Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed olvasd el a Témaösszefoglalót, a Téma tudnivalókat vagy használd a keresőt.
Az esetek nagy többségében megtalálható a válasz!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12954) ggbuffon1897 válasza Hobbbyt (#12953) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

ezért bontottam ki énis , pontosabban nyitottam ki a már vki által kinyitott dobozt és tettem a vga-t a gépbe :) (bár hozzáteszem, a vga ránézésre valóban érintetetlen volt, mondjuk a zacsiját azt nem tudom lezárja e a gyártó, vagy már azis így bontva volt, de ezek a ragacsos fóliák rajta voltak még a hűtőn is, ill a backplate-en is)

bár a lelkemet keményen érintette, h egy 90 ezres cucc ilyen trógerül néz ki, ami ráadásul mivel 1-2 hónapig vannak nálam kártyák, a későbbi eladásnál azért nem biztos h olyan nagyon jó pont.

hát ha merész vagy vállald be :) mondom, én ilyen jellegű és mértékű coil whine-al csak egy régi club3d r9 280-nál találkoztam, ott mondjuk már rögtön driver install után elkezdte a zenélést :)

na mindegy, akkor is elment a kedvem egy időre ezektől a régebbi, nem túl népszerű gyártóktól, most sajnos az XFX se győzött meg, h miért válasszam őket mondjuk egy MSI,ASUS kettős helyett.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.