Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123751) Somatom válasza Foose (#123749) üzenetére


Somatom
veterán

Fordítsd fekvőbe a telót, szorítsd a két tenyered közé, és két hüvelykujjal pikk-pakk bepötyögöd a Háború és Békét. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123752) tecsa74


tecsa74
tag

Sziasztok!

Elnézést az amatőr kérdésemért, de nem jövök rá a megoldásra :-)
Kérdésem az lenne, hogy az ingyenes nova launchert szeretném beállítani telefonomon, de egy beállítást nem találok.
Szeretném a sok appot külön válogatni, és mappába tenni őket.
Ha hosszasan nyomva tartom az általam kiválasztott appot, és valamerre elhúzom, akkor azt kiteszi a kezdőképernyőre.
Ha kiválasztok még egy appot, és ugyanígy hosszasan nyomva valamerre elhúzva azt szintén kiteszi a kezdőképernyőre, és ezeket már ha egymásba húzom akkor létre tudok hozni egy mappát.

Viszont kérdésem az lenne, hogy én nem a kezdőképernyőre szeretnék tenni ilyen mappákat, hanem arra az oldalra ahol a többi app is van azt hogyan tudom beállítani?
Nekem a kezdőképernyő mindig üres, és ha megnyitom az alkalmazásokat akkor ott lenne jó ha tudnám rendszerezni.
A gyári launchernél van ilyen lehetőség, de itt ezt nem találom. :-)

Köszönöm!

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#123753) HREH válasza tecsa74 (#123752) üzenetére


HREH
senior tag

Ha jól emlékszem, ezt csak a fizetőssel tudod megcsinálni.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#123754) tecsa74 válasza HREH (#123753) üzenetére


tecsa74
tag

Köszönöm!

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#123755) weiss


weiss
addikt

Hostname-et lehet valahogy root nélkül állítani?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#123756) punky10 válasza tecsa74 (#123752) üzenetére


punky10
addikt

Évek óta a fizetőx Novát(Prime)használom,így most hirtelen nem tudom,hogy ez benne van-e az ingyenesben,de:Nova beállítások/alkalmazás- és modultár/alkalmazástár-csoportok/a fülek(tabs)helyett kiválasztod a mappát,majd felül a "+"jellel létre tudsz hozni mappát,meg tudod adni a mappa nevét,majd a létrehozott mappa után a ceruzára bökve hozzá tudsz adni alkalmazásokat.Ha Nálad nincs ilyen,vagy inaktív a menüpont,akkor ez sajnos csak a Prime lehetősége.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#123757) Somatom


Somatom
veterán

Idemásolom a kérdést, mert úgy tűnik, hogy odaát Firefox = Windows, Linux.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123758) tecsa74 válasza punky10 (#123756) üzenetére


tecsa74
tag

Köszönöm szépen! :-)

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#123759) kuksa90 válasza tecsa74 (#123752) üzenetére


kuksa90
őstag

storno

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#123760) Rimuru válasza Somatom (#123757) üzenetére


Rimuru
veterán

Kevesen hasznalnak FF-et mobilon itt PH-n. Engem meg pont nem erint egyik dolog se amit kerdezel, keresni meg ugyan ugy tudunk. ;)

https://support.mozilla.org/en-US/questions/1114055
https://support.mozilla.org/en-US/kb/how-do-i-quit-firefox-android

https://duckduckgo.com/?q=firefox+android+text+reflow

Vigyázat, csalok!

(#123761) Somatom válasza Rimuru (#123760) üzenetére


Somatom
veterán

Értem a sorok közötti célzást. Gondoltam, hogy téged nem érint a dolog, mert különben alaposabban utánanéztél volna. Az első linkedben szereplő válaszokban ott van, hogy miért jobb az addonos megoldás. Csakhogy, a linkelt addon -ra ezt dobja az 59 -es verzió:
"This add-on is not compatible with your version of Firefox."

A mádodik linked sem az igazi, mert az ilyen kilépés az előzmények törlésével jár. A másik javasolt lehetőség a QuitNow addon. De:
"This add-on is not compatible with your version of Firefox."

Ezek után próbáltam a harmadik linkedet. Idézzem a hibaüzenetet, vagy ki tudod találni?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123762) Rimuru válasza Somatom (#123761) üzenetére


Rimuru
veterán

A masodikra tudok erdemben valaszolni, mivel az beepitve letezik: eleg csak 1 dolgot bejelolni, lehet pl letoltesek, nem tunik nagy ervagasnak ha szeretnel quit gombot (vagy csak siman torolhetned a recent menubol az FF-et).

Harmadik: csak egy indulasi keresesi javaslat volt, nem kotelezo az elso talaltnal megallni hatha lesz valami. Beepitve annyit tud (mint a bongeszok tobbsege) hogy dupla koppal olvashato meretre nagyit, de ujratordelni nem tud.

Vigyázat, csalok!

(#123763) Somatom válasza Rimuru (#123762) üzenetére


Somatom
veterán

A másodikat nem értem. Hol jelöljek be és mit ahhoz, hogy legyen quit gombom?
A harmadikra az előbb találtam egy félmegoldást:
https://addons.mozilla.org/hu/android/addon/fit-text-to-width/
Sajnos, nem minden oldalon működik, de pl. itt, a PH fórumon igen. Ráadásul dinamikus, úgyhogy zoom után, automatikusan tördel.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123764) Rimuru válasza Somatom (#123763) üzenetére


Rimuru
veterán

Eleg 1 elemet bejelolni, ha bepipalod a lehetoseget akkor meg fogod erteni.
Egyebkent a lenyegi mondatresz: and select at least one type of data to clear.

Vigyázat, csalok!

(#123765) Somatom válasza Rimuru (#123764) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi, megvan! Alakul ez. A gyorsítótár lett az áldozat.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123766) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

Sziasztok!
Olyan automatizalo appot keresek amivel megoldható, hogyha az autórádió bluetooth-a kapcsolódik a telefonomhoz akkor automatikusan elinduljon a zene, lehetséges ez valamilyen módon?

(#123767) retesz147


retesz147
addikt

Sziasztok!
Mi Fit-et szeretném klónozni. Gyári miui-s telón a beépített klónozóval ez sikerült, most viszont a MI A1 stock androidon (8.0) ez nem megy. Vagyis klónozza az appot, el is indul, de nem tud bejelentkezni a fiókba. Bejelentkezés nem sikerült hibával.
Esetleg van valakinek ötlete melyik klónozó progi működhet.
Amit használok az az App Cloner (Fb, messengert, meg jó pár progit tud klónozni és működnek is).
:R

Aksomatic: pl: Llama (de több progi is tudja, csak azokat nem ismerem): ha beülök kocsiba és kapcsolódik a BT kihangosítóhoz, akkor forgatja a kijelzőt és indul a Waze.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#123768) Somatom válasza Aksomatic (#123766) üzenetére


Somatom
veterán

E-Robotban tudok segíteni, csak ez az "induljon a zene" nem világos. Indítsa valamelyik zenelejátszót? Vagy egy konkrét fájlt?

Colomb2:
Jobb híjján megcsináltam a user agent string átírásos trükköt. Működik.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123769) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

A gboard billentyűzetnél be lehet esetleg állítani a törlést úgy hogy csak egy betűt töröljön? Tele a hócipőm vele hogy ha elrontok egy betűt gépelésnél akkor nem csak az utolsó,rossz betűt törli hanem az egész szót :W . Eddig úgy csináltam hogy egyet léptem a szóközzel majd vissza kettőt és akkor már csak egy betűt töröl. Van esetleg valami beállítási lehetőség hogy ne így kelljen megoldanom? :(

(#123770) Viktor0610 válasza Tökimanó (#123769) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam nincs ilyen gond.
Nincs bekapcsolva a Csúsztatással való gépelés részen a Törlés kézmozdulattal: be opció?

Xiaomi 13T

(#123771) HdRew válasza Somatom (#123748) üzenetére


HdRew
őstag

Akkor azt mondjátok, hogy megéri megvenni a launchert? :)

(#123772) Tökimanó válasza Viktor0610 (#123770) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Pfff! Eddig eszembe sem jutott erre figyelni. Szoktam csúsztatva is írni és normál gépeléssel is. Most kipróbáltam a törlést mind a két módszernél. A swype bevitellnél az egész szót törli,normálnál csak az utolsót. Megint okosabb lettem. :D

(#123773) Somatom válasza HdRew (#123771) üzenetére


Somatom
veterán

Azt. Bár, én Apexet használok, de sztem egy kaliber a Nova -val. A többi launcher -t egyáltalán nem ismerem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123774) MADcat válasza HdRew (#123771) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

:K Én megvettem most. Régen használtam, szerettem. Most meg is vettem. Két gombóc fagyit bőven megér.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#123775) Fall-N válasza Somatom (#123773) üzenetére


Fall-N
veterán

Én megvettem három Launchert is, de most az Action Launcher a nyerő nálam. Megvettem a Nova Prime-ot, a Smart Launcher Prot + Feature Pack 2018 és az említett Action Launchert (AL) is. Nova nem rossz, de nagyobb tudású az AL. Smartot is szeretem a kategórizált app drawer miatt.

Apex sajnos elavult és már ennél többet tudnak az ingyenes alternatívák is. Az ára viszont nem tükrözi ezt. Frissítést alig kap, szemben a Novával és az AL-nél. Nova és az AL rendszeresen frissül és kiváló supportjuk van. G+-on el lehet érni a fejlesztőket. Ez a két Launcher mindig követi a gyári (jelenleg Pixel) újdonságait. Ha nem kellenek az új funkciók akkor viszont ott vannak az ingyenes alternatívák: Lean Launcher, Rootless Pixel Launcher.

Persze ha valaki a klasszikus vonalat szereti akkor arra tényleg jó az Apex Pro.

[ Szerkesztve ]

(#123776) Probert75 válasza Fall-N (#123775) üzenetére


Probert75
addikt

Én nagyon szeretem a Novát, akcióban meg is vettem. Csak egy bajom van vele, hogy a guglis keresősávját nem engedi alulra rakni. Egyáltalán nem engedi mozgatni sem az asztalon.

[ Szerkesztve ]

(#123777) Somatom válasza Probert75 (#123776) üzenetére


Somatom
veterán

Eltűntetni sem lehet? Mert akkor a Nova nálam felejtős.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123778) Probert75 válasza Somatom (#123777) üzenetére


Probert75
addikt

Eltüntetni lehet! :) Nálam sincs kinn, mert nem mozgatható legalulra, csak a minta kép miatt raktam ki.

(#123779) Somatom válasza Probert75 (#123778) üzenetére


Somatom
veterán

Nálam sincs kint, mert még sohasem használtam. Tök fölösleges minek.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123780) 1egaly válasza HdRew (#123771) üzenetére


1egaly
aktív tag

Szerintem ezt megéri:Launcher++ Pro
Külön dockok: lent fennt,2oldalt..stb!:)

(#123781) pc360 válasza Probert75 (#123778) üzenetére


pc360
addikt

Play-ről telepíts egy ilyen widgetet, és azt már úgy mozgatod a home screen-en, ahogy csak szeretnéd!

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#123782) Probert75 válasza Somatom (#123779) üzenetére


Probert75
addikt

Nem lenne rossz, ha kinn lenne. A hangalapú keresés kinn lenne, valamint a hat pöttyre indulna az alkalmazás tár.
Így hogy nincs kinn, a Nova gesztusvezérlését használom. Ha fel suhintom, akkor ugrik fel az alkalmazás tár és az ikonoknak is van másod funkciói. Azokat is ha fel suhintom, akkor más alkalmazás indul, mintha bökök.

(#123781) pc360 Tudom, hogy van! De telepakolt reklámmal nem kell, mikor lenne a launcherben.

[ Szerkesztve ]

(#123783) Aksomatic válasza Somatom (#123768) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Spotify-t kellene hogy indítson, mondjuk a legutóbb játszott zenét

(#123784) Somatom válasza Probert75 (#123782) üzenetére


Somatom
veterán

Nálam alul van öt tálcaikon, amik valójában mappák. Ezekben vannak témák szerint rendszerezve az alkalmazásaim. Ezért nagyon ritkán járok az alkalmazáskezelőben. A rendszerbabrálós mappa egyik ikonja az app drawer. A hangalapú keresést pedig rá lehet tenni home nyomvatartásra. Nálam az a Google hangvezérlője helyett, a saját kreációmat indítja (Voice Speed Dial alapon).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123785) pc360 válasza Probert75 (#123782) üzenetére


pc360
addikt

Ez nem egy launcher funkció a Google-keresés, hanem gyári cucc. Sok gyári widget sem megy a 3rd party launcher-ekben.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#123786) Probert75 válasza pc360 (#123785) üzenetére


Probert75
addikt

De szerintem az! Külön widget is van, de az nem testre szabható, de ez viszont mozgatható. Szóval nem ua.

[ Szerkesztve ]

(#123787) Somatom válasza Aksomatic (#123783) üzenetére


Somatom
veterán

A Spotify elindítása nem probléma. De, azt nem tudom, hogy a Spotify -n belül a "legutóbb játszott tartalom" -hoz tartozik -e kívűlről meghívható utasítás. Nem ismerem a Spotify -t. Ha elég neki egy általános "media play" utasítás, akkor úgy is megoldható. Pl. a Music Folder Player -ben beállítható, hogy megnyitáskor a legutóbbihoz ugorjon, vagy, akár egyből indítsa is. Ilyen esetben ezt nem kell az automatizálóban külön definiálni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123788) Somatom válasza Probert75 (#123786) üzenetére


Somatom
veterán

Meglepne, ha a Playen nem lennének tucatszám a Google kereső widgetek. De, ha nincsenek, akkor widget szerkesztővel is lehet faragni egyet.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123789) Probert75 válasza Somatom (#123788) üzenetére


Probert75
addikt

Írtam fentebb, hogy van! De reklámokkal teletűzdelt nem kell, mikor a novában már 1x fizettem érte és jó lenne, ha mozgatható lenne.

[ Szerkesztve ]

(#123790) Howkeddlee


Howkeddlee
senior tag

Sziasztok.
Egy olyan időjárás appot keresnék,ami normálisan frissül,widget is van, és szinte utcákra van leosztva különböző időjárás állomások vétele. A weather underground pontosan ilyen,sokáig használtam is, de mostanában már a widget nem frissít,és sokszor fals adatokat mutat.
Ha van valakinek hasonló de jól működő alkalmazása,megköszönném a javaslatát.

(#123791) Oldman2 válasza Probert75 (#123789) üzenetére


Oldman2
veterán

Írták már, hogy Widgetként is ki tudod rakni, ami szabadon mozgatható.

(#123792) S e t h válasza Howkeddlee (#123790) üzenetére


S e t h
nagyúr

"utcákra van leosztva különböző időjárás állomások"

Meglepne ha hiteles mérőhálózat esetén létezne ilyen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#123793) Probert75 válasza Oldman2 (#123791) üzenetére


Probert75
addikt

Bakker olvass már feljebb! Jómagam is írtam, nem látható! :W Nem szép és nem testreszabható!

[ Szerkesztve ]

(#123794) darvinya válasza Probert75 (#123778) üzenetére


darvinya
titán

Lean Launcher-ben állítható hol legyen kereső, meg persze kikapcsolható is.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123795) Aksomatic válasza Somatom (#123787) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Szerintem a media play utasítás elég neki

[ Szerkesztve ]

(#123796) Somatom válasza Probert75 (#123793) üzenetére


Somatom
veterán

Én ezt nem látom akkora katasztrófának. Fogtam a moduloknál található widgetet, kiraktam home -ra és átméreteztem. Ez lett az eredmény. 1x1 -re húzva pedig ez.
Így még tálcaikont is faraghatok belőle. Ezzel még nem csináltam semmi különöset, csak Apex -ben átméreteztem.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123797) Howkeddlee válasza S e t h (#123792) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Figyi nem kell hogy "hiteles" legyen, de ahol tartózkodom,ahol lakom,ott a mellettünk levő utcában működő állomást beállítva mindig jól mutatta az időjárást. Ha eső volt és borús akkor azt mutatta, ha sütött a nap és 35fok volt,akkor azt mutatta. De a kocsiban levő hőmérő is szinte ugyanazt mutatta mint app.
Az a helyzet sok időjárás appal,hogy pl mutatja hogy Budapesten 25 fok van,holott van vagy 35 épp ott ahol lakom,napos holott épp leszakad hamarosan az ég,vagy épp fordítva. Az az állomás ami ezt méri és az alkalmazással kapcsolatban áll,sajnos nem ott van ahol én vagyok,vagy ahol lakom.

(#123798) Somatom válasza Aksomatic (#123795) üzenetére


Somatom
veterán

Telepítsd az E-Robotot, add meg neki a szükséges engedélyeket, aztán dobj egy kérdést a topikjába! Linkeket találsz az összefoglalóban. Nem kell megijedned a program összetettségétől, mert amit Te szeretnél, azt tök egyszerű beállítani. Odaát részletesen leírom Neked.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123799) Probert75 válasza Somatom (#123796) üzenetére


Probert75
addikt

Ha a widget, vagy ahogy te mondod, modul így nézne ki nálam is, jó lenne. De nem így néz ki. Mint linkeltem is képernyőmentést.
Nem gond ez, csak jó lenne! :DD

(#123800) Somatom válasza Probert75 (#123799) üzenetére


Somatom
veterán

Én biztos nem sajnálnék párszáz Forintot egy widget szerkesztőre, ha szükségem lenne rá. Az Elixír Widget amúgy is az "alapkészletem" része.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.