Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) andy83 válasza Gomezz (#400) üzenetére


andy83
aktív tag

Látom tényleg jól elbeszélgetsz Magaddal... :))

Egyébként nem is tudtam, hogy már elkészült a 7. évad. Már megérte benéznem ide... :K

facebook.com/SzeretekMozizni

(#402) Gomezz válasza andy83 (#401) üzenetére


Gomezz
senior tag

Na, örülök, hogy nem csak magamat világosítottam fel! :DD

(#403) Sk8erPeter válasza andy83 (#401) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Egyébként nem is tudtam, hogy már elkészült a 7. évad."
Mi meg már rég epekedve várjuk a 8. évadot... :D

Sk8erPeter

(#404) Devid_81 válasza Sk8erPeter (#403) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Pontosan! :D

...

(#405) andy83 válasza Sk8erPeter (#403) üzenetére


andy83
aktív tag

Na neee, 8. is lesz??? :Y :))

[ Szerkesztve ]

facebook.com/SzeretekMozizni

(#406) Sk8erPeter válasza andy83 (#405) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Persze, csak a rossz hír a dologban az, hogy állítólag egyben az utolsó is. Kár, hogy ezt nem húzzák 10 évadig, mint mondjuk a Jóbarátokat... :D

Sk8erPeter

(#407) andy83 válasza Sk8erPeter (#406) üzenetére


andy83
aktív tag

Ja igen, aztán még csinálnak egy 2 évados plusz sorozatot, a Jack-et, mint ahogy a Joey-t a JB után... :))

facebook.com/SzeretekMozizni

(#408) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Pletyka szinten tudom csak, hogy a 8.-ikban valami történik a főszereplőnkkel...átáll a sötét oldalra... ;] :P

...

(#409) Sk8erPeter válasza Devid_81 (#408) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Jaj, ne kezdődjön már a találgatás, meg a poénok lelövése előre... :U
Hadd maradjon már meglepetés, hogy mi fog történni... :U

Sk8erPeter

(#410) Wolverine


Wolverine
félisten

Juj. "Who is Jack Bauer?" :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#411) andy83 válasza Sk8erPeter (#409) üzenetére


andy83
aktív tag

Azt tudjátok hogy mikor kezdődik a 8.?

facebook.com/SzeretekMozizni

(#412) Wolverine válasza andy83 (#411) üzenetére


Wolverine
félisten

Januárban.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#413) andy83 válasza Wolverine (#412) üzenetére


andy83
aktív tag

Skkor már nem is kell rá sokat várni! :DDD

Köszi az infót! :R

facebook.com/SzeretekMozizni

(#414) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Ma indul a 24, jujj. :DD
Kíváncsi vagyok, mikor jut el hozzánk. :B

Sk8erPeter

(#415) barnam_ válasza Sk8erPeter (#414) üzenetére


barnam_
nagyúr

Már eljutott :)
Nagyon kíváncsi vagyok a pilot-ra, remélem ez jobb lesz mint az előző évad, ami valljuk be, elég gyengére sikeredett.

(#416) Sk8erPeter válasza barnam_ (#415) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Te már meg is szerezted? :D Ez gyors volt.
Hát ja, az előző évad nem volt egy nagy durranás.

Sk8erPeter

(#417) barnam_ válasza Sk8erPeter (#416) üzenetére


barnam_
nagyúr

Na az első részt megnéztem, aki nem akar semmilyen információt tudni róla, annak SPOILER:
A sztori nagyjából az, hogy az USA és valamelyik közel keleti ország (nem tudom melyik, nem említették) megállapodást köt az ENSZ keretein belül, arról hogy beszüntetnek minden nukleáris tevékenységet. És ezt az elnököt meg akarják ölni, amiről hogy hogy nem Jack Bauer tudomást szerez egy volt informátora lévén. És ezt az informátort akarják beszállítani a CTU-ba, amit persze a rossz fiúk igyekeznek megakadályozni. Szóval eddig ennyi. Aztán a véleményem: kezdésnek elmegy, talán később pörgősebb lesz a sztori, de eddig baromi unalmas. Ha láttad az előző 7 évadot, tudod mi fog következni :(

ja és az is rossz pont, hogy kevés az ismerős szereplő. A CTU szinte teljesen új, de az idegbeteg Cloe megmaradt :(((

[ Szerkesztve ]

(#418) Sk8erPeter válasza barnam_ (#417) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Na, bár nehéz volt megállni, de nem olvastam tovább a hsz.-edet a második sornál... :D
Fujj, utálom a spoilereket :DD
Mondjuk ha láttam volna már a részt, akkor jó lenne róla értekezni, de így még nem :D

Sk8erPeter

(#419) barnam_ válasza Sk8erPeter (#418) üzenetére


barnam_
nagyúr

Akkor gyorsan nézd meg ;) van magyar felirat is már.

(#420) Sk8erPeter válasza barnam_ (#419) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

tényleg? hű, most lázba hoztál, mindjárt keresgélek... ;] :))

Sk8erPeter

(#421) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Sziasztok!
Megnéztem az első négy részt.

SZPOJLER!
Mit ne mondjak, Kim és Renee nagyon szép még mindig. :D A 3. rész nagyon tetszett, a 4. sem volt rossz, de idáig összességében végig olyan érzésem volt, hogy ezt már láttam a 7. évadban és a 6-ban is. Kétes múltú CTU-s, elnök közelében beépített ember... Remélem jobb lesz, így sem rossz, csak picit kesernyés, nagyon rókabőr szájízű.
SZPOJLER VÉGE

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#422) barnam_ válasza G@bi90MR (#421) üzenetére


barnam_
nagyúr

7 évad után nehéz bármi újat kitalálni :)
De az első két rész után a 3-ik és 4-ik határozottan jobb, végre történik valami. A 4-ik rész vége állat volt :DD Szerintem ha nem laposodnak el menet közben a részek, akkor jó évad lesz ez is. Legalábbis nem lesz rosszabb mint az előző.
Renee nekem is meglepetés volt, jó újra látni. Kíváncsi vagyok kik lesznek még a régi évadokból. Tony?

szerk.: megnéztem pár korábbi hsz-em a topicban, úgy tűnik minden évad elején fikázok, a közepére meg tetszik már :DDD

[ Szerkesztve ]

(#423) Sk8erPeter válasza barnam_ (#417) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

!!! SPOILER !!! {

Igen, kicsit sablonosnak tűnő kezdés, egészen lagymatag, de azért jó újra látni a 24-et. :K Remélhetőleg felpörög, azért már a részek előrehaladtával egész akciódús - DE remélem nem lesz ennyire kiszámítható a későbbiekben a történet, mert eddig eléggé sejtettem előre, mi fog történni, ammegnemjó, mert nem tudok izgulni eléggé, ahogy korábban (még a 7. évad előtt).
Chloe-val mi bajod? :D Én mindig röhögök a hülye stílusán, elég egyedi, jól is játssza a kicsit ellenszenves kockát, akire azért mindig lehet számítani. :DDD
Az új CTU-tagok viszont szinte egytől-egyig ellenszenvesek... :U Nekem az új szőke csajszi stílusa se jön be, erőltetett szereplőnek érzem. Az a srác, aki meg folyamatosan nyáladzik a szőke csajszi vállára (ahogy Chloe mondta :D), rohadt idegesítő, már kezd kicsit unalmassá válni a ratyi, csajozósnak látszani akaró dumája.
A néger főnök butasága és idióta döntései meg már kissé szerintem túlzás, ha egy vezető ennyire gyökér, ennyire nem látja át a történéseket egy terrorelhárító egységnél, akkor nem túl hosszú karrierre számíthat... Szóval ezzel a részével kissé átestek a ló túlsó oldalára.
Eddig kicsit olyan érzésem van, hogy túlságosan rámentek az egyes karakterek jellemvonásainak kidomborítására, sarkítására, eltúlzására (!), és mintha háttérbe szorult volna az izgalom, feszültség fenntartása, amiben a korábbi évadok (még a 7. előtt :D) olyan jók voltak.
Na, ennyit a fikázásról, azért bizakodó vagyok, és természetesen nagy lelkesedéssel nézek meg minden részt. :D

Szerk.: uhh, ja tényleg, a 4. rész vége azért eléggé meglepett, nagyot ütött...

END OF SPOILER }

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#424) Sk8erPeter válasza Sk8erPeter (#423) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Este megnézem a 7-8. részt is, már kíváncsi vagyok... :)
Mindig két részt kell megnéznem egyszerre, annál kevesebbet nem bírok ki... :DDD

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#425) brownus válasza Sk8erPeter (#423) üzenetére


brownus
veterán

tegnap ledaráltuk az első 8 részt, jó hangulata van a 8. évadnak. és minden évadban van egy idegesítő hülyepitsa, aki most starbuck, de jól hozza a szerepet. úgy érzem a nagyon gyenge 5. és 6. évad után végre sikerült valami ütőset összehozni.

(#426) Sk8erPeter válasza brownus (#425) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

_____________
SPOILER!

Most néztük a 9-10. részt, egész izgi a sztori. :K
A kritika:
Az egy kicsit túlzás, hogy Jack Bauert már péppé verte az a zsaru, aki azt hitte, hogy Jack megölte a társát, Jack-et Renée hasba szúrta egy késsel, Jack-et szarrá kínozták akkor, amikor az orosz maffiózónál próbálták kiszedni belőle, hogy ki küldte őt, aztán amikor kiszabadította magát, a maffiózó meglőtte a vállát egy shotgunnal (jó, mondjuk ez utóbbi lehet, hogy nem volt olyan vészes, mert alig találta el), és ugye még csak a 10. résznél járunk. Egy ember (tudom, Jack nem egy ember, hanem egy Terminátor :D) ilyen esetek után nem rohangászik és ugrál úgy, mint egy bakkecske. :D
A 10. rész végén az a rész nagyon gáz volt, hogy a bombával a srác simán el tudott futni, amikor elvileg tele volt az egész kórház ügynökökkel, majd befutott egy terembe, ahol épp egy ilyen zárható oxigénkamra vagy mittudomén mi a tököm volt. Oké, hogy zárható, de miért zárható belülről is? :Y Ez számomra nagyon erőltetett volt, kitalálhattak volna valami mást is, hogy hogyan tud elmenekülni a srác, és hogy meglegyen ez a hasonló para, hogy most ki tudják-e szedni a srácot, mielőtt felrobbantja magát, vagy sem, szintén kitalálhattak volna valami mást... :D
Vannak ilyen apróságok, amikbe nyugodtan bele lehet kötni, mert olykor kicsit a valóságtól túlságosan is elrugaszkodott helyzeteket teremtenek.
Ettől függetlenül megint alig várom a következő részeket. :) De az árnyoldalát is látni kell a dolgoknak.

SPOILER END

Sk8erPeter

(#427) barnam_ válasza Sk8erPeter (#426) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem akarok nagyon spoilerezni, de az utóbbi két rész nagyon odabasz :DD
Ha jól sejtem, most megint lesz majd pár unalmas rész, amikor nincs mit tenni.

(#428) Sk8erPeter válasza barnam_ (#427) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Úúú, hát most látom, nagyon le vagyok maradva, én még csak a 10-es résznél tartok, de már mindjárt meglesz a 11-12-13 is :DD Már várom, hogy megnézzem, felcsigáztál. :D

Sk8erPeter

(#429) barnam_ válasza Sk8erPeter (#428) üzenetére


barnam_
nagyúr

Most jön a folytatás, kíváncsi vagyok milyen lesz...

(#430) barnam_ válasza barnam_ (#429) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ahogy sejtettem, ebben a részben (S08E14) kevesebb az akció. Annál inkább az embereken van a hangsúly. Nem volt rossz rész, kell ilyen is, nem lehet mindig csak akció. A következő rész nagyon érdekesnek ígérkezik...

(#431) Sk8erPeter válasza barnam_ (#430) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Mindig előttem jársz! :DD Én most a 11-12.-et láttam legutóbb, tényleg nem volt rossz. :)

Sk8erPeter

(#432) barnam_ válasza Sk8erPeter (#431) üzenetére


barnam_
nagyúr

Hát, kedd hajnalban már felkerül torrentre :)
És ami nagyon jó, hogy mostanában még aznap ki kerül a magyar felirat is.

(#433) Sk8erPeter válasza barnam_ (#432) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Igen, de nekem nincs ennyi időm. :D Na, de majd hétvégén megnézem, jó agykikapcsoló egy hosszú nap/hét után. :K

Sk8erPeter

(#434) brownus válasza Sk8erPeter (#433) üzenetére


brownus
veterán

nekem is már összegyűlt újabb 6 rész:) ha hétfőn szar idő lesz akkor ledaráljuk.

(#435) Sirpi


Sirpi
senior tag

Én egyelőre up-to-date vagyok a múlt heti dupla résszel. Nekem frankón bejön az évad, a deja vu érzés ellenére is (bár a szőke 3,14csa kezdeti szerencsétlenkedését sokáig teljesen céltalannak éreztem, de csak kiderült, hogy volt értelme). Most viszont a 16. végén nagyon kíváncsi leszek, hogy hogyan is folytatják, mert itt most elég nagy szabadságuk van a storyline továbbvezetésében.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#436) Sirpi válasza Sirpi (#435) üzenetére


Sirpi
senior tag

Na, megkaptam a választ... Rendesen belehúztak, és csak azt tudom mondani a 17. részre, hogy pff...

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#437) adequate_cou


adequate_cou
senior tag

Legutóbbi rész odabasz, mészárlás lesz ;]

(#438) barnam_


barnam_
nagyúr

Közeleg az évad vége, egyre kíváncsibb vagyok mit fognak az egészből kihozni...

(#439) Sirpi válasza barnam_ (#438) üzenetére


Sirpi
senior tag

Hát, most Jack eléggé céltábla, nagy tűzijátékra készülnek.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#440) barnam_ válasza Sirpi (#439) üzenetére


barnam_
nagyúr

Igen, ezért eltudok képzelni egy olyan végkifejletet, hogy megölik. Lévén nem lesz 9-ik évad. De szerintem más lesz a nagy durranás.

(#441) adequate_cou


adequate_cou
senior tag

Új rész üt :)

(#442) barnam_ válasza adequate_cou (#441) üzenetére


barnam_
nagyúr

SPOILER
Ahhoz képest hogy a régebbi évadokat kritizálták a brutális kínzások miatt, az új részhez képest majdhogynem emberséges volt :D Ez azért már lehet túlzás volt...

(#443) adequate_cou válasza barnam_ (#442) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Nekem nem volt vele problémám, inkább magának az 'aktusnak' a hitelességével, de belefér :)

(#444) barnam_ válasza adequate_cou (#443) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem volt rossz, de azért a kibelezés már durva :DDD
Az viszont tetszett ahogy átvágták az oroszokat.

(#445) bobsys


bobsys
addikt

ezt a bauert nagyon lefogjak loni a vegen

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#446) adequate_cou válasza bobsys (#445) üzenetére


adequate_cou
senior tag

És akkor ki lesz a mozifilmben? Vagy tán már az sem lesz?

Viszont nagyon várom a találkozását Logannel, nagyon... ;]

Addig is kis emlékeztető: A year and a half ago, I was warned that my life was in danger by someone within the government. I was told the only way I could stay alive was to create the illusion that I was dead. I was forced to deceive people that I loved. My only daughter will never forgive me. As I see the depth of your corruption unfold, I have no doubt that you are that source of danger. David Palmer was a great man, and he was a great President, but he was also my friend. He tried to warn me about you, and now he is dead. Other people tried to help me, and they are dead too. So, Mr. Logan, I hope you understand, I have absolutely nothing to lose. You are going to be held accountable for you part in everything that happened today. You will not be able to hide behind the Presidency. Right here, right now, you are going to face justice! And make no mistake about this, this is personal, and if you think for a second I am scared to put a bullet in your brain, you don't know me!

(#447) barnam_ válasza adequate_cou (#446) üzenetére


barnam_
nagyúr

Hehe asszem Logan-nek meggyűlik még a baja Jack Bauer-el, régóta szálka a szemében :D

(#448) Sirpi válasza barnam_ (#444) üzenetére


Sirpi
senior tag

SZPOJLER
Igazából engem az zavart, hogy átvitték a csáveszt egy forgalmas kereszteződésen úgy, hogy fogták a felkarját, és nem próbálkozott semmivel. Még ha egy pisztolyt nyomtak a bordái közé, akkor is ilyen rezignáltan tűrni, hogy tereljék, mint egy birkát. Pedig sejthette volna, hogy mi jön...

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#449) barnam_ válasza Sirpi (#448) üzenetére


barnam_
nagyúr

Amikor pakolta ki a zsebeit, én azt vártam hogy akkor bepróbálkozik valamivel, mert se Jack, se a másik fickó nem figyelt annyira.

(#450) .:Kristian:. válasza adequate_cou (#446) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Lesz. Bauer. Nem fogják megölni a végén.

(#451) barnam_


barnam_
nagyúr

SPOILER
wow :Y Talán az évad legjobb része volt a mostani...
Még két rész van hátra. Szerintem az orosz elnököt nem fogja megölni Jack (pláne nem az ENSZ székházban), de a békét megfogja akadályozni. Úgyhogy szokásos módon a 23.-ik részben fognak még fontos események történni, az utolsó rész meg egy levezető epizód lesz.

ui.: bár a helikopter leszállónál, ahol Logan-el kellene találkoznia az orosz elnöknek, ott Jack elkaphatja.

(#452) adequate_cou válasza barnam_ (#451) üzenetére


adequate_cou
senior tag

SPOILER

Hát hallod, azt hittem szánalmas lesz mikor megláttam, hogy nézi azt a maszkot, de ahogy Logan rettegett miközben ment felé Bauer, mintha a Halál jött volna érte, fantasztikus volt.

(#453) Sirpi válasza barnam_ (#451) üzenetére


Sirpi
senior tag

Spoiler
Na, este én is megnéztem, tényleg jó pörgős rész volt, és jól összekuszálták a végére a szálakat (Cole és Chloe is még be fognak kavarni...). Sajna jelen helyzetben nem tudom elképzelni, hogy 2 óra múlva megöleli a kisunokáját aztán they lived happily ever after...

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#454) barnam_ válasza adequate_cou (#452) üzenetére


barnam_
nagyúr

SPOILER

Az a jelenet tényleg nagyon jó volt :R
Ami viszont gagyi volt, hogy amikor ment Novakovich-ért, az egyik őrt pont nem sikerült megölnie, így az megsebesítette. Tehát egy ilyen tapasztalt ügynöknek azért úgy kellene ténykednie, hogy egy ilyen baki ne csússzon be. Azt viszont sajnálom hogy nem mutatták amit fenn csinált az irodában.

(#453) Sirpi: hát igen, mozifilm ide vagy oda, nagyon közel van Jack ahhoz hogy alulról szagolja az ibolyát...

(#455) barnam_ válasza barnam_ (#454) üzenetére


barnam_
nagyúr

SPOILER
Hát ennek is vége van... izgalmas évadzáró volt, de a vége az elég gyenge lett szvsz. Volt már jobb befejezés a 24-ben. Reméljük a mozifilm pontot tesz a végére ennek a nagyszerű sorozatnak.

(#456) adequate_cou válasza barnam_ (#455) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Hát, nem tudom mit mondjak, nem ezt vártam de mégsem lepődtem meg. Én azért úgy érzem sok van még a karakterben, megnéznék pár külföldön játszódó részt is, vagy valamilyen előzményt mikor még katona volt. Már a Redemption is nagyon jó volt, hogy nem USAban nyomta.

[ Szerkesztve ]

(#457) Sirpi válasza adequate_cou (#456) üzenetére


Sirpi
senior tag

Spoiler
Na, megnéztem én is, és kicsit zavart, hogy annyira lelassították az egészet a végére. A 3 aláírás volt darabonként 1 perc, meg úgy az egész kicsit túlságosan lelkizős volt. Aztán Jack-et gyorsan megmentették és vége. Értem én, hogy próbálták az egésznek az érzelmi oldalát mutatni, de nekem ettől vontatottnak tűnt az utolsó rész.
Meg felmerült az, hogy mi volt a logika abban, hogy a mentőautó személyzetét a helyszínen kivégzik, Jack-et persze elviszik pár kilométerrel arrébb, hogy ott tegyék el láb alól (azt leszámítva persze, hogy úgy nehéz lett volna az utolsó másodpercben megmenteni. Aztán kötözködhetnék még, hogy egy videót miért csak a CTU-ból tudnak feltölteni, mikor van youtube és társai, meg hogy hogyan tudta az elnök felhívni a bérgyilkos csávót, de inkább nem teszem, eddig is voltak hasonlók a sorozatban...

Valahogy én is kicsit befejezetlennek éreztem, de tény, hogy olyan befejezést nem nagyon tudok elképzelni, amikor Jack életben marad, és a nézőben mégsem marad némi hiányérzet.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#458) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Nosza, látom nem csak nekem vannak felemás érzéseim az utsó résszel.
Összecsapták, Dzsekk mint mindig, most is mindent kibírt, már a végén több volt rajta a lyuk mint egy tésztaszűrőn, de csak ment és ment :D
Filmre én is kíváncsi vagyok.
Utsó évad volt, ugye?Mintha arról lett volna szó régebben, hogy a 8-as a vég.

...

(#459) odrif válasza Devid_81 (#458) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Én is úgy tudom hogy ez az évad volt a befejező évad.
Mikorra várható a film?

20 éve a Prohardveren

(#460) .:Kristian:. válasza odrif (#459) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Nem tudni hogy mikorra várható a film. Folytatás biztos lesz, vagy mozifilm formájában (ami valószínűbb) vagy mégis bejelentik hogy lesz 9. évad. :)

(#461) mityku


mityku
aktív tag

Üdv!

Ma hajnalban nekem is sikerült végignézni a 8. évadot.
Nekem tetszett, az elején idegesítő volt az új CTU-s tagok ( igazgató, Dana Walsh, Cole), de a végére illetve menetközben kiderült, hogy miért olyan amilyen.
Örültem, hogy Chloe is játszott ebben az évadban is.
Főként az tetszik ebben a sorozatban, hogy folyamatosan vannak nyitott kérdések (az utolsó részeknél) (pl: első évad: Nina a telefonba mondja, hogy nem derülhet ki a német kapcsolat, második évadban :F : 2-3 öltönyös pali említette, hogy az akció befuccsolt, de majd lesz valahogy - kik voltak igazából? --- szóval hagynak megválaszolatlanul dolgokat mindig, amire vagy kap választ az ember a következő évadban vagy nem.)
Most a 8. évadban, azért volt mészárlás rendesen! ;] Nem gondoltam, hogy Logan ismét feltűnik! Jack-nek az alagútnál nyújtott alakítása ( Michael Madsen hathatós segítségével) szintén király volt! :D
Jó lenne még 1-2 évad vagy mozifilm, bár egyre nehezebb megfelelő témát találniuk.

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#462) brownus


brownus
veterán

(#463) Sk8erPeter válasza brownus (#462) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nahát-nahát, kíváncsi vagyok, mi lesz belőle. :D Meg ha tényleg elkészül, hogy sikerül. Reméljük nem lesz gyenge eresztés. :)

Sk8erPeter

(#464) Carlo009


Carlo009
tag

Reméljük lesz új 24 sorozat.

[ Szerkesztve ]

(#465) Sk8erPeter válasza Carlo009 (#464) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Mitől lenne új 24 sorozat? :Y
Ezt kifejthetnéd kicsit bővebben, hogy értetted. :D
Amúgy már szerintem nagyjából senki másra nem illene Jack Bauer szerepe, mint Kiefer Sutherlandre, nagyon összenőtt vele.

Sk8erPeter

(#466) Carlo009 válasza Sk8erPeter (#465) üzenetére


Carlo009
tag

A 462.-es hozzászólásban levő linre alapozva írtam, hogy lesz. Egyetértek, hogy Kiefer-re kell bízni a szerepet. Nem írtam ennek ellentétét.

(#467) Sk8erPeter válasza Carlo009 (#466) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Akkor félreértetted a hsz.-t... :) MOZIfilm várható, ennyiről volt szó.

Sk8erPeter

(#468) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Hali!

24 - Jack Bauer visszatér
http://www.gamestar.hu/jack-bauer-24-fox-kiefer-sutherland.html

No, hogyhogy nem írt még erről senki. :)

De nem akartam elhinni, úgyhogy megnéztem a Fox honlapján is, ott is alátámasztják :)

http://www.fox.com/programming/_ugc/pdf/Event%20Series_24.pdf

"24: LIVE ANOTHER DAY is a thrilling new tent-pole event series which will restart the clock on the groundbreaking and Emmy Award-winning drama franchise starring Kiefer Sutherland. Produced by 20th Century Fox Television, Imagine Television and Howard Gordon’s Teakwood Lane Productions, 24: LIVE ANOTHER DAY will make its historic debut in the summer of 2014 on FOX.
The high-octane saga reunites showrunner Howard Gordon with Sutherland and retains the real-time, fast-paced format with split screens and complex interweaving storylines, with 12 episodes representing 24 hours. The suspenseful event series once again follows the exploits of heroic agent JACK BAUER (Sutherland), taking up his story several years following the events of the final season. Once again, viewers will join Jack on a pulse-pounding ride in real time.
Originally premiering November 6, 2001, “24” was nominated for a total of 73 Emmy Awards, winning for Outstanding Drama Series in 2006. Over eight seasons, Kiefer Sutherland garnered seven Emmy Award nominations and one win for Outstanding Lead Actor – Drama Series. While the series gained global recognition, Sutherland’s portrayal of the legendary character penetrated the American psyche like no other dramatic television character to become part of the cultural lexicon.
24: LIVE ANOTHER DAY is a production of 20th Century Fox Television and Imagine Television in association with Teakwood Lane Productions. Howard Gordon, Brian Grazer and Kiefer Sutherland will executive produce, along with an additional team to be announced. The original series, which had its last American broadcast on May 24, 2010, was created by Joel Surnow and Robert Cochran."

Sk8erPeter

(#469) Melorin


Melorin
addikt

Tudtátok, hogy megjelent Kiefernek egy zenei albuma Down in a Hole címmel? :)
Nem is rossz :Y :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.