Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138551) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Gratu! :C

Go Gunners!

(#138552) mephi666


mephi666
nagyúr

Stat alapján kiegyensúlyozott volt a meccs, nekünk meg kivételesen több szerencsénk volt... amire izland ellen is szükség lesz... sőt azt mondom, hogy ritka volt ez a mai alkalom, mert úgy néztem végig válogatott meccsünket, hogy nem kaptam agyvérzést és káromkodnom se kellett... ja és el se aludtam :D csak így tovább, ez jó irány

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#138553) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ezután remélem tele lesz a Puskás 30%-a. :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#138554) perempe


perempe
addikt

reménykedhetünk benne, hogy Szalai Attila nem fejel olyan látványosan mellé Izland ellen?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#138555) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

fasza kis győzelem volt ez :C

Resistencia eterna

(#138556) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Üdvözletem az Uraknak,
Már rég írtam ide.🙂
Nagyon örülök, hogy nyert a válogatott, de a szerencse, illetve Gulácsi bravúrjai is kellettek hozzá, hogy így alakult.
Az első félidőben nagyon gyengén játszottak a fiúk, jól jött az a gól.
Szerintem, a bulgárok nagyon lazán vették, ezt az egészet, látszott rajtuk, hogy meg akarták mutatni azt, hogy ők milyen technikásak. Pechükre, nem jött össze.
Szalain el kellene gondolkozni a mesternek, hogy kell - e még a válogatottba. Persze teszi a dolgát, de a kapu előtt, már egyáltalán nem veszélyes.
Miután lecserélték, teljesen megváltozott a játékunk. Én örülök, hogy Nikolic visszatért.
Kalmárban óriásit csalódtam, pozitív értelemben. Rengeteget változott, már nem az a megszeppent gyerek, aki keresi a labdát a pályán, nagyon megy neki a klubjában is.
Ami még pozitív számomra, hogy csapatként tudnak footballozni, nincs olyan játékos, aki miatt nem lenne egységes a csapat, illetve mindenkit be lehet vetni a játék, bármely szakaszában.
Izland kemény falat lesz, de jó játékkal meg lehet fogni őket. Kemény meccs lesz. 🎇🏆🎉☺️

(#138557) Viszlát válasza Peterhappy (#138482) üzenetére


Viszlát
addikt

Se tavaly nem volt, se idén nincs SAF? Amatőr bagázs.

Amúgy 4-es, egyrészt Ronaldo miatt, de az a Totti, Baggio, Maldini hármas se semmi, szívesen hallgatnám őket sztorizni. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#138558) sh4d0w válasza Z'Z" (#138556) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Bolgárok...

https://www.coreinfinity.tech

(#138559) villamos


villamos
őstag

Annyira szeretem ezt a Hajdú B. -t ahogy löki a szöveget, hogy rúgtunk hármat, itt már nem lehet baj, ezt már megnyertük stb... Ahogyan a nagyonügyes FTC -nek is sikerült 0:2 -es előnyből 3:3 -as, kínkeserves mákos döntetlent csinálni néhány hete :U

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#138560) viharhozo válasza villamos (#138559) üzenetére


viharhozo
addikt

Azert legyunk oszintek, a 75. percben lett 0:3, onnan mar nem szokas felallni. A Fradi meccse az 55. percben mar 1:2 volt.

A bukik egyebkent mar az elso gol utan 80+%-ra taksaltak a magyar tovabbjutast. A kommentek feljebb mondjuk eleg furak, szemkikaparos meccs volt ez a javabol, legalabbis az elso 65 perc, amit lattam, az vhol az NB2 szintje korul mozoghatott.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#138561) Z'Z" válasza sh4d0w (#138558) üzenetére


Z'Z"
őstag

Jogos, nem figyeltem.

(#138562) mephi666 válasza villamos (#138559) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezt akartam épp írni este, csak telefonról sok lett volna: nem tudom, mi lett ezzel az emberrel... nem néz focit? elfelejtette már a 2005ös bl-döntőt, vagy a német-brazilt, amikor 6 perc alatt vágtak 4-et a németek a braziloknak? esetleg ide vehetjük a bayern alázását, vagy az elmúlt pl-hétvégét is... nincsenek ilyen szinten a mieink és a bolgárok sem, de fociban csak akkor van vége a meccsnek, ha lefújják... vezethetünk akár 90 percen át is, de ha akkor ráalszunk és bekapunk 1et a semmiből, akkor mire felébredünk, ott lehet a 2. is... ami nekem maradandó volt, a 2006os ausztrália-japán meccs, ahol a 85. percig vezettek a japánok egy viszonylag korai góllal, majd 3-1-re kikaptak... ennyi... nagyon szakmaiatlan az ország egyik legkedveltebb kommentátorától, amikor a vége előtt 20 perccel 2 gól előnynél már leírja a meccset...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#138563) sh4d0w válasza Z'Z" (#138561) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Bocs, hogy szóvá tettem, de egyre több helyen látom ezt és b.assza a szememet...

https://www.coreinfinity.tech

(#138564) DeathAdder válasza sh4d0w (#138563) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ezzel az erővel lehetne Bolgária is :DDD

de szerencsére erről is van iromány: Bulgária, bolgár

[ Szerkesztve ]

(#138565) Noukoum válasza DeathAdder (#138564) üzenetére


Noukoum
veterán

Igazából úgyis mindenki érti mire gondolunk bulgár alatt, én egyáltalán nem érzem tragédiának egy ilyen hibát.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#138566) sh4d0w válasza Noukoum (#138565) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

"Ez azonban a művelt köznyelvben kerülendő."

https://www.coreinfinity.tech

(#138567) Noukoum válasza sh4d0w (#138566) üzenetére


Noukoum
veterán

Ennél sokkal nagyobb problémák vannak az életben. :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#138568) venember83 válasza Noukoum (#138567) üzenetére


venember83
nagyúr

A bolgároknál meg aztán főleg. :K

(#138569) salesman


salesman
őstag

„Megisszuk a Hubertust, kiverjük a Juventust…”
[link]

Türűűűdrááá!

(#138570) Ringman válasza gyuromoj (#138553) üzenetére


Ringman
nagyúr

nahát kurva nagy szükség van világjárvány idején egy potenciális szuperterjesztő-eseményre :U

(#138571) gyuromoj válasza Ringman (#138570) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ha betartod az előírásokat, mint az uefa szuperkupa döntő esetében is, akkor nagy baj nem lehet szerintem.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#138572) forceberg válasza gyuromoj (#138571) üzenetére


forceberg
veterán

Be neeséld, hogy a kikiabált levegő az előtted lévő sorban "lepottyan".
Ha van terjesztő, az 30%-nál is terjeszt.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#138573) venember83


venember83
nagyúr

Ej, micsoda szurkolók vagytok ti... :U Inkább örülnétek neki, hogy a biztos halál előtt még ilyesmit láthattok.

Iróniadetektorokat ne hagyjátok kikapcsolva!

(#138574) gyuromoj válasza forceberg (#138572) üzenetére


gyuromoj
veterán

Maszk mögül szerintem nehezen jön ki, de nem vagyok szakértő.
Én végig maszkban voltam ott is, itt is ugyanúgy lennék.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#138575) Enzolord


Enzolord
addikt

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#138576) salesman válasza Enzolord (#138575) üzenetére


salesman
őstag

Rába-szott..., a VAR-ra...

Türűűűdrááá!

(#138577) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#138578) LyonnaisFan1 válasza Enzolord (#138575) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:D :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#138579) Sonja


Sonja
veterán

A Leverkusen új igazolása, Santiago Arias súlyosan megsérült a válogatott meccsen! Itt a videó. Csak erős idegzetűeknek! :(

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#138580) perempe válasza Sonja (#138579) üzenetére


perempe
addikt

miért kapott pirosat az embere?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#138581) atee_13


atee_13
őstag

OFF ba teszem mert csak félig focis ;] .

TESZT: JAGUAR XE R-DYNAMIC SE 250LE - 2020

A duma a tesztből: "A gyári WLTP adatok 8,5 liter köré mondják a fogyasztást, de ez legalább akkora vicc, mint amikor Dzsudzsák hosszasan taglalja, hogy őt sose motiválta a pénz."

:D :D :D

Úgy fest ezt mindenki leszűrte ebben az országban

(#138582) dudu5130 válasza Tibiajax (#138577) üzenetére


dudu5130
őstag

A kék fekete jobban állt neki. Sajnáltam mikor nem igazoltuk le.

(#138583) Tibiajax válasza dudu5130 (#138582) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem volt elég a szintje Antóniónak...
egy Gagliardini mellett az ő tudása nem rúg labdába

(#138584) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Elnézést kérek, félig off leszek.

Elülső combban valami fáj. De nem kicsit. Elszíneződés, jelentős duzzanat nincs, szóval szerintem nem izomszakadás, csak húzódás. Hogy melyik izom, nem tudom, de talán mindegy is.

Múlt szombaton kimentem a Kisgyerekeimmel rugdosni párat és míg elmentek homokozni-mászókázni, futottam és rugdostam párat mint valami hülye gyerek - mindenféle bemelegítés nélkül, ahogy kell. Jó hülye voltam, de eszemben sem jutott, hogy lehetőségem lesz némileg intenzívett mozgásra.
Fájt, fájdogált a héten, nem nagyon javult (elég sokat sétáltam és bringáztam a héten), de nem volt vészes. Ma viszont egy hülye mozdulatnál (visszarúgtam a Fiamnak a labdáját) baromira belehasított a fájdalom és azóta viszont fáj a séta, emelni alig tudom a lábam stb.

Olvasgattam pár tanácsot, de kímélésen-felpolcoláson-jegelésen túl nem nagyon találtam érdemi információt.
Van erre valami kencefice, ami javallott? Esetleg mozdulatsor - vagy épp hogy az most inkább kerülendő?

Előre is köszönöm a segítő tanácsokat!

(#138585) dudu5130 válasza Tibiajax (#138583) üzenetére


dudu5130
őstag

Őt Lucianonál nem tudtuk megvenni. Sajnos az FFP miatt ő nem fért bele és Cancelo sem mert se a Barca se a Vale nem akart belemenni a későbbi fizetésbe.

(#138586) bagyulajuve válasza Peterhappy (#138584) üzenetére


bagyulajuve
addikt

szerintem pihentesd, nem valószínű, hogy nagy gond van - ha bevérzik akkor lehet, hogy izom szakadás, ez pedig 1-2 hónap gyógyulási idő (nekem volt és 2 hét fizikoterápia + 1.5 hónap kíméletesség után lehetett újra fociznom)
én ilyennel szoktam átmasszírozni, ha valami izom problémám van

Resistencia eterna

(#138587) Ringman válasza dudu5130 (#138585) üzenetére


Ringman
nagyúr

+ sérülékeny, szerintem azért sem erőltették, de conténál amúgy sem játszana.
cancelot viszont sajnálom.

(#138588) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

MAGYAR KUPA, A 7. FORDULÓ PÁROSÍTÁSA (a legjobb 64 csapat)
Gárdony (NB III)–Mol Fehérvár
Csácsbozsok-Nemesapáti SE (Zala I.)–Budapest Honvéd
Kecskeméti TE (NB III)–Kisvárda
Lipót (NB III)–ZTE FC
Dabas-Gyón (NB III)–Budafok
Dunaújváros (NB III)–Újpest FC
Szentlőrinc (NB II)–Puskás Akadémia FC
Gyöngyös (NB III)–Mezőkövesd
Békéscsaba (NB II)–DVTK
Bicske (NB III)–Ferencváros
Bátaszék (Tolna I.)–MTK
Nyíregyháza (NB II)–Paksi FC
III. Kerület (NB III)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)
Zsámbéki SK (Komárom-Esztergom I.) –Tállya (NB III)
Zalaszentrgót (Zala I.)–Tiszafüred (NB III)
Cegléd (NB III)–Ajka (NB II)
Kiskunfélegyháza (megyei I.) –Dorog (NB II)
Érd (NB III)–Kazincbarcika (NB II)
Kabai Meteorit SE (Hajdú-Bihar I.)–Dunavarsány (Pest I.)
Ménfőcsanak (NB III)–Haladás (NB II)
SBTC (NB III) – PMFC (NB II)
Taksony (NB III) –Kozármisleny (NB III)
Tarpa SC–Felsőzsolca (Borspd-Abaúj Zemplén I.)
BVSC (NB III)–DVSC (NB II)
Szolnok (NB II)–Gyirmót (NB II)
Eger (NB III)–Vasas (NB II)
Nagykanizsa (NB III)–DEAC (NB II)
Budaörs (NB II)–Csákvár (NB II)
Hódmezővásárhely (NB III)–CSOKI Sport (Pest I.)
Soroksár (NB II)–ETO FC Győr (NB II)
ASR Gázgyár (Pest I.)–Kaposvár (NB II)

Csabán meredek lesz, lehet végállomás, de október végén kiderül. Addig még ott vagyunk. :C

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#138589) alázógyík válasza Peterhappy (#138584) üzenetére


alázógyík
őstag

A lentebb linkelt rozmaring krém nagyon jó, én is használom.
Nagyobb fájdalom, ill. nem múló sérül esetén Deep Relief krémet ajánlok. Vigyázni kell vele, mert brutálisan tud csípni, ha szembe, sebbe, szájba jut. Bemaszírozás után legalább 1-2 perces kézmosás.

[ Szerkesztve ]

(#138590) Peterhappy válasza bagyulajuve (#138586) üzenetére


Peterhappy
őstag

Mindenképpen pihentetni fogom. Én sem hiszem, hogy nagy a gond, de váratlanul ért a dolog. Elég magasan van a fájdalomküszöböm, nem szoktam meg, hogy fel kell szisszennem.

Köszönöm a tippet, beszerzek egy ilyen krémet! SMR henger esetleg jót tehet neki, vagy épp hogy árthat?

(#138592) bagyulajuve válasza Peterhappy (#138590) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az lehet, hogy durva lenne, ha mégis lenne valami sérülés, majd inkább pár nap pihentetés után, amikor csökkennek majd a fájdalmak; viszont ha nem javul érdemes felkeresni az orvost és fizikoterápiát kiíratni

Resistencia eterna

(#138593) Peterhappy válasza bagyulajuve (#138592) üzenetére


Peterhappy
őstag

Rendben, nagyon szépen köszönöm Gyula!

(#138594) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

"„Lemegyünk kicsit a Muskátliba, és megünnepeljük, hogy a főtáblán szerepeltünk – mondta az NSO Tv-nek Ivusza Tamás, a Toponár SE csapatkapitánya. – A megye egyben nem ehhez a szinthez vagyunk szokva, nagyon kellett küzdeni. Előre megbeszéltük, hogy bármi is legyen az eredmény, a mérkőzés után elmegyünk a helyi kocsmába, mégiscsak egy NB I-es csapat ellen játszottunk a százhuszonnyolc között.”"

:DDD :DDD :DDD
Ez igazi mennyei megyeis megnyilatkozás. Egészségükre! Sztem most voltak történetük során először a magyar kupa 1/64 döntőjében, és a nagy arányú vereség ellenére nagy élmény volt ez nekik.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#138595) venember83


venember83
nagyúr

(#138596) omfgk válasza venember83 (#138595) üzenetére


omfgk
addikt

Chiellini miért keres ennyire keveset?

Khedira miért nincs rajta?

Atalanta :Y

[ Szerkesztve ]

(#138597) Peterhappy válasza venember83 (#138595) üzenetére


Peterhappy
őstag

Buffon 1.5m :R

Az Atalanta csoda ujabb ekes bizonyiteka ez a tablazat.
Bar ez szerintem csak alapfizu, nem tudom elkepzelni, hogy egy lassan top Serie A csapatnal ennyit keressenek a jatekosok es egy ilyen szezon (es szezonkezdes) utan ne igazolnanak el sokszor ennyi penzert mashova.

A Juve folenye elkepeszto, a kozvetlen mogotte allokhoz, az ATA-hoz es a sor vegen kullogo kiscsapatokhoz kepest egyarant dobbenetes a kulonbseg.

(#138598) Peterhappy válasza alázógyík (#138589) üzenetére


Peterhappy
őstag

Bocsanat, most lattam csak, hogy Te is irtal, neked is nagyon szepen koszonom :R
Felirom magamnak a Deep Relief-et, de remelem a rozmaringos krem eleg lesz, azt megprobalok meg ma loni valahol.
Meg egyszer koszi a tippet!

(#138599) venember83 válasza omfgk (#138596) üzenetére


venember83
nagyúr

Samit talán már kereten kívülinek tekintik? Nem tudom.

(#138600) venember83


venember83
nagyúr

Utóbbi tíz év összesített mínuszai, Serie A, első négy helyezett:
1. AC Milan - 914 millió euró
2. Roma - 527 millió euró
3. Inter - 470 millió euró
4. Juventus - 281 millió euró

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.