Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39051) air válasza MrCsiT (#39049) üzenetére


air
nagyúr

Sehogy.
Azaz mégis. Lejátszod az Androidos készüléken, a másikon pedig felveszed mikrofonon. ;)

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#39052) punky10 válasza MrCsiT (#39049) üzenetére


punky10
addikt

Esetleg lemented az appot valamelyik fájlkezelövel, megnyitos ZIP-ként,és megnézed a RAW mappát.Általában ebben vannak a hangok,de lehet,hogy nem mp3,hanem ogg formában.
Az emlitet appal nem tudtam kiprobálni,de másik 2 alkalmazással müködött...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#39053) Tyer


Tyer
őstag

Sziasztok!
Olyan jegyzet app kellene nekem,
-amivel halat közösen szerkeszteni
-van benne emlékeztetö
-és lehetöleg offline is szerkeszthető

Igazábol a Trello-ra kéne egy 2. 3.at is tudó alternativa...
Van valakinek ötlete?
Köszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#39054) Regirck válasza punky10 (#39050) üzenetére


Regirck
senior tag

Leírnád, hogy pontosan hol található. Sajnos nem találom...

(#39055) Jacak válasza punky10 (#39052) üzenetére


Jacak
senior tag

Én is jópárszor szedtem már ki így hangokat,általában ogg-ban vannak(lehet,h. ez nem),ha igen,csak pc-s átkonvertálással(pl. Format Factory) tudja lejátszatni az Aino-val....

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#39056) v.attis


v.attis
őstag

Hogyan kell mindenféle frissítés keresést kikapcsolni? Ne is keressen, ne is szóljon, nem akarok tudni semmilyen frissítésről. Például a viber nem hagy békén, naponta kétszer is ott az ikon az állapotsoron. Amit akarok azt frissítek play-en, a többi nem érdekel!

(#39057) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Egy kis segítséget kérnék szépen.

Prestigio Multiphone 4322 duo telefonom és Android 4.1es Jelly Bean rendszerem van.
3/4 éve van meg és eddig jól működött.

Most az a probléma, hogy nem hozza át az internetet a routerből. Tehát továbbra is felismeri a felhasználónevet/jelszót és beengedi a mobiltelefont a router. A router programjába belépve számítógépen látható is, hogy kiosztja neki az IP címet. A mobiltelefonon is látható, hogy csatlakozott és a wifi jele is kékre vált, ami azt jelzi, hogy Csatlakozott és internet jelet is kap. (Ha szürke maradna a wifi jel, akkor csak csatlakozott, de netet nem kap).

Mindezek ellenére mégsem hozza a mobil böngészője a netet. A YouTube alkalmazás sem hozza a netet, csak forog-forog, és nem tölti az oldalt. A Gmail alkalmazás is csak tölt, de nem sikerül neki.

Találkoztatok már ilyen esettel ?, mi lehet a gond ? köszi

(#39058) Trianta


Trianta
tag

Sziasztok!

Van egy androidos TV box-om és RCA csatlakozón keresztül van a TV-hez csatlakoztatva.
(Egreat U3 Android 4.1)

Két kérdésem van:

1. Mi lehet az oka, hogy a legtöbb, frissen letöltött és telepített alkalmazás futtatásakor ez a hibaüzenet jön?
"Your system does not support 3D apps"
Sajnos emiatt szinte semilyen új app-ot nem tudok futtatni (pl a Google Chrme-ot sem, Winamp-ot sem).

2. Hogy lehet megoldani, hogy a készülék bekapcsolása után automatikusan elinduljon a médialejátszó?

Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128 SD

(#39059) dokee78 válasza MrCsiT (#39049) üzenetére


dokee78
félisten

Szedjél a Zedge.netről karácsonyi hangokat,régen én is onnan szedtem a SonyEricsson D750i-re.

(#39060) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Traktoros ismerősöm tette fel nekem a kérdést, hogy létezik olyan alkalmazás, amit sorvezetőként lehet használni?
Annyit kell tudni a programnak, hogy a segítségével egy adott területen párhuzamos egyenes szakaszokban tudjon haladni(szántáshoz, vetéshez, stb). Ehhez gps-t használ. Létezik ilyen? Vagy külön erre a célra készített program?

[ Szerkesztve ]

(#39061) ryori


ryori
senior tag

Play áruház > menügomb > beállitások > és ott lesz a pipa a frissítésnél. Vagy lehúhós menü.
(Egyből az első, az értesítések, alatta meg autm. Frissítés kikapcs.)

[ Szerkesztve ]

(#39062) cappa72 válasza Orionk (#39057) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nekem is el szokta nagyritkán játszani.
1, háózat elfelejtet, újra beállít
2, reouter kikapcs (vár fél percet), router visszakapcs.
Ezek közül az egyik be szokott jönni. Ne kérdezt a miértjét, nem jöttem rá,

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#39063) Orionk válasza cappa72 (#39062) üzenetére


Orionk
senior tag

Húú, nagyon köszi, hogy írtál ! ! :)

Tényleg az volt a baj. Csak el kellett vele felejtetni a hálózatot és újra megadni a jelszót !
Örülök, mert már kezdtem készülődni, hogy visszaállítsam a gyári beállításokat.

NAgyon köszi !

(#39064) gipsztigris válasza nelsonmanian (#39060) üzenetére


gipsztigris
addikt

A probléma az, hogy a mezőgazdasági sorvezetők meglehetősen pontos GPS vevőkkel dolgoznak. Erre szerintem okostelefon nem alkalmas.

Itt tudsz körülnézni készülék és szoftver ügyben. [link]

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#39065) mimey válasza petipetya (#39025) üzenetére


mimey
tag

Igen, nagyjából erre gondoltam én is.
Akármire kattintok, csak egy bizonyos videó indul el, majd a videó végén a következőre kéne ugrania, de akkor is ugyanazt játssza újra és újra.

(#39066) myke01


myke01
senior tag

Az Androidos FB alkalmazáson nincs ilyen funkció ,hogy "Oldal-hírfolyam" ? Ez csak a "webes" változatban létezik ,a mobilosban nem ? (legalábbis az én telómon nem jelenik meg; Galaxy Gio)

[ Szerkesztve ]

(#39067) nelsonmanian válasza gipsztigris (#39064) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Ezzel tisztában vagyok, én is elmondtam neki hogy ez nem lehet olyan pontos, de mégiscsak százerkellel olcsóbb lenne így mint egy profi cuccal.

(#39068) petipetya válasza myke01 (#39066) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam a 4.0.0.12.3-as Facebook verzióban a baloldali sávban ott van az általam kezelt oldal - csak rá kell bökni.

Viszont külön van egy Facebook Pages Manager nevű alkalmazás is. Hátha ez lefedi az igényeidet.

Amúgy az általad mutatott képernyőfotó friss? Mert valamikor régen lehetett ilyen a Facebook webes felülete, de most már abszolút máshogy néz ki.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#39069) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Gyerekek hogyan tudnám kimenteni a Viber alkalmazást és a beszélgetéseket, úgy hogy a telefonon nem működő a rendszer? SD-n tárolja? :R

(#39070) Tomikapc


Tomikapc
aktív tag

Üdv! Egy kislánynak szeretnénk karácsonyra egy androidos telefont. A kérdésem az, hogy létezik-e olyan app, amivel nyomon lehet követni a netről (vagy akár másik telefonról) a mobil mozgását? Ez akkor is jól jönne ha elhagyná a telefont vagy neadjisten a kislány kerülne bajba. Természetesen olyan megoldás lenne a legjobb, amit nem nagyon tud kikapcsolni, stb. Létezik ilyesmi vagy rossz helyen járok? :) Köszi szakik!

Tomikapc

(#39071) myke01 válasza petipetya (#39068) üzenetére


myke01
senior tag

Friss,ropogós ,mai képernyő-felvétel a FB webes felületéről...

Nálam is a 2013. december 6-i FB app van fent ,még sincs a baloldali sávban ilyesmi, tehát az általam lájkolt oldalak "feed-jei"...Az app-ot megnézem ,amit ajánltál. Kösz!

(#39072) Probert75 válasza gordonfreemN (#39029) üzenetére


Probert75
addikt

Nekem nem sok különbség van a PC-s Google Chrome-ban 1920x1080-as és a telóm Opera Classic-ján 1280x720-as felbontás megjelenítései között.
PC

Mobil

[ Szerkesztve ]

(#39073) #79335424 válasza nelsonmanian (#39067) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csak egy tipp. Bluetooth GPS vevővel sztem növelhető a pontosság.

(#39074) #79335424 válasza Probert75 (#39072) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az Övé 960x540, az enyém meg 800x480. Ezeken a felbontásokon látványosan csúfosabb a helyzet.

(#39075) #79335424 válasza Tomikapc (#39070) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jó helyen jársz, csak használd légyszi a keresőt! Lassan off lesz a téma a sok ismétléstől.

(#39076) atike válasza #79335424 (#39075) üzenetére


atike
nagyúr

...ilyen erővel te meg a szerkesztés gombot használhatnád.... :U Bocs az offért.

(#39077) #79335424 válasza atike (#39076) üzenetére


#79335424
törölt tag

Elnézést, ha túl sok helyet foglalok így! Próbálj meg légyszi egy ilyen választriót összedobni droidon! Szerintem már a nickek másolásánál megérted, hogy miért írtam külön.

[ Szerkesztve ]

(#39078) nelsonmanian válasza #79335424 (#39073) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Alkalmazásra lenne szükségem ehhez, kipróbálni egyáltalán mit tud.

(#39079) darvinya válasza #79335424 (#39077) üzenetére


darvinya
titán

Könnyű copy-paste, bár ez függ hogyan használod és milyen programmal böngészel.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39080) #79335424 válasza nelsonmanian (#39078) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom, használható -e erre a célra, de mintha olvastam volna olyat, hogy az IGO tud "navigálni" két pont között akkor is, ha a térképen nincs ott út. Offroad, vagy talán gyalogos mód. Nem próbáltam soha, de ha megadsz neki két koordinátát, akkor út híjján, tervez egy egyenest, a pillanatnyi pozíciódat pedig mutatja a tervezett útvonalhoz képest. Ha eléggé felnagyítod (ehhez lehet, hogy bele kell nyúlni a program lelkivilágába), akkor pontos helymeghatározással talán használható lehet. Mielőtt valaki megtalálna vele, ez nem warez!

(#39081) #79335424 válasza darvinya (#39079) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem azt írtam, hogy nem lehet. Csak baromi macerás. Tapicskolsz, próbálod pontosan illeszteni a kijelölő nyilakat (persze melléböksz), ide - oda lépkedsz a fülek között, előhozod, eltűnteted a billentyűzetet, tologatod le-föl az oldalt a az ablak alatti funkciógombokhoz, stb.

(#39082) atike


atike
nagyúr

Nem biztos, hogy jó helyen teszem fel a kérdést... Szóval az érdekelne, hogy ha valaki ismeri egy emberkének a Google Accountját (gmail cím és jelszó), akkor van rá valami módja, hogy hozzáférjen a híváslistához? A pozícióhoz - ha engedélyezve van a helyhozzáférés - az elérhető az Android Device Manager-el, az ok, de a híváslistával mi a helyzet...? Hogyan lehet "kívülről" hozzáférni....? Tőlem is kérdezték, de gőzöm sincs róla... :)

Előre is köszi a válaszokat!

(#39083) #79335424 válasza atike (#39082) üzenetére


#79335424
törölt tag

Elkéri az illetőtől, hátha odaadja. Nem kötözködésből írtam. A Google jegyzi, hogy miről, honnan használták, használják a fiókot. Csúf bukta lehet belőle.

[ Szerkesztve ]

(#39084) #59070464


#59070464
törölt tag

Olyan appot keresek (KitKat 4.4.1-en vagyok), ami mutatja, hogy hányan vannak rá csatlakozva az otthoni hálózatra. Ha tud mást is az nem baj*. Ebből azt akarom kihozni, hogy bárhol si legyen, így látom, hogy van-e otthon valaki (pld a telefonok ugye auto fellépnek a routerre). A routerem Linksys és dd-wrt firmware van rajta, ha ez befolyásol valamit. Esetleg még annyi kikötésem lenne, hogy nézzen ki normálisan (holo felület fenomenális lenne) és ne csak pár száz értékelése legyen, illetve amit hónapok óta nem frissítettek, azzal nem foglalkoznék, ha van más lehetőség. *Akár fizetek is érte. :R Majd elfelejtem: ART kompatibilis legyen. Fix, hogy nem lesz ilyen... :D

[ Szerkesztve ]

(#39085) #79335424 válasza #59070464 (#39084) üzenetére


#79335424
törölt tag

Böngésző, benne könyvjelző?

(#39086) #59070464 válasza #79335424 (#39085) üzenetére


#59070464
törölt tag

Ezt kifejtenéd bővebben? Ha a 192.168...-ra gondolsz, azt nem hiszem, hogy elérem máshonnan.

(#39087) #79335424 válasza #59070464 (#39086) üzenetére


#79335424
törölt tag

Már hogyne érnéd el! Ha nem állítasz be külön konfig portot, akkor azt a 192.168. x.x 80 -as portját forwardolod a routerben valami kilátástalan 5 számjegyűre. Így a fix külső IP:5számjegyen eléred. Ha dinamikus az IP, akkor regelni kell a routert mondjuk a no-ip -re. Ebben az esetben regeltnév.no-ip.org:5számjegy lesz az elérés. Persze van biztonságosabb csatlakozási mód is.

[ Szerkesztve ]

(#39088) #59070464 válasza #79335424 (#39087) üzenetére


#59070464
törölt tag

Na ez világos, ezt megjárom és megpróbálkozom vele. Legalább nem kell rá külön app.

(#39089) #79335424 válasza #59070464 (#39088) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem ismerem a dd-wrt -t. Nekem is Linksys van (E3000), de Tomato -val. Abban lehet állítani külön konfig portot külső eléréshez és https kapcsolatot is. De van ssh és vpn szerver is.

[ Szerkesztve ]

(#39090) papp053


papp053
tag

Sziasztok
Most raktam fel új romot a telómra, melyik az az app amivel ki tudom jelölni a törölni kívánt dolgokat? a titaniummal csak egyesével lehet.... :/

(#39092) fdisk válasza S e t h (#39041) üzenetére


fdisk
őstag

Köszi.
De elfelejtettem írni, hogy notesz jellegű app kellene.
Ha előveszem a tollat megnyílik az app, jegyzetelek majd a program átalakítja a szöveget.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#39093) mcsm88 válasza #79335424 (#39080) üzenetére


mcsm88
senior tag

És az hogy kormányozza a traktort?

(#39094) nelsonmanian válasza mcsm88 (#39093) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

nem robotpilóta kell mindőssze egy mankó az egyenes vonalú haladáshoz

(#39095) #79335424 válasza mcsm88 (#39093) üzenetére


#79335424
törölt tag

Na várj egy kicsit! Ez valami tréfa? Én főfalusi gyerek vagyok, velem bármit el lehet hitetni egy traktor kezelésével, vagy a mezőgazdasági munkákkal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#39096) gordonfreemN válasza #79335424 (#39074) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Mikor várható a teszted? Nem sürgetni akarlak, csak megőrülök a kíváncsiságtól :)
Vagy, én hogyan tudom módosítani ezt a DPI méretet? Root jog gondolom kell hozzá?
Ahhoz elég egy ideiglenes superuser vagy teljes root kell?
Build.prop-ot hol találom?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#39097) mcsm88 válasza nelsonmanian (#39094) üzenetére


mcsm88
senior tag

Pedig van olyan traktor is :-).
Ha fontos neki a pontosság akkor vegyen egy GPS készüléket.

(#39098) #79335424 válasza gordonfreemN (#39096) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, nem volt még lelkierőm belevágni. Délután jöttem meg Temesvárról és tegnap reggel keltem fel legutóbb. Azt viszont egyszer egy elhibázott formázás után megfogadtam, hogy fáradtan, vagy részegen nem nyúlok rendszerfájlokhoz. Kialszom magam és letesztelem. Egyébként a /system/build.prop -ban van, nálam lcd_density néven. Értéke most 240. Először ki kell másolni (eredeti mentés mindíg legyen)! Aztán RootExplorerrel (vagy bármi alkalmassal) írhatóként csatolni a mappát (RW), majd szerkesztővel csökkenteni az értéket, aztán visszaállítani a mappát olvashatóra (RO) és reboot. Azt is lehet, hogy készítesz az eredeti alá egy ugyanolyan sort, csak a másik értékkel és az eredeti sor elé teszel egy # jelet. Az ilyen sorok általában a magyarázatok, mert ezzel a jellel kezdődőeket a linux nem veszi figyelembe végrehajtáskor. Később csak cserélni kell a két sor előtt a jelet (egyébként ezt automatizálták régebben a denzitásváltó programok).

[ Szerkesztve ]

(#39099) nelsonmanian válasza mcsm88 (#39097) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

ha olyan lenne az mtz, biztos nem lenne szükség ilyen extrákra, gondolhatod...

(#39100) #79335424 válasza nelsonmanian (#39094) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hú megnyugodtam, mert én is így gondoltam. De azért közben agyaltam a B verzión is. Nálam, az S2 Dorimanx kernelében van olyan modul, amivel egy adapter segítségével az otg -t lehet soros portként használni. Ha van programozható robotpilóta, akkor sztem annak kell legyen soros bemenete.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.