?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#49530) LonGleY válasza air (#49529) üzenetére


LonGleY
veterán

Pontosan azt: List My Apps
Vagy alternatíva: ShareMyApps

Még ha TB-vel is költözöl, nem árt, ha megvan az Play-linkesített lista (mindkettő tudja, nekem az LMA letisztultabb). Én egyébként a friss telepítés / újrakonfigolás híve vagyok, de biztos van pár olyan, amivel nem szeretnél szívni.

[ Szerkesztve ]

(#49531) tomy86 válasza air (#49529) üzenetére


tomy86
addikt

Én ezt használom: ShareMyApps Elkészíti a listát a telepített progikról és a playes linket is csatolja.

(#49532) Oldman2 válasza nonee (#49517) üzenetére


Oldman2
veterán

Proxy -t nem kell a céges hálón konfigurálni?

(#49533) LonGleY válasza Oldman2 (#49532) üzenetére


LonGleY
veterán

(#49534) zsoca67


zsoca67
tag

Ehezz hasonló alkalmazást keresnék. [link]
Akksi kimélő lenne, de többet fogyaszt mint a képernyő. Tasker, E-robot nekem bonyolult.

(#49535) Oldman2 válasza LonGleY (#49533) üzenetére


Oldman2
veterán

Szerintem ez a megjegyzés, nem a kérdezőre, hanem a Windows Phone-os kollégájára vonatkozott.

(#49536) LonGleY válasza zsoca67 (#49534) üzenetére


LonGleY
veterán

Akkor marad a kis ujjad. :]

Nem értem egyébként, hogy miért nem jó az embereknek: egy húzás és egyetlen tap, amivel ki-be lehet kapcsolni a Wi-Fi-t (ICS-en jól jön ehhez pl. a Notification Toggle). Ennyire nem lehetnek feledékenyek, a leányzók is ugyanúgy képesek kezelni. Annál nincs gyorsabb, pontosabb és akku-kímélőbb.

Oldman2: A megjegyzés szerintem arra a kollegára vonatkozott, akinél működik a Wi-Fi. De majd a kérdező megfejti. :]

[ Szerkesztve ]

(#49537) zsoca67 válasza LonGleY (#49536) üzenetére


zsoca67
tag

Haladni kell a korral. (automatizálás) Van több ilyen, csak reméltem, hogy van valakinek jó tapasztalata valamelyikkel.

[ Szerkesztve ]

(#49538) rich86


rich86
csendes tag

Sziasztok!Valaki segítene nekem abban, hogy miért van az Sony xperia Z típusú telcsimet mikor rádugom USB.vel a gépemre(Win7) azt írja ki, hogy az eszköz telepítése sikertelen?És még tölteni sem tölt?
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#49539) LonGleY válasza zsoca67 (#49537) üzenetére


LonGleY
veterán

A GPS alapúak nem jók a fogyasztás szempontjából, cella alapján meg pontatlan lehet a dolog (nálam legalábbis nem működött rendesen). Memóriát és némi procit meg mindenképp használnak. Akkor a legminimálisabb az "impact", ha amúgy is használsz ilyen automatizáló programot, és csak +1 feladatként nyomod be neki.

rich86: [link] Ha már megtaláltad a megfelelő topikot, ide offban sem szükséges a kérdésed.

[ Szerkesztve ]

(#49540) rich86 válasza LonGleY (#49539) üzenetére


rich86
csendes tag

Köszönöm!Bocsi hogy ide írtam,csak nem igazodok még ki az oldalon..:)

(#49541) ollie válasza zsoca67 (#49534) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

***

(#49542) dokee78


dokee78
félisten

Swiftkeyből a public beta mennyire stabil?
Érdemes feltenni a fizetősre?

(#49543) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Na most ebben a Fleksy-ben van magyar nyelv vagy nincs? Leírásban benne van, rakattintva szavaztatni akar

(#49544) 7Sony7 válasza ollie (#49541) üzenetére


7Sony7
addikt

Üdv! Tudsz erről valami magyar nyelvű leírást?

-

(#49545) fdisk válasza dokee78 (#49542) üzenetére


fdisk
őstag

Nálam stabil.
De nem a fizetősre megy fel,hanem külön álló app.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#49546) dokee78 válasza fdisk (#49545) üzenetére


dokee78
félisten

akkor kipróbálom köszi :R

(#49547) petipetya válasza vadászcsiga (#49543) üzenetére


petipetya
nagyúr

A languages menüpontban először frissíti magát (vagy neked kell rányomni a frissítés gombra) és utána már le tudod tölteni a magyar nyelvet. Hogy mindez működik-e netkapcsolat nélkül azt nem tudom, mivel nekem csak az alvás alatt van repülőgép módban a telefon.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#49548) zsoltzsolt válasza fdisk (#49545) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Tudsz adni linket, akkor én is kipróbálnám a fizetős mellé. Előre is kösz

(#49549) vadászcsiga válasza petipetya (#49547) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Á köszi :R

(#49550) -Nándesz-

Egy számomra elég érdekes és bosszantó problémával szembesülök.
Ha a telefonomat szűk zsebben hordom, akkor valahogy elindul a google felhő szolgáltatása (legalábbis én erre gondolok), mintha többször megnyomnék valami gombot. Szinte biztos vagyok benne, hogy a fő kapcsoló nem nyomódik be, máshogy meg elvileg nem oldódik fel a billentyűzár (amit meg nálam még "oldalra húzással" húzással lehet feloldani).
Kiírja hogy inicializálás, következő, hogy a szolgáltatás nem elérhető. Ilyenkor a telefon teljesen megkergül egy fél órára, állandóan elakarja indítani. Zenehallgatásnál zavaró, 5 mp-enként megállítja a zenét "inicializál" majd szól tovább..megint megáll..stb.

Mitől van ez?

Egyébként egy Huawei ascend y300-ról van szó 4.1.1-es androiddal.

Lejátszóként a google playt használom, de a ma, miután megint tapasztaltam a hibát, winampot hallgattam, de úgy is előjött.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.