Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7449) katt777 válasza atti_2010 (#7448) üzenetére


katt777
félisten

Virtut akkor nem lehet használni, ha a laphoz nem adták a támogatást, én is jártam így egy GB lappal egy Celeronos konfigban. Ha a lap nem támogatja, a Virtu nem fog működni, hiába fut (és hiába szenved a user). Vásárlás előtt kellett volna tájékozódni. Ha nálam nem működött volna rendben a Virtu, nem keresném.

Akkor viszont könnyen lehet, hogy AMD-nél van hiányosság, mindenesetre, ha IB topicból kapok választ, jelzem, hogy tudjátok, kit kell szidni. ;) Eszem ágában sincs senkit hazugsággal vádolni, én tájékozódás végett tértem be ide.

Hát ez most így kicsit gáz, mert ASRock lapjaim a legjobbak között voltak (igaz, Intelesek, bár haverok közül meg kettőnek is volt AMD-s Phenommal), ASUS-t még vennék, de ahhoz nincs VMVP, GB meg csak a drágább lapjaihoz adja, nyilván csak ezért. MSI-t semmiképpen nem vennék. Ha drága lapot kellene vennem, akkor maradok az Intelnél. Igazából az Xtreme-6 nyerte el a tetszésemet, de az X4- is pöpecnek tűnik, csak tapasztalatom nincs velük.

Az FM2 VirtuMVP-s beszámolókat én is várom! :K Illetve persze válaszokat a többi kérdésemre.

AMD-t illetően még valami egész friss tesztben is olvastam DG driverhibáról.

Cthulhu Dawn: Mi ez, hogyan főzzünk CPU-t verseny? :F Hadd tolja oda a forróságot a vinyó és a VGA is egy törpe házban?

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.