Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Richard


Richard
őstag

Az 5. részből is van ''előzetes'' :) Az epizód fele, hogy pontos legyek. Jó kis évad lesz ez is:)

(#202) Dictator^ válasza Richard (#201) üzenetére


Dictator^
veterán

tulzás hogy a fele kb 12 perc :) azért az messze nem a fele..

amugy mikor vetitik kint az 5részt? :U :U

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#203) Dictator^


Dictator^
veterán

ultra up..
Season6 ep11nél tartok.
Ki mit gondolol Charlesról? Megint átver mindekit ? Vagy tényleg megváltozott volna?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#204) brownus válasza Dictator^ (#203) üzenetére


brownus
veterán

még semmit, pár hete fejeztem be az 5. évadot, és még csak a s06e02nél járok. de ez a 6ik évad meleg de nagyon!

vmi ilyesmi volt, hogy: jack: ''én már nem emlékszem arra, hogyan is kell ezt csinálni''
erre assad:'' majd belejössz megint'' ez nyers fordítás akart lenni :D amikor fayed után érdeklődtek:)

spoiler: hülye haverom elszólta magát, hogy a 3,4,5 rész környékén már atomot is dobnak NY-ra :Y eddigiek alapján ez lesz a legdurvább 24? mit aszontok?

(#205) BigBadPlaYeR válasza Pompi (#191) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Nem igazán ismertem ezt a sorozatot, de ha ilyen szereplők vannak benne, akkor valahogy bezsúfolom a BSG meg a PrisonBreak mellé (azokat is alig győzöm nézni) :) Jó sok részt kell pótolnom azt hiszem, jobb, ha neki is látok :)

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#206) Dictator^ válasza brownus (#204) üzenetére


Dictator^
veterán

Amugy sztem is elég meleg, most fogom megnézni a 12.-ik részt.
Ha meglenne mind a 24 már ma megnézném az összeset, de várni kell mig leadják az összeset.

Spoiler: Nem NY-re dobjak. (Forditásba igy van: Valencia, Los Angeles egyik
elővárosára.)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#207) Dictator^


Dictator^
veterán

talán spoiler: na megvolt a 13 rész, még 1 régi ismerős felbukkant az 5.seasonból :)
meg egy uj arc kerult a ctuba, bár ez lehet spoiler de mégse..

egyik ismerős abba akarta hagyni a sorozat nézést 6season 5 rész után, aztán mondtam nézze meg 13ig és utána döntsön..most kiderült újra fogja nézni ha adják a többit :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#208) brownus


brownus
veterán

Audrey hogyhogy nem játszik a 6. évadban? hiányzik...

(#209) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na még csak az 1. évadot fogyasztom, de ez a Teri Bauer kiakaszt teljesen. Remélem nem szereple a többi évadban, mert akkor lehet bele se kezdek... :Y :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#210) Vandit.


Vandit.
addikt

6. évadot hol tudom elérni?most fejeztem be az 5.-et és már elvonási tüneteim vannak. :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#211) Dictator^ válasza brownus (#208) üzenetére


Dictator^
veterán

hát, talán s06 ep15-16részből kiderül :|

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#212) Ra3


Ra3
őstag

én most a negyedik évadot nyomatom, de utána kicsit szünetet tartok, sok lesz az izgalomból :)

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#213) Vandit. válasza Dictator^ (#211) üzenetére


Vandit.
addikt

Inlább a 17-ből. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#214) Sirpi


Sirpi
senior tag

Hát nem tudom, ki követi még a sorozatot, mert a közepe azért elég lapos volt, de most a végére kicsit felpörgették a dolgokat. Pl. most a legutolsó részben az utolsó reklámblokk előtti pillanatban enyhén lefagytam, annyira váratlanul ért az egész (direkt nem spoilerezek). És ugye már csak 3 rész van...

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#215) Yooha válasza Sirpi (#214) üzenetére


Yooha
aktív tag

Ha a 6. évadról beszélsz, akkor tényleg ideje volt valami akciót belevinni, mert pár rész óta elég lagymatag lett. Kiváncsi vagyok a végére, és hogy lesz-e 7. évad.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#216) Sirpi válasza Yooha (#215) üzenetére


Sirpi
senior tag

Igen, a 6.-ról. És most hallottam, hogy a FOX 2 évadra is aláírt a készítőkkel, és mivel érzékelték a lankadó érdeklődést, változtatni fognak, csak még nem tudni, mit. Majd meglátjuk.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#217) brownus válasza Yooha (#215) üzenetére


brownus
veterán

(#218) Sirpi


Sirpi
senior tag

Na, dupla résszel véget ért a 6. évad is. Azért egyrészt fura, hogy tök kihalt volt végig ez a topik, másrészt ez az évad az átlagosnál kicsit laposabbra sikerült és igazából elég sok minden kiszámítható volt már benne ennyi év után. Én azért hétről hétre végignéztem, és valószínűleg ugyanígy fogok tenni a köv. évad(ok)kal is. Mondjuk most rendesek voltak, hogy nem egy 5. évad végi cliffel zárták le az egészet, mert akkor fél évig agyalhatnánk, hogy ebből meg mi lesz. Így csak szimplán elfilóztam, hogy miről szólhat majd a köv. évad, de egyelőre nehéz bármit is megtippelni

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#219) Integra


Integra
titán

m1 ma este kezdi újra
első évad első két részével 22:10-től

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#220) barnam_ válasza Integra (#219) üzenetére


barnam_
nagyúr

Mondjuk elég hüjén adják le a részeket. A coolon is ment a 2.-ik évad, multkor az első befejező részét láttam rajta. A >3.-ik évadokat miért nem adják le magyarul? (angolul biztos hogy jobb, én úgy néztem meg)

(#221) t1


t1
addikt

most kezdtem nézni az első évadot.... első részt láttam és tetszik :)

(#222) t1 válasza t1 (#221) üzenetére


t1
addikt

most jön az 5. rész egyszerűen zsenálisan van megcsinálva, nagyon bejön ez a szisztéma :)

(#223) bbazsy válasza t1 (#222) üzenetére


bbazsy
őstag

nem sok szünetet hagytál köztük:DDD

majd 3 nap múlva ecseteled, h milyne jó is a 6. széria:D

..

(#224) t1 válasza bbazsy (#223) üzenetére


t1
addikt

az még nincs meg sőt az első évadnak a fele van csak meg, de a postás mát hozza.
ma még megnézem az 5-6-7 részt :)

(#225) t1 válasza t1 (#224) üzenetére


t1
addikt

csak az 5-6-os részt tudtam megnézni de majdnem bealudtam, bazzz a 6-os rész nagyon durva volt.
Spoiler
teljesen ledöbbentem mikor kiderült az a faszi nem a Janet apja volt hanem ő is terrorista és az igazi apuka benn volt a csomagtartóba megcsonkítva duuurva

(#226) t1 válasza t1 (#225) üzenetére


t1
addikt

következik a 14.rész :)

(#227) t1 válasza t1 (#226) üzenetére


t1
addikt

1 évad kivégezve meglepetés volt a vége...

most jön a 3. rész a 2.évadból

(#228) Gyusz válasza t1 (#227) üzenetére


Gyusz
őstag

A 2. évad a kedvencem, talán azt is néztem meg a leggyorsabban. Az első évadnak pedig készítettek egy másmilyen befejezést is, azt hiszem azért, ha esetleg befejeznék a sorozatot.

(#229) baga


baga
tag

sziasztok esteleg season 6 -hoz felirat valakinek? vagy hol találok esetleg a neten?

megkőszőnném!

(#230) baga válasza baga (#229) üzenetére


baga
tag

esetleg:)

(#231) baga válasza baga (#230) üzenetére


baga
tag

ok. megtaláltam

(#232) Sirpi


Sirpi
senior tag

24 Season 7 Trailer
Van benne egy nagyon durva spoiler, szóval csak saját felelősségre nézzétek. Viszont nagyon jónak igérkezik a cucc.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#233) Rusher válasza Sirpi (#232) üzenetére


Rusher
őstag

Nagyon nagyon jó lesz én már várom :R Mik vannak :Y

(#234) t1


t1
addikt

fuuuuuuu nagyon jó ez a 2. évad :)

(#235) kicsitomi88 válasza Sirpi (#232) üzenetére


kicsitomi88
őstag

ááá rohadt british sky, levettek.

Na en mar nagyon varom mert a 6odikban nagyot csalodtam, nehany jelenettol eltekintve nem hagyitt mely nyomot bennem.

90 87.5 87.8 87.5

(#236) norbee8888


norbee8888
csendes tag

Sziasztok!Sztem nagyon jó ez a sorozat.Már az 5.ödik évadot nézerm(igaz még cask felirattal)de nagyon full jó. :D

(#237) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Üdv skacok, valaki meg tudná mondani, hogy honnan tudom letölteni a feliratokat (minden évad kellene) a sorozathoz? Nem merek beleolvasni a topicba nehogy valamit elôbb megtudjak mint kéne. :-)
Köszönöm a segítséget.

(#238) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#237) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Up!

(#239) Pompi válasza ForRedGlory (#238) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Feliratok a neten

Feel Good Inc.

(#240) mityku


mityku
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Én most kb 2,5 hét alatt megnéztem mind a 6 évadot. Nekem bejött végig a sorozat, bár néhol kilehetett számítani, hogy mi lesz a folytatás ( pl. Jack nem fog egy kisrepülővel + egy atombombával becsapódni a sivatag kellős közepébe + hasonlók). Mondjuk egy kérdés megválaszolatlan maradt nekem még az első évadból! Mikor Nina M. a legutolsó részben hátra megy egy szervíz/szerver szobába és követi Terry Bauere, akkor németül beszél a telefonba, és mondja a vonal túlsó végén lévő női? hang, hogy nem derülhet ki a német kapcsolat! Erről tud valaki valamit, hogy pontosan kiről/miről van szó? :F
Morris + Chloe (tuti nem jól irom a nevét, szóval a Morris meg Kloé :D) néha nagyon jókat szólnak be egymásnak, meg szivatják egymást :DDD

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#241) ForRedGlory válasza Pompi (#239) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem nagyon van elég wap kapacitásom hogy feltúrjam a netet utána :-(
csak bízok benne hátha valaki vagy ad egy direkt linket vagy feltõlti a netre azt a párszáz kb-ot

(#242) Pompi válasza ForRedGlory (#241) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ennyire bonyolult lenne rátalálni a feliratok.hu oldalra, és ott rákeresni? Enyhén kényelmesek vagyunk...

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#243) ForRedGlory válasza Pompi (#242) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Köszönöm szépen. Egyébként rákerestem arra hogy "24", de (valamiért) nekem nemdobott ki semmit. Mégegyszer köszi.

(#244) Gogolak


Gogolak
tag

Sziasztok.
Tud valaki valamit mikor indul a 7. sezon?

(#245) brownus válasza ForRedGlory (#243) üzenetére


brownus
veterán

és itt van még a hosszupuska is

(#246) barnam_ válasza Gogolak (#244) üzenetére


barnam_
nagyúr

A 24 honlapján csak annyit írnak, hogy 2008-ban folytatódik.
Ez alapján még legalább pár hét.
Remélem jobb lesz mint a 6-ik évad...

(#247) RedWing


RedWing
aktív tag

Kezdődhetne már!!! Nagyon várom!!! :C

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#248) brownus válasza barnam_ (#246) üzenetére


brownus
veterán

a 6. évad második felét már megse néztem....

ha jól tudom még börtönben ül jack, nem? márciusig, addig nem lesz forgatás...

(#249) barnam_ válasza brownus (#248) üzenetére


barnam_
nagyúr

Én végignéztem, de őszintén szólva nem nagyon emlékszem rá, pedig tavaly májusban néztem.

ha jól tudom még börtönben ül jack, nem? márciusig, addig nem lesz forgatás...
Ezt nem értem. Mitől függ hogy mikor kezdik forgatni?
Régen mintha az lett volna a honlapon, hogy januárban kezdődik az új évad.

(#250) barnam_


barnam_
nagyúr

El olvastam egy leírást a 6.évadról, és így hogy már emlékszem mi volt benne, még inkább kíváncsi vagyok hogy mit hoznak ki a hetedik évadból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.